Jun 05, 2024, 08:35:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 247230 puta)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #585 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:33:58 posle podne »
Nalaz na mašini najnovije generacije InBody 720 composition analyist radjen pred odlazak na ARNOLD kod doktora Miloša na medicinskom fakultetu u Beogradu...pogledajte neverovatnih 2,6% masnih naslaga na telu

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #586 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:34:45 posle podne »
Ti jos malo kao Jordan:)
Men sana in corpore sano !

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #587 poslato: Oktobar 20, 2011, 02:46:41 posle podne »
Neverovatno Bakicu, jedinstven si neverovatan idol legenda

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #588 poslato: Oktobar 21, 2011, 01:35:19 posle podne »
gledam snimke na ovom tvoj fan stranici, razumem da treba improvizovati ali zar nije ovo previse?http://www.facebook.com/video/video.php?v=1598986375175

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #589 poslato: Oktobar 21, 2011, 02:17:10 posle podne »
urlich ..... nema tu improvizacije .... nekada je takva masina za potisak bila obavezna u teretanama .... danas predpostavljam nije u modi .....
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #590 poslato: Oktobar 21, 2011, 02:22:30 posle podne »
Vrsi jak pritisak na donji dio ledja...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #591 poslato: Oktobar 21, 2011, 04:04:43 posle podne »
ovo mi se nesvijda nikako pa i kad ga netko radi iskusan kao bakic...nevolim ovakve "loodorije" jezim se kad god vidim ovako nesto....nebitno radi li to iskusan vjezbac il pocetnik, ja to nevolim ni vidjeti kamoli raditi.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #592 poslato: Oktobar 21, 2011, 05:42:03 posle podne »
ovo mi se nesvijda nikako pa i kad ga netko radi iskusan kao bakic...nevolim ovakve "loodorije" jezim se kad god vidim ovako nesto....nebitno radi li to iskusan vjezbac il pocetnik, ja to nevolim ni vidjeti kamoli raditi.

JBG svako ima svoj metod, a sigurno ne bih ni ja improvizovao da ima pravi leg press u ovoj teretani...a iskreno i prijalo mi je da promenim, inače stalno menjam vežbe tako da ovo uradim možda jednom u dva meseca, volim da gađam mišuiće iz svih uglova..pa sad bože moj o ukusima ne treba diskutovati, svi smo različiti i svako ima svoj način rada..tako da ovo je moj

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #593 poslato: Oktobar 21, 2011, 08:15:39 posle podne »
ovo uopšte nije stvar ukusa već zdravog razuma... vežba je rizična jer stvara veliko opterećenje na lumbosakralni deo kičme, mogućnost povrede je velika... ok, tebi odgovara... problem je samo što će neko ovo videti, probati i fasovati diskus herniju...
ali Bože moj, kad je radio Arnold... :)
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2011, 08:20:56 posle podne filip85 »

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #594 poslato: Oktobar 21, 2011, 08:57:16 posle podne »
i ja radim tu vezbu jednom u dva treninga nogu... tj ima masina kod mene u teretani... extra je vezba...

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #595 poslato: Oktobar 21, 2011, 09:25:45 posle podne »
ovo uopšte nije stvar ukusa već zdravog razuma... vežba je rizična jer stvara veliko opterećenje na lumbosakralni deo kičme, mogućnost povrede je velika... ok, tebi odgovara... problem je samo što će neko ovo videti, probati i fasovati diskus herniju...
ali Bože moj, kad je radio Arnold... :)
i ja radim tu vezbu jednom u dva treninga nogu... tj ima masina kod mene u teretani... extra je vezba...


Upravo tako i nije za početnika naravno

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #596 poslato: Oktobar 21, 2011, 10:02:28 posle podne »
Takva ista masina za potisak je bila i u prvoj teretani u koju sam isla. Četiri godine sam isla u tu teretanu, i redovno sam vezbala na njoj. Nikada se nisam povredila, ali je bilo nekoliko ljudi koji nisu znali da se nameste kako treba pa su se povređivali.

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #597 poslato: Oktobar 21, 2011, 10:57:47 posle podne »
Ja idem u teretanu gde ima i pravi leg press, a vidjao sam jednog jako iskusnog powerliftera(doduse sad pod ''stare dane'' trenira bilderski) kako radi ovo ponekad umesto obicnog leg pressa, ne bih da imenujem coveka.
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #598 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:22:46 pre podne »

ovo mi se nesvijda nikako pa i kad ga netko radi iskusan kao bakic...nevolim ovakve "loodorije" jezim se kad god vidim ovako nesto....nebitno radi li to iskusan vjezbac il pocetnik, ja to nevolim ni vidjeti kamoli raditi.



Siguran sam da ovu vezbu nisi nikad probao jer mislim da nebi tako pricao, mozda i gresim.
Mislim da se vise ljudima vise cini da je  opasna nego sto zapravo jeste.
Ja je ubacujem s vremena na vreme i meni je odlicna, mada nebi preporuciva da se radi sa velikim tezinama i kao prva vezba i kao sto Bakic rece, nije za pocetnike.
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 12:27:11 pre podne IGOR_X3M »

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #599 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:17:31 pre podne »

ovo mi se nesvijda nikako pa i kad ga netko radi iskusan kao bakic...nevolim ovakve "loodorije" jezim se kad god vidim ovako nesto....nebitno radi li to iskusan vjezbac il pocetnik, ja to nevolim ni vidjeti kamoli raditi.



Siguran sam da ovu vezbu nisi nikad probao jer mislim da nebi tako pricao, mozda i gresim.
Mislim da se vise ljudima vise cini da je  opasna nego sto zapravo jeste.
Ja je ubacujem s vremena na vreme i meni je odlicna, mada nebi preporuciva da se radi sa velikim tezinama i kao prva vezba i kao sto Bakic rece, nije za pocetnike.
Upravo to