Maj 04, 2024, 05:44:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi Ciklus  (Pročitano 15085 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Prvi Ciklus
« poslato: Jul 02, 2009, 09:36:14 posle podne »
500mg testa 8 sedmica
6 tableta/day naposima 4sedmica
200mg  dece nedelju krace od testa 7 sedmica
proviron kroz ciklus 50mg ed provirona  od neke 4. nedelje do kraja i posle zavrsetka jos 2-3 nedelje
nolvadex pri ruci u slucaju simptoma ginekomastije, i za jetru  liv 52

Moze li ovo, ovako da prodje... znam da je komercijala, ali jbg...

Van mreže Saran

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2009, 09:51:21 posle podne »
Za prvi put ti je sasvim dovoljno 500mg testosterona  nego baci vise akcenta na ishranu i dobre dodatke ishrani ;)

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2009, 11:21:24 posle podne »
Sto proviron posle zavrsetka ciklusa?

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2009, 09:51:13 pre podne »
Za prvi put ti je sasvim dovoljno 500mg testosterona  nego baci vise akcenta na ishranu i dobre dodatke ishrani ;)

sta 500mg testosterona??, sam testosteron da uzmem??





« Poslednja izmena: Jul 03, 2009, 09:53:11 pre podne Genius »

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #4 poslato: Jul 03, 2009, 12:11:54 posle podne »
bolje bolda nego deca.... i mani se te kure samo s testom.... I cujem da se dosta fejkuje naposim...

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #5 poslato: Jul 03, 2009, 02:32:59 posle podne »
500mg testa 8 sedmica
6 tableta/day naposima 4sedmica
200mg  dece nedelju krace od testa 7 sedmica
proviron kroz ciklus 50mg ed provirona  od neke 4. nedelje do kraja i posle zavrsetka jos 2-3 nedelje
nolvadex pri ruci u slucaju simptoma ginekomastije, i za jetru  liv 52

Moze li ovo, ovako da prodje... znam da je komercijala, ali jbg...

Batali Naposim,jer je nepouzdan,tj,u njemu umesto da ima 5 mg  Metandienonum, on  u sebi metil-testosteron!!!

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #6 poslato: Jul 03, 2009, 02:37:08 posle podne »
500mg testa 8 sedmica
6 tableta/day naposima 4sedmica
200mg  dece nedelju krace od testa 7 sedmica
proviron kroz ciklus 50mg ed provirona  od neke 4. nedelje do kraja i posle zavrsetka jos 2-3 nedelje
nolvadex pri ruci u slucaju simptoma ginekomastije, i za jetru  liv 52

Moze li ovo, ovako da prodje... znam da je komercijala, ali jbg...

Batali Naposim,jer je nepouzdan,tj,u njemu umesto da ima 5 mg  Metandienonum, on  u sebi metil-testosteron!!!

pa sa cim da ga zamenim ?
bolje bolda nego deca.... i mani se te kure samo s testom.... I cujem da se dosta fejkuje naposim...

e vidis to mi je i bilo u glavi vezano za Decu, ma kakva kura samo sa testom :)))..

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #7 poslato: Jul 03, 2009, 04:23:23 posle podne »
Bolje ti je da probas ovu kuru:testosteron propionat+trenbolan+winstrol,sva tri su razlicita,tako da ce te oni najbolje odraditi,mada ti Pedja ili Sale mogu reci ono sto je zaista najbolje.
Prouci dobro ovaj forum,jer na njemu bukvalno imas sve,ali bas sve.

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #8 poslato: Jul 03, 2009, 05:57:58 posle podne »
tren u prvoj kuri je ludost...
nema potrebe

Sto bi reko Bogdan Diklic u ``Mi nismo andjel 1``
,,Ludost ,ludost ali i hrabrost``   :D   :D  :D

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #9 poslato: Jul 03, 2009, 08:09:53 posle podne »
tren u prvoj kuri je ludost...
nema potrebe

Pa jeste ludost,al Pedja otkud mi znamo da li tip do sada vec nije bio na necemu,(on kaze da nije,al...?)tj,znas ono klasika: DEPO+DIANABOL ili NAPOSIM,i ko zna kako tip sad izgleda,tj,mozda je sav mastan,pun vode,tako da bi mu bolje dosao trenbolon nego DEPO,NAPOSIM i bla,bla,bla!!!

Ne kazem da sam u pravu,al ako je vec resio da odradi kuru kako valja,onda nek je i odradi,a ne da baca pare na neka sranja,a i verovatno je i ovako jedva sakupio neki euric za to,pa je bolje da priceka,da sakupi jos neki euric i da se odradi kako treba...

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #10 poslato: Jul 03, 2009, 08:28:32 posle podne »
Sta fali depo-u i dianabolu? Kako si to povezao sa "sav mastan i pun vode"?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2009, 10:39:09 posle podne »
tren u prvoj kuri je ludost...
nema potrebe

Pa jeste ludost,al Pedja otkud mi znamo da li tip do sada vec nije bio na necemu,(on kaze da nije,al...?)
on kaze da nije al? ali ako je osumnjiceni vec konzuumirao nesto od supstanci = ZLOCINCA BI TREBALO KAMENOVATI!

Citat
tj,znas ono klasika: DEPO+DIANABOL ili NAPOSIM,i ko zna kako tip sad izgleda,tj,mozda je sav mastan,pun vode,tako da bi mu bolje dosao trenbolon nego DEPO,NAPOSIM i bla,bla,bla!!!
kakav bre trenbolon za prvu kuru? najjaci i najopasniji steroid sto postoji ...
ko da se ne bi domastio/primastio i sa skupom kurom ...
Citat
kazem da sam u pravu,al ako je vec resio da odradi kuru kako valja,onda nek je i odradi,a ne da baca pare na neka sranja,a i verovatno je i ovako jedva sakupio neki euric za to,pa je bolje da priceka,da sakupi jos neki euric i da se odradi kako treba...
a sto bi se neko rasipo i ispucavo sa parama i to vec na prvoj kuri?  i po cemu ova njegva navedena kura je nesto losa - sem sto je bije glas da mnogo masti i navodnjava?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #12 poslato: Jul 03, 2009, 10:41:55 posle podne »
Sta fali depo-u i dianabolu? Kako si to povezao sa "sav mastan i pun vode"?

Pa...sta mislis u koliko posto slucajeva se od kure metana i depo-a navuce voda???
Neces verovati,al u preko 80% slucajeva.
Znas ono,kako se bukvalno svi hvale kako su od metana i depo-a za 8 nedelja dobili 8kg(misleci na 8kg misica),a onda se isti ti i zale kako su posle kure smrsali 6 kg!!!
Sta mislis zasto???
Prosto ko dan,zato sto od depo-a i metana u vise od 80% slucajeva se navuce voda u misic,i onda u toku kure su svi srecni,kao u fazonu BRATE,VIDI STO ME ODRADIO METAN I DEPO,DOBIO SAM 8KG MISICA,A ONDA POSLE PAR NEDELJA OD ZAVRSETKA KURE KUKAJU KAKO SU SKINULI-SMRSALII-OSLABELI 6KG!!!!!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2009, 10:44:56 posle podne »
onda od trenbolona i ostalih 'suvih hemija' nece dobit nista - nema retencije vode :)
prosto ko pasulj
racunica jasna
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Prvi Ciklus
« Odgovor #14 poslato: Jul 03, 2009, 10:53:39 posle podne »
onda od trenbolona i ostalih 'suvih hemija' nece dobit nista - nema retencije vode :)
prosto ko pasulj
racunica jasna

ma da...al onda ako je tako,tj,po tvome ispada da je najbolje da se vrati 10 godina unazad i da pije samo BIONABOL,taj je najeftiniji,bne treba mu puno love za to,pa daj sta das,zar ne,jel tako ispada?
Niko nije sazdan od istog gvozdja,svako je razlicit,svako ima svoj stav,neki je dobar,neki je los,al aj budimo realni,i da mu je to kojim slucajem zaista prva kura,pa onda i treba da mu bude dobra,da ne kazem extra!!!
U ostalom,ovde na forumu postoji Pedjin komentar,tj,njegovo licno misljenje o depo-u i naposimu,dianabolu,kako god,i njegovo misljenje-stav o tome je,aj da ne kazem sranje,mislim da ne bude suvise grubo,ali ako me secanje dobro sluzi,rekao je,mislim slicno,da je to malte ne sranje!!! I ja sam pre jedne sekunde bio mladji,sto znaci,da je danasnji bodi bilding mnogo napredovao,pogotovu sto se tice hemije,tako da vise i ne pije tu vodu METAN I DEPO