Maj 23, 2024, 02:44:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 246474 puta)

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #480 poslato: Septembar 27, 2011, 07:50:22 posle podne »
bakic ce izaci na drzavno bolji nego ikada i poderati ce sve :D......bakic izlazi bolji nego ikad u zivotu aaaaaaaaaaa a na arnoldu ce biti jos bolji...itd...VIDICETE!! :D

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #481 poslato: Septembar 27, 2011, 08:08:27 posle podne »
Drago mi je da me razumeš i toliko malo meni znači puno...hvala
Iskreno u glavi mi je samo jedno sada a to je ARNOLD CLASSIC i samo želim da ostvarim što bolji plasman, a kad sve to prođe i vratim se u Srbiju onda ćemo videti šta i kako dalje može....ni jedan jedini dinar mi ne treba samo da uspem u onome što sam namerio to je za mene san.
Pa posle ako ima još razumnih ljudi i pravih sportista ja se nadam da će se otvoriti neka vrata za dalje i za te pare bez kojih ne možemo.
Nisu one sve ali jednostavno znače pogotovo u ovom skupom sportu gde jedan BB takmičar na sebe puca min 1000e mesečno
Stipendija se dobija ukoliko ostvariš pobedu na Državnom takmičenju u kategotiji gde ima min 8 takmičara i uz to imaš neki rezultat medjunarodnog ranga kao ja 4 mesto na Evropskom prvenstvu, po zakonu zasluženo.
Meni je cilj da svoje telo iskoristim i unovčim ako je moguće jer dosta više dajem nego što dobijam, ne ja nego svi mi koji se takmičimo, a da posle takmičenja ne bih lupao glavu kako ću da vratim dugove možda je ovo način na koji ću se razdužiti u ostalom to je moj problem.
ali neću zbog njega da budem socijalni slučaj već ako je ikako moguće da budem u pozitivnoj nuli
Postoji li neki nacin da sad npr uz dobar rezultat na Arnoldu dobijes od drzave neke dodatne finansije ili nesto? Iz nekih sporskih fondova ili neceg tako? Ili ti ovakva borba predstoji i za dalje?

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #482 poslato: Septembar 27, 2011, 08:08:55 posle podne »
Nadam se da te neću izneveriti :)
bakic ce izaci na drzavno bolji nego ikada i poderati ce sve :D......bakic izlazi bolji nego ikad u zivotu aaaaaaaaaaa a na arnoldu ce biti jos bolji...itd...VIDICETE!! :D

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #483 poslato: Septembar 27, 2011, 10:33:14 posle podne »
Ljudi o cemu vi raspravljate. Iskreno gledano na srpski bodybuilding posle Igora Milanovica i Pedje Petrovica u Srbiji nema tamicara koji moze da napravi dobar rezultat i to drzavno nije zanimljivo kad izadje 3 eventualno 4 takmicara u extra formi a ostali solidni. E sad je se Bakicu ukazala prilika da se pokaze svetu jer je decko napravio rezultate kakve je napravio. Iskreno se nadam i verujem u njega nije sto jedecko iz mog rodnog kraja nego sto se trudi. A sad sto vi svi ovde lupate i pravite se pametni pokusajte takmicarsku dietu i kardio u rano jutro kad cewo svet spava pa onda stanite na binu i pricajte. A Bakic je totalno u pravu drzavno takmicenje moze da mu pomogne da bude jos bolji na arnoldu jer je u pitanju da ce se decko isprazniti od od vode sto ce mu dati jos bolju formu i podlogu za Arnold. A gore sam mislio na takmicare bodybuildinga iskljucivo da nepomisle takmicari ostalih klasa kao sto su goran ilic i ostali da se odnosi na njih jer su o opet lica koja su napravila jake rezultate po svetu. Bakicu napred i pusti price svi bi voleli da se provozaju dobrim autom da imaju dobro telo i da imaju dobru ribu pored sebe kako onaj iz citulje kaze i to kad neko drugi uradi odma ljuboora pada. Ima nas jos puno sto verujemo u tebe samo rokaj matori
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #484 poslato: Septembar 27, 2011, 11:23:26 posle podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #485 poslato: Septembar 28, 2011, 12:42:17 pre podne »
Volim ovaj sport i takmičim se a ne šepurim po Adi glumeći šmekera sa nadrkanim bicepsima,

TACKA I KRAJ RASPRAVE ......

o ovome sam nesto skoro pricao setite se.....

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #486 poslato: Septembar 28, 2011, 03:38:22 pre podne »
Hvala POLOMAC.
Idemo dalje, a ljudi ko ljudi moraju nešto da kažu jednostavno imaju potrebu...
Kako ja kažem bolje da nas mrze, nego sažaljevaju i kraj!!!
A mi ćemo da radimo i teramo svoju priču, druge ne diramo, kad bi svako gledao svoja posla bilo bi dobro.
Ljudi o cemu vi raspravljate. Iskreno gledano na srpski bodybuilding posle Igora Milanovica i Pedje Petrovica u Srbiji nema tamicara koji moze da napravi dobar rezultat i to drzavno nije zanimljivo kad izadje 3 eventualno 4 takmicara u extra formi a ostali solidni. E sad je se Bakicu ukazala prilika da se pokaze svetu jer je decko napravio rezultate kakve je napravio. Iskreno se nadam i verujem u njega nije sto jedecko iz mog rodnog kraja nego sto se trudi. A sad sto vi svi ovde lupate i pravite se pametni pokusajte takmicarsku dietu i kardio u rano jutro kad cewo svet spava pa onda stanite na binu i pricajte. A Bakic je totalno u pravu drzavno takmicenje moze da mu pomogne da bude jos bolji na arnoldu jer je u pitanju da ce se decko isprazniti od od vode sto ce mu dati jos bolju formu i podlogu za Arnold. A gore sam mislio na takmicare bodybuildinga iskljucivo da nepomisle takmicari ostalih klasa kao sto su goran ilic i ostali da se odnosi na njih jer su o opet lica koja su napravila jake rezultate po svetu. Bakicu napred i pusti price svi bi voleli da se provozaju dobrim autom da imaju dobro telo i da imaju dobru ribu pored sebe kako onaj iz citulje kaze i to kad neko drugi uradi odma ljuboora pada. Ima nas jos puno sto verujemo u tebe samo rokaj matori

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #487 poslato: Septembar 28, 2011, 10:17:39 pre podne »
PRVI DNEVNIK RTS 1 OD 12:15h DANAS, REPORTAŽA...pogledajte

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #488 poslato: Septembar 28, 2011, 11:21:38 pre podne »
Budemo gledali.I samo guraj dalje.Mnogo si postigao za malo vremena a daće Bog pa ćes postići još dosta toga.Većina ljudi i ne shvata koliko je odricanja potrebno za vrhunski uspjeh u bilo kom sportu a posebno u ovom koji nije toliko popularan u društvu.Dok se neki osrednji fudbalski klub treba samo pojaviti da bi dobio pare ti se dovijaš kako znaš i umiješ i moraš praviti razne kompromise koje inače nikad ne bi pravio.Više si preturio preko glave nego neki za dva života i zato ne smiješ sebi dozvoliti da se nerviraš oko nekih stvari.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #489 poslato: Septembar 28, 2011, 01:19:39 posle podne »
Hvala puno na korisnom savetu i razumevanju vidi se da je od srca dobri čoveče.
Puno pozdrava i sve najlepše od BAKICA
Budemo gledali.I samo guraj dalje.Mnogo si postigao za malo vremena a daće Bog pa ćes postići još dosta toga.Većina ljudi i ne shvata koliko je odricanja potrebno za vrhunski uspjeh u bilo kom sportu a posebno u ovom koji nije toliko popularan u društvu.Dok se neki osrednji fudbalski klub treba samo pojaviti da bi dobio pare ti se dovijaš kako znaš i umiješ i moraš praviti razne kompromise koje inače nikad ne bi pravio.Više si preturio preko glave nego neki za dva života i zato ne smiješ sebi dozvoliti da se nerviraš oko nekih stvari.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #490 poslato: Septembar 28, 2011, 01:54:53 posle podne »

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #491 poslato: Septembar 28, 2011, 02:22:59 posle podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #492 poslato: Septembar 28, 2011, 02:26:09 posle podne »
Bakicu puno sreće na takmičenjima :))) Imas svoj cilj i guraj do njega ;)
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #493 poslato: Septembar 28, 2011, 05:46:36 posle podne »
HOĆU; HVALA
Da napomenemo samo da je Miloš Marković - MR.BIG ove fotografije radio pre dve nedelje tj. 3week out ARNOLD
ostali smo do 4h ujutru u teretani, ali se isplatilo. Slike su stvarno svetske kao za FLEX, evo i ovde sve pohvale jednom od  najboljih sportskih fotografa sa ovih prostora.
Bakicu puno sreće na takmičenjima :))) Imas svoj cilj i guraj do njega ;)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #494 poslato: Septembar 30, 2011, 03:42:47 pre podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates