Jun 06, 2024, 04:50:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Muskarac po vasem ukusu?  (Pročitano 129677 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #75 poslato: Jun 22, 2010, 09:24:43 posle podne »
jedna devojka je vec odgovorila, roze nose pesovani

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #76 poslato: Jun 22, 2010, 09:29:57 posle podne »
jbg, ja sam muzjak primitivac xD priznajem... jedan sam od vas... imam roze majicu sa tomom i dzerijem... jednom sam je nosio i bilo mi je nekako neprijatno hahahahah ko ti kaze da se gej? jel vozis dobar auto? jel imas brdo para? ti si obican peder :) salim se, ne mislim da si peder.. svako ima svoj stil i meni to ne smeta, ima devojaka za sve
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #77 poslato: Jun 22, 2010, 09:30:11 posle podne »
a da li je neko pešovan, ako vrcka guzom a ne nosi roze  ;D
Samsung NX1000

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #78 poslato: Jun 22, 2010, 09:31:28 posle podne »
NE xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #79 poslato: Jun 22, 2010, 11:42:50 posle podne »
Onaj debeli Bugarin je ribama verovatno odvratan zato što je debelo masno prase i iz aviona se vidi da je neka žešća seljačina (seljačina kao karakterna osobina)...
al da nekoj ribi dođe Nik Sloter, ne verujem da bi mu mnogo njih zamerilo na neobrijanim grudima... ;D


     



Kad je neko keršme, onda je keršme i kad je kao vukodlak.... ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #80 poslato: Jun 23, 2010, 12:05:23 pre podne »
.zemljace nisi procitao temu,napisao sam da nosim roze jer se dobro osecam u tome,naravno ne nosim svaki dan...uopste nisi u pravu za ovo da su devojke kojima se to svidja seljanke,ali uopste...
ne kapiram sta mislis pod tim da se osecas dobro u roze majci :) iskreno i ne zelim da znam  ;D ... ja sam ti rekao u cemu je fora sa roze majcom ( obrnuta psihologija )... a sto se tice devojaka jbg mozda su tebi super devojke one koje su meni seljanke i obrnuto .. kao sto sam rekao svako ima svoje ukuse i kriterijume ...  ;)

Van mreže minnie_013

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 61
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #81 poslato: Jun 23, 2010, 03:17:53 posle podne »
evo ja cu da iskomentarisem, jer mi je ova tema vecita inspiracija  ;D
ja licno obozavam metroseksualce, ali naravno pod terminom " metro " mislim na STRAIGHT muskarce koji drze do sebe i kojima je normalno da depiliraju grudi, idu u solarijum...
ne podrzavam ekstreme, tipa kada decko nosi neke maramice, salove, ima feminiziran stav...smatram da svaka devojka koja se primi na nekog takvog treba prvo da preispita svoje seksualno opredeljenje, hehe... ali u normalnim merama, metro muskarci su neodoljivo privlacni i lagala bih kada bih rekla da mi se gorenavedeni Johnny Depp ( koji se po meni suvise lezerno oblaci, tako da to izgleda neuredno...a i nije prirodno da se meni, koja imam 20 godina, svidja covek od 48 ili slicno, to je bolesno... ) ili glumac/ sta god sa slike svidja... ne kazem da  mi je to jedini kriterijum pri izboru partnera, nisam tako povrsna, ali definitivno su privlacniji metroseksualci  ;D

p.s. a pritom ne smatram da sam glupa ( naprotiv, mozda ce nekima zvucati prepotentno, ZNAM da nisam  ;D ), samo sam emancipovana devojka, fensi, koja voli da izlazi i normalno je da me momci sa istim zivotnim stilom privlace... ala sam se raspisala, hehe  ;D

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #82 poslato: Jun 23, 2010, 03:22:50 posle podne »
a da li je neko pešovan, ako vrcka guzom a ne nosi roze  ;D
:) :) :) :) :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #83 poslato: Jun 24, 2010, 07:52:59 posle podne »
evo ja cu da iskomentarisem, jer mi je ova tema vecita inspiracija  ;D
ja licno obozavam metroseksualce, ali naravno pod terminom " metro " mislim na STRAIGHT muskarce koji drze do sebe i kojima je normalno da depiliraju grudi, idu u solarijum...
ne podrzavam ekstreme, tipa kada decko nosi neke maramice, salove, ima feminiziran stav...smatram da svaka devojka koja se primi na nekog takvog treba prvo da preispita svoje seksualno opredeljenje, hehe... ali u normalnim merama, metro muskarci su neodoljivo privlacni i lagala bih kada bih rekla da mi se gorenavedeni Johnny Depp ( koji se po meni suvise lezerno oblaci, tako da to izgleda neuredno...a i nije prirodno da se meni, koja imam 20 godina, svidja covek od 48 ili slicno, to je bolesno... ) ili glumac/ sta god sa slike svidja... ne kazem da  mi je to jedini kriterijum pri izboru partnera, nisam tako povrsna, ali definitivno su privlacniji metroseksualci  ;D

p.s. a pritom ne smatram da sam glupa ( naprotiv, mozda ce nekima zvucati prepotentno, ZNAM da nisam  ;D ), samo sam emancipovana devojka, fensi, koja voli da izlazi i normalno je da me momci sa istim zivotnim stilom privlace... ala sam se raspisala, hehe  ;D

devojka je objasnila neke stvari...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #84 poslato: Jun 24, 2010, 07:59:22 posle podne »
vi ne shvatate razliku izmedju metroseksualca i izmedju muskarca koji drzi do sebe, tako da kad razjasnite sebi ta 2 pojma onda mozete da se javite. nego nenade jel pala neka full riba xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #85 poslato: Jun 25, 2010, 12:11:45 pre podne »
Sto se tice roza boje,jedino mogu da prihvatim neku majicu kratkih rukava.
Nije da imam,nemam ni jednu ali nikada nebi mogao da nosim  roza trenerku,hlace,jaknu,to jeste malo ono previse za muskarca,
Brijem prsa i osjecam se ljepse,urednij,drzim uredno i oko one stvari(nisam peder,ozenjen sam sretno)
Mnogi od vas imaju grubo misljenje o muskarcima, muskarac treba da je takav kakav je ali moze malo parfema i to je to.
Bili vi djevojke bile sretne i zadovoljne sa vama da ste samo onakve kakve ste, sa  malo parfema i to je to?
A druga stvar je da na ovome forumu ima ljudi sto zive sirom svijeta i moda nije ista svagdje tako da je malo i tesko da se diskutuje oko ovoga.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #86 poslato: Jun 25, 2010, 02:01:35 pre podne »
vi ne shvatate razliku izmedju metroseksualca i izmedju muskarca koji drzi do sebe, tako da kad razjasnite sebi ta 2 pojma onda mozete da se javite. nego nenade jel pala neka full riba xD

ne,skoro sam prekinuo vezu od tri god pa bi malo da iskuliram...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #87 poslato: Jun 25, 2010, 10:08:37 pre podne »
Onaj debeli Bugarin je ribama verovatno odvratan zato što je debelo masno prase i iz aviona se vidi da je neka žešća seljačina (seljačina kao karakterna osobina)...
al da nekoj ribi dođe Nik Sloter, ne verujem da bi mu mnogo njih zamerilo na neobrijanim grudima... ;D


     



Kad je neko keršme, onda je keršme i kad je kao vukodlak.... ;)

nik sloter je tip iz sredine 90-tih, tada se ribe palile na dlakave, danas su drugi standardi a taj novi standard su metrosexualci :D
Samsung NX1000

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #88 poslato: Jun 25, 2010, 10:26:27 pre podne »
vi ne shvatate razliku izmedju metroseksualca i izmedju muskarca koji drzi do sebe, tako da kad razjasnite sebi ta 2 pojma onda mozete da se javite. nego nenade jel pala neka full riba xD

ne,skoro sam prekinuo vezu od tri god pa bi malo da iskuliram...
auuu shmekereeeeeeeeeeeee hahahahhahaha e sad si se prodao najgore , izdao si smekeresko drustvo  ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Jun 25, 2010, 10:33:01 pre podne pirat »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Muskarac po vasem ukusu?
« Odgovor #89 poslato: Jun 25, 2010, 12:00:19 posle podne »
vi ne shvatate razliku izmedju metroseksualca i izmedju muskarca koji drzi do sebe, tako da kad razjasnite sebi ta 2 pojma onda mozete da se javite. nego nenade jel pala neka full riba xD

ne,skoro sam prekinuo vezu od tri god pa bi malo da iskuliram...
auuu shmekereeeeeeeeeeeee hahahahhahaha e sad si se prodao najgore , izdao si smekeresko drustvo  ;D ;D ;D

xaxa haos,pa sto,ne razumem..???????.manji sam smeker posto su mi se smucile devojke,a?????????


                               www.fitnessclubvladica.com