Maj 08, 2024, 03:14:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: nitro oksid  (Pročitano 4581 puta)

Van mreže vladmoll

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
nitro oksid
« poslato: Decembar 09, 2008, 08:27:56 posle podne »
Da li je vec neko koristio nitro, sobzirom da se puno reklamira, a vidim da Pedja nudi the nitro. Ako ga je neko koristio neka mi opise ukratko u kojim dozama je delotvoran kao i kad je najbolje uzimati.
Thanks

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nitro oksid
« Odgovor #1 poslato: Decembar 15, 2008, 07:56:12 pre podne »
Da li je vec neko koristio nitro, sobzirom da se puno reklamira, a vidim da Pedja nudi the nitro. Ako ga je neko koristio neka mi opise ukratko u kojim dozama je delotvoran kao i kad je najbolje uzimati.
Thanks

pozdrav
ima ovde na forumu odist amnogo tema veznaih za NO producte i samo si trebao da upotrebis search opciju sve bi bilo lakse i tebi i nama...tj..ukoliko onda ne budes znao odgovre na neka pitanja...moze da se nadopuni

Spartak

  • Gost
Odg: nitro oksid
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2008, 08:34:00 pre podne »
Danasnji NO produkti su skupi u krv, pogle samo Nano Vapor,NO Xplode...procitas sastav kad ono vauuuu hiljade sastojaka pa kao cijena i nije tako skupa ovo mora da radi ko ludo, radi sine...samo nije vrijedno para koje ulozis. U takvim produktima ima samo par sastojaka koji su po meni KLJUCNI, arginin-kreatin-beta alanin-citrulin! i jos jednu stvar moras da znas, ovi navedeni elementi, imaju svoju ulogu,rade,ali NE IZGRADJUJU misicnu masu! za to su potrebne ESENCIJALNE AMINOKISELINE...pogledaj detaljnije proizvod u najavi X3M PRELOAD....kako bi to trebalo da izgleda...