Maj 23, 2024, 09:39:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Xpand i NO  (Pročitano 47002 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #165 poslato: Februar 01, 2007, 06:54:54 pre podne »
meni je trajao mjesec dana,super je svakom ga preporucujem,jedino sto je skup,ali dobre stvari su uvijek skuplje....
...e sada....to sto je tebi super...ne sporim...ali mi smo kao i mnogi korsnici sirom sveta utvrdili du su svi O preparati sviranje q....c

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #166 poslato: Februar 21, 2007, 01:59:43 posle podne »
Uzeo sam Xpand, ukus tropical berry. Jel to normalno da bude tako stvrdnut? Uz minimlano struganje on se vrati u prah

Van mreže loro

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #167 poslato: Februar 27, 2007, 04:00:56 posle podne »
ja mislim da je,meni je isto bio takav

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #168 poslato: Mart 26, 2007, 10:32:32 posle podne »
Nisam ni malo zadovoljan kako radi Xpand. Zasto. Verovatno zato sto sam naucio da od preparata nema skoro nista i  onda nemam, mnogo vise, izrazenu autosugestiju. Prava hrana je ono sto cini "cuda". Bolje da sam za te pare uzeo uzeo nesto drugo.  :x

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #169 poslato: Maj 20, 2007, 09:57:24 posle podne »
@dadochicago
Nisam razumio ovaj tvoj post u vezi kombinacije Nitrixa i NO Xploda. Ti si uzimao kombinaciju i kazes da kad si dodao nitrix nije bilo nekih poboljsanja, kako si uzimao Nitrix i kreatin???
Narucio sam Xplode, a razmisljam o Nitrixu i Cellmassu. Mislim da je PWM dovoljan i da mi Cellmass ne treba.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #170 poslato: Maj 20, 2007, 11:06:45 posle podne »
sve zavisi sta ti je goal  Ja na primer ne uzimam Cellmass  ali uzimam samo No explode pre workouta i PWM posle No EXplode ima malu kolicinu creatina 3 gr per serving
Tako ja radim ja sam uzimao Cellmass i ako mozes priustiti novcano svake dvije sedmice da kupujes obadvoje onda slobodno neces niista izgubiti Ja sam samo rekao NITRIX u tabletama koja pravi BSN ista kompanija koja proizvodi NO-explode i Cellmass je bacanje para

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #171 poslato: Maj 21, 2007, 12:09:29 posle podne »
Ma lova je najmanji problem, ali ne bacam nikada. Znaci da mi je dovoljan Xplode. Uzimacu i DWM i PWM sa vitargom, koji u servingu ima 6g kreatina ,tako da ce mi to biti dovoljno. Jos sam u definiciji do 01.07.. Krenuo prije 2.5 mjeseca sa 96 kg, 32% bf, struk 105, sad 84, 22%, 90. Do tad ce biti 80, 17-18%, 86-87. Lazic mi kaze da nema potrebe da krecem odmah sa Xplode, da idem prvo sa kreatinom, dok ne napredujem u masi. Kakva su tvoja iskustva, sigurno si bolje informisan s obzirom da se to gore pije umjesto limunade :lol:?

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #172 poslato: Maj 22, 2007, 09:41:30 pre podne »
Ma lova je najmanji problem, ali ne bacam nikada. Znaci da mi je dovoljan Xplode. Uzimacu i DWM i PWM sa vitargom, koji u servingu ima 6g kreatina ,tako da ce mi to biti dovoljno. Jos sam u definiciji do 01.07.. Krenuo prije 2.5 mjeseca sa 96 kg, 32% bf, struk 105, sad 84, 22%, 90. Do tad ce biti 80, 17-18%, 86-87. Lazic mi kaze da nema potrebe da krecem odmah sa Xplode, da idem prvo sa kreatinom, dok ne napredujem u masi. Kakva su tvoja iskustva, sigurno si bolje informisan s obzirom da se to gore pije umjesto limunade :lol:?
"da ides prvo sa kreatinompa onda  na No explode "  nisam razumeo sta je sa time hteo reci lazic Kao prvo No exlode jeste pre workaout pica ali u sebi ima 3 grama kreatina po servingo sa cem3 tehnologijom u kratkim recima nebi trebalo da izgledas bloted (viska vode ispod koze) sto se desava od uzimanja obicnog kreatina sa dektrosom Druga stvar satri ti je Cell mass ja pwd koji i jeste kreatin Mozes otici na BSN kompaniju website  i procitati ali posto kod vas jos uvek nema No-expanad nisam probao ali kazu na forumu da je dobar produkt a radi na istom principu.. Sa 22% bodyfat vise bi  gledao da smanjium visak masnoce radi vise kardija a povecaj kollicinu proteina da ne gubis vise misica nego masnoce i samo napred ne odustaji sretno Dado

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #173 poslato: Maj 22, 2007, 12:27:42 posle podne »
Kao nemam potrebe da uzimam NO, to je zam mene kao pocetnika bacanje para. Trebao bih dobro napredovati i bez njega? To zadrzavanje vode ispod koze kod kreatina me nervira,a ljeto. Vidjet cu sta cu. Varijanta mi je i da uzmen CEM3 u nekoj varijanti i da ga uzimam u PWM, a da ne uzimam monohidrat. Mislim da ima puno jeftinijih od Cellmassa. Inace narucujem sa supplementmarket.com tako da mi je sve dostupno. Hvala ti! Pozz

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #174 poslato: Maj 22, 2007, 02:30:12 posle podne »
@GRKOVCANIN

Hoćemo slikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee da vidimo što to brdo suplemenata radi....===??????

HOĆEMO SLIKE.........

HOĆEMO SLIKE.........

HOĆEMO SLIKE.........

P.S. Nisam retardiram prošao sam regrutaciju za vojsku, ali sam načuo da izgledaš kao bojler je li to istina???ž
Al si Bogat, voziš MEGANE cabrio, imaš ribe, vziš BMW iz austro ugarske i ne ide ti baš odricanje i znojenje ali fino tipkašš????

Van mreže TheChe

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:35:55 pre podne »
Ja sam pio x-pand nekih 10 dana. odmah posle animal paka,   i mogu da kazem da je extra.  izvalio sam da misici zadrzavaju napumpanost duplo vise nego kod animala.   

pio sam ga 10 dana zbog toga sto sam povredio rame. jos sam na lecenju!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:07:12 pre podne »
plasibo je majka!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 13, 2007, 10:00:54 pre podne »
Ja sam pio x-pand nekih 10 dana. odmah posle animal paka,   i mogu da kazem da je extra.  izvalio sam da misici zadrzavaju napumpanost duplo vise nego kod animala.  

pio sam ga 10 dana zbog toga sto sam povredio rame. jos sam na lecenju!!

..

jel mozes malo da objanis to kako misic zadrzavaju napumpanost...???


Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 13, 2007, 12:12:28 posle podne »
I kako animal pak izaziva napumpanost? : )

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Xpand i NO
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 13, 2007, 12:14:54 posle podne »
I kako animal pak izaziva napumpanost? : )
..ne..njemu samon x-pand daje napumpanost...to sam jos negde cuo..hahahahhaha

kaze..ostajes napumpan 3-4 sata porlse treninga..

e pa ja bi voleo da bi to malo neko pojasni..