Maj 06, 2024, 08:06:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Branch Warren-MASIVNE NOGE  (Pročitano 5121 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Branch Warren-MASIVNE NOGE
« poslato: Maj 19, 2006, 08:56:33 posle podne »
iz novoga flex-a mai 2006
Danas je dan za noge, dan u kome svi mitovi i price pune horora po noci tjeraju prave muskarce da se bude u znoju , dok Branch nakon slatkih snova ustaje i veseli se strasnim bolovima koje ga ocekuju.Trening za noge je absolutno cool, smije se, volim da vidim koliko si bola mogu nanijeti i usprkos tome nastaviti da treneram.
Svaki bodybuilder zna da je trening za noge ,koji se razlikuje od ostalih treninga ,puno tvrdi i nemilosrdniji.Zbog toga ne ceka Branch jutro da bi se motivirao za noge , kao sto cini kod ostalih delova tela, nego programira svoju psihu vec vece prije treninga.Kada on ponedeljkom bude gotov sa treningom za grudi, poprima njegov trening za noge pomalo sliku u njegovoj glavi:sta cu uraditi, kako ce se to osjecati, kako ce moje noge da izgledaju.Meni padaju na pamet sve moguce otkacene stvari za noge.Ja si zamislim poput jednoga ratnika koji se sprema za rat,ili ce se boriti ili ce poginuti.Sto veci bol to vece zadovoljstvo -smije se zadovoljan.
Vecina bodybuildera se veseli svjetlu na kraju tunela, kada se blizi zadnje ponavljanje.Warren se nada da je to svijetlo jedan voz.
To pravi zadovoljstvo ,nema trenutno nista sto bi me vise veselilo nego da budem bodybuilder.Njegova glava upada u jastuk i deset sekundi kasnije , kako on kaze , upada u komu.Ja ne trebam puno sna , nekih pet sati u prosjeku, a moje telo se ne pomera ni jedan cm u snu, sve dok ujutro ne ustanem.U 5 ujutro lezi ceo svijet jos u dubokom snu kada se Warren, koji je na zadnjoj Olympiji osvojio osmo mjesto budi i ne moze da bude vise u krevetu.I svi ostali moraju takode biti budni, nalazi on.NJegov bucni Hammer(ogromni vojni auto)ozivljava, reflektori svijetle i plase texsaske hijene , dok se on vozi ka studiju Maximu Fitness u Southlake.
Do 12 ili 12,30 brine se oko posla, da bi zatim ponovo sjeo u svoj auto i vozio se 35 min do MetroFlex Gym u Arlingtonu, gdje i Mr.Olympija Ronnie Coleman trenira.Usput , prica on , uzmem si dupli expresso, stavim cd od Kid Rock-a , ili nesto slicno i ludiram se .
Zasto ne trenira u nekome drugome studiju?Zato sto ne zelim da mislim na posao nego bez prekida zelim trenirati.Kada nemam volje , i ne zelim biti sa musterijama ,onda sam ovdje , da treniram.Oko 13 dolazi na parkiraliste, tamo ga cekaju prijatelji , Johnie Jackson i Jay Moore.
Muskarci se ne grle, covjek moze njihov ritual vise kao ratno vijece opisati, koje si je ponosnu recenicu Morituri te salutamus(mi , koji cemo umrijeti ,pozdravljamo te)
Nakon malo strecinga zagrijavaju se sa tri seta po 20-30 ponavljanja, sto bi za sve druge vec bilo prava proba.Tri musketira rade, po kalendaru tri varijante cucnjeva, regularne, prednje ili cucnjeve na multi -presi.Svaka dva do tri mjeseca mijenjaju njihove varijante.Trenutno su regularni cucnjevi na redu.Pocetak cine 2-3 seta , onda nastavljaju da trpaju prilicno puno zeljeza na sipku, i zaboravljaju ponavljanja, sve sto sada vredi je moment kada se ne moze vise pobijediti.Warren napravi sa 318 kg 5 ponav. a sa 227 kg 20 ponav.Kao sto se vidi ne radi se o lakome danu.Ja nastavljam jako intenzivno i vjerujte mi sa 318 kg i 5 ponav. je jako jebeno.kada docu do pukta kada se ne moze vise, tada je psihicko opterecenje jako veliko.Citav sistem postaje stresig , kaze Warren.Pretpostavimo sa napavi pet ponav.sa 318 kg i odluci da napravi 20 ponav. sa 227 kg , sta mu se desava u glavi ?Bez oklevanja odgovara, sve moguce stvari , zelim biti najbolji bodybuilder na svijetu i znam da ako to ponav. ne napravim 100 posto , napraviti ce to jedan drugi.Ako izgubim na takmicenju, tada zelim da razlog za to bude cinjenica da taj netko ima taj dan bolje tijelo a ne zato sto nisam 100 posto dao sve od sebe na treningu.
HM, lose karte za ostale, i dok Warren trenira bodre ga Jackson i Moore kao pitbulls, tjeraju ga naprijed, deru se , psuju ga .Oni nisu tu da ga vole kao brata,nego da stave dovoljno tezine na sipku.U svakom slucaju vlada izmedu nas konkurenzija, kaze Warren, nijedan ne zeli biti losiji.
Warrenove noge stoje jako usko, u ravnini ramena i stopala su ravna, sve trikovi koji cine stvar jos tezom, misli on, ali na taj nacin osjecam moje quadricpse jos vise.Inace pokusava da iskljuci glavu, ako ti sa tolikom tezinom pokusavas biti skonzentrisan na tvoju tehniku onda imas problem.31-godisnjak ima nekih 16 god. treninga iza sebe i zna instinktivno sta mora uraditi a sta ne.
Kada tri muskeira zajedno treniraju nema zezanja dok Jackson i Moore zavrse sa njihovim ponav. je Warren vec na presi i sa 5 plata sa svake strane radi "laksi "set, da dobije osjecaj za pokret.Kada je opet na redu, ide u sledecim setovima do maximuma , sto znaci nekih 10-20 ponav.
Mozda svakih 6 ili 8 tjedana napravi ovaj trio nesto otkaceno.Na primjer danas.U njegovom drugom setu prilikom 15 ponav. dolazi Warren do granice iznemoglosti , ne prestaje, nego Jackson i Morre skidaju po plocu sa svake strane i on nastavlja dalje, slijedecih 10 ponav. Hajde ,dere se Jackson, jos samo 75 ponavljanja, moras ih napraviti, bilo kako!
Nas cilj su 100 ponav. a ne broj setova, objasnjava Warren, tako da na pocetku radim sto vise mogu da bi na kraju ostvario moj cilj.TO je absolutno bolesno i nemilosrdno , jer nijedan od njih si ne moze dopustiti da stoji kao Loser na bini.Kada su se dan nakon Olympije nasli, trpao je Moore sol u ranu od Jacksona kada mu je rekao , ako nastavis da treniras kao curica onda ne treba da se cudis sto si 11.Toga dana je ovaj trenirao dva sata.
Iskorak na parkiralistu, svako u texasu , a prije svih jedan Ronnie Coleman radi iskorak.Isto tako Warren i ova dvojica , i to vani.DAli pada kisa , oluja probija sve oko sebe,ili je vruce , oni na kraju njihovog treninga rade iskorak sa 102 ili 125 kg po parkiralistu i prave iskorak, 50metara u jednom smjeru i 50 m u drugome.
Uzbrdo -nije tema
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2006, 09:10:08 posle podne »
E ja taj trening ne bi preziveo. Nema sanse. Ionako mi suze hoce krenuti na oci posle ovog sto radim. Ali to je ono sto se mora preduzeti da bi covek bio pro. Zivotinjska disciplina i istrajnost do kraja. Dobar tekst. poz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #2 poslato: Maj 20, 2006, 11:20:05 posle podne »
Citat: dr_rapid
E ja taj trening ne bi preziveo. Nema sanse. Ionako mi suze hoce krenuti na oci posle ovog sto radim. Ali to je ono sto se mora preduzeti da bi covek bio pro. Zivotinjska disciplina i istrajnost do kraja. Dobar tekst. poz

hvala :lol:
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže ant2ant

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2006, 07:05:30 posle podne »
Cucnjevi kao cucnjevi OK ali ono na presi je bolesno 100 ponavljanja to ne da          boli, gori nego pored njega treba da stoji kanister sa vodom ili PP aparat da se ne zapali :D mada ni 100m iskoraka nije maciji kasalj. Svaka cast

@thor hvala na tekstovima

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2006, 10:43:00 posle podne »
Citat: ant2ant
Cucnjevi kao cucnjevi OK ali ono na presi je bolesno 100 ponavljanja to ne da          boli, gori nego pored njega treba da stoji kanister sa vodom ili PP aparat da se ne zapali :D mada ni 100m iskoraka nije maciji kasalj. Svaka cast

@thor hvala na tekstovima

molim ,cim uhvatim malo vremena nastavljam trenutno sam jako u stresu i ucim za ispite  :cry:
nije mi problem to napisati bduci da pisem jako brzo, posto govorim nekoliko jezika nemam problem da to prevedem, jedinni problem mi je naci nase rijeci posto sam vani vec jako dugo zaboravio sa nas jezik :oops:
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2006, 10:48:41 posle podne »
Na leto planiram doci u München na par dana kod jednog druga. Mozemo jedan trening za noge nalík ovome odraditi, ili bar pokusati. pozz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: Branch Warren-MASIVNE NOGE
« Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2006, 11:14:02 posle podne »
Citat: dr_rapid
Na leto planiram doci u München na par dana kod jednog druga. Mozemo jedan trening za noge nalík ovome odraditi, ili bar pokusati. pozz

jako rado se nudim da ti pokazem münchen, ja sam godinama vec u vietvo dao, teniram kung fu , bodybuilding je bila moja prva ljubav i nisam ga prestao pratiti sve ove godine :lol:
stvarnobi mi bilo drago da upoznam nekoga sa foruma ,javi kada planiras doci  8)
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP