Maj 21, 2024, 11:46:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.146 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: EXTREME GYM!  (Pročitano 182295 puta)

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #135 poslato: Oktobar 20, 2010, 09:36:46 pre podne »
Auuu koliko polemike! Ne vidim nista pogresno u tome sto u extreme traze, sta vise potpuno normalno!
Poenta je samo da hoce da vidis to sto prodaju. To ti je isto kao da se raspitujes po prodavnicama preko telefona da kupis cipele. Pitas za cenu ali ne znas ni koji model ni koji broj ces na kraju dobiti! Odes, vidis, probas, uporedis i na kraju izaberes ono sto ti se najvise svidja i sto odgovara tvom budzetu. Ja to tako kapiram i ne vidim nista pogresno u tome! Uostalom svakako bih otisao u bilo koju teretanu da vidim kako prostor izgleda i sta nudi pre nego bih bilo sta uplatio i odlucio!

P.S.Ovi sto im ne odgovaraju teretane u Srbiji neka idu u Koreju da vezbaju! Pozdrav...
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2010, 09:41:34 pre podne x3mjsh »

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #136 poslato: Oktobar 20, 2010, 02:07:50 posle podne »
@wldnbg:
Ja koliko sam razumeo napisano: da nisu pravi vezbaci oni koji biraju teretanu preko TELEFONA,a ne zbog cene! Mislim da je to sustina!
Ponovicu samo da je potpuno razumljivo da dodjes i vidis u kakvim uslovima treba da vezbas.
Ne bih vise komentarisao u ovoj temi. Ponavljam da svako vodi svoj posao na svoj nacin!
@Deja:
Ocigledno je da imas neki ozbiljan problem sa sobom. Koga uopste interesuje da si ti bio u Tokiju i da si sada u Seulu ::) Koga interesuje gde si ti i sta radis!!!! ::)

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #137 poslato: Oktobar 20, 2010, 03:42:44 posle podne »
x3mjsh-covece-aman.Pa moram da biram preko telefona kad ne znam da li cu imati SKE da platim to zadovoljstvo ::)
Da je teretana dobra u to niko ne sumnja,nema sta da gledam uzivo-videla sam slike a da li cu taj vizuelni ugodjaj moci
da ispratim odredjenom kolicinom novcanica-pitanje je.Uostalom koliko sta kosta rekao mi je drug koji ide tamo pa cemu
onda mistika...

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #138 poslato: Oktobar 21, 2010, 07:10:22 posle podne »
A zar ovde kod nas nije sve precenjeno, a plate nikakve to moze samo u srbiji !!!

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #139 poslato: Oktobar 22, 2010, 10:31:31 pre podne »
Nažalost,ovde nije reč o "precenjivanju"  od strane vlasnika teretana već je u Beogradu zakup prostora kao suvo zlato...to je glavni problem...vi koji niste u tom poslu verovatno niste ni svesni koliki su troškovi...

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #140 poslato: Oktobar 27, 2010, 12:31:05 posle podne »
Ne zaboravite kvalitet sprava u extrimu,to jako puno kosta.

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #141 poslato: Oktobar 29, 2010, 10:19:28 pre podne »
Kvalitet usluge,prijatno osoblje,dobra ventilacija,ispravna temperatura za trening,kvalitet sprava,svlacionice,tusevi,podno grejanje u svlacionicama,kardio oprema....a da ne pricam o tome koji ljudi tamo treniraju su samo mali deo od mnogobrojnih razloga zasto extreme jeste to sto jeste.Cena je sasvim ok kad uporedim sa cenom u raznoraznim podrumima gde ama ni jedna sprava ni klupa ni je pod odgovarajucim uglom...zbog cega sam se i sam ispovredjivao 100 puta(tiha voda breg roni,ili bolje, kriva klupa razvaljeno rame kad tad),ili sa raznim fitness,welness i spa centrima koji za podlogu imaju laminat od koga mi se povraca i tegova dovoljno da se odradi trening al za gerijatriju.

Tako da po meni ko ima novca vredi da plati ,jer extreme pruza NESTO vise od ostalih klubova u gradu

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #142 poslato: Oktobar 29, 2010, 12:02:44 posle podne »
Kvalitet usluge,prijatno osoblje,dobra ventilacija,ispravna temperatura za trening,kvalitet sprava,svlacionice,tusevi,podno grejanje u svlacionicama,kardio oprema....a da ne pricam o tome koji ljudi tamo treniraju su samo mali deo od mnogobrojnih razloga zasto extreme jeste to sto jeste.Cena je sasvim ok kad uporedim sa cenom u raznoraznim podrumima gde ama ni jedna sprava ni klupa ni je pod odgovarajucim uglom...zbog cega sam se i sam ispovredjivao 100 puta(tiha voda breg roni,ili bolje, kriva klupa razvaljeno rame kad tad),ili sa raznim fitness,welness i spa centrima koji za podlogu imaju laminat od koga mi se povraca i tegova dovoljno da se odradi trening al za gerijatriju.

Tako da po meni ko ima novca vredi da plati ,jer extreme pruza NESTO vise od ostalih klubova u gradu
Bravo pravo receno..Pravi je gust vezbati u ovakvom gymy gde je motivacija uvek na nivou izmedju ostalog sto si rekao.

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #143 poslato: Februar 06, 2011, 11:30:45 pre podne »
Novi video ZUMBA by EXTREME GYM! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=HL1v6pkoteQ

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #144 poslato: Februar 15, 2011, 10:11:18 posle podne »
hehe jel to Ognjen Amidzic rekao da se uclanio u extreme gym kod Pedje i Voje  ;D
u njegovoj emisiji

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #145 poslato: Februar 16, 2011, 10:13:09 pre podne »
oce Ognjen trbusnjake evo sad u svakoj emisiji "prijeti" skidanjem majice :O
Κύριε ἐλέησον

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #146 poslato: Februar 16, 2011, 11:02:40 pre podne »
Oce k'o Kalinic ;ppp

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #147 poslato: Februar 16, 2011, 11:19:54 pre podne »
Oce k'o Kalinic ;ppp
Kad videh Kalinica na Ultimatovom sajtu kao promotera slatko sam se ismejao. Trbusnjaci su mu dobri ali ledja i ramena sa onih slika izgledaju ocajno.

Spartak

  • Gost
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #148 poslato: Februar 17, 2011, 04:08:40 posle podne »
pa ne ide Kalinic na Arnold Classic :)

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #149 poslato: Februar 17, 2011, 04:19:47 posle podne »
pa ne ide Kalinic na Arnold Classic :)
Da ali nekako mi neskladan, zaostaju mu te partije.