Maj 29, 2024, 02:17:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1129016 puta)

Van mreže MarkoBr

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2235 poslato: April 18, 2013, 08:11:04 pre podne »
Dobro Peđa :)

Pročitao sam dosta tvojih tekstova i vidim da dosta pomažeš svima, svaka čast...

Prihvatiću tvoj savjet i sada ću detaljno pregledati rotacije. Malo da vidim kako sve ide pa ću napisati ishranu.

Ako ima neki tekst koji mi preporučujete bilo bi dobro da postavite link.

Hvala...   :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2236 poslato: April 18, 2013, 08:47:32 pre podne »
Marko sustina price da ce ti u pocetku i rotacije davati rezultate a za toliko ti ne treba keto, zasto u startu teska artiljerija, a drugo pitanje da li mozes da podneses keto u startu, ti u stvari jos uvek ne znas kako podnosis dijetu.

Ja sam prve godine sa rotacijamas skinuo preko 20 kg.

Van mreže MarkoBr

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2237 poslato: April 18, 2013, 10:30:45 pre podne »
Pokušaću sa rotacijama.
Samo moran sastaviti neku ishranu. Ali mi je to malo problematično dok ne pročitam malo o tome.
Ipak sam novi u svemu ovome i pomalo mi je sve nejasno.
Nikad nisam imao problem sa težinom ali ove zime sam se opustio i sve je pošlo previsoko ili preteško :)
Sad ću morati da se potrudim...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2238 poslato: April 18, 2013, 12:27:25 posle podne »
Bitna je samo volja, ostalo ce se sve srediti, ovde uvek ima ljudi koji ce ti pomoci ako ti iskazes volju. Mozes otvoriti svoju temu, pa tamo napravimo nekakav plan, a paralelno sa tim dobijes i linkove sta bi mogao citati, pa ce sve doci na svoje mesto u hodu.
Pozdrav
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže MarkoBr

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2239 poslato: April 18, 2013, 04:24:44 posle podne »
Hvala još jednom.

Otvoriću temu ovih dana pa ćemo tamo pisati kako i što treba da ne izlazimo iz okvira ove teme...

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2240 poslato: April 22, 2013, 03:34:16 pre podne »
1obrok 8 belanca 2 celi +50gr badem, lesnik ,kikiriki
2obrok 300gr pilece +salata+3caps omega
3obrok 250gr pilece+salata+50gr badem+ 2 caps omega
4obrok 250gr pilece+salata
5obrok 5belanca+30gr badem
ovako sam se hranio zadnjih 3 nedelja od pon do sub nedelja punenje kvalitetno tu spada i neka pica, cokolada ali i dosta kvalitetni hidrati, bf mi je i pred pocetka bio nizak posto sam bio stalno na neki rotacija uh i jaki trening kako tegova tako i kardio i mogu da kazem neko licno iskustvo da je za meni bar mn lakse trenirati kad se prebacis na koriscenje energije iz masti ovo mi je prvi put onako probno aj da vidim sta i kako ali iznenadio sam se plus nema glad, psihicki poizdrzljivo od rotacije i low carbs i tako to hteo sam samo da iznesem nekoji moji zakljucak .e od naredne nedelje ubacujem oko 100g pirinca posle treninga pa videcemo kako ide

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2241 poslato: April 22, 2013, 04:55:52 pre podne »
Citat
bf mi je i pred pocetka bio nizak posto sam bio stalno na neki rotacija uh

pa zbog cega si onda radio ketogenu dijety??

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2242 poslato: April 22, 2013, 11:38:41 pre podne »
cisto da probam kako ide i kako moje telo reaguje na taj tip ishrane i bas sam se iznenadio na energiju kako fizicki tako i psihicki a trening i je kao sto sam rekao vrlo jak evo aad je kardio  je oko 2 km neki 70-80% i onda 10-15 X 100m sprint a tegovi svaki trening ili je super sets ili gigante bas sam uocio da je bas tesko da covek zapadne u katabolizam nego sto sam pre imao neke zamisle i plasio se potsvesnoo verujem ima ih mongo koji kad je dijeta u pitanju onda im je to prvi strav ali eto onako sam rekao samo da se razbije mit da ako se ukinu uh ne moze da se trenira na masti kao izvor energije i da msicna pumpa kroz trening nestane, a ne znam dali neko e ,radio punenje astima dali to ima neka smisla?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2243 poslato: April 22, 2013, 12:06:25 posle podne »
Madre de Dios :o
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2244 poslato: April 23, 2013, 05:56:53 pre podne »
cisto da probam kako ide i kako moje telo reaguje na taj tip ishrane i bas sam se iznenadio na energiju kako fizicki tako i psihicki a trening i je kao sto sam rekao vrlo jak evo aad je kardio  je oko 2 km neki 70-80% i onda 10-15 X 100m sprint a tegovi svaki trening ili je super sets ili gigante bas sam uocio da je bas tesko da covek zapadne u katabolizam nego sto sam pre imao neke zamisle i plasio se potsvesnoo verujem ima ih mongo koji kad je dijeta u pitanju onda im je to prvi strav ali eto onako sam rekao samo da se razbije mit da ako se ukinu uh ne moze da se trenira na masti kao izvor energije i da msicna pumpa kroz trening nestane, a ne znam dali neko e ,radio punenje astima dali to ima neka smisla?

naravno da nema smisla da se punim sa mastima
a ti debelo gresis

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2245 poslato: April 23, 2013, 08:49:45 pre podne »
cisto da probam kako ide i kako moje telo reaguje na taj tip ishrane i bas sam se iznenadio na energiju kako fizicki tako i psihicki a trening i je kao sto sam rekao vrlo jak evo aad je kardio  je oko 2 km neki 70-80% i onda 10-15 X 100m sprint a tegovi svaki trening ili je super sets ili gigante bas sam uocio da je bas tesko da covek zapadne u katabolizam nego sto sam pre imao neke zamisle i plasio se potsvesnoo verujem ima ih mongo koji kad je dijeta u pitanju onda im je to prvi strav ali eto onako sam rekao samo da se razbije mit da ako se ukinu uh ne moze da se trenira na masti kao izvor energije i da msicna pumpa kroz trening nestane, a ne znam dali neko e ,radio punenje astima dali to ima neka smisla?
To sto si ti radio kardio tako, je zato sto si verovatno tek poceo i puni su ti glikogenski depoi i jos si odmoran videcu te za par nedelja. Sa druge strane to nije tip  kardia koji se primenjuje na keto i milion puta je receno zasto se na keto radi low.
A drugo punjenje mastima=glupost, nisi cito temu.

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2246 poslato: April 23, 2013, 02:36:21 posle podne »
a eto da 1 obrok bude bez hidratima eto nekih 10belanca 2zumanca i 3caps omega 3,2 obrok pilece i lesnik 50gr a i sve dr obroka  slicnih sad normalno zavisno od potrebe a hidrati samo posle treninga neki 100g jel ima to neka smisla da se tako radi.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2247 poslato: April 23, 2013, 02:44:52 posle podne »
Koju bre ti dijetu drzis?

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2248 poslato: April 23, 2013, 03:00:01 posle podne »
ne dijetu vec da se tako konstantno hranim osim sub i ned kad moze da je pupuna glikogena sto sa kvalitetnih uh sta sa junkom ali nema veze prostite sto sam smarao sa nekih moji zakljucka koji moze samo za mene eto odgovaraju i na moj cilj odgovor samo dobio od pedja da ne moze popuna misica so mastima i to je to svako uci svoje telo sta i kako mu odgovara

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #2249 poslato: April 23, 2013, 03:05:12 posle podne »
Ajd sto si smarao nego si smarao u pogresnoj temi.