Maj 08, 2024, 06:30:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc molim...  (Pročitano 7086 puta)

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pomoc molim...
« poslato: Septembar 12, 2009, 02:22:28 posle podne »
E ovako pretpostavljam da ce me mnogi pljuvati ali bi voleo da cujem neki savet koji mi je i preko potreban.U cetvrtoj sam nedelji kure Test E (500 mg week)
osecam da me leva bradavica svrbi (nista ne boli samo je osetljivija).Sta raditi dalje prekid kure nolva,proviron Kapiram zasta koji lek sluzi ali koje doze da pijem i sta raditi dalje...
Unapred zahvalan.
ps:ovo mi je druga kura u prvoj kuri sam uzimao kombinaciju test +metan+deca bez pct-a i nikada nisam imao problema

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #1 poslato: Septembar 12, 2009, 03:22:52 posle podne »
Znaci sa kurom nastavljam?Koliko dugo nolvu?Imam proviron koji sam trebao da pocnem da pijem u cetvrtoj nedelji nedelji ali jbg bolje spreciti nego seci.
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2009, 03:26:16 posle podne Rextor »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2009, 04:27:33 posle podne »
pretpostavljam da ce me mnogi pljuvati

Eto...i bez pljuvanja bi....  8) 8) 8)

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #3 poslato: Septembar 12, 2009, 05:16:34 posle podne »
najpoznatije srpsko kontraceptivno sredstvo: "valjda neće"

:)

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #4 poslato: Septembar 12, 2009, 05:39:40 posle podne »
najpoznatije srpsko kontraceptivno sredstvo: "valjda neće"

:)
Pa pretpostavljam da nece icu ca sa nolvom ali kapiram da cu onda blokiradi estrogene samo a bas i ne zelim navalicu posle tako da gledam da to sprecim na vreme i nadam se da nisam zakasnio. . .

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #5 poslato: Septembar 13, 2009, 12:36:39 pre podne »
Dokle ic s nolvom dok ne prestane svrbit ili do kraja kure?

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #6 poslato: Septembar 13, 2009, 10:47:58 pre podne »
Verovatno ce mi nolva resiti problem.Znaci uzimati 20 mg svaki dan tokom kure (proviron ne uzimati)sta posle verovatno cu morati onda i pct da radim a do sada ga  nisam radio...Brinu me ti estrogeni sada a ne bi hteo da mi to sada utice na psihu...
ps:danas ulazim u cetvrtu nedelje kure

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #7 poslato: Septembar 13, 2009, 10:59:01 pre podne »
Proslo je 6 meseci od te kure koja je trajala 8 nedelja.Naravno poslusacu vas savet kakav god da je jer me plasi gyno i ostali side effects.Tako da mi je pravi savet u ovom trenutku i preko potreban i jbg zajebao sam se ali bih hteo nekako to da ispravim ukoliko je moguce :-[ :-[Hvala svima

Van mreže Rextor

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #8 poslato: Septembar 13, 2009, 11:03:09 pre podne »
pa ok
trebalo je da se hormini za taj vremsnki period vrate na mesto,ali ocigledno da su receptori "upamtitli",test i sada imas problem

Sta ti mislis da sad treba da uradim najpametnije i ispravim glupost.Koliko su mi sanse i sta da ocekujem...Da li cu imati vecih problema sa gynom

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #9 poslato: Septembar 13, 2009, 01:29:45 posle podne »
ma lako za gino ali sta ces sa tim sto ces da places uz spanske serije kad proradi estrogen?to je muka brate...
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #10 poslato: Septembar 15, 2009, 05:06:42 pre podne »
ma lako za gino ali sta ces sa tim sto ces da places uz spanske serije kad proradi estrogen?to je muka brate...

"proradi" estrogen...pa svi imamo estrogena druze :D nije problem estrogen toliko koliko jako nizak nivo test na kraju kure...onda je problem jer je disbalans u pitanju tj. mnogo gori odnos test-estr u korist estrogena...a gyno cista nepaznja,cim se nesto oseti odma treba leciti i sanirati....al jbg "valjda nece mene "
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #11 poslato: Septembar 15, 2009, 10:33:14 pre podne »
ma lako za gino ali sta ces sa tim sto ces da places uz spanske serije kad proradi estrogen?to je muka brate...

"proradi" estrogen...pa svi imamo estrogena druze :D nije problem estrogen toliko koliko jako nizak nivo test na kraju kure...onda je problem jer je disbalans u pitanju tj. mnogo gori odnos test-estr u korist estrogena...a gyno cista nepaznja,cim se nesto oseti odma treba leciti i sanirati....al jbg "valjda nece mene "

koliko triba da se vrati prirodna proivodnja testa nakon kure jeli 3 tjedna pct dovoljno ...kolika je razlika ako se posli kure ne radi pct tj jel se vrijeme vracanja prirodnog testa produzuje ili je samo to razdoblje teze prebrodit , cudna pitanja znam al me zanima ako neko zna ;)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #12 poslato: Septembar 15, 2009, 11:24:56 pre podne »
koliko triba da se vrati prirodna proivodnja testa nakon kure jeli 3 tjedna pct dovoljno ...kolika je razlika ako se posli kure ne radi pct tj jel se vrijeme vracanja prirodnog testa produzuje ili je samo to razdoblje teze prebrodit , cudna pitanja znam al me zanima ako neko zna ;)

Takva pitanja su dosta irelevantna..svaki organizam je prica za sebe. Ako zelis da znas koliko treba tvom telu za odredjenu kuru vremena da povrati proizvodnju testa, to mozes vrlo lako da proveris tako sto ces vaditi krv i raditi potrebne analize npr...jednom sedmicno..ili jednom u 10-15 dana..u zavisnosti od mogucnosti

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #13 poslato: Septembar 15, 2009, 11:35:25 pre podne »
koliko triba da se vrati prirodna proivodnja testa nakon kure jeli 3 tjedna pct dovoljno ...kolika je razlika ako se posli kure ne radi pct tj jel se vrijeme vracanja prirodnog testa produzuje ili je samo to razdoblje teze prebrodit , cudna pitanja znam al me zanima ako neko zna ;)


Takva pitanja su dosta irelevantna..svaki organizam je prica za sebe. Ako zelis da znas koliko treba tvom telu za odredjenu kuru vremena da povrati proizvodnju testa, to mozes vrlo lako da proveris tako sto ces vaditi krv i raditi potrebne analize npr...jednom sedmicno..ili jednom u 10-15 dana..u zavisnosti od mogucnosti
tako sam i pretpostavljao , tesko je o tome pricat a nema druge nego  napravit pretrage ;) thnx

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Pomoc molim...
« Odgovor #14 poslato: Septembar 16, 2009, 10:48:24 posle podne »
tako sam i pretpostavljao , tesko je o tome pricat a nema druge nego  napravit pretrage ;) thnx

Nema na cemu...sve sto ces naci na netu o tome je okvirno-uopsteno...za tvoj organizam precizno jedino mozes preko krvnih analiza.