Maj 17, 2024, 05:21:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus Terrestris  (Pročitano 135348 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #120 poslato: Novembar 14, 2006, 03:31:42 posle podne »
e to je to predpostavio sam zasto si ga ti  pedjo koristio i koristis.prvi put kada sam ga uzeo bio je cisto da vidim sta pa hajde ono kao dize test znaci trebao bi da odradi naki procenat i na masi ali i sa pojacanjem doze nista od toga mi se nije desilo.e sad posto i nisam radio mnogo ciklusa za masu cak sta vise mnogo malo uglavnom su to bili predakmicarski cikusi sa malo ili nimalo testa nisam imao nikada potrebu za hcg lil clomom,e u tu svrhu ajde kao onako ja uzmem tribulu i to ono par puta,ultimat,dorian i twin.sta sam ja osetio i sta mi se nije svidelo---- prirodno ,znaci potencija mi je luda,gori sam od terijera,ja uzmem tribulu i brate prvih dana zaista negde ono recimo od 6do 10dana sam jos ludji,covece uvek nakon toga u nastavku bratovi moji znaci pitona kao da nema,znaci nema zelje nikakve i to mi se uvek desilo sa tim preparatom zato je moja reakcija takva.dok zma je lud uvek po tom pitanju.e tribestan sam nabavljao jedno vreme povoljno i koristili su ga moji drugari ,ja ne i oni su zadovoljni.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #121 poslato: Novembar 14, 2006, 04:37:48 posle podne »
e to je to predpostavio sam zasto si ga ti  pedjo koristio i koristis.prvi put kada sam ga uzeo bio je cisto da vidim sta pa hajde ono kao dize test znaci trebao bi da odradi naki procenat i na masi ali i sa pojacanjem doze nista od toga mi se nije desilo.e sad posto i nisam radio mnogo ciklusa za masu cak sta vise mnogo malo uglavnom su to bili predakmicarski cikusi sa malo ili nimalo testa nisam imao nikada potrebu za hcg lil clomom,e u tu svrhu ajde kao onako ja uzmem tribulu i to ono par puta,ultimat,dorian i twin.sta sam ja osetio i sta mi se nije svidelo---- prirodno ,znaci potencija mi je luda,gori sam od terijera,ja uzmem tribulu i brate prvih dana zaista negde ono recimo od 6do 10dana sam jos ludji,covece uvek nakon toga u nastavku bratovi moji znaci pitona kao da nema,znaci nema zelje nikakve i to mi se uvek desilo sa tim preparatom zato je moja reakcija takva.dok zma je lud uvek po tom pitanju.e tribestan sam nabavljao jedno vreme povoljno i koristili su ga moji drugari ,ja ne i oni su zadovoljni.
..

jebiga....vidis da radi.... :D :D :D :D

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #122 poslato: Novembar 14, 2006, 10:26:59 posle podne »
ma da ali onih prvih 10days,nakon toga znaci nakon tih 10tak dana takav pad libida da je to ono sto mi se nije nimalo svidelo,jer kad to neradi dzaba sve ostalo,pa jel tako.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #123 poslato: Novembar 14, 2006, 11:33:22 posle podne »
ma da ali onih prvih 10days,nakon toga znaci nakon tih 10tak dana takav pad libida da je to ono sto mi se nije nimalo svidelo,jer kad to neradi dzaba sve ostalo,pa jel tako.
..pa bratic..pojacaj dozu..nemoj stedeti pare...cika peki prasi po 9 caps dnevno i nemam nikkavih problme ani sa hormonalnim panelom a jos manje sa libidom..

kao bi stari narod rekao..ne mozes da se j....a da ti ne udje,,

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #124 poslato: Novembar 15, 2006, 12:27:03 pre podne »
ma jok nisam stedeo,tim pre sto radim sa prepratima tako da ih imam uvek na raspolaganju,nego eto lose iskustvo zbog cega nije mi jasno.u teoriji je ok,eto vidim ti kazes da je i tebi ok,kao i jos nekim ljudima procitah.ovi drugari sto su uzimali tribestan su kazem ti ,bili zadovoljni i kazu da nisu mogli da ga porede sa ovim drugim varijantama,a majku mu tada sam ga ja imao po12do13e po kutiji od onih 60kom i pravih 750mg.e sad nemam taj izvor ali nije problem da ga uzmem.bas cu ga probati tamo u nekom periodu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #125 poslato: Novembar 15, 2006, 03:30:27 pre podne »
tribestan je  naravno mnogo bolja opcija nego tribulus

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #126 poslato: Novembar 15, 2006, 03:46:54 pre podne »
bogami cika mr.big sa pedagogijom klecanja na kuruzu utice na nas.poz ========ne rece mi on,na ono----ja guram 35ticu,ti si tu negde,on,sa godinama...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #127 poslato: Novembar 15, 2006, 04:49:06 pre podne »
mislim godine sta.....gledam tv,pre neku godinu i ono posle nekog takmicenja intervjuisu m.prljevica,legendu prlja,i da,izmedju ostalog kaze on------ja imam 55god. i mislim da moje vreme tek dolazi,tako daaaa......

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #128 poslato: Novembar 15, 2006, 07:57:11 posle podne »
tribestan je  naravno mnogo bolja opcija nego tribulus

Koliko sam shvatio tribestan ga nema u slobodnoj prodaji kod nas? A i ja ga do sad nigde nisam video. Koja je cena otprilike sad i da li ipak moze negde da se nadje?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #129 poslato: Novembar 15, 2006, 08:03:52 posle podne »
tribestan je  naravno mnogo bolja opcija nego tribulus

Koliko sam shvatio tribestan ga nema u slobodnoj prodaji kod nas? A i ja ga do sad nigde nisam video. Koja je cena otprilike sad i da li ipak moze negde da se nadje?

Moze da se nadje u Bugarskoj
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #130 poslato: Novembar 16, 2006, 06:43:48 posle podne »
tribestan je  naravno mnogo bolja opcija nego tribulus

Koliko sam shvatio tribestan ga nema u slobodnoj prodaji kod nas? A i ja ga do sad nigde nisam video. Koja je cena otprilike sad i da li ipak moze negde da se nadje?

Moze da se nadje u Bugarskoj

Legalni ili? I ako ima legalno gde? U apotekama ili u prodavnicama preparata. Bio sam ja u Bugarsku pre 15 dana nisam znao da ima da uzmem. E da kolia je cena dole?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #131 poslato: Novembar 16, 2006, 08:27:22 posle podne »
Moze da se nadje legalno,verovatno i u apoteci...za cenu nisam siguran,ali sigurno dosta jeftinije nego ovaj tribulus kod nas :wink:

Kad budes tamo o jednom trosku uzmi i zalihe clenbuterola,da ne ides ponovo :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #132 poslato: Novembar 17, 2006, 08:20:55 pre podne »
mislim godine sta.....gledam tv,pre neku godinu i ono posle nekog takmicenja intervjuisu m.prljevica,legendu prlja,i da,izmedju ostalog kaze on------ja imam 55god. i mislim da moje vreme tek dolazi,tako daaaa......
..prlljevic.....legenda....?????????...ok...if you say so...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #133 poslato: Novembar 17, 2006, 09:41:11 pre podne »
opet nisam skapiran,mislio sam -----legendarne su ambicije sa 55godina.... :D :D :( :( 8)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus Terrestris
« Odgovor #134 poslato: Novembar 17, 2006, 01:37:11 posle podne »
opet nisam skapiran,mislio sam -----legendarne su ambicije sa 55godina.... :D :D :( :( 8)
......HEHEHHEHE..JEP...PISAO SAM TI TAMO....