Maj 19, 2024, 02:06:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Boki  (Pročitano 49430 puta)

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Boki
« Odgovor #165 poslato: Oktobar 06, 2006, 10:12:45 pre podne »
Prijatelju daj iznenadi nas novim slikama malo:)

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #166 poslato: Oktobar 06, 2006, 12:21:38 posle podne »
Prijatelju,tesko da ce biti novih slika,morao sam da prekinem sve zbog zdravstvenih problema  :(

Naime,2001 mi je otkriven hydrocephalus(povecano stvaranje likvora u mozdanim komorama i vrsenje pritiska na neke centre u mozgu.Ta bolest je uglavnom bolest malih beba koje dobijaju po rodjenju,ali kod mene je ona otkrivena u 14 godini zivota).Tada mi je uradjena operacija na neurohirurskoj klinici u BG-u(ugradjena mi je cjevcica koja sprovodi visak tog likvora iz mozga u zeludac.Nije sada to neka naucna fantastika,cjevcica ide ispod koze,izgleda kao neka veca vena.)Simptomi koje sam imao su mucnina,duple slike(duplo sam vidio),glavobolje.Poslije te prve operacije kada sam izlazio doktor mi je rekao da mogu potpuno normalno da zivim,da nemam nikakvih ogranicenja i da mogu da radim sve sto rade drugi.Desavalo se da se cjevcica zapusi 2002 i 2003 godine i tada mi je ponovo radjena operacija.Oba ta puta kada se zapusavala svi simptomi se vrate za 4-5 dana i odmah odem na operaciju.Sada,na moju veliku nesrecu,1 sedmicu kako sam poceo sa pripremama simptomi su poceli da se vracaju u nekoj blazoj varijanti.Prvo su to bile vrtoglavice kada zabacim glavu unazad,gubitak apetita,a kasnije i pojava duplih slika u jutarnjim casovima.Sa svim tim simptomima sam gurao 3 sedmice,trenirao,jeo nazor,precutao sam roditeljima posto bi mi oni momentalno zabranili sve to i odveli me kod doktora.Sada u ponedeljak sam morao da priznam posto mi je u nedelju bilo jako lose.Od tada sam poceo da jedem normalno,nisam isao u teretanu,a u utorak sam bio u Beogradu,uradio sam CT glave i tu je primjeceno blago prosirenje mozdanih komora.Isao sam i na pregled ocnog dna(kontrola pritiska u ocima.po tome si vidi da li ima pritiska u glavu.Nalaz je bio uredan).Doktor je rekao da nema dokaza da su veliki napori i ishrana mogli da uzrokuju to,ali da je najbolje da odmaram i da pratim dalje stanje.Veliki mi je bedak ovih dana posto ne mogu da vjerujem da sam toliki baksuz da me to snadje sada pred nesto za sta sam se toliko odricao i toliko iscekivao.Da ne spominjem da mi sada pocinje 1. godina fakulteta,pa postoji mogucnost da me i zajebe kod toga.Moram da napomene da kako sam poceo sa normalnom ishranom(znaci jedem sve i ne idem u teretanu)da mi je malo bolje.

Ja molim sve koji znaju nesto o ovome,znaci da li je prevelik napor i stres za organizam mogao da bude uzrok ovome da napisu nesto.Ako sve bude u redu bacam nove slike na zimu na spicu mase  :lol:

Zoka

  • Gost
Odg: Boki
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 06, 2006, 12:24:10 posle podne »
Ja ne znam nista o tome ali samo hocu da ti kazem, nema razloga da se bacas u bedak...
mlad si.. sve je jos pred tobom :) bit ce takmicenja a ti ces biti jos bolji nego sad...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #168 poslato: Oktobar 06, 2006, 12:32:19 posle podne »
Prijatelju,tesko da ce biti novih slika,morao sam da prekinem sve zbog zdravstvenih problema  :(

Naime,2001 mi je otkriven hydrocephalus(povecano stvaranje likvora u mozdanim komorama i vrsenje pritiska na neke centre u mozgu.Ta bolest je uglavnom bolest malih beba koje dobijaju po rodjenju,ali kod mene je ona otkrivena u 14 godini zivota).Tada mi je uradjena operacija na neurohirurskoj klinici u BG-u(ugradjena mi je cjevcica koja sprovodi visak tog likvora iz mozga u zeludac.Nije sada to neka naucna fantastika,cjevcica ide ispod koze,izgleda kao neka veca vena.)Simptomi koje sam imao su mucnina,duple slike(duplo sam vidio),glavobolje.Poslije te prve operacije kada sam izlazio doktor mi je rekao da mogu potpuno normalno da zivim,da nemam nikakvih ogranicenja i da mogu da radim sve sto rade drugi.Desavalo se da se cjevcica zapusi 2002 i 2003 godine i tada mi je ponovo radjena operacija.Oba ta puta kada se zapusavala svi simptomi se vrate za 4-5 dana i odmah odem na operaciju.Sada,na moju veliku nesrecu,1 sedmicu kako sam poceo sa pripremama simptomi su poceli da se vracaju u nekoj blazoj varijanti.Prvo su to bile vrtoglavice kada zabacim glavu unazad,gubitak apetita,a kasnije i pojava duplih slika u jutarnjim casovima.Sa svim tim simptomima sam gurao 3 sedmice,trenirao,jeo nazor,precutao sam roditeljima posto bi mi oni momentalno zabranili sve to i odveli me kod doktora.Sada u ponedeljak sam morao da priznam posto mi je u nedelju bilo jako lose.Od tada sam poceo da jedem normalno,nisam isao u teretanu,a u utorak sam bio u Beogradu,uradio sam CT glave i tu je primjeceno blago prosirenje mozdanih komora.Isao sam i na pregled ocnog dna(kontrola pritiska u ocima.po tome si vidi da li ima pritiska u glavu.Nalaz je bio uredan).Doktor je rekao da nema dokaza da su veliki napori i ishrana mogli da uzrokuju to,ali da je najbolje da odmaram i da pratim dalje stanje.Veliki mi je bedak ovih dana posto ne mogu da vjerujem da sam toliki baksuz da me to snadje sada pred nesto za sta sam se toliko odricao i toliko iscekivao.Da ne spominjem da mi sada pocinje 1. godina fakulteta,pa postoji mogucnost da me i zajebe kod toga.Moram da napomene da kako sam poceo sa normalnom ishranom(znaci jedem sve i ne idem u teretanu)da mi je malo bolje.

Ja molim sve koji znaju nesto o ovome,znaci da li je prevelik napor i stres za organizam mogao da bude uzrok ovome da napisu nesto.Ako sve bude u redu bacam nove slike na zimu na spicu mase  :lol:
....


KIDD.......PRICALI SMO O TOME..OPUSTI SE I NEMOJ DA SE OPTERECIVAS SA NICIM....VERUJ DA SAM BIO U SKORO ISTOJ SITUACIJI..

SVE CE BITI BOLJE..VIDETI CES.

U OSTALOM..PRICALI SMO..

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Boki
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 06, 2006, 03:09:02 posle podne »
Boki, prvi put cujem o toj bolesti, ali zapamti, nista nije vredno tvog zdravlja, pa ni bilo koje takmicenje. Cak ni po cenu da se celog zivota takmicis. Stoga ti preporucujem, da prvo sredis taj problemcic koji imas, a da kasnije razmisljas o planovima u vezi takmicenja u buducnosti. Ti ionako fenomenalno izgledas za svoje godine, tako da ce vremenom sve doci na svoje mesto. p0z

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Odg: Boki
« Odgovor #170 poslato: Oktobar 06, 2006, 03:14:09 posle podne »
Boki, prvi put cujem o toj bolesti, ali zapamti, nista nije vredno tvog zdravlja, pa ni bilo koje takmicenje. Cak ni po cenu da se celog zivota takmicis. Stoga ti preporucujem, da prvo sredis taj problemcic koji imas, a da kasnije razmisljas o planovima u vezi takmicenja u buducnosti. Ti ionako fenomenalno izgledas za svoje godine, tako da ce vremenom sve doci na svoje mesto. p0z

Sasadim ti je sve rekao.Nemas pojma koliko mi je krivo zbog toga  :(  ja se samo iskreno nadam da ce se to srediti i da ces na nekom narednom takmicenju blistati a mi svi navijati za tebe.Nedaj se ..ne padaj u bedak jer zivot je pred tobom.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Boki
« Odgovor #171 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:43:05 posle podne »
Ne da si me izbedacio nego si me ubio u pojam :shock: :?, u svakom slucaju bice bolje slusaj starije i jbes teg za sad, a tvoje vreme tek dolazi :wink::)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Odg: Boki
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:48:32 posle podne »
Jbg Boki , moras da budes psihicki jak . Ne daj da te to pokopa

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Boki
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 06, 2006, 04:50:57 posle podne »
Stvarno bedak da te sve sada strefi, ali ne posustaj, mlad si i to vežbanje nije sigurno bilo uzalud, samo guraj napred!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Boki
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 06, 2006, 05:44:12 posle podne »
Druze, izvini stvarno nisam video post ranije. Cesto u zivotu dolazimo u situaciju kada se nase odluke i postupci dovode u pitanje. Zivot je pun takvih stvari. Nije prijatno to sto ti je zdravlje ugrozeno, ali sam uveren da ce sve biti ok. Znas sam sta ti je najbolje ciniti. Zelim ti dobro zdravlje, a sve ostalo ces ti sam da resis!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Boki
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 06, 2006, 07:40:06 posle podne »
U jbt. Svaka cast, sjajno izgledas, nadam se da cu te videti uzivo! Srecno na takmicenju!!!  :D
Liberte toujours

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Boki
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 06, 2006, 07:48:09 posle podne »
Jel čitaš ti postove duže od 3 reda??

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 06, 2006, 08:42:44 posle podne »
Hvala vam puno na rijecima,narode,mnogo mi to znaci.Sada mi je samo bitno da mi se smiri stanje i da ne daj Boze ne odem na operaciju.Body Building je moja najveca ljubav i cim budem mogao vracam se treninzima punom snagom.Zao mi je jedino kad se sjetim koliko sam se stvari odrekao preko ovog ljeta samo da bih bio sto bolji,ali jebi ga,to je zivot.
Hvala svima na podrsci!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Boki
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 06, 2006, 08:58:36 posle podne »
DODJI BAR U NS DA GLEDAS..TO TI JE BLIZU....DA MALO UZIVAS...

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 06, 2006, 09:21:16 posle podne »
DODJI BAR U NS DA GLEDAS..TO TI JE BLIZU....DA MALO UZIVAS...
To sam i mislio.U subotu 14. imam kontrole u BG,pa ako sve bude kul navracam do NS-a 90%(i naravno ako cale bude voljan da me odbaci :) )