Maj 22, 2024, 08:18:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.152 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: moje slike....moze komentar  (Pročitano 38207 puta)

Van mreže lola28

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #75 poslato: Jun 02, 2010, 09:06:31 posle podne »
Bio je u Lami ranije ili u California Fitness, ne secam se, ali verovatno ima i u bolje snabdevenim apotekama. I obavezno sa bioflavonoidima jer oni produzavaju dejstvo C vitamina, zato jer se sav visak (ukoliko bi uzeo obican C vitamin u toj dozi) izbaci preko mokrace.

E, sad, palo mi je nesto na pamet, s obzirom na to da pominjes da ishranom nadoknadjujes ono sto bi inace uneo preko suplemenata, pritom mislim na proteine, pa pretpostavljam da jedes puno mesa, a C vitamin povecava apsorpciju gvozdja, pa se bojim da (ako jedes junetinu, naravno; jer pilece belo meso nije bogato gvozdjem) ne napravis vecu stetu nego korist, tako da je mozda bolje da ipak uzmes C vitamin od najvise 500mg, sa bioflavonoidima, takodje, i da ga pijes neki duzi period, kako bi ojacao krvne sudove. Ne bi bilo lose i da odradis krvnu sliku, s vremena na vreme.

Takodje, ne znam kad je i koliko je ozbiljna bila povreda. Ali, svakako, ako je nedavno, bolje je da odmoris dok se ne oporavis, pa da treniras kako treba, nego da se povredis opet, pa da ne mozes da treniras ko zna koliko dugo.

Meni su za vreme porodjaja, od indukcije, popucale vene na rukama, tako da sam duze od mesec dana imala modrice po celim rukama i nisam smela podici nista tesko, tako da mi je cak i dete suprug dodavao, a znate i sami sa koliko kilograma se deca radjaju, a da ne pricamo o ovome da ti radis sa velikim tezinama + sa povredjenom rukom...

Razmisli malo o pauzi. Valjda ti nece mnogo poremetiti planove...
"Možete lepo živeti čitajući tuđe savete, samo pazite da ne umrete zbog štamparske greške"

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #76 poslato: Jun 02, 2010, 11:14:51 posle podne »
Bio je u Lami ranije ili u California Fitness, ne secam se, ali verovatno ima i u bolje snabdevenim apotekama. I obavezno sa bioflavonoidima jer oni produzavaju dejstvo C vitamina, zato jer se sav visak (ukoliko bi uzeo obican C vitamin u toj dozi) izbaci preko mokrace.

E, sad, palo mi je nesto na pamet, s obzirom na to da pominjes da ishranom nadoknadjujes ono sto bi inace uneo preko suplemenata, pritom mislim na proteine, pa pretpostavljam da jedes puno mesa, a C vitamin povecava apsorpciju gvozdja, pa se bojim da (ako jedes junetinu, naravno; jer pilece belo meso nije bogato gvozdjem) ne napravis vecu stetu nego korist, tako da je mozda bolje da ipak uzmes C vitamin od najvise 500mg, sa bioflavonoidima, takodje, i da ga pijes neki duzi period, kako bi ojacao krvne sudove. Ne bi bilo lose i da odradis krvnu sliku, s vremena na vreme.

Takodje, ne znam kad je i koliko je ozbiljna bila povreda. Ali, svakako, ako je nedavno, bolje je da odmoris dok se ne oporavis, pa da treniras kako treba, nego da se povredis opet, pa da ne mozes da treniras ko zna koliko dugo.

Meni su za vreme porodjaja, od indukcije, popucale vene na rukama, tako da sam duze od mesec dana imala modrice po celim rukama i nisam smela podici nista tesko, tako da mi je cak i dete suprug dodavao, a znate i sami sa koliko kilograma se deca radjaju, a da ne pricamo o ovome da ti radis sa velikim tezinama + sa povredjenom rukom...

Razmisli malo o pauzi. Valjda ti nece mnogo poremetiti planove...
pa odmaro sam oko 3 sedmice i nemogu vise psihicki da podnesem gotovo sam puko, krenucu pa sta Bog da

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #77 poslato: Jun 03, 2010, 05:19:34 posle podne »
jel bi mogao ishranu napisati kako si se hranio kad si tolko napredovao u masi ?
mada verujem da je oko 250-300 proteina,oko 400uh i oko 100gr masti,jel tako,posto ipak sve se svodi na to,samo velike kolicine hrane :)

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #78 poslato: Jun 03, 2010, 11:16:49 posle podne »
jel bi mogao ishranu napisati kako si se hranio kad si tolko napredovao u masi ?
mada verujem da je oko 250-300 proteina,oko 400uh i oko 100gr masti,jel tako,posto ipak sve se svodi na to,samo velike kolicine hrane :)
nemam veceras vremena al nadam se da cu stici
evo ukratko 6 obroka, oko 250 grama proteina UH sam cak znao ici i na 500 grama hehe, lose masti sam slabo unosio a od zdravih ovako omega 3 i maslinovo ulje

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #79 poslato: Jun 03, 2010, 11:42:27 posle podne »
hvala
kao sto sam i mislio,ishrana odlicna i rezultati su tu.

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #80 poslato: Jun 05, 2010, 11:53:02 posle podne »
brisi post
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #81 poslato: Jun 07, 2010, 04:04:23 posle podne »

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #82 poslato: Jul 22, 2010, 12:29:41 posle podne »
evo da malo osvijezim temu sa par slika sa mora

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #83 poslato: Jul 22, 2010, 01:11:02 posle podne »
a juuu  ;D

kakve ruke i podlaktica

jos kad se obuce bela majica :)

ma extra,vrh,svaka cast na masi.

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #84 poslato: Jul 22, 2010, 02:09:41 posle podne »
obavezno noge da forsiras kad dodjes sa mora,ostalo extra pozzz veliki
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #85 poslato: Jul 22, 2010, 02:10:08 posle podne »
odlican kao dva odlicna  ;)
Samsung NX1000

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #86 poslato: Jul 22, 2010, 02:11:52 posle podne »
hvala ljudi, bice jos koja dok se prebaci sa kam

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #87 poslato: Jul 22, 2010, 02:27:56 posle podne »
Odlican..

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #88 poslato: Jul 22, 2010, 06:52:20 posle podne »

Van mreže aNaBoLiKa

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 454
  • il jedem...il spavam...il treninram
Odg: moje slike....moze komentar
« Odgovor #89 poslato: Jul 24, 2010, 01:46:50 pre podne »
evo jos 2 sa mora hehe