Jun 16, 2024, 06:42:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica  (Pročitano 82269 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #150 poslato: Mart 30, 2010, 11:00:03 posle podne »
po hiljadu puta pricaju partizan ne moze,ne moze ,pa iako ne moze,treba navijati ,jer to je nas tim,i reci da moze,aman Bog ovaj prica da je nasa publika najbolja u Evropi,a ja u svetu nisam video ovakvo navijanje na kosarkaskoj utakmici!!!! Oni retardi iz NBA samo vicu DEFENCE i to neka deca...
Beat the genetics!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #151 poslato: Mart 31, 2010, 12:57:35 pre podne »
jos jedan korak...za sad nema mesta radovanju- mora da se pobedi sledeci mec inace u zemlji judena su sanse male, ako dodje do tog meca- a nadamo se da nece...
ali Maric je cudo- prosto je neverovatno   da je faul jedino resenje nad njim... i to obavezno od 2 ili 3 igraca istovremeno...Evropa je mala za njega- mesto mu je u NBA da poducava one nalozene zvezde...
sad samo da se izborimo da igra za Srbiju...
 al pre toga Pariz
« Poslednja izmena: Mart 31, 2010, 01:32:32 pre podne wldnbg »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #152 poslato: Mart 31, 2010, 01:01:04 pre podne »
sale je van mrese xexexe pitam se gde je:D

Hehehehe ;D ;D ;D

Evo ispod i odgovora u vidu slika :wink:

Video ne mogu sad da kacim,ali mozete da zamislite sta je to ;D

Suce ti jebem,ja ne znam sta je ovo?8 svetsko cudo?Vanzemaljci?Supermeni (Mojketovi rodjaci)?Carobnjaci...?

Kakva LUDNICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Ovo treba da se dozivi...I svaki put kazem isto,i svaki put se najezim,i svaki put se odusevim,i svaki put ostanem bez glasa,i svaki put mi je puno srce posle ovakvih stvari :)

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #153 poslato: Mart 31, 2010, 09:38:09 pre podne »
ovo je nesto najjace sto sam video u skorije vreme,ali Veseli,ako dogodine ne ode u NBA,ja sam princes krofna,decko je znaciiii talenat ipo!
Beat the genetics!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #154 poslato: Mart 31, 2010, 11:36:13 pre podne »
ovo je nesto najjace sto sam video u skorije vreme,ali Veseli,ako dogodine ne ode u NBA,ja sam princes krofna,decko je znaciiii talenat ipo!
nema trenutno nikakve potrebe da ide u NBA- za decka koji ima nepunih 20 godina bi bilo isto kao da udje u kavez sa besnim lavovima- nek odigra jos jednu sezonu u Partizanu i jos dve u Barseloni (recimo)....

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #155 poslato: Mart 31, 2010, 01:22:24 posle podne »
tako svi kazu,al zapamti ovo,ko zaigra u evropi ostaje u evropi,a tamo moze da ide na usavrsavanje 1,5 god sto bi bila odlicna stvar za njega,a i kako besni lavovi,pa nisu oni vanzemaljci brate moj,nego se tamo igra manja odbrana i preferira se individualna igra,zato izgledaju tako superiorniji,ne kazem da nisu odlicni igraci ali,izdvoje pojedince koji su jezivi i oni su im Bog i batina po trening kampovima,i ostalim sranjima tako da....samo on da se navikne na njihov stil,na duzinu trojke,na prvi korak i da zna da cenjeniji igraci ce uvek imati respekta kod sudija u NBA i tako mora i da razmislja kada ode tamo,po meni sta fali da mlad ode u NBA,pa vidi bryanta,garnetta,bynama ...sve zvezde,a sa 19-20 god otisli tamo...
Beat the genetics!

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #156 poslato: Mart 31, 2010, 01:42:20 posle podne »
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #157 poslato: Mart 31, 2010, 01:50:58 posle podne »
covece bre, sta je sa tobom? ne pratis basket ocigledno
da ode klinac, belac, jos iz evrope sa svojih 50 kila zive vage na neprijateljsko tle, gde bi svima bio trn u oku sa samom svojom pojavom.... pa zavrsio bi karijeru jos pre nego je i pocne- Milicic je tako poleteo i nisko sleteo- a Milicic koliko god mentol u glavi, bio je strasan potencijal, talenat i sa svojih 18god bio 2x veci od Veselog...
"ko zaigra u evropi ostaje u evropi"- ma sta pricas... pa pogledaj sve evropske zvezde u nba- djinobili(sa 25 otisao u nba). stojakovic(pre nba igrao 8 godina u evropi bio mvp grckog prvenstva), gasol (5 godina igrao za barsu - sa 22 otiso u nba- ali gasol je bio nesto neverovatno i ostao takav), novicki igrao za bamberg i sa 23 otisao u nba ...da ne pominjem stare igrace, kao  divac, danilovic,petrovic,radja,kukoc,sabonis, marculjonis....... mada ne znam sto uopste raspravljam... jedini koji je otisao jako mlad iz evrope i uspeo da se vine u nebesa je toni parker... pa cak ni mali riki rubio nije otisao u minesotu ove sezone- iako je bio 2. na draftu....
i da, porednjenja sa americkim igracima nema- na pitanje " kako su garnet, brajant, dzejms i ekipa rano stigli u nba" je besmisleno- to su njihovi igraci koji su rodjeni tamo- u startu su u prednosti samo zbog toga- a da ne pominjem da su svi kao zivotinje sto se snage tice...a de ne pominjem da se tako gomila madih amera zaletela , otisla u nba i zavrsili jos pre nego su poceli da igraju,iako su bili "zveri" u skolama..
 ali cak je i tamo,covek kakav je veliki majkl dzordan "odsluzio svoje" na koledzu pa tek onda otisao u ligu...
sto se mene tice, dosta je bilo offa- tema je partizan...
« Poslednja izmena: Mart 31, 2010, 01:58:53 posle podne wldnbg »

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #158 poslato: Mart 31, 2010, 01:58:03 posle podne »
IDEMO DO POBEDEEEEEEEEEEE

strasno mi zao sto ne mogu da prisustvujem spektaklu, nema se jebi ga...

ps. Veseli ima 109-110 kg... morao sam da se nadovezem  ;D. i voleo bih da ostane u partizanu
Stood strong troughout the years

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #159 poslato: Mart 31, 2010, 02:01:04 posle podne »
IDEMO DO POBEDEEEEEEEEEEE


ps. Veseli ima 109-110 kg... morao sam da se nadovezem  ;
ima 109 na 210, a maric ima 125 na istu visinu, pa ti vidi...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #160 poslato: Mart 31, 2010, 02:06:48 posle podne »
Idemo o off,ali jbg...

Vesely ima strasne fizicke predispozicije da napravi dobru karijeru u NBA,samo malo mora da sazri u glavi (mada mu to tamo i ne treba),nabaci malo misica i sa ovakvim skokom i snagom,moze da bude Garnett 2...

Ali je jos rano,neka odigra bar jos 2 godine Evroligu...a za NBA ima vremena,jos nije 20 napunio :wink:

Ljudi,ako prodjemo na Final 4,moracete sve sa foruma da mi uplatite neku crkavicu na racun da skupim i odem do Pariza ili da prodajem bubreg hahahahaha ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #161 poslato: Mart 31, 2010, 02:09:17 posle podne »
Ljudi,ako prodjemo na Final 4,moracete sve sa foruma da mi uplatite neku crkavicu na racun da skupim i odem do Pariza ili da prodajem bubreg hahahahaha ;D ;D ;D

CRNI humor na moj račun : koja si krva grupa i jel može da se cenka?

bebac
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #162 poslato: Mart 31, 2010, 02:12:22 posle podne »
Ajde ne zajebaj,dobro ti radis i sa tim jednim :wink:

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #163 poslato: Mart 31, 2010, 03:00:33 posle podne »
IDEMO DO POBEDEEEEEEEEEEE


ps. Veseli ima 109-110 kg... morao sam da se nadovezem  ;
ima 109 na 210, a maric ima 125 na istu visinu, pa ti vidi...
Nije kilaza problem npr.jedan Bryant nema ni 100kg.,ali su njegove predispozicije drugacije,sut mu je perfektan,kretanje i postavljanje gotovo savrseno,on je gazda i toga je svestan-Veseli od toga sem kilaze nema nista.

Slazem se inace sa tobom da ne treba da ide u NBA,ne zbog kilaze i gradje,nego zbog sazrevanja.
Pa decko jednu utakmicu odigra extra,a onda 5 zasere.Tamo to ne ide tako.

Veliki igrac se postaje u najtezim momentima,a on to jos nije.Videlo se to u zavrsnim trenucima vise utakmica,kada se Vujosevic radije opredeljivao za Marica,Rasica,Kecmana i ostale.

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #164 poslato: Mart 31, 2010, 03:45:30 posle podne »
evo jos ovo- brajantova kilaza od 100kg na 200cm visine je savrsena za njegovu poziciju beka sutera... i sve zavisi na kojoj je poziciji i kakav mu je nacin igre,,,
kilaza nije smo kilaza- vec se sve gleda- ceo utisak- konstitucija,snaga....sve
veseli je neverovatan talenat- i sto se predispozicija fizickih tice- nema mu ravnog.... u skoku glavom udara u obruc lagano...
ali jednostavno utisak je da je za svoju poziciju (uglavnom) cetvorke, preslab....sto ce vremnom da se ispravi...naravno...