Jun 03, 2024, 07:21:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Jednostavno EXTREME !  (Pročitano 19532 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Jednostavno EXTREME !
« poslato: Maj 10, 2006, 08:06:46 posle podne »
Pozdrav svima..  
Juche sam proveo jako lep dan, verovali ili ne , dan za pamcenje !

Vec ste na vishe tema mogli da vidite moje odusevljenje EXTREME TAKMICARIMA I NJIHOVOJ ORGANIZACIJI.
Posle takmicenja u valjevu, definitivno mi ne izlaze iz glave..  takmicari,nastup,organizacija,njihovo druzenje..  jednostavno nesto sto odudara od svih...    ne znam koliko vi volite ovaj sport i koliko zelite da se bavite njime ali ja definitivno o tome sanjam, kao i o tome da budem takmicar EXTREME GYM TEAM-A ! Bez obzira sto sam miljama daleko od toga.. ja se tome nadam i nadam se bolljim vremenima i boljim uslovima za ovaj sport...

Ne bi puno da se ponavljam, jer verujem da je vecina vas procitala teme vezano za takmicenje, gde ja nisam mogao da sakrijem svoje odusevljenje EXTREME EKIPOM ...    jednostavno momci su toliko slozni da je nemoguce gledati ih a da ne pozelish da budesh deo njih..    

Ja sam verovali ili ne, u valjevu 45 minuta stajao i gledao samo u njih.. njihovo slikanje,razgovore.. itd....   verujte mi da mi je milion puta palo napamet da odem kod njih! Mislim da ne bi znao sta da kazem, ali jednostavno sam hteo da odem i da BUDEM DEO TEAM-A ! Da makar na 5 minuta stojim pored njih i da na tih 5 minuta budem  clan EXTREME GYM TEAM-a !  

U ponedeljak uveche poslao sam privatnu poruku Pedji Vuckovicu i upitao ga, da li negde ima da se kupi majica koju su takmicari EXTREME GYM-A nosili u valjevu i da li postoji mogucnost da se ta majica dobije na neki nacin...    napisao sam da mi se na majici najvishe dopada to sto na njoj pishe EXTREME GYM TEAM , a ja jednostavno zelim da budem deo tima, makar na taj nacin sto cu nositi tu majicu..    

Na moje veliko iznenadjenje ubrzo sam dobio odgovor, da je do te majice nemoguce doci, zato sto su to TAKMICARSKE MAJICE ! I da su stampane samo za TAKMICARE !  I da ga je pre mene to vec 500 ljudi pitalo !

To je bio prvi deo poruke koju sam dobio od Pedje Vuckovica ! Moram priznati da sam bledo gledao u monitor..  na trenutak sam zazalio sto sam uopste to i pitao ..      a onda je usledio drugi deo poruke  koji je glasio ovako..

--Ali posto ti definitivno drugacije od drugih gledash na nas tim , racunaj da imash jednu timsku majicu od mene ! Daj mi tvoj broj telefona da se dogovorimo kada da dodjesh !!!!

Moje odusevljenje je bilo do te mere jako..  da sam skakao od srece....  
Jednostavno mi je u glavi samo bila ta majica..   i taj natpis EXTREME GYM TEAM..  
Moram priznati da sam se osecao kao malo dete..  vec sam zamisljao kako ulazim u teretanu sa majicom koja mi istiche biceps, a na njoj pishe EXTREME GYM TEAM !   :D

Sutradan me je Pedja Vuckovic zvao i rekao mi da dodjem u EXTREME GYM i da podignem majicu kod devojke koja radi za pultom u EXTREME GYM-U !

Doshao sam u EXTREME, predstavio sam se devojci i rekao sam joj da sam doshao po majicu koju je Pedja Vuckovic ostavio za mene !
Devojka mi je dala majicu i sve brojeve X-FITNESSA ! ?????

U tom trenutku sam se zbunio i rekao devojci, ja mislim da je u pitanju neka greska ! Za mene je samo majica ! Ne i CASOPISI ! Jeste da bi ja to voleo da ponesem kuci , ali to nije za mene ! :)

Devojka mi je odgovorila, to je SIGURNO ZA TEBE , VERUJ MI ! :)

Izlazim iz EXTREM GYM-A neopisivo srecan , jer ne verujem sta mi je gospodin Predrag Vuckovic priredio..       ali to nije kraj !

Prelazim ulicu, trazim prvu slobodnu klupu da spustim casopise i da probam majicu, da bi javio Pedji Vuckovicu da li mi je velicina OK !
Majica je naravno, bila taman,  i resio sam da mu posaljem sms poruku , u znak zahvalnosti zbog svega sto je uradio za mene...

U tom trenutku, sledi poziv u kome me Pedja Vuckovic pita gde sam ?
Ja sam mu odgovorio na 5 minuta od teretane,krenuo sam kuci..    
Kaze mi on, vrati se u EXTREME, i reci devojkama da te dovedu kod mene u kancelariju..    

Naravno, jedna ljubazna devojka me je odvela kod Pedje u kancelariju, a u toj kancelariji , pored Predraga Vuckovica se nalazio , glavom i bradom IGOR MILANOVIC !

Verovali ili ne, nisam znao gde se nalazim! Imam 21 godinu, i nepamtim da mi se nekad ovako nesto desilo ! Usao sam unutra i nisam znao u koga da gledam , a kamoli sta da kazem ! Nadam se da se Pedja Vuckovic nece ljutiti, ali odlucio sam da gledam u Igora Milanovica! :)

 Pedja Vuckovic me je pitao sta cu da popijem, i za trenutak me je ostavio u kancelariji sa Igorom Milanovicem !

Pritom moram da napomenem, da je igor bio u majici bez rukava ! :)
Zamislite Igora Milanovica kako sedi pored mene u majici bez rukava !
Toliko sam buljio u njega da mislim da je decku bilo neprijatno! Ko zna sta je pomislio !

Vrlo brzo sam usao u prichu sa Igorom i verujte mi da je decko totalno ok!
Poceli smo prichu oko takmicenja u Valjevu i u Bihacu....

Decko me je odusevio.. skroz je na zemlji! prichao je samnom kao da se znamo duze vreme !
Gledao sam ga i u Valjevu , ali decko mnogo ludje izgleda uzivo !

Totalno je nerealan! Ramena,ruke..  majko moja !  Pre nego sto je progovorio mislio sam da ce da me pojede!
Kakav spoj lica i tela ! Momak je definitivno autentichan !

Posle nekog vremena se vratio i Pedja Vuckovic, ja sam posedeo josh neko vreme sa njim, popio sok i zahvalio mu se na svemu sto je ucinio za mene i normalno, izrazio sam Igoru zahvalnost zato sto sam ga upoznao !

Rekao sam da se necu ponavljati, ali verujte da mi nije lako !
Jednostavno imam neku emociju u stomaku koju pokusavam da izrazim rechima a verujte mi da je to nemoguce !

Dobio sam majicu o kojoj mastam!
Dobio sam sve brojeve X- Fitnessa !
Imao sam cast da upoznam Predraga Vuckovica i naravno Igora Milanovica !!!!

A moram da napomenem da sam imao cast da vidim EXTREME GYM !
Prvi put sam bio u toj teretani, i verujte mi da posle pogleda na nju, vishe nijedna teretana nije teretana !
Mnogi forumashi iz neke priche znaju moju finansijsku situaciju i znaju da nisam u stanju da ispostujem dva kvalitetna obroka, ali verujte mi da cu naci novca da vezbam u ovoj teretani !

Teretana je besprekorno cista i besprekorno opremljena!
O ljubaznosti i lepoti devojaka koje tu rade, necu da pricham !
O spravama necu da pricham , jer bi mozda mogao da prepoznam 50% sprava! Ostale kao da su dosle iz SVEMIRA !

Necu vishe da duzim, jer definitivno mogu da pishem do prekosutra....

Josh jedanput hvala Pedji Vuckovicu sto mi je ucinio sve ovo , a pogotovu mu hvala zato sto me je pozvao da se VRATIM I DA UPOZNAM NJEGA I IGORA MILANOVICA !!!

Hvala IGORU MILANOVICU sto me nije POJEO zato sto sam ga GLEDAO kao da je sa DRUGE PLANETE ! I hvala mu na razgovoru !

Hvala Sasi Stankovicu koji me je otpozdravio u holu EXTREME GYM-A ! Iako me nikad nije video..   Morao sam i njega da pozdravim ! :)

I naravno hvala Pedji Petrovicu, koga sam upoznao u valjevu i hvala mu na tome sto mi nece dozvoliti da unistim svoje zdravlje i sto ce se videti samnom u Beogradu da me UPUTI U NEKE STVARI , bez obzira sto sam njemu a i ostalim ljudima iz EXTREMA ja najnebitniji faktor u zivotu ali ipak  
 su mi priredili neke stvari..  koje meni mnogo znache.. !

Verovatno ce vecini ovo biti cudno... nekima mozda i smeshno..   ali ovo je za mene nesto neopisivo..  

MOMCI, JEDNOSTAVNO STE EXTREME !!!  HVALA NA SVEMU !

Vojislav

  • Gost
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2006, 08:16:37 posle podne »
Kekko, sad ce svi da nagrnu u Extreme Gym da treniraju, pa cu morati sa njima da se otimam za tegove i sprave. Sta to uradi covece?  :lol:

Ja sam imao vece zadovoljstvo od tebe, da upoznam Kseniju Pajcin i da buljim u nju kao ti u Igora!  8O  8O  8O  (Igore nadam se da me razumes)  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2006, 08:18:54 posle podne »
Kekka dobro nisi slupao sto kao Voja kada je upoznao Kseniju hehe

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2006, 08:20:26 posle podne »
e da EXTREME je kralj , car , orvak u skoku u dalj :)

Vojislav

  • Gost
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2006, 08:22:32 posle podne »
Citat: Markoni
Kekka dobro nisi slupao sto kao Voja kada je upoznao Kseniju hehe


Ma taj sto EXTREME obara i kad Ksenija nije tu, tako da to nema veze sa Ksenijom, vec je taj sto nestabilan, a ti samo nastavi da prozivas i bices banovan!  :lol:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2006, 08:31:31 posle podne »
Citat: Vojislav
Citat: Markoni
Kekka dobro nisi slupao sto kao Voja kada je upoznao Kseniju hehe


Ma taj sto EXTREME obara i kad Ksenija nije tu, tako da to nema veze sa Ksenijom, vec je taj sto nestabilan, a ti samo nastavi da prozivas i bices banovan!  :lol:


a ovo ti je slaba tacka , ma sta se sekiras ja bi napravio jos vecu stetu da sam upoznao Kseniju

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2006, 08:35:27 posle podne »
Ma koja KSENIJA LJUDI ! Jel ste vi videli IGORA MILANOVICA ? :)

Lepih DEVOJAKA SVUDA IMA a IGORA NEMA BASH SVUDA ! :)

Vezbacu i ja sa vama , pa cete da me upoznate i sa KSENIJOM !
Pa cu da ih uporedim :)

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #7 poslato: Maj 10, 2006, 08:36:01 posle podne »
Zamislite Igora Milanovica kako sedi pored mene u majici bez rukava !
 :D  :D  :D
The only place success comes before work is in dictionary

Vojislav

  • Gost
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #8 poslato: Maj 10, 2006, 08:37:11 posle podne »
Citat: Kekka
Ma koja KSENIJA LJUDI ! Jel ste vi videli IGORA MILANOVICA ? :)

Lepih DEVOJAKA SVUDA IMA a IGORA NEMA BASH SVUDA ! :)

Vezbacu i ja sa vama , pa cete da me upoznate i sa KSENIJOM !
Pa cu da ih uporedim :)


Nema sta da ih uporedjujes kada nisu u istoj kategoriji!  :D

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #9 poslato: Maj 10, 2006, 08:40:52 posle podne »
Citat: bush
Zamislite Igora Milanovica kako sedi pored mene u majici bez rukava !
 :D  :D  :D


Lako je smejati se ! :)
Sedi pored njega, pa cesh da vidish ! :)


Citat: Vojislav
Citat: Kekka
Ma koja KSENIJA LJUDI ! Jel ste vi videli IGORA MILANOVICA ? :)

Lepih DEVOJAKA SVUDA IMA a IGORA NEMA BASH SVUDA ! :)

Vezbacu i ja sa vama , pa cete da me upoznate i sa KSENIJOM !
Pa cu da ih uporedim :)


Nema sta da ih uporedjujes kada nisu u istoj kategoriji!  :D


Pa da odaberem apsolutnog pobednika ! :)

Ljudi, najgore od svega je sto ja nocas ne radim ! Vec sam po ovoj kisi dosao da podelim sve ovo sa vama ! Sada cu ja lagano kuci, pa se vidimo sutra ! :)
Sutra radim.

Van mreže SEXY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #10 poslato: Maj 10, 2006, 08:58:44 posle podne »
Kekka trebalo je sve ovo doziveti na takav nacin! Jako retko se cuju takve stvari u danasnje vreme.Ako se nekome i desi nesto slicno to ne bi definitivno napisao ovako kao sto si ti to uradio i zato ti svaka cast! Lepo je da se ljudi odusevljavaju velikim stvarima, ali je jos lepse kada se odusevljavaju sa nekim skroz malim stvarima. Kroz tvoj text sam samo pozelela da se osecam kao ti u tom trenutku (naravno ne zbog Pedje EXTREMA :) a ni zbog IGORA :) ) vec iskljucivo zbog toga sto si doziveo i sto si se tako osecao!!! To je u danasnje vreme zaista prava retkost!!!
Ja vezbam u EXTREME GYM-u i definitivno se tamo drugacije osecam nego u bilo kojoj drugoj teretani jer neka HARIZMA medju ljudima tamo ipak postoji!
I kao sto si to i sam napisao JEDNOSTAVNO EXTREME!!!  :wink:

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #11 poslato: Maj 10, 2006, 09:01:19 posle podne »
SEXY ---

Drago mi je da je neko ipak uspeo da se stavi u moju poziciju i da oseti ono sto sam ja osetio u tom trenutku..  
Mozda nekome deluje kao nebitna stvar, na mene je ostavila neverovatan utisak..

Pozdrav i vidimo se uskoro u extreme gym-u ! :)

Vojislav

  • Gost
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2006, 09:01:24 posle podne »
Citat: SEXY
Ja vezbam u EXTREME GYM-u i definitivno se tamo drugacije osecam nego u bilo kojoj drugoj teretani jer neka HARIZMA medju ljudima tamo ipak postoji!
I kao sto si to i sam napisao JEDNOSTAVNO EXTREME!!!  :wink:


Pa mogla bi da mi se javis kad me vidis u teretani, ako vec tamo vezbas!  :D

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #13 poslato: Maj 10, 2006, 09:02:10 posle podne »
Citat: Vojislav
Citat: SEXY
Ja vezbam u EXTREME GYM-u i definitivno se tamo drugacije osecam nego u bilo kojoj drugoj teretani jer neka HARIZMA medju ljudima tamo ipak postoji!
I kao sto si to i sam napisao JEDNOSTAVNO EXTREME!!!  :wink:


Pa mogla bi da mi se javis kad me vidis u teretani, ako vec tamo vezbas!  :D


Vojo, nemoj da jurish zene na mom topicu ! :)  
Markoni , reci mu ! :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Jednostavno EXTREME !
« Odgovor #14 poslato: Maj 10, 2006, 09:02:24 posle podne »
da SEXY kada vezbas u koje vreme ?