Jun 05, 2024, 07:20:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 247228 puta)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #360 poslato: Jun 27, 2011, 06:36:26 posle podne »
Evo i malo slika iz posete

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #361 poslato: Jun 27, 2011, 10:41:34 posle podne »
Jako lep gest - svaka cast  ;)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #362 poslato: Jun 28, 2011, 11:54:02 posle podne »
Hvala bice jos toga trebba afirmisati ovaj lei sporti i pomoci mladjim da uspeju , jer zanm akako je meni bilo kad sam pocinjao

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #363 poslato: Jun 28, 2011, 11:59:23 posle podne »
Samo napred Bakicu,svaka cast, mogao bi i upload video snimka gde ste vezbali ima tu sta da se vidi zanimljivog, Sasa Dimitrijevic,Dragan, ti...
I vidim Dragan ima zanimljive postere u teretani :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #364 poslato: Jul 19, 2011, 07:01:01 posle podne »
...beat themselves...
UMEĆE FOTOGRAFA SAMO GOXY

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #365 poslato: Avgust 06, 2011, 12:57:00 pre podne »
ZAHVALJUJEMO SE NAŠEM DOMAĆINU PEĐI I KOLEKTIVU EXTREME GYM-a

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #366 poslato: Avgust 06, 2011, 12:56:21 posle podne »
Bakicu,

jel mozes kad nadjes vremena, da napises malo vise podataka o tvom periodu rada na masi (posto si jedan od najkvalitetnijih takmicara i u off-u)...  :)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #367 poslato: Avgust 08, 2011, 01:50:48 pre podne »
Prvo da se zahvalim na komplimentu i ovom lepom komentaru...ne znam da li pratite moju karijeru ali evo opet ću ponoviti, možda zvuči pomalo čudno i ludo ali svi koji me bolje poznaju znaju da je istinito. Imam srecu pa posedujem zaista dobar i brz metabolizam i odličnu genetiku tako da u masi jedem sve što volim a to je junk ono zabranjeno za nas...to mi pomaže i daje mi snagu da ponovo budem na dijeti i spremam se za takmičenja. Nisam od onih koji žive ovo 365dana u godini 24/7 jer bih poludeo od smrdljive piletine jaja i ribe!!!
Volim život da izlazim da se zezam i probovodim...znam da ovim razbijam tabu i predradsude ali kad treba da se spremam onda stisnem 8 nedelja i nema greske i varanja i zezanja...iako će me mnogi kritikovati ja ću reći pogledajte jednog od najboljih ikada po meni mog velikog idola KEVIN LEVRONA čovek koji je dokazao da sve moze kad se hoce....pa evo i mene u Srbiji.
Ipak da mi  živimo od ovog sporta razumeo bih sav taj fanatizam i mučenje sebe svoje glave i tela kao ubedio sam sebe da je piletina zdrava i dobra i samo to jedem, a gde je tu razum, alo bre ima i nešto sladje od toga i lepse i normalnije, jedite sve ali uravnotezeno...
Bakicu,

jel mozes kad nadjes vremena, da napises malo vise podataka o tvom periodu rada na masi (posto si jedan od najkvalitetnijih takmicara i u off-u)...  :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #368 poslato: Avgust 08, 2011, 08:13:44 pre podne »
Naravno uz taj junk i dalje unosis visoku kolicinu kvalitetnih proteina?

Postavljam ovo pitanje cisto da neko ne pomisli da jedes samo junk bez proteina. :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #369 poslato: Avgust 08, 2011, 10:51:46 pre podne »
To je bas pravo poredjenje, nema sta, Bakic vs Levrone :D To matori kidaj :D

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #370 poslato: Avgust 08, 2011, 04:07:33 posle podne »
NARAVNO TRUDIM SE UVEK DA UNESEM BAR 2g PROTEINA DAL IZ HRANE ILI IZ SEJKOVA ALI DA PROTEIN JE KLJUČ...ALI SAMO KAD JE RIBA, JAJA I PILETINA BEZ HLEBA I SOSEVA UHHH ONDA UMIREM:)
Naravno uz taj junk i dalje unosis visoku kolicinu kvalitetnih proteina?

Postavljam ovo pitanje cisto da neko ne pomisli da jedes samo junk bez proteina. :)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #371 poslato: Avgust 08, 2011, 04:09:47 posle podne »
NO BAKIĆ AND LEVRONE :) I LIKE THIS BOY
To je bas pravo poredjenje, nema sta, Bakic vs Levrone :D To matori kidaj :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #372 poslato: Avgust 08, 2011, 05:24:30 posle podne »
Prvo da se zahvalim na komplimentu i ovom lepom komentaru...ne znam da li pratite moju karijeru ali evo opet ću ponoviti, možda zvuči pomalo čudno i ludo ali svi koji me bolje poznaju znaju da je istinito. Imam srecu pa posedujem zaista dobar i brz metabolizam i odličnu genetiku tako da u masi jedem sve što volim a to je junk ono zabranjeno za nas...to mi pomaže i daje mi snagu da ponovo budem na dijeti i spremam se za takmičenja. Nisam od onih koji žive ovo 365dana u godini 24/7 jer bih poludeo od smrdljive piletine jaja i ribe!!!
Volim život da izlazim da se zezam i probovodim...znam da ovim razbijam tabu i predradsude ali kad treba da se spremam onda stisnem 8 nedelja i nema greske i varanja i zezanja...iako će me mnogi kritikovati ja ću reći pogledajte jednog od najboljih ikada po meni mog velikog idola KEVIN LEVRONA čovek koji je dokazao da sve moze kad se hoce....pa evo i mene u Srbiji.
Ipak da mi  živimo od ovog sporta razumeo bih sav taj fanatizam i mučenje sebe svoje glave i tela kao ubedio sam sebe da je piletina zdrava i dobra i samo to jedem, a gde je tu razum, alo bre ima i nešto sladje od toga i lepse i normalnije, jedite sve ali uravnotezeno...

Bravo Bakicu, pametno zboris. Treba sacuvati i um i tijelo od bodybuildinga.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #373 poslato: Avgust 08, 2011, 05:31:05 posle podne »
Prvo da se zahvalim na komplimentu i ovom lepom komentaru...ne znam da li pratite moju karijeru ali evo opet ću ponoviti, možda zvuči pomalo čudno i ludo ali svi koji me bolje poznaju znaju da je istinito. Imam srecu pa posedujem zaista dobar i brz metabolizam i odličnu genetiku tako da u masi jedem sve što volim a to je junk ono zabranjeno za nas...to mi pomaže i daje mi snagu da ponovo budem na dijeti i spremam se za takmičenja. Nisam od onih koji žive ovo 365dana u godini 24/7 jer bih poludeo od smrdljive piletine jaja i ribe!!!
Volim život da izlazim da se zezam i probovodim...znam da ovim razbijam tabu i predradsude ali kad treba da se spremam onda stisnem 8 nedelja i nema greske i varanja i zezanja...iako će me mnogi kritikovati ja ću reći pogledajte jednog od najboljih ikada po meni mog velikog idola KEVIN LEVRONA čovek koji je dokazao da sve moze kad se hoce....pa evo i mene u Srbiji.
Ipak da mi  živimo od ovog sporta razumeo bih sav taj fanatizam i mučenje sebe svoje glave i tela kao ubedio sam sebe da je piletina zdrava i dobra i samo to jedem, a gde je tu razum, alo bre ima i nešto sladje od toga i lepse i normalnije, jedite sve ali uravnotezeno...

Bravo Bakicu, pametno zboris. Treba sacuvati i um i tijelo od bodybuildinga.

Samo uz sve ovo treba napomenuti i steroide, da se neko nautal nebi se zaletio... nista lose, ali toliko da se zna...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #374 poslato: Avgust 08, 2011, 05:33:10 posle podne »
E da nam nisi rekao ne bismo znali... genije.
No curling in the squat rack!