Maj 20, 2024, 09:39:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Plivanje ujutru kao kardio i obrok posle  (Pročitano 3155 puta)

Van mreže ensueno

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Plivanje ujutru kao kardio i obrok posle
« poslato: Septembar 28, 2008, 09:38:36 posle podne »
Dugo sam razmisljao na kojem podforumu da otvorim temu :)
Imam 25 god. visok 187 i tezak 110kg. Do pre dve godine mi je "standardna" kilaza bila  92-95kg ali sam se preselio u zemlju debelih ljudi (ameriku :)) i eto, nagojio se nekako :(  Manja fizicka aktivnost i mnogo losija hrana...
Napravio sam neki plan u glavi (za gubljenje kilaze) i zeleo bih da cujem Vasa misljenja a imam i par pitanja  ;D ;D ;D

Zadnjih mesec i nesto idem svako vece u teretanu gde radim vezbe sa tegovima i posle tog treninga trcim na traci oko 30 min. Rezultata ima, ali kapiram da moram da regulisem ishranu drasticno. Cilj mi je da se jednostavno ne otopim pa da izgledam mnogo losije nego sad, kad ti sve visi :D

Planirao sam da svako jutro pre posla (7:30) plivam nekih 30 min. na prazan stomak. Koliko je ovo dobra ideja?
Sto se tice treninga, isao bih u teretanu 4-5 puta nedeljno, posle podne (oko 6), i radio bih jednu grupu misica na svakom treningu.  Koliko je ovo dobra ideja?

E sad, ono sto me najvise zanima: Kako da se hranim da bih izgurao ceo dan od jutra do mraka? Najvise me zanima sta bih trebalo da jedem posle plivanja na prazan stomak? I sta posle teretane?

Hvala unapred na odogovorima :)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Plivanje ujutru kao kardio i obrok posle
« Odgovor #1 poslato: Septembar 28, 2008, 09:44:34 posle podne »
bolje trci...ili neki drugi vid kardia...plivanje moze kao rekreacija
al se nekad dobro jelo

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Plivanje ujutru kao kardio i obrok posle
« Odgovor #2 poslato: Septembar 28, 2008, 10:23:21 posle podne »
Kardio trening sam po sebi predstavlja kontinuiranu aktivnost...
Prosečno utrenirana osoba teško može da pliva 30 minuta bez prekida...
Kupi sebi sobnu biciklu recimo i odradićeš posao a i uštedećeš vreme...