Maj 21, 2024, 09:07:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.148 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D  (Pročitano 150783 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #465 poslato: Septembar 04, 2012, 07:56:44 posle podne »
pa bole..i ti ces sl godine koliko sam ja upucen u teskase :D
Da da. Ako stavim dva balonceta pod miske.
Cekam Panoramix-a....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #466 poslato: Septembar 19, 2012, 01:02:15 pre podne »
Ide mast na dole,101-2kg,malo mi je teze zadnjih nedelja jer radim full time plus personalni treninzi van smene plus ispiti,pa treba imati treninge pa jos jesti...da ne pominjem ovaj propionat koji mi pravi abcese al i to se trpi :D

Uglavnom,vecinu dana spadnem na 300gr proteina i glavicu kupusa sto se tice stizanja jedenja.UH unesem kad stignem,uzmem i svaki 4-5i dan pojedem teglu dzema da nadoknadim malo i to je to generalno.


How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #467 poslato: Septembar 19, 2012, 06:17:04 pre podne »
buraz
bez da me krivo shvatis
a sto dzem?
sto drnadas pankreas sa prostim secerima kada ce ti trebati kasnije za punnjenje pa ti nece odregovti kako treba?
i slike su lose (kazem,bez da me krivo shvatis)
ali mozda bas taj dzem i utice da su ti misici ovako "flat",mislim vidi se da je forma tu (vene po butkama) ali kao da niti imas vode niti glikogena (ovo drugo je razumljivo) mada na ovaokovj formi igra sa UH i popunom glikogena moze samo da jos smanji bf za koji %..
u stvari pricam a nemam pojma jel ides u stvari na neko takmicenje ili ces da uradis neku formu za slikanje ili vec nesto peto (npr ONLY FOR BEBAC GREEN EYES :D)
sala naravno

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #468 poslato: Septembar 19, 2012, 02:44:13 posle podne »
filipe extra izgledas cudo forma:)))) vrh!! sad ovo sto pedja prica malo vise tematika za mene :)))) pozz

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #469 poslato: Septembar 19, 2012, 03:35:38 posle podne »
pozz ,izlazices na drzavno ?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #470 poslato: Septembar 19, 2012, 03:43:29 posle podne »
Ajd ovde da pitam. Kada je drzavno i gde i da li ces se takmiciti Filipe? Sve najbolje...
Men sana in corpore sano !

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #471 poslato: Septembar 19, 2012, 05:25:39 posle podne »
buraz
bez da me krivo shvatis
a sto dzem?
sto drnadas pankreas sa prostim secerima kada ce ti trebati kasnije za punnjenje pa ti nece odregovti kako treba?
i slike su lose (kazem,bez da me krivo shvatis)
ali mozda bas taj dzem i utice da su ti misici ovako "flat",mislim vidi se da je forma tu (vene po butkama) ali kao da niti imas vode niti glikogena (ovo drugo je razumljivo) mada na ovaokovj formi igra sa UH i popunom glikogena moze samo da jos smanji bf za koji %..
u stvari pricam a nemam pojma jel ides u stvari na neko takmicenje ili ces da uradis neku formu za slikanje ili vec nesto peto (npr ONLY FOR BEBAC GREEN EYES :D)
sala naravno

sto dzem,pa za to imam vremena vecinom jedino da uzmem an pauzi psola a cist je barem UH,mislim nece toga vise biti sad ide najozbiljniji deo.

Misici su flat od t3 nazalost :D i od tog dzema se bukvalno na 15 minuta napunim i odma ode sve,do te mere me cedi t3,a nisam nista extremno koknuo,15-20 dana na 50mcg,ali jednostavno nemoguce se napuniti na njemu.


a vode iam veruj mi,eksperimentisao sam pre nekih ned dana (nisam slikao nazalsot) sa hemopresom,slab diuretik,da vidim koliko tu vode ode,ne mos verovati ali meni voda vise znaci za formu od masti izgleda,stravicno je nakupljam.No dobro,znam tacno kako cu s tim,jos nekih dve ned imam agresivno skidati masti pa ce onda punjenje praznjenje natrijum,kalijum blabla.

Meni je plan bio da se srezem koliko god mogu,onda sam skontao da u okt ima i drzavno pa reko sto da ne izadjem ionako me vec godinama smaraju za to,ako bude formica kako treba,taman jedno sikustvo pride. Ima i 28og nabba drzavno pa eto i tu popravni :D


generalno merim se kaliperom i gledam sto vise ljudi to da odradi da ne bude lose izmerio,i najveci problem su mi masti na listu i butinama,tu je jos ostalo,ledja i torzo suvoca,ruke jos ima da bi se skroz lepo izseparatisale.

Inace,sve slike dosad su slikane ujutru oko 7-8 bez ijednog obroka i posle nekih 30ak minuta pesacenja do posla,to mi kao dodje i krdio jedini jel :D,sad uvek gledam tako da se slikam da bi poredjenje bilo sto egzaktnije.Sa prokrvljenim tj. napumpanim ledjima i ramenima,zvucacu arogantno,izgledam kao monstrum sam sebi :D mislim videcemo,sad ide najzajebaniji deo.


Vlado,20og okt je IFBB a 28og NABBA. Videcu na oba izaci.


How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #472 poslato: Septembar 19, 2012, 05:34:55 posle podne »
Hvala za info,imas jednog navijaca sigurno.
Men sana in corpore sano !

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #473 poslato: Septembar 19, 2012, 05:43:37 posle podne »
Hvala za info,imas jednog navijaca sigurno.

hvala na podrsci ;) potrudicu se da imate bar za sta da navijate,meni je bitno da ne budem jedan od onih "Sta koj q radi ovaj na sceni,jel zna on sta je dijeta,i gde su mu noge?' :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #474 poslato: Septembar 19, 2012, 06:02:30 posle podne »
ok
ne kapiram ovo:da ti voda vise znaci od masti? i ne kapiram da kazes da je dzem UH-pa jeste ali prosti a pokuas ti objasiti da ce ti trebati inslulin da reguje max na punjenju

i ne kapiram cemu "probanje" diuretika da vidis neki experiment? ne kapiram taj deo
uzimanje diuretika je slozen proces ( i treba znati dali ih opste i uzmati ili ne) a uzimati ih "nako-iskreno ne rauzmem
jer pre uzimanja diruteika moraju biti mnogi uslovi uradjeni (bas ta Ka i Na pumpa pa tek onda videti dali direutici idu ili ne) i onda prema tome bazirati unos elektorilta da ne bi bilo -vecna japmja
a uzmati diuretike a da pre toga nisu odradjeni postupci da se vidi dali njih u opste treba ili ne-ajd da ne lajem
ali dobro
vidim kazes da znas pa sam samo izneo moje skromno misljnje
izivni sto upadoh :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #475 poslato: Septembar 19, 2012, 06:34:14 posle podne »
Pedja  ne postoji drugaciji nacin da nesto provalim nego da probam,taj hemopres sam uzeo jedan dan samo da vidim na cemu sam,tj da skinem vode i vidim da li natsaviti ovim tempom ili ubacivati kardio ili nesto trece itd.

Znam kakav je UH,ali ja ti kazem radim po 10+sati dnevno,ne stizem jesti jednostavno,ovo je priprema nekog ko se ubija od posla i ispita,ne moze biti savrseno,rekoh vec,ovo je meni eksperiment da vidim dokle mogu skinuti masti.Vecinu dana sam na 0UH i 0Masti bas zbog jurcanja.Ovaj influx UH bilo d aje bio dzem ili krompir na brzaka me odrzava u ikakvom normalnom deficitu da ne preteram.

Kao i sa t3 gde sma jednom vec uzimao 75mcg 30 dana,sad isprobah 50 20 dana,jos 6 dana dakle spustanja,i imam onda jos 4 nedelje da sredim stvari. Cemu svo mucenje,pa ucim o svom telu i fiziologiji generalno,treba jos koliko decenija d abduem trener,valja probati i an sebi,nisam nista extremno kokao sto bi se reklo,barem po ovome sto ledam sta drugi rade,jer kao sto rekoh samo gledam da ucim,gledma kako idu neke supst zajedno itd.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #476 poslato: Septembar 19, 2012, 06:45:50 posle podne »
Citat
Pedja  ne postoji drugaciji nacin da nesto provalim nego da probam,taj hemopres sam uzeo jedan dan samo da vidim na cemu sam,tj da skinem vode i vidim da li natsaviti ovim tempom ili ubacivati kardio ili nesto trece itd.

fiki
naravno da je emoprija MAJKA i ja zato stalno potenciram na njoj
ali emprizam mora da bude zasnovan na necijem vec uradjenom opitu pa onda da ti probas na sebi i vidis dali ti pase ili ne ili treba da prilagodjavas sebi ili da ne diras nista.ovako ispada da je tebi palo na pamet "nako" da se malo pogiras sa diureticima a niti mozes da vidis u tom slucaju koji si ti naveo bilo sta a ponajmanje "gde si" niti si mogao sta da procenis a i rekoh zasto to tako ne radi tj ne ide.
ali dobro
odosmo daleko a ne bih hteo da se ovo pretvori u nesto drugo
soory jos jednom na upadu.
ps
uzeo si najgori moguci diruteik bas u toj fazi (to sto pise da stedi Ka i nije bas tako tj jeste kod osoba koje se hrane "normalno ) ali kod osobe koja ne unosi UH je jako opasan zbog moguce tolerancije na UH ( u kojoj si ti veoma moguce zbog tipa dijete) itd itd itd itdi

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #477 poslato: Septembar 19, 2012, 07:09:41 posle podne »
Hvala za info,imas jednog navijaca sigurno.

hvala na podrsci ;) potrudicu se da imate bar za sta da navijate,meni je bitno da ne budem jedan od onih "Sta koj q radi ovaj na sceni,jel zna on sta je dijeta,i gde su mu noge?' :D

Gle, prozivacemo mi tebe iz publike ako zajebes nesto :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #478 poslato: Septembar 19, 2012, 10:36:42 posle podne »
E moj buraz, jedino ces o tome i razmisljati 'samo da se ne obrukam..vidi ga ovaj, veci je, definisaniji..bar da me izvedu na uporedo poziranje da ne budem bas truba i kad ce bre ovo vise da se zavrsi, puci ce me neki grc od stiskanja' al dobro, sve su to slatke muke na kraju :)
Samo napred, imas jos jednog navijaca ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže kukuruz

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #479 poslato: Septembar 19, 2012, 11:49:23 posle podne »
odlicno
i jos jednog navijaca