Maj 16, 2024, 06:12:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Koristite li kondom?  (Pročitano 20176 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.552
Koristite li kondom?
« poslato: Novembar 14, 2008, 09:39:27 posle podne »
Smatram da je fitnes- bodibilding ne samo neki hit ili da mora biti takmicarski, nego i stil zivota- nacin jednog zdravog vodjenja zivota i racuna o svom telu... postao je jednostavno stvar covekove kulture - kao sto je kultura higijene itd... ko ide u teretanu vodi racuna o sebi, a da li isto to radite i u privatnom zivotu na drugim poljima, recimo SEX-u???
ja recimo redovno koristim kondom , pogotovo kad ulazim u vezu sa osobom koju slabo poznajem... kondom je isto dobro kontraceptivno sredstvo ... jedini razlog ne koriscenja kondoma po meni je ukoliko ste duze u vezi sa tom osobom , znate je dovoljno ili brak...
kakva su vasa misljenja?

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2008, 10:06:32 posle podne »
Citala sam svasta o ljudima koji su bili dugo u vezi,pa navukli svasta od partnera ,kao  npr. pseci sifilis

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2008, 10:08:59 posle podne »
Pa pazi , ako sam duze u vezi sa nekom osobom to ne mora nista da mi znaci ( mozda treba definisati sta je duzi period poznavanja nekog), osim ako se ne dogovorimo zajedno da idemo na test ,pa da vidimo kako ko stoji . Covek moze da zivi noramlano sa hivom i da nema nikakve vidljive posledice , ako nista bar neki period . .. .
 Za koriscenje kondoma si u pravu 100% . Sporadicno ga koristim ( metoda procene , zanimanje cure , socijalni status , obrazovanje ,.... sve gledam i donosim zakljucak ) .Mada uglavnom sam sa "finim" curama , ako to nesto uopste znaci, ........  Reci mi jel si ti aktivista mozda , ili pitas cisto ovako za sebe ?  Znaci ovo je samo pitanje , nista vise .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2008, 10:31:40 posle podne »
pazi ga nastrani pirat...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.552
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2008, 10:52:55 posle podne »
X FRAME
pitanje sam postavio podstaknut temom " pronadjen lek protiv hiva", ali me i ovako zanimalo... inace bio sam jedno vreme u srednjoskolskim danima clan jazasa-ako se to moze staviti pod "aktivista"...
mislim da ljudi slabo koriste zastitu ne znam iz kog razloga...
sto se tice duzeg vremenskog perioda, kao sto si sam rekao to je jako relativno i zavisi od osobe do osobe... i tada je to stvar procene alli ponovo kazem ne vidim razloga zasto ni tada ne bi imali kondom pri ruci...
ali isto tako smatram da je edukacija najbitnija... i dan danas jazas radi radionice po skolama koje su jako bitne i imaju veliki znacaj u prevenciji ove opake bolesti.
slazem sa tobom i svidja mi se kako razmisljas , jedino sto ici na test sa nekom devojkom da bi praktikovali sex bez kondoma hehehe , to je malo smesno ipak ti i to nije neka garancija jer posle toga ona moze da spava sa nekim drugim ;) a iskreno-  malo glupo raditi tako nesto...ne znam koja bi riba pristala na tako nesto a da se ne istripuje  :)
sve u svemu neko poverenje mora postojati...ukoliko se odlucuje neko na te stvari... ja sam licno praktikovao sex bez kondoma vise puta ali je to bilo sa devojkom skojom sam bio u trogodisnjoj vezi... i znali smo se jako dobro(isto drustvo, okolina , prvi put nam je bio oboma zajedno itd)... i mogu reci da je osecaj sa i bez barem po meni stvar nijanse pogotovo sada kad postoje ultra tanki prezervativi recimo Durex extra sensitive- tako da izgovor prakticno ne postoji... tu je naravno i rasterecenost od razmisljanja i straha od trudnoce i polnih bolesti sto moze da rezultira samo dobrim sexom...

nelle odrasti... jednog dana ces verovali ili ne i ti jebati... tako da se bolje edukuj na vreme... ;D
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2008, 10:55:32 posle podne pirat »

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2008, 11:11:39 posle podne »
ja sam ozenjen covek meni to ne treba :D mada ponekad zatreba..tako da mi je bolje da ga drzim u jastucnici ( kondom..ovo moram da napisem zbog bebca posto je on malo lud pa da ne pomisli nesto ) :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2008, 11:13:30 posle podne »
Metoda odokativne procene je pogresna u ovom slucaju 100%. Pazi ovako: jedan prosecan momak je spavao sa recimo 30 devojaka,uzmimo da su one bile svaka sa samo tri muskarca (sto je je li nemoguce) neka je vecina njih bila prosecna i imali su po trideset i samo jedan pacenik koji je prevrnuo sve na sta je naleteo...da ne vrtim dalje...izbrojte sami koliko nas je u tom kolu i koji su rizici. Znaci: Durex arauser je majka!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2008, 11:16:02 posle podne »
Pirat , razumemo se ja i ti . Shvatio si sta hocu da kazem , jbg . ne moz biti siguran do kraja obrni okreni . Treb aizbegavati sumnjive ribice , ( citaj profuknjace , drolje ..... ) .Smanjujes rizik automatski .  Nase cice su uglavnom ( bar 90-95% ciste ) , znaci ove koje upoznas na regularnim mestima , pa opet sa metodom procene ...... Sto se tice kondoma ne ubija mi osecaj , mozda malo ali zanemarljivo ,generalno napaljen sam kao stoka 24 h dnevno i neam problem sa gumicom , ali jednostavno to je stvar navike a je je nemam . Ako nista bar cu u kolima da drzim pakovanje  , pa da se setim , DA GA VADIM  ;D.....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #8 poslato: Novembar 14, 2008, 11:18:06 posle podne »
ja sam ozenjen covek meni to ne treba :D mada ponekad zatreba..tako da mi je bolje da ga drzim u jastucnici ( kondom..ovo moram da napisem zbog bebca posto je on malo lud pa da ne pomisli nesto ) :D

  Znaci varas zenu ....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #9 poslato: Novembar 14, 2008, 11:19:44 posle podne »
ja sam ozenjen covek meni to ne treba :D mada ponekad zatreba..tako da mi je bolje da ga drzim u jastucnici ( kondom..ovo moram da napisem zbog bebca posto je on malo lud pa da ne pomisli nesto ) :D

  Znaci varas zenu ....

ne...nego moze da nekad bas zatreba pa nije lose imati
al se nekad dobro jelo

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #10 poslato: Novembar 14, 2008, 11:33:00 posle podne »
Metoda odokativne procene je pogresna u ovom slucaju 100%. Pazi ovako: jedan prosecan momak je spavao sa recimo 30 devojaka,uzmimo da su one bile svaka sa samo tri muskarca (sto je je li nemoguce) neka je vecina njih bila prosecna i imali su po trideset i samo jedan pacenik koji je prevrnuo sve na sta je naleteo...da ne vrtim dalje...izbrojte sami koliko nas je u tom kolu i koji su rizici. Znaci: Durex arauser je majka!

  Mojne  da se vredjamo ,nisam pacenik  ;D ( sala mala ) . U pravu si care , sto je to je ,jbg. Ako ti koristis kondom bas svaki put , svaka cast . Ne moras da raztmisljas u svakom slucaju . good for you .
  Mene je ortak jedan cimao pre 2 godine da odemo na test , ja samo znam da nisam imao herca ,znaci nije bilo sile da me nagovori da odemo i na kraju nije ni on otisao . Proslo je 2 god. valjda sam sigurica  ;D
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #11 poslato: Novembar 14, 2008, 11:59:19 posle podne »
Citala sam svasta o ljudima koji su bili dugo u vezi,pa navukli svasta od partnera ,kao  npr. pseci sifilis


e ali pseci sifilis ???
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #12 poslato: Novembar 15, 2008, 12:01:42 pre podne »
Citala sam svasta o ljudima koji su bili dugo u vezi,pa navukli svasta od partnera ,kao  npr. pseci sifilis


e ali pseci sifilis ???Ma da,to nose zivotinje,psi.Devojka je volela svoga psa,vise nego decka

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #13 poslato: Novembar 15, 2008, 12:04:18 pre podne »
THIS IS F``ING SICK!!!
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Koristite li kondom?
« Odgovor #14 poslato: Novembar 15, 2008, 12:43:28 pre podne »
Ma jok,sve je stvar izbora. Da su pas ili batica stavili kondom sve bi bilo ok. :smajlikojiplacei povraca: