Maj 14, 2024, 11:58:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.137 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Steroid FAQ za pocetnike  (Pročitano 296418 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #135 poslato: April 23, 2014, 12:09:56 posle podne »
Peđa ima ovo da se kupi u šopu kod tebe? :) http://www.nu-klear.com/index.html

hehehhe
nema,ali zvuci vise nego primamljivo da ga u skorije vreme ima..

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #136 poslato: Februar 16, 2015, 09:18:44 posle podne »
Poz ljudi, hteo bih da postavim jedno indirektno pitanje o steroidima. Uskoro krecem u svoj prvi ciklus, za par dana. Dianabol + sustanon. Zanima me da li bih treba i koliko da jedem VISE od svog maintenance-a, a da to ne ode u salo vec u misice naravno ? Trenezi ce biti jaci, duzi i kilaze vece. Pa kontam mozda bih trebao vise kalorija da usnosim. Apetit nije problem, hvala bogu. ;D

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #137 poslato: Februar 17, 2015, 01:30:10 pre podne »
Poz ljudi, hteo bih da postavim jedno indirektno pitanje o steroidima. Uskoro krecem u svoj prvi ciklus, za par dana. Dianabol + sustanon. Zanima me da li bih treba i koliko da jedem VISE od svog maintenance-a, a da to ne ode u salo vec u misice naravno ? Trenezi ce biti jaci, duzi i kilaze vece. Pa kontam mozda bih trebao vise kalorija da usnosim. Apetit nije problem, hvala bogu. ;D

Da,trebas da jedes vise za oko 17.6% nego do sad,sve preko toga ode u salo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #138 poslato: Februar 17, 2015, 06:52:15 pre podne »
Poz ljudi, hteo bih da postavim jedno indirektno pitanje o steroidima. Uskoro krecem u svoj prvi ciklus, za par dana. Dianabol + sustanon. Zanima me da li bih treba i koliko da jedem VISE od svog maintenance-a, a da to ne ode u salo vec u misice naravno ? Trenezi ce biti jaci, duzi i kilaze vece. Pa kontam mozda bih trebao vise kalorija da usnosim. Apetit nije problem, hvala bogu. ;D

zasto mislis da bi trenizci trebalo da budu duzi a kilaze vece?
ovo kao u 7 1/2 :D
salim se malo oko 7 1/2 ,a oko ovoga bas i ne

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #139 poslato: Februar 17, 2015, 10:10:41 pre podne »
7 i po hahahahah :D
Pa ovo je subjektivno i ja to iz moje perspektive, dobro ovo treninzi duzi - hmmm lose sa se izrazio. :D A da ce treninzi biti jaci vremenom - sigurno hoce. Znaci da jedem ili da ne jedem vise ? Ovo djLE - tovo mi deluje kao trolovanje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #140 poslato: Februar 17, 2015, 10:16:52 pre podne »
7 i po hahahahah :D
Pa ovo je subjektivno i ja to iz moje perspektive, dobro ovo treninzi duzi - hmmm lose sa se izrazio. :D A da ce treninzi biti jaci vremenom - sigurno hoce. Znaci da jedem ili da ne jedem vise ? Ovo djLE - tovo mi deluje kao trolovanje.

Pa jedi u skladu sa razvojem situacije..ogledalo i samo pratis
ali moras prvo da drknes amino kiseline :D


Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #141 poslato: Februar 17, 2015, 10:35:16 pre podne »
7 i po hahahahah :D
Pa ovo je subjektivno i ja to iz moje perspektive, dobro ovo treninzi duzi - hmmm lose sa se izrazio. :D A da ce treninzi biti jaci vremenom - sigurno hoce. Znaci da jedem ili da ne jedem vise ? Ovo djLE - tovo mi deluje kao trolovanje.

Pa jedi u skladu sa razvojem situacije..ogledalo i samo pratis
ali moras prvo da drknes amino kiseline :D
Ahahahaha, naravno. :D Evo bas sad stigao onaj BCAA sto smo menjali za KAZEIN, ako se secas. :D Tnx jos jednom...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #142 poslato: Februar 17, 2015, 06:00:12 posle podne »
Citat
Evo bas sad stigao onaj BCAA sto smo menjali za KAZEIN, ako se secas.

nemam pojma
ali bitno da se nesto vrti  ;D

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #143 poslato: Februar 17, 2015, 08:20:22 posle podne »
7 i po hahahahah :D
Pa ovo je subjektivno i ja to iz moje perspektive, dobro ovo treninzi duzi - hmmm lose sa se izrazio. :D A da ce treninzi biti jaci vremenom - sigurno hoce. Znaci da jedem ili da ne jedem vise ? Ovo djLE - tovo mi deluje kao trolovanje.
Matori kad postavis ovakvo pitanjem a Jos kreces sa prvim ciklusom,moj ti je savet iskreno batali hemiju na duzi period ,znaci prvo edukacija maksimalna pa ces kasnije znati kako stoje stvari

Van mreže boomz

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #144 poslato: Februar 19, 2015, 08:34:05 pre podne »
Matori kad postavis ovakvo pitanjem a Jos kreces sa prvim ciklusom,moj ti je savet iskreno batali hemiju na duzi period ,znaci prvo edukacija maksimalna pa ces kasnije znati kako stoje stvari

gde ce da se edukuje, ovde? covek postavi pitanje i umesto BILO kakvog EDUKATIVNOG odgovora ili pitanja prvo sto dobije je podjeb***nje. Ako te vec nije mrzelo da bilo sta pises, mogao si ga EDUKOVATI. Inace svaka tema je slicna... jedno, bilo to pitanje na mestu ili nebuloza nastavi se sa 2-3 strane podjebavanja. I kad neko hoce da cita i iscitava temu po temu da bih se EDUKOVAO prodje ga volja kad izgubi xyz vremena listajuci nepotrebne strane tema koje sadrze EDUKATIVNE odgovore tipa
Citat
Da,trebas da jedes vise za oko 17.6% nego do sad,sve preko toga ode u salo

vec je + sto je covek ovde postavio pitanje, a ne poslusao dilera ili kvazi instruktora u teretani. Ako nekog ne mrzi da kuca odgovore neka na bilo kakav nacin pomogne, a ne odmogne ubacivajuci dodatnu konfuziju :)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #145 poslato: Februar 19, 2015, 04:32:56 posle podne »
Matori kad postavis ovakvo pitanjem a Jos kreces sa prvim ciklusom,moj ti je savet iskreno batali hemiju na duzi period ,znaci prvo edukacija maksimalna pa ces kasnije znati kako stoje stvari

gde ce da se edukuje, ovde? covek postavi pitanje i umesto BILO kakvog EDUKATIVNOG odgovora ili pitanja prvo sto dobije je podjeb***nje. Ako te vec nije mrzelo da bilo sta pises, mogao si ga EDUKOVATI. Inace svaka tema je slicna... jedno, bilo to pitanje na mestu ili nebuloza nastavi se sa 2-3 strane podjebavanja. I kad neko hoce da cita i iscitava temu po temu da bih se EDUKOVAO prodje ga volja kad izgubi xyz vremena listajuci nepotrebne strane tema koje sadrze EDUKATIVNE odgovore tipa
Citat
Da,trebas da jedes vise za oko 17.6% nego do sad,sve preko toga ode u salo

vec je + sto je covek ovde postavio pitanje, a ne poslusao dilera ili kvazi instruktora u teretani. Ako nekog ne mrzi da kuca odgovore neka na bilo kakav nacin pomogne, a ne odmogne ubacivajuci dodatnu konfuziju :)
Bravo boomz, upravo zato nisam hteo da ulazim u dalje raspravu sa djLEtom. Ako ne zeli bilo ko pomoci bolje da ne odgovori (niko ga ne tera) nego da unosi dodatnu konfuziju i podjebava. Pedja mi je dao korektan odgovor i zahvalan sam na tome!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #146 poslato: Februar 19, 2015, 06:23:36 posle podne »
Citat
Pedja mi je dao korektan odgovor i zahvalan sam na tome!

 :)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #147 poslato: Februar 19, 2015, 10:45:57 posle podne »
Ja nisam strucno lice da bih mogao da pruzim edukaciju i da jesam ne moze se covek dovoljno edukovati na osnovu onoga sto mu je neko ispricao.

Ja sam mu dovoljno pomogao sto sam mu savetovao da ne ulazi u tu pricu jer ne poznaje dovoljno materiju, sto je jasno kao dan,ko hoce nek izvuce pouku ,pozdrav

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #148 poslato: Mart 08, 2015, 02:37:21 posle podne »
kako se pravilno koristi t3 ? mislim kako je najbolje kroz dan da se tablete piju.
naletio sam u zadnje vrijeme na par mjesta kao ujutru prije i navecer nakon zadnjeg obroka minimalno pola sata,.. ?
i dal ima smisla uzimati 25mcg, dal ce napraviti razliku u odnosu na prirodnu kolicinu koju tijeli sintetise

drugo pitanje, dal je stvarno pogresno zbog slabije iskoristivosti davati u manje misica kao sto su ramena ?

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #149 poslato: April 21, 2015, 01:00:59 posle podne »
Da li se nekome dogodilo da mu pukne igla i ostane u mesu ? :D I koliko su u stvari te igle savitljive ?