Maj 03, 2024, 10:44:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: PROTEINSKE PLOCICE  (Pročitano 9432 puta)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #15 poslato: Jun 16, 2009, 01:46:52 posle podne »
Citat
Mogu da kazem da mi pomogne

i koristis cokoladu kao zamenu za obrok.
dali samo shvatas koliko je besmislena recenica koja je izrecena gledajuci je samo ovako....slucjano..
a da ne ulazimo u elemente kako nesto moze da bude u opste zmaena za obrok a pogtovo COKOLADA.
mislim jbt


Nisam nigdje napisao da je koristim kao zamjenu za obrok,koristim je kao zamjenu za cokoladu,kad mi se jede slatko.
Umjesto snickersa ili marsa,na to sam mislio

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #16 poslato: Jun 16, 2009, 01:53:03 posle podne »
ne znam koji mozee biti bolji izbor kada se covjeku jede slatko od prot.cokoladice u marsu i snickersu nea nista osim hrpe secera i masti a tu ako nista ima barem sojinog proteina i nesto sporih ugljihohidrata za razliku od obicne cokolade di nema bas nista dobrog i pametnog...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #17 poslato: Jun 16, 2009, 01:56:30 posle podne »
100 gr CISTOG WHEY KONCENTRATA NPR  sadrzi 69-72 gr proteina....

a jedna cokolada 40 gr.....oooooo yeahhhhhhhhhhhhhhh..
mislim...40 gr pored svega ostalog....hahahhahahahhahahah

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #18 poslato: Jun 16, 2009, 02:58:47 posle podne »
pedja ja ti govorim sastav kako je napisan na papiru u koji je omotana koliko ima proteina u 100 grama,koliko ima ugljikohidrata,masti i ostalih elemenata...ako fino pise da ima 40 grama onda mora i biti ne bi smjelo inace biti u ducanu...evo slikat cu sutra u ducanu poledinu pa češ vidjeti sto pise satav  cokoladice...ako ja lazem tebe onda i mene lazu....ja nisam radio analize te cokoladice jedino je mjerodavno sto pise u ststavu a pise kako sm ti rekao a ako to nije tako ne znam sto ja onda prodajem ljudima vec dvije godine...necemo o firmi i prozvodacu da ne radimo tu nikome reklame:) inaće ima i jos napucanija varijanta 42%protein bar gdje ima jos nesto vise proteina nego u ovoj o kojom se sada diskutira...opet ponavljam jedino mjerilo po kojem mogu znati koliko cega ima unutra je sastav ispisan koliko ima cega u 100 grama a pise tako kako sam rekao e sad koliko cega ima treba odljnjet na analizu pa bi se moglo 100% tvrditi koliko cega ima ili nema...
« Poslednja izmena: Jun 16, 2009, 03:14:32 posle podne hrc »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #19 poslato: Jun 16, 2009, 03:36:55 posle podne »
dobro brate, i na tarabi svasta pise...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #20 poslato: Jun 16, 2009, 10:50:22 posle podne »
ninja,tebi je kolega s foruma objasnio koji je mjesec srpanj u  temi u vezi cro copa daj ti meni sad objasni sta je to taraba ;D ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #21 poslato: Jun 17, 2009, 05:45:00 pre podne »
pedja ja ti govorim sastav kako je napisan na papiru u koji je omotana koliko ima proteina u 100 grama,koliko ima ugljikohidrata,masti i ostalih elemenata...ako fino pise da ima 40 grama onda mora i biti ne bi smjelo inace biti u ducanu...evo slikat cu sutra u ducanu poledinu pa češ vidjeti sto pise satav  cokoladice...ako ja lazem tebe onda i mene lazu....ja nisam radio analize te cokoladice jedino je mjerodavno sto pise u ststavu a pise kako sm ti rekao a ako to nije tako ne znam sto ja onda prodajem ljudima vec dvije godine...necemo o firmi i prozvodacu da ne radimo tu nikome reklame:) inaće ima i jos napucanija varijanta 42%protein bar gdje ima jos nesto vise proteina nego u ovoj o kojom se sada diskutira...opet ponavljam jedino mjerilo po kojem mogu znati koliko cega ima unutra je sastav ispisan koliko ima cega u 100 grama a pise tako kako sam rekao e sad koliko cega ima treba odljnjet na analizu pa bi se moglo 100% tvrditi koliko cega ima ili nema...

priaatelju
ja ni jednom recju nisam rekao da ti mene lazes...
vec sam ti ostavio post da razmislis a ne da bi rekao da ti lazes mene

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #22 poslato: Jun 17, 2009, 06:22:41 pre podne »
S'obzirom na ukus nekih koje sam probao ne bi me cudilo da imaju i sa 50% proteina... maltene kao da su proteinski prah smuckali sa secerom i cokoladom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #23 poslato: Jun 17, 2009, 09:26:19 pre podne »
S'obzirom na ukus nekih koje sam probao ne bi me cudilo da imaju i sa 50% proteina... maltene kao da su proteinski prah smuckali sa secerom i cokoladom.

dejo
ukus nema veze...
a ti to znas i sam
tebi pase netural npr kao i meni....
ukus moze biti koji god hoces jer je to VESTACKI ..a ne jel je to jagoda prava....

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #24 poslato: Jun 17, 2009, 01:44:17 posle podne »
ninja,tebi je kolega s foruma objasnio koji je mjesec srpanj u  temi u vezi cro copa daj ti meni sad objasni sta je to taraba ;D ???

taraba = drvena ograda

http://www.novomilosevo.org.rs/photo/sl_taraba_b.jpg
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #25 poslato: Jun 17, 2009, 06:40:01 posle podne »
E sas znam što je taraba...a što se tiče pločica proteinskih pa to je onda pedja velika sramota da oni na svojoj sluzbenoj web stranici prodaju svojim stalnim kupcima i musterijama muda pod bubrege i obmanjuju ih krivim i netocnim info.nemam vise sto za dodati...

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #26 poslato: Jun 17, 2009, 09:41:18 posle podne »
hrc dobrodosao u stvarni svijet
ja se slazem sa Pedom...nisi ni svjestan sta ce ti ljudi sve prodati samo da prodaju.ja sam ti dezurna budala za te stvari,bila nekada..znaci potrosila sam brdooo para na raznorazne proizvode za raznorazne upotrebe;..da je barem 50% bilo od onog sta je pisalo na ambalazi super bi bilo;..
eto cak neki dan kupila sam proteine 35 eura 750gr;..kutija san snova,nema dalje a pedos veli smece..sta da ti kazem..
ali sreca imamo pedosa koji ti u dvije rijeci sve kaze;..kralj..

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #27 poslato: Jun 17, 2009, 10:49:27 posle podne »
reci cu ti najiskrenije ja posao koji radim obozavam i volim raditi jer ga inace nebi ni radio premda imam visu ekonomsku zavrsenu ali to niji niti bitno sada,malo sam prekasno svatio sto me zanima u zivotu,da sam svatio ranije upisao bi nutricionizam dif ili nesto slicno...ali zelim reci da meni kada covjek dode u ducan ja mu zelim pomoci tocnim,istinitim i pouzdanim informacijama jer pazi pa nisu ljudi budale danas je svako informaticki pismen jedino ako je toliko lijen pa mu se neda malo proguglati netom i naci sto ga zanima...meni je to grozno ja nisa mogao znati mislio sam ajde jbg cokoladica ima 100 grama ako pise da ima u njoj 40 grama proteina onda valjda ima otkud da znam .....i sada kada mi neko drugi put ude u ducan i pocne se raspitivati ja nemam izbora nego reci covjeku je brutalno vam je to ima 40 grama proteina strava od proteinske cokoladice a to ne volim raditi....Samo jos zelim dodati da imam dosta iskustva u maloprodaji i ljudi tocno osjete kada im zelis nesto prodati tek toliko da im prodas a tocno osjete kada si iskren i posvetis im se na tih 5 ili 10 minuta ali iskreno posvetis i pokusas pomoći nekim dobrim savjetom ili preporucis proizvod koji mu stvarno moze pomoci sto ja i cesto radim ali to sam ja volim to sto radim i ne volim ljudima prodavati muda pod bubrege...dnevno mi udje u ducan pa jedno petero ljudi svaki dan i pitaju me sto je whey protein netko bi počeo kolutati očima i ne znam sto ali kupac je taj koji je uvijek u pravu i treba mu prici pozitivno i objasniti mu sto ga zanima ...boze moj prije par godina ni ja nisam imao pojma sto je whey protein pa otkad je to sramota pitati jel tako....ufff raspiso sam se malo previse ;D
« Poslednja izmena: Jun 17, 2009, 11:02:26 posle podne hrc »

Van mreže sekano

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 57
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #28 poslato: Jun 17, 2009, 11:13:22 posle podne »
ma neka tebe pa ti si posten i posteno radis svoj posao.;pa nema tu nista lose;sta se tripujes na kraju nisi ti pravio te proizvode..i ok neke stvari i rade,tipa proteini ali treba znati kako ih koristit,sto je opet duga prica..
ja ti govorim iz naroda obicnih smrtnika..znamo da je mrsavljenej i kako smrsaviti jedna od najpopularniji tema i da do toga nije tako lako doci pa ljudi naravno uvjek pribjegavju laksem nacinu;.prva ja npr.ja sam ti se nakupovala cudesnih preparata za mrsavljenej i jos cudesnijih krema protiv celulita;.ne znam ni sama koliko sam para potrosila a jos plus uz sve to bila neuka,pa za mene djeta je znacilo=ne jesti dok hvala bogu ne naletih na ovaj forum i pedju..
taj lik me dobro otreso,rijecima naravno,dao mi par dobrih savjeta i ja sada znam sta radim.naravno opet nisam ja ni blizu ljudi ovdje ali za mamu koja je u radaonu prije 9 mjeseci otisla sa 100kg sada izgledam ko barbika..
danas su me npr.drugarice komentarisale da sam se u zadnje vrijeme bas UTEGLA u odnosu na zadnji put kada smo se vidjeli...ja sva hepi...
auuu ija se raspisala i temu davno ofulala..
ti si fino pito pitanje,pedos dao odgovor i to je to;.znas maznem i ja nekada tu plocicu da mi ubije zelju za slatkisima jer smo mi zene(cast izuzecima)slabe na slatkise;.
pozdrav...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: PROTEINSKE PLOCICE
« Odgovor #29 poslato: Jun 17, 2009, 11:35:53 posle podne »
Iskreno ja si često u dučanu maznem čokoladicu,ne mogu si pomoći mami me taj omot a i fino mi je ;D a i malo se teze debljam pa si mogu malo češće priustiti...najjace su mi one kreme sto reklamiraju stalno po tv-u nocne kreme za zene koje rade posao i dok spavate hahahaha pa to je strasno...malo smo se odmakli od teme,ali vidim da su prot,cokoladice digle veliku prasinu ovdje :o