Jun 15, 2024, 08:35:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.193 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Fudbaler u teretani  (Pročitano 2489 puta)

Van mreže filip93

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Fudbaler u teretani
« poslato: Oktobar 25, 2009, 08:40:54 posle podne »
 Pozdrav za sve clanove foruma...vec duze vreme citam razne teme na forumu, i super ste :)..

 Da ne duzim...posto se blizi decembar i planiram da kao vid samostalnih fizickih priprema pored trcanja (5x nedeljno razliciti treninzi u trajanju od 12 nedelja) uplatim i koji mesec teretane (najverovatnije 2 meseca)...posto se bavim fudbalom (visok sam 188cm tezak 88kg) ne znam kako bi moj trening u teretani trebao da izgleda..posto mi je cilj da se zategnem, odnosno da skinem 5-7 kilograma i dobijem malo definicije..

 Isao sam i ranije u teretanu ali tad sam radio klasicne treninge (grudi-biceps, ledja-triceps, ramena-noge + trbusnjaci svaki dan) pa nemam bas mnogo iskustva sa radom na definiciji...znam neke klasicne stvari, da je ishrana najbitinija, da treba da trcim najbolje na prazan stomak kako bi se mast sto brze topila, i da se radi sa manjim tezinam a vecim brojem ponavljanja....

 Cak sam od jednog lika koji ima super izdefinisano telo cuo kako radi sa najvise 30 kilograma ali svaku seriju radi sa 80 ponavljanja puta 3 serije minimum i tako ima ruke ledja grudi i gornji deo tela kao i noge izdefinisane...za trbusnajke radi neke specijalne treninge, ali takodje vodi racuna o ishrani...

 Dakle, kako da se zategnem, malo da smrsam, I KOJI NACIN TRENINGA U TERETANI DA PRIMENIM KAKO BIH SE MALO ZATEGAO A ISTO TAKO NE IZGUBIO NA BRZINI ELASTCNOSTI??????? unapred hvala...:)))