Jun 14, 2024, 12:12:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.186 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu  (Pročitano 15305 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #45 poslato: Januar 19, 2010, 11:09:52 pre podne »
ma znam,zasto sam i napisao svasta... :) hvala na infos
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #46 poslato: Januar 19, 2010, 01:50:06 posle podne »
ne treba veliku kolicinu masti u uh u jednom obroku
mislim iz jaja je smesno jedino ako ne bude obrok 10 jaja i 120g pirinca...
mladene nemoj da budes bukvalista ne mozes izbeci masti,pa naravno da nije strasno tih 6g masti iz 200g mesa..
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #47 poslato: Januar 20, 2010, 02:49:29 pre podne »
ne treba veliku kolicinu masti u uh u jednom obroku
mislim iz jaja je smesno jedino ako ne bude obrok 10 jaja i 120g pirinca...
mladene nemoj da budes bukvalista ne mozes izbeci masti,pa naravno da nije strasno tih 6g masti iz 200g mesa..
Ko je rekao da je strashno!?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #48 poslato: Januar 20, 2010, 12:21:10 posle podne »
ne treba veliku kolicinu masti u uh u jednom obroku
mislim iz jaja je smesno jedino ako ne bude obrok 10 jaja i 120g pirinca...
mladene nemoj da budes bukvalista ne mozes izbeci masti,pa naravno da nije strasno tih 6g masti iz 200g mesa..
Ko je rekao da je strashno!?
nisam rekao da si ti rekao da je strasno nego,rekao si da ne mozes da izbegnes masti u uh u jednom obroku,tia masti iz mesa pa sam rekao da nije strasno;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #49 poslato: Januar 20, 2010, 12:50:30 posle podne »
Ma ja sam pitala ZA VAŠA MIŠLJENJA..jer mi se čini to debilizam a onda se nikadsenepredajem ustrtario ko kak ja inače reagiram.Normalno kad neznamo.
A ja proizlazim iz toga jer..da ne dužim vjerovali vi meni ili ne.. ja sam NEDAVNO jela palačinku kaj si napravim od 1jaja i 5 bjelanjaka sa 50g ovsenih,premažem sa naturally more i to je to..i xxx trener kad me vidio komentar je bio pa kak to jedeš kaj neznaš da se KOMPLEKSNI UH i MASTI ne jedu skupa????? WTF mislim koji ku..tih par grama masti ko da će me ubit,pa neidem na natjecanje jbt.Dok jedni dižu masti u nebo i davali su mi prehranu sa po 120g masti dnevno a da nije keto bio..drugi pak imaju fix ideje ovakvog tipa.Evo pa sad vjerovali il ne to se dešava.I svakojaka sranja ja nisam znala dok mi PEDJA nije rekao i zato nemate pojma kak ste sretni kaj ga imate TU!
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže tigergym

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #50 poslato: Januar 21, 2010, 02:00:18 pre podne »
naturalni...a povrce i masti koliko si njih unosio???

masti samo omega3 i povrce jedino salata. mozda sam kod 4 obroka unjeo koju hidrat jel prosto nisam izdrzo ;))
i maltodexstrin pre treninga 30g.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #51 poslato: Januar 21, 2010, 02:06:15 pre podne »
Ma ja sam pitala ZA VAŠA MIŠLJENJA..jer mi se čini to debilizam a onda se nikadsenepredajem ustrtario ko kak ja inače reagiram.Normalno kad neznamo.
A ja proizlazim iz toga jer..da ne dužim vjerovali vi meni ili ne.. ja sam NEDAVNO jela palačinku kaj si napravim od 1jaja i 5 bjelanjaka sa 50g ovsenih,premažem sa naturally more i to je to..i xxx trener kad me vidio komentar je bio pa kak to jedeš kaj neznaš da se KOMPLEKSNI UH i MASTI ne jedu skupa????? WTF mislim koji ku..tih par grama masti ko da će me ubit,pa neidem na natjecanje jbt.Dok jedni dižu masti u nebo i davali su mi prehranu sa po 120g masti dnevno a da nije keto bio..drugi pak imaju fix ideje ovakvog tipa.Evo pa sad vjerovali il ne to se dešava.I svakojaka sranja ja nisam znala dok mi PEDJA nije rekao i zato nemate pojma kak ste sretni kaj ga imate TU!
e kakva bude ta palacinka msm suva,ili sl.?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #52 poslato: Januar 21, 2010, 09:24:12 pre podne »
igor2806@ ne bude suha kad je jedan žumanjak samo moraš oprezno okretat u tavi,odlična bude,staviš whey okusa koji voliš još u ta jaja i ovsene i ispečeš s obje strane i meni je super.A ja si namažem naturally peanut butter malo gore a onda da ne pričam kako je dobro.Samo ne stavljam puno nego 1 žličicu. Znala sam radit i samo sa bjelanjcima i bez ovsenih pa ubacit unutra badema malo ili kikirikija da bude hrskavo,majoj do bola fino.Sto kombinacija.Slično je to onom protein cakeu.Sve ovisi dal hoću obrok sa uh ili samo neku poslasticu proteina sa zdravim mastima..
« Poslednja izmena: Januar 21, 2010, 09:26:13 pre podne lara24 »
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #53 poslato: Januar 21, 2010, 09:25:35 pre podne »
naturalni...a povrce i masti koliko si njih unosio???

masti samo omega3 i povrce jedino salata. mozda sam kod 4 obroka unjeo koju hidrat jel prosto nisam izdrzo ;))
i maltodexstrin pre treninga 30g.
povrce vaknasto koliko hoces;)maslinovo zavisi sta ti je cilj i koliko si tezak....
NE MALTO PRE TRENINGA SAMO POSLE TRENINGA 30g!!!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #54 poslato: Januar 23, 2010, 08:44:08 pre podne »
Ja bih zeleo neki savet. Posto treniram najcesce od 20-22 (ne mogu ranije zbog obaveza), da li mogu odmah po zavrsenom treningu uz whey, dextrozom dovoljno da popunim potrebe za neophodnim UH posle treninga i koliko bi trebalo gr dex da uzmem tada i da li moze par cedjenih narandzi (posto valjda u njima ima dex) + dex  u prahu ako nije dovoljno i da li je dovoljno prost secer ili mora neki kompleksan tipa pirinac koji opet mislim da ne treba pred spavanje da uzimam? To je odmah nakon treninga i jedno 30-45min nakon toga 250-300gr pilece belo sa ella sirom jer oko 23 vec legnem da spavam
« Poslednja izmena: Januar 23, 2010, 08:56:12 pre podne saleza »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #55 poslato: Januar 23, 2010, 09:16:16 pre podne »
Uzmi 30-40g whey sa 30g dexa poslije treninga, a kasnije mozes pojesti kojih 20-30g UH iz krumpira ili rize sa posnim sirom.

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #56 poslato: Januar 23, 2010, 09:21:00 pre podne »
Ali ja kasnije odmah legnem da spavam a video sam da je Naturalni negde napisao da se izbegne pirinac i krompir pred spavanje, zatto sam pitao da li je dovoljno samo dextroza ili mora i neki kompleksan UH ?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #57 poslato: Januar 23, 2010, 09:31:21 pre podne »
Pa gledaj ja ti govorim iz svoga iskustva, jel i ja nekada imam navecer trening oko 20.00h, i poslije treninga naravno obavezno ide whey i dex, a kasnije pojedem samo 30g UH iz krumpira ili rize sa posnim sirom i ribom.
Meni tako pase i ne utice mi na formu.
Jednostavo moras vidjeti jel ti tako odgovara, a nije greska ako bi samo popio whey i dex poslije treninga i kasnije pojeo samo proteine.....Lai onda ti je bolja opcija umjesto dexa malto.

Van mreže saleza

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #58 poslato: Januar 23, 2010, 09:54:28 pre podne »
Hvala

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: evo i ja da mi prokomentarisete ishranu
« Odgovor #59 poslato: Januar 23, 2010, 11:13:06 pre podne »
Ma ja sam pitala ZA VAŠA MIŠLJENJA..jer mi se čini to debilizam a onda se nikadsenepredajem ustrtario ko kak ja inače reagiram.Normalno kad neznamo.
A ja proizlazim iz toga jer..da ne dužim vjerovali vi meni ili ne.. ja sam NEDAVNO jela palačinku kaj si napravim od 1jaja i 5 bjelanjaka sa 50g ovsenih,premažem sa naturally more i to je to..i xxx trener kad me vidio komentar je bio pa kak to jedeš kaj neznaš da se KOMPLEKSNI UH i MASTI ne jedu skupa????? WTF mislim koji ku..tih par grama masti ko da će me ubit,pa neidem na natjecanje jbt.Dok jedni dižu masti u nebo i davali su mi prehranu sa po 120g masti dnevno a da nije keto bio..drugi pak imaju fix ideje ovakvog tipa.Evo pa sad vjerovali il ne to se dešava.I svakojaka sranja ja nisam znala dok mi PEDJA nije rekao i zato nemate pojma kak ste sretni kaj ga imate TU!
e kakva bude ta palacinka msm suva,ili sl.?

Mozes da od ovsenih napravis brasno za palacinke....sameljes ih u elek. mlinu za kafu...umutis klasicno, a umesto mleka stavis kiselu vodu...ukus je skoro isti....