Jun 15, 2024, 11:02:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti  (Pročitano 15465 puta)

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« poslato: Avgust 13, 2009, 02:46:14 pre podne »
Imam 21 god. visok sam 188cm tezak 95kg i godinu do godinu i po staza u teretani. Za prvu kuru sam se odlucio 1-8 tjedana Test-E (2x250mg), 1-4 tjedana Dbol (30-35mg ED), uobicajena pocetnicka kura, kao zastitu cu uzimati Proviron tijekom kure a PCT odraditi sa Nolvadex-om i Klomid-om. Posto mi je ovo prva kura imam nekoliko pitanja pa bi molio iskusne da mi odgovore:

1.Da li mi je ovo navedeno dovoljno da se dobro odradi prva kura?
2.Koliko je minimalna doza proteina po kg dnevno tijekom kure i PCT-a?
3.Kolike su duzine igle koje se koriste za ubrizgavanje Testa?
4.Da li je potrebno od suplemenata ista uzimati drugo osim Wheya?
5.Da li se moze ovom kurom dobiti i zadrzati oko 8kg lean muscle sa dobro odradjenim PCT-om?
6.Zanima me da li se akne puno pojavljuju po licu?
7.Genetski nisam preodredjen za gubitak kose pa me zanima moze li se oko tog ista zajebat?
8.Kako se radi pravilna aspiracija sa iglom i zasto to sluzi?
9.Da li se vratiti prirodna razina testa nakon PCT-a?

Ako neko ima nekakvih savjeta ili trikova neka napise da sto bolje odradim prvu kuru  8) Hvala unaprijed!

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2009, 12:05:14 posle podne »
e pedja hvala puno na odgovorima  ;) de mi jos samo reci koja bi po tebi bila bolja kura od ove za pocetak...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2009, 04:16:05 posle podne »
manje vise bilo koja :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2009, 04:30:14 posle podne »
manje vise bilo koja :D
pa de mi napisi neku koja je odlicna za pocetak ako vec ova nevalja

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2009, 04:46:31 posle podne »
ako bar malo procitas pdf aas mocices da povatas sta sa cim ide..e kad to procitas onda mozes da pitas dalje nesto sta ima sta treba..pa ce ti onda ljudi dalje pricati sta da radis..a ne sve na tacnu
al se nekad dobro jelo

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2009, 07:17:23 posle podne »
pa de mi bar par kura napisi koji su za pocetak dobre da najbolje izvucem iz prve kure pa cu ja o njima citat sta i kako ide jer ako ja budem sastavljo kuru ima da mi jetra ekplodira :D

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2009, 07:26:01 posle podne »
Da sam na tvom mestu, mene bi bilo strah da takve stvari uopste pitam, a da pre toga nisam proveo barem mesec dana citajuci o svemu tome... Iz prostog razloga jer valjda se prvo moras informisati sta i kako, sta s cim, koliko cega DA NE BI ZAJ**AO  STVAR, pa da sednes i opet se zapitas da li to stvarno tebi treba i u koju svrhu. Ne razumem ljude koji ne zele da bilo sta procitaju o materiji, a zele da im neko servira sve na tacni...

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #7 poslato: Avgust 13, 2009, 07:53:19 posle podne »
Da sam na tvom mestu, mene bi bilo strah da takve stvari uopste pitam, a da pre toga nisam proveo barem mesec dana citajuci o svemu tome... Iz prostog razloga jer valjda se prvo moras informisati sta i kako, sta s cim, koliko cega DA NE BI ZAJ**AO  STVAR, pa da sednes i opet se zapitas da li to stvarno tebi treba i u koju svrhu. Ne razumem ljude koji ne zele da bilo sta procitaju o materiji, a zele da im neko servira sve na tacni...
brate ja sam o kuri koju sam planiro Test-E+Dbol sve procito i sve skoro znam, al posto pedja kaze da i nije bas najbolja konto sam da mi kazete neku bolju kombinaciju za pocetak pa cu ja o njoj sve detaljno prouciti, nije mi mrsko traziti ali moram od neceg poceti...

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #8 poslato: Avgust 13, 2009, 08:06:35 posle podne »
Tuga, jad i beda...666 i 999...zlo i naopako
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #9 poslato: Avgust 13, 2009, 08:07:55 posle podne »
Pa pocni od toga da procitas SVE o materiji i kazace ti se samo... Ja nikada ne bih krenuo to da radim pre nego dobrano iscitam i proucim materiju i to jedan poduzi period citanja i ucenja, pa bih se tek onda MOZDA upustao u igru...  ;)

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #10 poslato: Avgust 13, 2009, 08:29:42 posle podne »
Pa pocni od toga da procitas SVE o materiji i kazace ti se samo... Ja nikada ne bih krenuo to da radim pre nego dobrano iscitam i proucim materiju i to jedan poduzi period citanja i ucenja, pa bih se tek onda MOZDA upustao u igru...  ;)
Evo brate naso sam bolju kombinaciju Test-E+Boldenon sta mislis? :D uzimat cu tek iza nove godine pa imam vremena za iscitat materije ;)

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #11 poslato: Avgust 13, 2009, 08:36:35 posle podne »
Nista ja ne mislim o tome... Niti sam nekada koristio aas, niti cu ih koristiti, ali kada procitam ovakva pitanja koja neko postavi, moram da napisem svoje misljenje... Opet ti ponavljam, iscitaj materiju barem mesec dana, mada mislim da je i to malo, citaj, citaj, citaj i kazace ti se samo i naucices mnogo vise nego ovako da pitas i eventualno se upropastis jer sam siguran da ne znas sta radis cim postavljas takva pitanja...  ;)

Van mreže Neqael

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #12 poslato: Avgust 13, 2009, 10:44:56 posle podne »
Nista ja ne mislim o tome... Niti sam nekada koristio aas, niti cu ih koristiti, ali kada procitam ovakva pitanja koja neko postavi, moram da napisem svoje misljenje... Opet ti ponavljam, iscitaj materiju barem mesec dana, mada mislim da je i to malo, citaj, citaj, citaj i kazace ti se samo i naucices mnogo vise nego ovako da pitas i eventualno se upropastis jer sam siguran da ne znas sta radis cim postavljas takva pitanja...  ;)
Znam brate zato i hocu da se informisem jer sam tek pocetnik i zato ranije postavljam pitanja jer cu tek uzimat poslije nove godine, nisam ni konto ovo na brzinu isplanirat vec polako postepeno i naravno da cu citati necu da sjebem tijelo neznanjem

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #13 poslato: Avgust 13, 2009, 10:47:25 posle podne »
jel moze neko da mi kaze zasto gomila ljudi koji nece da se takmice hoce da koristi steroide???
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura Test-E + Dbol pomoc i savjeti
« Odgovor #14 poslato: Avgust 13, 2009, 11:10:46 posle podne »
Nista ja ne mislim o tome... Niti sam nekada koristio aas, niti cu ih koristiti, ali kada procitam ovakva pitanja koja neko postavi, moram da napisem svoje misljenje... Opet ti ponavljam, iscitaj materiju barem mesec dana, mada mislim da je i to malo, citaj, citaj, citaj i kazace ti se samo i naucices mnogo vise nego ovako da pitas i eventualno se upropastis jer sam siguran da ne znas sta radis cim postavljas takva pitanja...  ;)
Znam brate zato i hocu da se informisem jer sam tek pocetnik i zato ranije postavljam pitanja jer cu tek uzimat poslije nove godine, nisam ni konto ovo na brzinu isplanirat vec polako postepeno i naravno da cu citati necu da sjebem tijelo neznanjem
Pa ako ne planiras da izlazis na binu, jos i ako si pocetnik kao sto kazes, STA CE TEBI STEROIDI ONDA??? Treniraj dobro, HRANI SE dobro i bice rezultata, a za to vreme ces nauciti dosta o steroidima i videti da li ce to tebi ikada trebati ili ne... Pozz!