Jun 16, 2024, 07:57:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica  (Pročitano 82280 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #210 poslato: Maj 08, 2010, 12:51:01 pre podne »
i jadransku ligu ste osvojili na znanje... nemoj, molim te. navijace imate, ali su vam koreografije za plakanje... jel moze samo neko da mi kaze koja je ovo zastava koju ste digli??? http://www.youtube.com/watch?v=cTBadsRpTa0  i vi se time hvalite? kao wauuuu napunili arenu, a najjace se cuje lik sa megafonom... videcete kad mi napunimo arenu 29.5 kad Dzej bude pevao :) :)  bice ludnica
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #211 poslato: Maj 08, 2010, 01:03:18 pre podne »
Alo cigancucu,rade kompleksi a?

Sta igrate sledece sezone?Eurochallange sa Malom Mostanicom ;D

Jebale vas koreografije i ostale smenke kad cutite ko picke...A kad sa juga zagrmi tresu se gace a?

Dodji u Pionir i Arenu da vidis sta je navijanje jer to na vasim mizernim utakmicama ne mozes da dozivis pa sve da se pomnozite sa 100!!!

Zato tisina i cebe preko glave!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #212 poslato: Maj 08, 2010, 01:14:54 pre podne »
pod 1. ja tebe uopste nisam prozivao.
pod 2. bolje je navijanje bilo kad je zvezda igrala sa mladim radnikom, nego vase sa makabijem u areni.
pod 3. koja je ono zastava bila tema koreografije u areni? xD
pod 4. bolje nadji neku ekipu iz svoje zemlje da navijas za nju, ovo je za tebe sada inostranstvo. npr grbalj il tako nesto...
pod 5. stvarno ne znam kad je to grmelo sa juga, posto se ne cujete ni na tv prenosu.
pod 6. decko koji je grobar mi je rekao da je u areni navijanje bilo krsh, sto je samo potvrdilo ono sto sam ja gledao na televiziji.

za sledeci odgovor bar nadji malo kucnog vaspitanja
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #213 poslato: Maj 08, 2010, 01:22:37 pre podne »
pod 1. ja tebe uopste nisam prozivao.
pod 2. bolje je navijanje bilo kad je zvezda igrala sa mladim radnikom, nego vase sa makabijem u areni.
pod 3. koja je ono zastava bila tema koreografije u areni? xD
pod 4. bolje nadji neku ekipu iz svoje zemlje da navijas za nju, ovo je za tebe sada inostranstvo. npr grbalj il tako nesto...
pod 5. stvarno ne znam kad je to grmelo sa juga, posto se ne cujete ni na tv prenosu.
pod 6. decko koji je grobar mi je rekao da je u areni navijanje bilo krsh, sto je samo potvrdilo ono sto sam ja gledao na televiziji.

za sledeci odgovor bar nadji malo kucnog vaspitanja


1.Prozivao si klub za koji navijam i lupetao svakakve gluposti,pa sam se nasao prozvanim
2.Aha...i onda je mrmot...
3.Ne znam koji problem imas sa zastavom?Opet kazem "jebala vas koreografija kad se cujete kao hor casnih sestara"
4.Bolje i za Grbalj nego za KK i FK Sledeca Sezona
5.Operi usi nekad i otarasi se kompleksa
6.Decko je budala i kreten.A drago mi je da gledas nase utakmice...

I zato keep dreamin' ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #214 poslato: Maj 08, 2010, 07:04:50 pre podne »

pod 4. bolje nadji neku ekipu iz svoje zemlje da navijas za nju, ovo je za tebe sada inostranstvo. npr grbalj il tako nesto...


Ja neznam koji ti je đavo da već drugi put (koji sam ja video) prozivaš CRNOGORCE ??? Primetio sam da imaš poprilično gadan jezik, smanji strasti da ne usledi BAN.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #215 poslato: Maj 08, 2010, 07:50:56 pre podne »
Za svaki uspeh je potrebna sreca,ali i hrabrost,velika muda i armija navijaca koji bi zivot dali za svoj klub...Dok je nekom dovoljno samo malo srece i puno para...

Tako da nemoj da mi pricas kako smo imali srece i dosli na Final 4 zahvaljujuci tome!!!

Zasto je problem prihvatiti poraz? Ja lepo kazem da je ovo veliki uspeh (OGROMAN) za partizan. Da im je neko ovo ponudio pre pocetka evrolige prihvatili bi sa zadovoljstvom i udarali bi nogama u dupe od srece. Po tebi ispada da je samo partizan igrao kosarku i trudio se, a drugi su tu bili onako....imali para pa se slucajno tu nasli. Kao sto su partizanovi igraci prolivali znoj, tako su i ostali. Sigurno nisu na treninzima brojali koliko imaju para po dzepovima...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #216 poslato: Maj 08, 2010, 09:27:10 pre podne »
svaka cast PARTIZANU!!!!!
odlicna utakmica,jbg samo sreca nam je falila i nista vise,odbrana po meni ODLICNA...na granici faula MUSKI kako i treba
idemo dalje rusi su sledeci!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #217 poslato: Maj 08, 2010, 10:17:18 pre podne »
Strasan mec, imali smo pobedu u rukama, ali jbg...


A blago Zvezdi kad joj je glavni igrac Elmedin Kikanovic!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #218 poslato: Maj 08, 2010, 10:18:33 pre podne »
Za svaki uspeh je potrebna sreca,ali i hrabrost,velika muda i armija navijaca koji bi zivot dali za svoj klub...Dok je nekom dovoljno samo malo srece i puno para...

Tako da nemoj da mi pricas kako smo imali srece i dosli na Final 4 zahvaljujuci tome!!!

Zasto je problem prihvatiti poraz? Ja lepo kazem da je ovo veliki uspeh (OGROMAN) za partizan. Da im je neko ovo ponudio pre pocetka evrolige prihvatili bi sa zadovoljstvom i udarali bi nogama u dupe od srece. Po tebi ispada da je samo partizan igrao kosarku i trudio se, a drugi su tu bili onako....imali para pa se slucajno tu nasli. Kao sto su partizanovi igraci prolivali znoj, tako su i ostali. Sigurno nisu na treninzima brojali koliko imaju para po dzepovima...

Me kazem da se ostali nisu trudili,a li kad odes na Final 4 sa prosecnim igrackim kadrom i budzetom 10 puta manjim od ostalih ekipa,to ipak predstavlja mnoooogo vec i uspjeh nego plasman ostale 3 ekipe...To znaci da smo se trudili mnogo vise,da sa mnogo manje napravimo isto kao ostali...kako sam ga srocio,a ;D I uspeli smo u tome i zato ovo treba da se postuje i zbog ovog uspeha treba da budemo ponosni na ove momke!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #219 poslato: Maj 08, 2010, 10:55:59 pre podne »
sjajna tekma sinoc, krivo mi za partizan u pm...ali treba stici i do ovde...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #220 poslato: Maj 08, 2010, 11:38:49 pre podne »
ma sta kurac............. kakav crni " veliki uspeh  "... jebe mi se sto su "prolivali znoj" svi- partizan je bio bolji i kontrolisao utakmicu- i celokupan utisak je da je trebao da ide dalje.... da su nas izuli bio bih tuzan ali bih rekao jbg, bolji su i pomirio se sa sudbinom ...ali nisu bili bolji !!.... tuzan sam i ne mogu da verujem i dalje-  ne znam kako je igracima, ali borba za bedno trece mesto je jako mala uteha posle onog sinoc...
a zvezdini "navijaci" nemaju nikakav razlog da se javljaju, ovo jednostavno nije tema za njih- posto su kao pravi srbi koji vole svoj narod i zemlju navijali za grcki tim- treba da odu na forum olimpijakosa i da slave sa njima

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #221 poslato: Maj 08, 2010, 11:43:13 pre podne »
Sad gledam na SOS-u izvestaj sa utakmice i posle nje...i jezim se jbt:

Citava hala je prazna,svi su izasli,a svi Grobari i dalje stoje i zajedno sa igracima pevaju "i kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizducu,i tada cu Partizane znaj da te volim jaaaa"...i to traje i traje...sigurno pola sata - 45minuta...

i posle neka se neko usudi da kaze da nismo najbolji navijaci!!!

I tada cu Partizane znaj,da te VOOOOOLIIIIIM ja!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #222 poslato: Maj 08, 2010, 11:46:46 pre podne »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #223 poslato: Maj 08, 2010, 12:06:52 posle podne »
Evo jos malo kompleksasa :

Napad na Bodirogu

Posle polufinalnog meča Olimpijakos - Partizan navijači ekipe iz Pireja nasrnuli su na Dejana Bodirogu koji je izlazio iz dvorane "Bersi".


Ka nekadašnjem igraču Panatinaikosa i reprezentativcu Srbije i Crne Gore i Jugoslavije letele su čak i flaše, praćene gromoglasnim pogrdnim poklicima, a neki od prisutnih su pokušali i da nasrnu na ovu košarkašku legendu.


Incident je potrajao jer masa nije imala nameru da se raziđe. Brza reakcija policije, njih oko 60, uspela je da Dejana Bodirogu vrati u dvoranu i time sprečila neki tragičniji događaj jer namere agresivnih pristalica Olimpijakosa nimalo nisu bile naivne.



jbg PAO nabija komplekse godinama,neke rane nikako da zarastu ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Zreb Evrolige i komentar D.Vujosevica
« Odgovor #224 poslato: Maj 08, 2010, 12:33:41 posle podne »
Iskreno, bez imalo subjektivnosti jer navijam za Partizan, velicina poput Bodiroge nije ovo zasluzila! Ako je neko bio primer pravog ponasanja i igre, onda je to on!


Da, on je prcao Amere u guzu!

http://www.youtube.com/watch?v=eIyWC8h56sg
http://www.youtube.com/watch?v=Bb9bt978xG8
http://www.youtube.com/watch?v=DQEzmPKdqt4


ontopic: Ne mogu da verujem da ima toliko sitnih dusa koje se sad raduju!!!
« Poslednja izmena: Maj 08, 2010, 12:35:41 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...