Maj 15, 2024, 09:12:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.139 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: moje slike....moze komentar  (Pročitano 38182 puta)

Van mreže JOK3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
  • If u've got to go....go with a SMILE!HIHIHIHIHI
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #60 poslato: Jun 01, 2010, 11:16:31 posle podne »
xxixixix pa ti si lood!Koliko li si ti kila samo nabacio....svaka cast!!!
Have you ever danced with the Devil on pale moonlight?

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #61 poslato: Jun 01, 2010, 11:22:41 posle podne »
vrhunska slika :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #62 poslato: Jun 01, 2010, 11:31:38 posle podne »
kreno sam u teretanu sa 17,5 godina i 65 kg :) hehe sad imam 21,5 i 118 kg :) idemo dalje nema stajanja, sad idem na defku da se spustim na 110 kg pa cu sledece godine ici na 130 ako me do tad ne istjeraju iz kuce hehe ko sto stalno prijete

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #63 poslato: Jun 01, 2010, 11:34:01 posle podne »
hahaahah :D nabacio si 53kg :) pa svaka cast
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #64 poslato: Jun 02, 2010, 07:21:07 pre podne »
evo posto odavno nisam nista novo postavio barem jedna, dvije nove, POVRATAK U TERETANU NAKON POVREDE PUCANJA VENE NA RUCI,
TRENUTNA KILAZA 118 KG, VISINA 188, POJACO SAM KARDIO, SMANJIO UH I IDEEEMOOOO

Odlicno ide,nemoj bas ici na 130kg jer nije bas zdravo,bolje koncentracija na cistom dobitku.
Za akne neznam koliko mlecnih proizvoda unosis,jer znam da meni to izaziva akne,al probaj da ih smanjis (ako uopste i unosis)

A ovo za testo...pa sad valjda shvatas koliko su bile glupe one tvoje izjave na fb da su aas za nevernike i budale ;) Ne mislim da te hejtujem,samo vidim da si i sam skontao da nije tako i da ides dalje ;)


How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže JOK3R

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
  • If u've got to go....go with a SMILE!HIHIHIHIHI
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #65 poslato: Jun 02, 2010, 10:48:40 pre podne »
kreno sam u teretanu sa 17,5 godina i 65 kg :) hehe sad imam 21,5 i 118 kg :) idemo dalje nema stajanja, sad idem na defku da se spustim na 110 kg pa cu sledece godine ici na 130 ako me do tad ne istjeraju iz kuce hehe ko sto stalno prijete
Matori opali do 120 ako mozes al gledaj da bude suvlji nego sada i to ti je full!!!!Masa jeste MAMA al nemoj da preteras :D :D :D :D
Have you ever danced with the Devil on pale moonlight?

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #66 poslato: Jun 02, 2010, 01:28:33 posle podne »
evo posto odavno nisam nista novo postavio barem jedna, dvije nove, POVRATAK U TERETANU NAKON POVREDE PUCANJA VENE NA RUCI,
TRENUTNA KILAZA 118 KG, VISINA 188, POJACO SAM KARDIO, SMANJIO UH I IDEEEMOOOO


Odlicno ide,nemoj bas ici na 130kg jer nije bas zdravo,bolje koncentracija na cistom dobitku.
Za akne neznam koliko mlecnih proizvoda unosis,jer znam da meni to izaziva akne,al probaj da ih smanjis (ako uopste i unosis)

A ovo za testo...pa sad valjda shvatas koliko su bile glupe one tvoje izjave na fb da su aas za nevernike i budale ;) Ne mislim da te hejtujem,samo vidim da si i sam skontao da nije tako i da ides dalje ;)
unosim mljecnih proizvoda i to bruka kolko, ako bi njih smanjo neznam sta bi uzeo kao zamjenu, a sto se tice zdravlja vec tesko disem, pa cu malo defke uraditi jedno cener dole Smeško dobijam sad malo i instrukcije od jednog naseg strucnjaka pa cemo vidjeti Smeško sta cu napraviti do sledeceg ljeta Smeško




Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #67 poslato: Jun 02, 2010, 01:30:06 posle podne »
kreno sam u teretanu sa 17,5 godina i 65 kg :) hehe sad imam 21,5 i 118 kg :) idemo dalje nema stajanja, sad idem na defku da se spustim na 110 kg pa cu sledece godine ici na 130 ako me do tad ne istjeraju iz kuce hehe ko sto stalno prijete
Matori opali do 120 ako mozes al gledaj da bude suvlji nego sada i to ti je full!!!!Masa jeste MAMA al nemoj da preteras :D :D :D :D
kad bi bio suh na 110 kg bio bi ko arnlod hehe

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #68 poslato: Jun 02, 2010, 03:20:39 posle podne »
evo posto odavno nisam nista novo postavio barem jedna, dvije nove, POVRATAK U TERETANU NAKON POVREDE PUCANJA VENE NA RUCI,
TRENUTNA KILAZA 118 KG, VISINA 188, POJACO SAM KARDIO, SMANJIO UH I IDEEEMOOOO


Odlicno ide,nemoj bas ici na 130kg jer nije bas zdravo,bolje koncentracija na cistom dobitku.
Za akne neznam koliko mlecnih proizvoda unosis,jer znam da meni to izaziva akne,al probaj da ih smanjis (ako uopste i unosis)

A ovo za testo...pa sad valjda shvatas koliko su bile glupe one tvoje izjave na fb da su aas za nevernike i budale ;) Ne mislim da te hejtujem,samo vidim da si i sam skontao da nije tako i da ides dalje ;)
unosim mljecnih proizvoda i to bruka kolko, ako bi njih smanjo neznam sta bi uzeo kao zamjenu, a sto se tice zdravlja vec tesko disem, pa cu malo defke uraditi jedno cener dole Smeško dobijam sad malo i instrukcije od jednog naseg strucnjaka pa cemo vidjeti Smeško sta cu napraviti do sledeceg ljeta Smeško





pa brate laktoza jebe kevu sto se tice akni :/ veruj mi i meni je bio problem da predjem s 6 litara mleka na 0 :D al mora se....bar gledaj da uzimas ove niskomasne niskolaktozicne sireve.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #69 poslato: Jun 02, 2010, 03:23:31 posle podne »
evo posto odavno nisam nista novo postavio barem jedna, dvije nove, POVRATAK U TERETANU NAKON POVREDE PUCANJA VENE NA RUCI,
TRENUTNA KILAZA 118 KG, VISINA 188, POJACO SAM KARDIO, SMANJIO UH I IDEEEMOOOO


Odlicno ide,nemoj bas ici na 130kg jer nije bas zdravo,bolje koncentracija na cistom dobitku.
Za akne neznam koliko mlecnih proizvoda unosis,jer znam da meni to izaziva akne,al probaj da ih smanjis (ako uopste i unosis)

A ovo za testo...pa sad valjda shvatas koliko su bile glupe one tvoje izjave na fb da su aas za nevernike i budale ;) Ne mislim da te hejtujem,samo vidim da si i sam skontao da nije tako i da ides dalje ;)
unosim mljecnih proizvoda i to bruka kolko, ako bi njih smanjo neznam sta bi uzeo kao zamjenu, a sto se tice zdravlja vec tesko disem, pa cu malo defke uraditi jedno cener dole Smeško dobijam sad malo i instrukcije od jednog naseg strucnjaka pa cemo vidjeti Smeško sta cu napraviti do sledeceg ljeta Smeško





pa brate laktoza jebe kevu sto se tice akni :/ veruj mi i meni je bio problem da predjem s 6 litara mleka na 0 :D al mora se....bar gledaj da uzimas ove niskomasne niskolaktozicne sireve.
uzimo sam u robotu kod nas u bijeljini do skora dobar posni sir, nevjerovatno ukusan hehe i nema ga vise :(

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #70 poslato: Jun 02, 2010, 03:47:58 posle podne »
evo mog novog treninga

Komentari:

Dan 1. Ruke (biceps i triceps) ,stomak

Dan 2. noge: znaci butine, zadnja loza i listovi.

Dan 3. Samo kardio 60 minuta, visoki intenzitet.

Dan 4.prsa i zadnji dio ramena

Dan 5. Ledja i stomak.

Dan 6. Ramena  i bicepsi.

Dan 7. Odmor

Dan 8.  sve ponovo...

Van mreže Dule123

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • BB IS LIFE!!!
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #71 poslato: Jun 02, 2010, 04:09:22 posle podne »
Sunce ti, koliki covek. Kao sifonjer u mojoj sobi  ;D

Van mreže lola28

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #72 poslato: Jun 02, 2010, 04:49:20 posle podne »
kako ti je pukla vena jbt?!?!?!?!?
pa radio bench, i nakon zavrsene serije ,ovaj kolega sto radi samnom mi rece sto ti je to ruka pocrnila, kad ja pogleda ono ispod koze crno kao da se krv razlila, i odem doktoru i reko mi napuko ti krvni sud i eto :) i sad me boli ruka al sam kreno na svoj rizik

Za jacanje krvnih sudova - C vitamin, sa bioflavonoidima, 2000mg dnevno (ne sumeci).
Za oporavak, mazati hepatrombin mast i drzati hladne obloge.

Ajde i ja kao visi fizioterapeut da dam neki savet, kad vec za druge stvari nisam strucnjak.  :)
"Možete lepo živeti čitajući tuđe savete, samo pazite da ne umrete zbog štamparske greške"

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #73 poslato: Jun 02, 2010, 06:27:40 posle podne »
kako ti je pukla vena jbt?!?!?!?!?
pa radio bench, i nakon zavrsene serije ,ovaj kolega sto radi samnom mi rece sto ti je to ruka pocrnila, kad ja pogleda ono ispod koze crno kao da se krv razlila, i odem doktoru i reko mi napuko ti krvni sud i eto :) i sad me boli ruka al sam kreno na svoj rizik

Za jacanje krvnih sudova - C vitamin, sa bioflavonoidima, 2000mg dnevno (ne sumeci).
Za oporavak, mazati hepatrombin mast i drzati hladne obloge.

Ajde i ja kao visi fizioterapeut da dam neki savet, kad vec za druge stvari nisam strucnjak.  :)
gdje mogu naci taj c vitamin, gdje ima da se kupi, hladno obloge vec stavljam a doktor mi je dao vec neku kremu hepalpan

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #74 poslato: Jun 02, 2010, 08:27:28 posle podne »
moze hepalpan to je isto kao i hepatrombin
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............