Maj 11, 2024, 12:04:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.117 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Hipenergetska, redukciona ishrane.  (Pročitano 15636 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #15 poslato: Jun 01, 2006, 04:29:13 pre podne »
Citat: MR.BIG
Citat: Vexxx
MR. BIG zar se to ne zove HIIT?????????


Mnogo pre nego se HIIT pojavio , pametni ljudi su skontali da tcanje na duge staze ne doprinosi skidanju masnih naslaga. Moze da bude efikasno kod neutrenirane osobe ali cim ta osoba udje u formu tj poveca aerobne sposobnosti 5 km recimo nece predstavljati problem. Sta preostaje; povecati kilometrazu? uskoro bi nam trebao ceo dan za trcanje! Povecanje intenziteta je druga opcija, ali onda dolazimo do toga da moramo smanjiti razdaljinu koju prelazimo. A ako zelimo maksimalni intenzitet dolazimo do toga da je sprint najbolji jel tako.  E sad ; sprint nije aerobna aktivnost pa vi sad vidite : )
.....hvala k....na udracu....

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #16 poslato: Jun 01, 2006, 08:24:41 posle podne »
Evo surfujuci i trzeci nadjoh jednu zanimljivu stvar... Ovo je dijeta Protein Sparing Modified Fast koju je predlozio zlivan. Ovo je program ishrane i objasnjenje dijete... I da zlivane koliko onda meni ustvari treba tih proteina? Mislim u gramima... Sorry ako smaram...

Van mreže zlivan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2006, 02:02:15 pre podne »
2-2,5 grama po kilogramu telesne težine.
Nemoj samo mnogo da komplikuješ. Gubljenje sala nije velika mudrost, samo treba malo volje i strpljenja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #18 poslato: Jun 02, 2006, 05:57:44 pre podne »
kljucno pitanje u celoj prici??????......prica se o tome kako niej velika mudrost a onda ovo....Protein Sparing Modified Fast ......iskreno...velika je "mudrost" biti toliko "mudar i pametan",pa se opterecivati sa ovakvim budalstinama...

nema te dijete koje ja zapakovan u zip ili neki drugi fajl,i nema drugog nacina da se skine salo osim da se redukuje "svinjska|"prehrana i da se stegnu jaja i vezba svaki dan..

sva ova kompikacija oko ovih dijata i sva ova cuda kojih se ovde nacita ovo je vise nego katastrofalano....vise......

aman covece..pa jel vidis da je to neki momak koji ima problem sa drzanjem pravila osnvone zdrave ishrane i da ruje po google-u ne bi li slusajno nasao negde neku "tajnu" tj da moze da jede pizze i bureke ali da smrsa..

dakle....ne smtram za ovo sto ti iznosis da su gluposti....naucno gledanu..u pravu si...

ali niko od onih ko je psotigao n eki cilj nije bas radio po ovim sranjima i nije glumio naucnika..

i na kraju...vec smo negde pricali o kolicini proteina po kg telesne tezine.

ne zelim da ulazim u raspravu sa tobom ali 2gr po kg tezine moze samo da ga odvede u anoreksiju...naravno..pod uslovom da isposuje te usrane dijete do kraja......

cilj svak ediejte je NATERATI ORGANIZAM DA TROSI ENERGIJU KAO POGNOSKO GORIVO IZ SALA....

onog momenta kada se organizam oseca ugrozenim tj kada shvati da nema dovoljno unesnenih gradivnih amterija u sebi....sta mislis da onda radi?????

toliko o 2gr proteina....

Van mreže zlivan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #19 poslato: Jun 02, 2006, 09:02:40 pre podne »
Whatever.
Ja sam izneo svoj predlog koji pouzdano funkcioniše, tvojih i drugih predloga ima po celom forumu, pa nek čita i radi šta mu je volja. Ja mu nisam majka pa da kontrolišem da li jede pizzu i burek ili se pridržava plana.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #20 poslato: Jun 02, 2006, 10:33:40 pre podne »
@pedjos: Izvini brate ali ti mene ne poznajes? Da li me poznajes??! Posto pricas o meni kao da me znas 10 godina... Ja o tebi ne znam nista niti sam pokusavao da gestakulisem nesto na tvoj racun.. Niti jednom nisam rekao da je pedjos samo gomila misica i IQa -100. Da li bi to bilo korektno.

Eto ako bas ocete moju biografiju :

Idem u skolu za dizajn.
U teretanu krecem od 4 razreda osnovne skole (ali nisam radio s tezinama nego neki slim program) i tada sam imao 20 kg "viska". Sa teretanom prekidam zbog bombardovanja. Incae izgubio sam oko 10 kila u tom periodu. Posle bombardovanja krecem na tenis koim sam se bavio 2 godine + sto sam se bavio ronjenjem sa bocama ( znaci i to imam polozeno). Iz tenisa imam nekoliko takmicenja i nekoliko manjih uspeha. Iz ronjenja imam 1 takmicenje na kojem sam bio 4.. Kako sam prekinuo ovo povratio sam kilazu i jos dodao 10 kg! Zatim sam bio u bolnici kada su mi nasli usporenu reakciju insulina ( i razlog zasto se sve lepi na mene) i u bolnici skidam 10 kg za 15 dana ( mada sam dosta misica izgubio). Najveca telena tezina mi je bila 115 kg. Visina mi je 177cm trenutna. Prosle godine (posle bolnice) se opet aktiviram i krecem u teretanu. Trenutna tezina mi je 94 kile s tim da sam dobio na masi sto kazu papiri i merenja a naravno izgubio salo. Takodje mi je nadjeno da mi je nivo t3 nizak tako tako da sam na Eutiroxu ne znam ni sam koliko cu jos biti. I da jeno vreme sam imao zasicenje organizma s PROTEINOM pa sam morao na salaticu vodu i hleb. Tu nisam nista izgubio jer sam to praktikovao jeno 7 dana.

Eto napisah sve o sebi pa da ne bude posle. Ince bio sam na xyz dijeta. I svake sam se pridrzavao ali jednostavno jako sporo ili nikako ne ide.
Od suplemenata sam koristio Animal CUTs, L-Carnitine oko 4 g dnevno, Dyma Burn + Dyma Lean i jednom sam probao efedrin koji nije imao niakvog uticaja na mene.

eto ja nisam pokusao da se svadjam s nikim ali svi se sprdate sa mnom jer priznajem moji postovi su mozda malo previse jednostavni kratki i nerazumljivi sto cu poraviti ovim postom!
P.S. Cast izuzetcima! I zlivane hvala na svemu. Ali ja ne znam da li ovaj forum odrzavaju neki nervozni likovi na steroidima ili samo sa viskom hormona.

Zao mi je ako sam nekog povredio ali nisam vise mogao jer svaki moj post je ismevan.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #21 poslato: Jun 02, 2006, 11:10:48 pre podne »
[quote="Vexxx"
P.S. Cast izuzetcima! I zlivane hvala na svemu. Ali ja ne znam da li ovaj forum odrzavaju neki nervozni likovi na steroidima ili samo sa viskom hormona.

Zao mi je ako sam nekog povredio ali nisam vise mogao jer svaki moj post je ismevan.[/quote]
Odma cu da ti kazem * NEMOJ DA SI BEZOBRAZAN * Na ovom forumu ti je sve nacrtano... Bukvalno sta treba da radis da BI POSTIGAO CILJ... i sad je to tesko pa smisljamo nesto lakse... Sa googla??? 4 minuta kardio i slicne gluposti... I dolazite ovde da vam neko kaze da je to moguce... Da biste se osecali bolje...


PS Evo tvog skorasnjeg posta... Od tada nisi mogao da probas nista... Pa da vidis dal radi...
CITAT
Poslao: Pet Apr 21, 2006 3:32 pm    Naslov: Re: Od svega po malo. :)     Odgovoriti sa citatom
E ovako gledam da imam uvek 5 obroka. Ujutro proste ugljene hidrate, obicno crni hleb sa medom, sirom (ne masnim) ili pilecim prsima. Za uzinu ili neka vocka ili KitKat cokoladica. Ondak rucam povrce malo UH i neko meso, gljive ili sojine odreske ili cak ribu i moske plodove. Popodne jos jedna uzina koja je najcesce voce i cedevita i veceram slabije posto najcesce cim stignem iz skole idem na trening ( oko 20 casova ). Ali kada veceram uzmem mozda kuvano jaje i jogurt i parce sira i malo hleba.

Znaci ne jedem puno hleba samo po potrebi. I to su bas mali parchici jer je sam hleb mali.

Eto to ti je to. Imam nesto proteina sto sam kupio da probam. DYMALean se zove, u kesicama je. Koristio sam Dyma Burn Xtrem kao sto sam vec napisao koji ima nesto sto se zove efedrina. Znaci nije efedrin ali slicno. Relativno je dobar. A efedrin nisam imao sansu da probam. E sad ako mi mozes reci sta je ovo "clen" posto bas nisam upoznat sa izrazom Smile?

Pozdrav i nadam se novim odgovorima! Wink

P.S. Nisam ja bas od juce u ovome. Trenirah 2 godine i sad jos skoro 1 godinu.
KRAJ CITATA

Nit znas koliko si cega pojeo, nit sta, nit kako...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #22 poslato: Jun 02, 2006, 11:38:37 pre podne »
Otkud ti znas... Opet kazem ti mene NEEEE znas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sam napisao sta otpirilike jedem. Ne znaci ako nisam icifrao sve u detalj da ja ne znam koliko sta pojedem. To je bilo okvirno. @. efedrin sam imao "cast" da probam skoro. 3. KOJE SPOMINJAO KARDIO od 4 minute?????????????? Ja to niakd nisam rekao. A tvoj problem sa menom ne znam koji je. Ti si izgleda kivan na sve na forumu. Daj nemoj se molim te ponasati kao pajser. Ja nisam u fazonuja sam uvek u pravu i  zato me treba lincovati???

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #23 poslato: Jun 02, 2006, 12:13:36 posle podne »
Citat: Vexxx
Otkud ti znas... Opet kazem ti mene NEEEE znas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sam napisao sta otpirilike jedem. Ne znaci ako nisam icifrao sve u detalj da ja ne znam koliko sta pojedem. To je bilo okvirno. @. efedrin sam imao "cast" da probam skoro. 3. KOJE SPOMINJAO KARDIO od 4 minute?????????????? Ja to niakd nisam rekao. A tvoj problem sa menom ne znam koji je. Ti si izgleda kivan na sve na forumu. Daj nemoj se molim te ponasati kao pajser. Ja nisam u fazonuja sam uvek u pravu i  zato me treba lincovati???
Have a nice day... 8)  8)  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #24 poslato: Jun 02, 2006, 03:35:15 posle podne »
Citat: Vexxx
@pedjos: Izvini brate ali ti mene ne poznajes? Da li me poznajes??! Posto pricas o meni kao da me znas 10 godina... Ja o tebi ne znam nista niti sam pokusavao da gestakulisem nesto na tvoj racun.. Niti jednom nisam rekao da je pedjos samo gomila misica i IQa -100. Da li bi to bilo korektno.

Eto ako bas ocete moju biografiju :

Idem u skolu za dizajn.
U teretanu krecem od 4 razreda osnovne skole (ali nisam radio s tezinama nego neki slim program) i tada sam imao 20 kg "viska". Sa teretanom prekidam zbog bombardovanja. Incae izgubio sam oko 10 kila u tom periodu. Posle bombardovanja krecem na tenis koim sam se bavio 2 godine + sto sam se bavio ronjenjem sa bocama ( znaci i to imam polozeno). Iz tenisa imam nekoliko takmicenja i nekoliko manjih uspeha. Iz ronjenja imam 1 takmicenje na kojem sam bio 4.. Kako sam prekinuo ovo povratio sam kilazu i jos dodao 10 kg! Zatim sam bio u bolnici kada su mi nasli usporenu reakciju insulina ( i razlog zasto se sve lepi na mene) i u bolnici skidam 10 kg za 15 dana ( mada sam dosta misica izgubio). Najveca telena tezina mi je bila 115 kg. Visina mi je 177cm trenutna. Prosle godine (posle bolnice) se opet aktiviram i krecem u teretanu. Trenutna tezina mi je 94 kile s tim da sam dobio na masi sto kazu papiri i merenja a naravno izgubio salo. Takodje mi je nadjeno da mi je nivo t3 nizak tako tako da sam na Eutiroxu ne znam ni sam koliko cu jos biti. I da jeno vreme sam imao zasicenje organizma s PROTEINOM pa sam morao na salaticu vodu i hleb. Tu nisam nista izgubio jer sam to praktikovao jeno 7 dana.

Eto napisah sve o sebi pa da ne bude posle. Ince bio sam na xyz dijeta. I svake sam se pridrzavao ali jednostavno jako sporo ili nikako ne ide.
Od suplemenata sam koristio Animal CUTs, L-Carnitine oko 4 g dnevno, Dyma Burn + Dyma Lean i jednom sam probao efedrin koji nije imao niakvog uticaja na mene.

eto ja nisam pokusao da se svadjam s nikim ali svi se sprdate sa mnom jer priznajem moji postovi su mozda malo previse jednostavni kratki i nerazumljivi sto cu poraviti ovim postom!
P.S. Cast izuzetcima! I zlivane hvala na svemu. Ali ja ne znam da li ovaj forum odrzavaju neki nervozni likovi na steroidima ili samo sa viskom hormona.

Zao mi je ako sam nekog povredio ali nisam vise mogao jer svaki moj post je ismevan.
....pa evo da krenem od kraja...

na tovju veliku zalost trenutno nsiam na aas..tako da.......

dali sam nerovazn.....ne ..ni najmanje jerl likovi poptu tebe koji nece da uce m e nasmevaju do besvesti...zasto...

pa evo....

zbog toga sto besomucno trazis cudnovatu forumulu kako da izgubim visak kg..

pa sta si ti..fenomen..kazes da si probao 100 dijeta a da na tebe ne duleuje nista......mutant???

daj molim te....

to se zove ...nemas karatketr da stegnes jaja i dies do kraja..

dali sam ja gomila misica sa IQ 100..pa za tvoj ifno zadnji put kada sam merio IQ bio je poprilicno visok....za tvoje standrade,verovatno mali jel vidim da ti spadas u grupu zamraca koji krstare po forumima i internetu danju i nocu trazeci univerzalnu formulu spasnja moga iz govana zvanih...debljina...

e pa nema toga braco......nema te dijete koaj tebi mozwe usaditi karakter...

tovji postivi kratki???...joj molim te..nemoj pisati opsrino onda molim te....

pa ti covece uemsto da ucis dosao si ovde da trazis nesto sto je nemoguce i onda kazes da je svaki tvoj post ismjean......pa kako ence da bude....na sta ti lice postovi??..

i na kraju.....kakve veze iam koliko ti dugo ides u teretanu i u koju skolu ides??

imas ovde gomilu momka koji idu u gym mnogo manje od tebe i krenuli su sa isitm problemom i sada se takmice sa vise ili manje uspeha...

i anravno..ti ces sada za sve to da optuzis aas i kako su svi ovde drogirani i ludi..

e pa idi onda na foum za dizajn pa dizajniraj neku dijetu/..mozda bude radila..

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #25 poslato: Jun 02, 2006, 04:04:15 posle podne »
Jooooj pa ne trazim neki spas ni prosvetljenje.... A Pedja ja tebe nisam nazvao tako  niti mi je namera... To bilo u metaforickom smislu jer ja nisam takav tip... Ne sedim stalno na internetu jer nemam vremena... sednem mozda ukupno 2 sata dnevno.

citat: "pa ti covece uemsto da ucis dosao si ovde da trazis nesto sto je nemoguce i onda kazes da je svaki tvoj post ismjean......pa kako ence da bude....na sta ti lice postovi??.." >>>Pa kako da ucim ako ne procitam i strane i domace forume i sajtove? Nema tako puno knjiga a i draze su mi one u pdf-u. Ja Pedja tebe cenim postyo vidim da odgovaras na 100 postova ali to ti ne daje za pravo da vredjas bilo koga. Jer "predpostavljam da ni ti nisii rodjen s velim znanjem o zivotu i svetu i bodybuildingu...
Ali ako vam smetaju moje teme i moja pitanja evo ja vise necu pisati... A sta sam ja tom Rasi uradio pa da me proganja u svakom topiku stvarno ne znam.....
Zaop mi je... poz..

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #26 poslato: Jun 02, 2006, 04:07:27 posle podne »
I da a kako se zove to kada si samo na 2 kuvana jajeta, parce mesa i pola litre jogurta 20 dana? Zar to nije karakter? Izvini ako nije mora da sam pogresio....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #27 poslato: Jun 02, 2006, 04:14:37 posle podne »
Citat: Vexxx
I da a kako se zove to kada si samo na 2 kuvana jajeta, parce mesa i pola litre jogurta 20 dana? Zar to nije karakter? Izvini ako nije mora da sam pogresio....


to se zove KATABOLIZAM :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #28 poslato: Jun 02, 2006, 05:08:08 posle podne »
ili gladovanje...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Hipenergetska, redukciona ishrane.
« Odgovor #29 poslato: Jun 02, 2006, 07:54:55 posle podne »
@ sasacg :Lol:

@Buki damn right. Ali to je ono na cemu sam bio...