Maj 22, 2024, 06:10:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.149 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: t1000  (Pročitano 177207 puta)

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: t1000
« Odgovor #660 poslato: Septembar 11, 2007, 10:45:26 posle podne »
ja bi tebi Srki ipak predlozio trening sa Pedjom nema nista bez Palanku brate hehehe :lol:
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: t1000
« Odgovor #661 poslato: Septembar 11, 2007, 11:01:18 posle podne »
hvala medonjak sta cu i ja neradim pravilno te vezbe fuserim hehehe
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: t1000
« Odgovor #662 poslato: Septembar 11, 2007, 11:05:18 posle podne »
Aha...vidi se koliko si nespretan sa njima  8)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: t1000
« Odgovor #663 poslato: Septembar 11, 2007, 11:14:18 posle podne »
sta cu kad sam sav smotan ko sajila :lol: :lol:
odoh polako da spavam sutra kardio u 5 spremam iznenadjenje 8) 8)cuvajte se  8) 8)
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: t1000
« Odgovor #664 poslato: Septembar 11, 2007, 11:26:51 posle podne »
Ivane,hvala ti zaista...Zadubio sam se u tvoj tekst i zapitao sam se da li takve tezine vrede mog zdravlja!Ovih dana cu da sednem za sto i sastavicu trening za sve misicne partije,izmislicu nesto novo,snacicu se,...Pre svega NAUCICU DA KORISTIM TEG.
Alex,slazem se sa tobom i ja bi voleo da sa Sasom napravim neki dogovor sto se tice treninga.Ja za sve mogu da odvojim vreme.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: t1000
« Odgovor #665 poslato: Septembar 11, 2007, 11:39:16 posle podne »
Ivane,hvala ti zaista...Zadubio sam se u tvoj tekst i zapitao sam se da li takve tezine vrede mog zdravlja!Ovih dana cu da sednem za sto i sastavicu trening za sve misicne partije,izmislicu nesto novo,snacicu se,...Pre svega NAUCICU DA KORISTIM TEG.
Alex,slazem se sa tobom i ja bi voleo da sa Sasom napravim neki dogovor sto se tice treninga.Ja za sve mogu da odvojim vreme.
znao sam da si pametan decko i da ces prepoznati dobronameran savet.
jeste da je ovo sport gde je gvozdje nase jedino orudje za rad ali ako ne koristis mozak igras ruski rulet svaki put kad uhvatis da podizes nesto cija se tezina pise trocifreno...
konsultuj se sa pedjom,on ce ti sigurno drage volje pomoci kao sto je i meni da unapredis svoj trening i dovedes ga na jedan visi nivo...
odlicne si temelje postavio,sad sto bi rekao pedja "samo da udaris glazuru"...
pokusaj da dobijes 5 kg MISICA godisnje,ne 20kg telesne tezine,i na dobrom si putu da jednog dana budes nekom sportski idol...
glavu gore,vreme je pred tobom,sve ostalo vec imas!!!!
pozzzzzzzz
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: t1000
« Odgovor #666 poslato: Septembar 11, 2007, 11:45:22 posle podne »
Citat
pokusaj da dobijes 5 kg MISICA godisnje,ne 20kg telesne tezine,i na dobrom si putu da jednog dana budes nekom sportski idol...

Razumem,i nije mi tesko! :wink:
Ivane nadam se da cemo se upoznati jednog dana...Ja tebe i tvoj trud cenim,svaki tvoj komentar mi je od znacaja kao i od ostalih takmicara.
Pozdav.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: t1000
« Odgovor #667 poslato: Septembar 11, 2007, 11:47:59 posle podne »
Citat
pokusaj da dobijes 5 kg MISICA godisnje,ne 20kg telesne tezine,i na dobrom si putu da jednog dana budes nekom sportski idol...

Razumem,i nije mi tesko! :wink:
Ivane nadam se da cemo se upoznati jednog dana...Ja tebe i tvoj trud cenim,svaki tvoj komentar mi je od znacaja kao i od ostalih takmicara.
Pozdav.
vrlo rado.
ako dodjes 6.10 u novi sad,vec tada... :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Odg: t1000
« Odgovor #668 poslato: Septembar 12, 2007, 03:12:49 pre podne »
Ivane,hvala ti zaista...Zadubio sam se u tvoj tekst i zapitao sam se da li takve tezine vrede mog zdravlja!Ovih dana cu da sednem za sto i sastavicu trening za sve misicne partije,izmislicu nesto novo,snacicu se,...Pre svega NAUCICU DA KORISTIM TEG.
Alex,slazem se sa tobom i ja bi voleo da sa Sasom napravim neki dogovor sto se tice treninga.Ja za sve mogu da odvojim vreme.

Srki nisam takmicar ali seti se samo treninga ramena pre odprilike godinu dana kada samo treirali Vucko, Ti i Ja  u EXTREMU pa uporedi taj intenzitet sa ovim kojim si ti trenirao...


Ja nisam mogao sampon da stavim na kosu  a tezine nisu prelayile 15kg po ruci ni u kom slucaju...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: t1000
« Odgovor #669 poslato: Septembar 12, 2007, 04:31:28 pre podne »
ukratko na slici je polozaj kolena uzasan,ne smeju da prelaze vertikalnu liniju noznih prstiju ni u jednom trenutku...sipka postavljena previse visoko na sam vrat,a trebala bi da bude na donjem delu trapeza...sto je sipka vise postavljena vise se naginjes napred i preveliki stres trpe misici donjeg dela ledja i naravno kicma...znaci lopatice sastavljene da se napravi mesto za sipku,postavlja se sto nize,spustanje se krece unazad kao sedanje na wc solju,skoro svo opterecenje na petama nikako na prstima,donji deo ledja zategnut svo vreme...
Hvala... to za kolena ne verujem da gresi gledao sam, sto se sipke tice sad sam i ja video da je bas visoko... pozz

DAJTE LJUDI MOLIM VAS PA JESTE LI VI GLEDALI KAKO PROFESIONALCI TRENIRAJU NIJEDNOG PROFESIONALCA NISAM VIDEO DA RADI PRAVILNO BAS SVAKU VEZBU STA STE NAPALI COVEKA. SEDITE NA KOUPU PONEKAD ZA TRENIRANJE I ZAPITAJTE SE SAMI JESAM LI URADIO SVAKU VEZBU PRAVILNO NEPOSTOJI COVEK NA OVOM SVETU STO RADI SVAKU VEZBU PRAVILNO TO MOGU GLAVU DA DAM SVI GRESIMO. SAD DOBRO SRKI JEBIGA RODJACE PRETERO SI HAHAHA SALIM SE NASTAVI TI DA TRENIRAS ZA SEBE I SLUSAJ UVEK TRENIRAJ ZA SEBE I NIZAKOGA DRUGOG. PEDJA JE UPRAVU SMANJI MALO KILAZU I SVE CE BITI SUPER A TO POSTAVLJANJE SIPKE HAHAHA SMESNI STE DA JA GLEDAM U SVAKOJ VEZBI KAKO SIPKU POSTAVIM TRAJAO BI MI TRENING 5 SATI A I NEVIDIM DA MI NESTO NOGE ZAOSTAJU PO TOM POSTAVLJANJU SIPKI TOLIKO.
prijatelju ja bih te zamolio da tako glupe savete zadrzis za sebe i da radis cucanj kako ti je volja,a ja Srkiju odgovaram na nesto sto me odavno pitao...ja sebe smatram ozbiljnim powerlifterom i ni slucajno ne bih poredio moje noge sa tvojim,a o tezinama je smesno i pricati,a cucanj u ovakvoj tehnici ne bih uradio ni na prazno...sto se tice toga da ti je ucenje tehnike gubljenje vremena na treningu imaces kad da ga potrosis na lecenje,samo to traje malo duze...Srki znas da ti mislim najbolje sa ovim savetima,a ti slusaj koga mislis da treba...meni ni iz dzepa ni u dzep
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2007, 04:41:58 pre podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: t1000
« Odgovor #670 poslato: Septembar 12, 2007, 04:39:57 pre podne »
ukratko na slici je polozaj kolena uzasan,ne smeju da prelaze vertikalnu liniju noznih prstiju ni u jednom trenutku...sipka postavljena previse visoko na sam vrat,a trebala bi da bude na donjem delu trapeza...sto je sipka vise postavljena vise se naginjes napred i preveliki stres trpe misici donjeg dela ledja i naravno kicma...znaci lopatice sastavljene da se napravi mesto za sipku,postavlja se sto nize,spustanje se krece unazad kao sedanje na wc solju,skoro svo opterecenje na petama nikako na prstima,donji deo ledja zategnut svo vreme...
Hvala... to za kolena ne verujem da gresi gledao sam, sto se sipke tice sad sam i ja video da je bas visoko... pozz
brate ja vidim da na jednoj od slika kolena idu daleko napred,pogledaj ugao potkolenice,trebalo bi da bude skoro vertikalna,a na toj slici nikako nije...e sad da li je to bio los trenutak ili stalno tako radi ja ne znam,iskreno se nadam da je bilo slucajno...a sipka je bas bas visoko,uzasan stres na kicmu


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: t1000
« Odgovor #671 poslato: Septembar 12, 2007, 06:22:30 pre podne »
e kolega bas ti hvala za ovog magarca hahahahaha... a Srki ne mora uopste da tovari sa ovakvom tehnikom ce ga sjebati i prazna sipka,garantujem
..

ma brate....nisam mislio nista lose...a pogtovo ne za tebe..

jednostavno hocu da kazem.....ako mali hoce da gura tezine..onda neka uradi trening nogu sa tobom da ga nacuis kako se to radi....

jer.....pazi..moji i tovji obimi nogu su verovatno priblizno isto....nije bitno dali je moja butina veca ili tvoja..to je tu.

ali...moras priznati da je sigruno gustina misica i sama valkna sigruno drugacija kod mene nego kod tebe.

zasto...pa bas iz razloga sto treniramo razlicito i imao razlicite ciljeve.....ni metoda nam nisu iste....

dakle....ja gaantujem..kao i sto sam dokazao da noge mogu da npreduju bez velikih tezina i tovarnjea...

e sada..naravno da bi bilo mnogo glupo da neko vidi tebe kako se spremas na drzavno i radis gigantkse serije.....TI OD TOGA NEMA S NISTA......

ali onaj ko zeli masu kvadricpesa..prosranog venama...i gustinu.....taj sigruno to nece dobiti tovareci tezine sa kojim ace da cucne 3-4 puta i tako u 5-6 serija i kraj treninga....

nadam se da sada razumes...

a drugima ne zelim vise ni da objasnjvam..jer nakon oviliko vremena porovedenog na forumu.....kada nekoga vidim da tovari tezine da bi zadivo neku ribu u gymu......a radi na masi..naravno....onda mi se sere od toga

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: t1000
« Odgovor #672 poslato: Septembar 12, 2007, 08:11:32 pre podne »
ukratko na slici je polozaj kolena uzasan,ne smeju da prelaze vertikalnu liniju noznih prstiju ni u jednom trenutku...sipka postavljena previse visoko na sam vrat,a trebala bi da bude na donjem delu trapeza...sto je sipka vise postavljena vise se naginjes napred i preveliki stres trpe misici donjeg dela ledja i naravno kicma...znaci lopatice sastavljene da se napravi mesto za sipku,postavlja se sto nize,spustanje se krece unazad kao sedanje na wc solju,skoro svo opterecenje na petama nikako na prstima,donji deo ledja zategnut svo vreme...
Hvala... to za kolena ne verujem da gresi gledao sam, sto se sipke tice sad sam i ja video da je bas visoko... pozz

DAJTE LJUDI MOLIM VAS PA JESTE LI VI GLEDALI KAKO PROFESIONALCI TRENIRAJU NIJEDNOG PROFESIONALCA NISAM VIDEO DA RADI PRAVILNO BAS SVAKU VEZBU STA STE NAPALI COVEKA. SEDITE NA KOUPU PONEKAD ZA TRENIRANJE I ZAPITAJTE SE SAMI JESAM LI URADIO SVAKU VEZBU PRAVILNO NEPOSTOJI COVEK NA OVOM SVETU STO RADI SVAKU VEZBU PRAVILNO TO MOGU GLAVU DA DAM SVI GRESIMO. SAD DOBRO SRKI JEBIGA RODJACE PRETERO SI HAHAHA SALIM SE NASTAVI TI DA TRENIRAS ZA SEBE I SLUSAJ UVEK TRENIRAJ ZA SEBE I NIZAKOGA DRUGOG. PEDJA JE UPRAVU SMANJI MALO KILAZU I SVE CE BITI SUPER A TO POSTAVLJANJE SIPKE HAHAHA SMESNI STE DA JA GLEDAM U SVAKOJ VEZBI KAKO SIPKU POSTAVIM TRAJAO BI MI TRENING 5 SATI A I NEVIDIM DA MI NESTO NOGE ZAOSTAJU PO TOM POSTAVLJANJU SIPKI TOLIKO.
prijatelju ja bih te zamolio da tako glupe savete zadrzis za sebe i da radis cucanj kako ti je volja,a ja Srkiju odgovaram na nesto sto me odavno pitao...ja sebe smatram ozbiljnim powerlifterom i ni slucajno ne bih poredio moje noge sa tvojim,a o tezinama je smesno i pricati,a cucanj u ovakvoj tehnici ne bih uradio ni na prazno...sto se tice toga da ti je ucenje tehnike gubljenje vremena na treningu imaces kad da ga potrosis na lecenje,samo to traje malo duze...Srki znas da ti mislim najbolje sa ovim savetima,a ti slusaj koga mislis da treba...meni ni iz dzepa ni u dzep

Brate o cemu ti pricas pa pogledaj film Ronnie Coleman i vidi malo bolje dal drzi on noge pod tim uglom sto ti pricas o njemu kad radi cucanj samo sam to hteo da kazem da niko negleda na taj ugao a to ti da poredis tvoje noge i moje i tezinu koju ti dizes i koju ja dizem mislim smesno je poredis se sa deckom od 21 godinu mozemo da se poredimo kad dodjem ja u tvoje godine ja sam zadovoljan mojim rezultatom za tri godine i tezinama kojima dizem
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: t1000
« Odgovor #673 poslato: Septembar 12, 2007, 08:30:38 pre podne »

Izvinjavam se što JA reagujem ali savest mi ne nalaže drugačije ...

Smešno je što uopšte niste shvatili suštinu .... nije bitna (k)gramaža opterećenja ... bitna je tehnika izvodjenja .... uključivanja mozga pri izvodjenju pokreta kako ne bi bilo trajnih posledica po kičmene pršljenove i moždinu .... jer na žalost, većina ne razmišlja o prevenciji povreda ... već kad dodje do oštećenja ... kako se rehabilitovati ...

Eto, ja toliko .... izvin'te na upadu !



p.s. Malo islustracije nije na odmet ha?



« Poslednja izmena: Septembar 12, 2007, 08:58:40 pre podne dr_Jelena »
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: t1000
« Odgovor #674 poslato: Septembar 12, 2007, 09:52:25 pre podne »
jebote koliko kokodakanja oko srkija i nejgov rada tj treninga..kao da je jay cutler pa mu ovi jel ce uzeti olimp ili ne...

neverovatno....

da rezimiramo..srki je taj dan izigravao robin hood-*a jel kako je i sam rekao..hteo je da impresiornia natu i ko zna jos koga.

posto je meni dobro poznat sistem treninga,znam da srki nece noge raditi narednih 2 meseca.....a i kada ih bude radio..to ce biti poprlicno razlicito od ovoga sto je na slikama.....

i stvarno ne vidim smisla bilo kakvoj raspravi ovde dalje..

ako pricamo o pravilnom izvdjenju cucmnjeva..otvrimo novu temu..gde ce nam ted nadam se objansiti kako se to radi u njegovom sprotu i zasto se to tako radi.....

hehehehhehe..a cika pei ce drage volje objasniti ulogu angazovanja i brzih i sporih misincih vlakana kada je rec o soprtu sa kojim se ja bavim....

u stvari..mislim da ivan i sumproni najbolje mogu da potvrde sta znaci to u prakis jel verujem da ujutro kada su su probudili nisu ni znali da imaju toliko misica na nogama