Maj 02, 2024, 01:20:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Efedrin-pomoc  (Pročitano 8314 puta)

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Efedrin-pomoc
« poslato: Novembar 07, 2008, 12:25:37 pre podne »
Uzeo sam efedrin,ali nisam dobio konkretan odg. kako se tacno koristi,treazio sam na forumu ali nema nigde tacno o njumu...da li ga je neko koristio i kako??samo ko stvarno zna...hvala...

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2008, 12:34:50 pre podne »
i da li moze bez kofeina??

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #2 poslato: Novembar 07, 2008, 02:06:58 pre podne »
Prvi topic o E/C/A
Drugi topic o E/C/A


ETC, ETC, ETC....


Cisto da nebi bilo da nema.

Jedan od nacina koriscenja bi mogao biti 25mg Efedrina + 200 mg cofeina + 100 mg aspirina (recimo paferovani Bayerov)

Sve ovo 2-3 puta dnevno. Napr prije jutarnjeg kardia, prije treninga sa tegovima, prije drugog kardija. Etc... Bilo bi dobro ne uzimati ga prekasno jer neki imaju problema da zaspu zbog ECA stacka.

I BTW sunce, prije nego sto se kupi neko NEDOZVOLJENO I PO ZDRAVLJE OPASNO SREDSTVO bilo bi dobro istraziti o cemu se tu radi, kakve su propratne pojave, moguce posljedice i naravno nacin koriscenja, a ne kupis pa ispitujes kako to ide.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2008, 02:10:32 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #3 poslato: Novembar 07, 2008, 09:37:04 pre podne »
Prvi topic o E/C/A
Drugi topic o E/C/A


ETC, ETC, ETC....


Cisto da nebi bilo da nema.

Jedan od nacina koriscenja bi mogao biti 25mg Efedrina + 200 mg cofeina + 100 mg aspirina (recimo paferovani Bayerov)

Sve ovo 2-3 puta dnevno. Napr prije jutarnjeg kardia, prije treninga sa tegovima, prije drugog kardija. Etc... Bilo bi dobro ne uzimati ga prekasno jer neki imaju problema da zaspu zbog ECA stacka.

I BTW sunce, prije nego sto se kupi neko NEDOZVOLJENO I PO ZDRAVLJE OPASNO SREDSTVO bilo bi dobro istraziti o cemu se tu radi, kakve su propratne pojave, moguce posljedice i naravno nacin koriscenja, a ne kupis pa ispitujes kako to ide.

Pozdrav
Znam ja sta je to i za sta se koristi,ali neznam kako tacno...hvala ti...

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2008, 02:04:07 posle podne »
Jel tebi cilj definicija ili?

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #5 poslato: Novembar 07, 2008, 05:36:55 posle podne »
Jel tebi cilj definicija ili?
pa jeste,ali ne preterano...

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #6 poslato: Novembar 07, 2008, 05:44:38 posle podne »

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #7 poslato: Novembar 07, 2008, 07:01:37 posle podne »
Posto se vidi da ne treba puno da skidas i neces da se izrezes do kraja milslim da ti ef, aspirin i cofein nisu potrebni. Pravilnom ishranom mozes sve da sredis na zeljeni nivo. A ostalo ostavi na stranu i kad treba vise da skines raspali po tome.

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #8 poslato: Novembar 07, 2008, 09:48:38 posle podne »
Jel tebi cilj definicija ili?
pa jeste,ali ne preterano...
ishrana ?
izhrana mi je dobra,vec duze vreme...nisam ja uzeo prvenstveno zbog skidanja,nego zbog energije ujutru kad radim kardio i nebi ja ni skidao masu osim mozda nege malo...posle kardija uzimam bcaa i glutamin da cuvan misic...jel to ok?

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2008, 01:20:46 posle podne »
Jel tebi cilj definicija ili?
pa jeste,ali ne preterano...
ishrana ?
izhrana mi je dobra,vec duze vreme...nisam ja uzeo prvenstveno zbog skidanja,nego zbog energije ujutru kad radim kardio i nebi ja ni skidao masu osim mozda nege malo...posle kardija uzimam bcaa i glutamin da cuvan misic...jel to ok?
uzmi pre kardio treninga i posle ako si u mogucnosti... posle ubaci whey... ma mozes i lopatom samo ako imas pare :D

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2008, 01:54:40 posle podne »
Jel tebi cilj definicija ili?
pa jeste,ali ne preterano...
ishrana ?
izhrana mi je dobra,vec duze vreme...nisam ja uzeo prvenstveno zbog skidanja,nego zbog energije ujutru kad radim kardio i nebi ja ni skidao masu osim mozda nege malo...posle kardija uzimam bcaa i glutamin da cuvan misic...jel to ok?
uzmi pre kardio treninga i posle ako si u mogucnosti... posle ubaci whey... ma mozes i lopatom samo ako imas pare :D
to mi je malo puno...jet uzimam pre,za vreme i posle teretane...ali ok...hvala

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2008, 08:07:20 posle podne »
zanima me dali se pravi pauza izmedju ef. cof. i aspirina ?ili sve odjednom?i sto je tama o njemu pod "steroidi"...?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2008, 08:56:15 posle podne »
E/C/A stack = znaci stackuje se sve zajedno - sve se pije odjednom i po mogucnosti na prazan stomak, jer ukoliko to nije slucaj efekat ovog stacka je manji, a teme su u podforumu gdje i treba da budu - tj. gdje se diskutuje o hemiji zato sto je efedrin (iako sam nije AAS) kao i steroidi lijek koji razni sportisti zloupotrebljavaju da bi popravili svoje performanse.

Tvoja tema je na pogresnom mjestu, a na zalost ni nivo tvog znanja nije dje bi trebao da bude u trenutku kada efedrin vec drzis u svojim rukama.

Takodje, nebi lose bilo za one koji eff koriste tokom cijele godine trazeci od njega "kick" pa na kraju zavrse sa XY tableta dnevo da razmisle o tome jer eff ima katabolicka svojstva, i po navodima on prilicno jako udara na nadbubreznu zlijezdu sto dalje dovodi to znacajnog opustanja kortizola, tako da ne vidm da je effedrin primjeren rijetko kada, a ponajmanje kada je cilj izgradnja misica, pa jos sve to kod naturalaca...

Licno do skora sam ga korstio samo onda kada dijetu dobro zaletim i spustim BF, tada i ove male doze koje sam gore pomenuo odradjuju posao, i nemam potreba da uzimam veliku kolicinu effa jer nijesam na njemu non-stop tokom godine trazeci "kick" za trening...

Takodje, postoji mnogo efikasnija kombinacija za skidanje sala a zove se dijeta+kardio.

Mogu tu neke stvari po pitanju hemije da se dodaju, ali realno odgovor za ono sto ljudi na ovom forumu traze je mnogo prije disciplina nego "carobni" efedrin...

Dosta od mene. Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2008, 09:20:39 posle podne »
Pametnom i vise nego dovoljno Vladar. Hteo bih da dodam da Efedrin,kada se uzima kao stimulans,stvara psihicku zavisnost,koju je kasnije jako tesko prevazici...obicno rezultira abnormalnim povecanjem doza(sto je Vladar vec rekao),uzimanjem efedrina i kada se ne trenira,sto je klasicna narkomanija ili jednostavno prestankom treninga...jer trening bez efedina ZA ZAVISNIKA gubi svaki smisao.
Znaci ili kako ti je Vladar napisao ili batali.

Van mreže Kosta Loncar™

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Efedrin-pomoc
« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2008, 11:49:59 posle podne »
Pametnom i vise nego dovoljno Vladar. Hteo bih da dodam da Efedrin,kada se uzima kao stimulans,stvara psihicku zavisnost,koju je kasnije jako tesko prevazici...obicno rezultira abnormalnim povecanjem doza(sto je Vladar vec rekao),uzimanjem efedrina i kada se ne trenira,sto je klasicna narkomanija ili jednostavno prestankom treninga...jer trening bez efedina ZA ZAVISNIKA gubi svaki smisao.
Znaci ili kako ti je Vladar napisao ili batali.
Druze nisam te sad razumeo,jel stvara zavisno kad se uzima u vecim kolicinama ili kad se uzima uopste????...hvala momci