Maj 20, 2024, 02:05:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Oral turanabol?  (Pročitano 49472 puta)

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #30 poslato: Decembar 11, 2009, 12:45:27 pre podne »
Hvala puno za odgovor u vezi tlaka ;D

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #31 poslato: Decembar 11, 2009, 12:50:14 pre podne »
Bolda moze da pravi problem

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #32 poslato: Decembar 11, 2009, 12:55:26 pre podne »
Bolda moze da pravi problem

Mislim da je u praksi to retko...

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #33 poslato: Decembar 11, 2009, 12:57:38 pre podne »
turanabol po svojim svojstvima na papiru ne povisuje tlak ili je to samo tako na papiru a u praksi drugačije?

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #34 poslato: Decembar 11, 2009, 01:07:35 pre podne »
Stvarno nemam nameru da se prepucavam i ubedjujem neka uzima sta ko hoce,ali ako vec uzima neka procita koji red vise osim trabunjanja ljudi po forumima i neka proba na svojoj kozi,ovako da l je ova kura losa zato sto kosta toliko i toliko dinara a ova je dobra jer ce neki diler sa foruma da uzme kintu sto cen nekome prodati prefinjen sterod, u to necu da ulazim,jer i coravi vide sta se sve desava na forumu.

I da jos nesto da l je u praksi retko i to da boldenon povecava eritropoezu,pa samim tim i gustinu krvi,ako na to neko doda jos povisen pritisak koji inace ima,pa preko toga jos neki roid ooooo da zna da bude problem

Toliko od mene ne zelim vise da ulazim u rasprave i izvinjavam se ako sam nekog uvredio. Pozdrav

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #35 poslato: Decembar 11, 2009, 01:21:03 pre podne »
I dalje sam misljenja da boldenon u normalnim kolicinama (a pretpostava je da ce u prvoj kuri koristiti takve doze) ne bi trebalo u vecini slucajeva u praksi da izazove povecanje pritiska..i pored toga sto utice na proizvodnju eritrocita.

Za Dbol u ovoj kuri sam rekao svoje misljenje i nema potrebe da ga ponavljam...on kao izbor u nekim drugim opcijama DA, ali u prvoj, a pogotovo sa ciljem koji ima Hrvoje NE..to je moje misljenje, a neka momak sam odluci....

@Jojevta Za ostatak tvog posta nemam komentar, jer se ne vidim u tome. Ako nesto znas sto mi ne znamo da se desava na forumu (pretpostavljam da si mislio na ovaj) podeli sa svima...

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #36 poslato: Decembar 11, 2009, 01:31:34 pre podne »






--------------------------------------------------------------------------------

I dalje sam misljenja da boldenon u normalnim kolicinama (a pretpostava je da ce u prvoj kuri koristiti takve doze) ne bi trebalo u vecini slucajeva u praksi da izazove povecanje pritiska..i pored toga sto utice na proizvodnju eritrocita.
 ok još jedno pitanje i neću vas više gnjaviti pitanjima,dali je turanabol onda još sigurnija i bolja varijanta što se tiče tlaka od boldenona,bez obzira što je oral ako je sigurniji i ako ne podize tlak radje bi onda ubacio njega umjesto boldenona.....zahvaljujem se na odgovorima....

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #37 poslato: Decembar 11, 2009, 11:08:09 pre podne »
@Bulldog nisam tebe ni prozvao za neke stvari
Drugo ,rekoao sam da necu vise da se javljam,al jbg takav mi temperament,volim da se rasprava rascisti i da oni koji ne znaju shvate neke stvari
OK,slazem se da bolda nece praviti u razumnim dozama probleme,kod ljudi koji nemaju nikakvih zdravstvenih problema,ALI ti odbacujes Dbol a predlazes boldu,evo zasto je to meni ne shvatljivo,prvo rekao sam da bolda povecava gustinu krvi itd itd ali uporedjujuci boldenon i dbol na molekularnom nivou njih dvoje su veoma slicni,pa tako se moze gledati da je bolda dbol u tesnom obliku,NE bukvalno ,ali opet imaju ogromne slicnosti
Ja sam dbol predlozio,ne zato sto je velika vecina pocinjala sa njim,nego jednostavno sto uporedjujuci sa ostalim i jeste realno za nekog ko pocinje za kick start bolje resenje,jer ako neko vec uzima roide neka iskoristi max to sto ih uzima,plus sto je cena na strani dbol (u ovom slucaju ne govorim o djubretu iz Rumunije,ima boljih opicja) anabolicki i androgeni index itd itd,dok kod Turanabola to nije slucaj,koji je skuplji i potrebene su duplo vece doze da bi se nesto osetilo,dakle sve ispod 50mg nema smisla koristit,dok ce dbol sa nekih 25-30mg dati sasvim solidan kick efect
Takodje za pocetnika je sasvim dovoljan enantat kao opcija,u razumnim dozama,i kontrolom estrogena koga svi tako plase (pa i ja :D )


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #38 poslato: Decembar 11, 2009, 11:25:55 pre podne »
@Jojevta

Sa vecinom sto si sada napisao se slazem. Tamo gde nam se misljenja razlikuju je predlog za boldu i Dbol u prvoj kuri...verujem da je bolda bolja opcija za to i za njegov cilj koji je naveo.

Svaka kura u odnosu na cilj, zdr.stanje, prethodna uzimanja itd..itd..itd..je specificna, pojedinacna, zato je moje misljenje da je Hrvoju  bolja opcija bolda. Jos kad je pomenuo pritisak, mada je to trebao odmah da napise, Dbol je definitivno otpao. Teorija je osnova i jedna strana, ali praksa je druga strana koja je i vaznija. U praksi nije cest slucaj da bolda daje problema sa pritiskom...vise ce ga imati sa 500 mg/w testa

Dbol kao kick ja licno volim i koristim, ali rekoh...ne u prvoj kuri (imao ili nemao neko probleme sa pritiskom)

A taj koji je prozvan, valjda ce se prepoznati....ako ti vec ne zelis da ga definises.  ;D

@Hrvoje...moje misljenje i dalje stoji...ako biras izmedju ova dva, ja sam na strani bolde. Razloge sam naveo...
Na kraju, ako imas probleme sa pritiskom (mada i tu nisi bio definisan...kada si merio, da li ti je medicinski utvrdjen povisen pritisak, da li pijes lekove, imas druge bolesti, od kada ti se pojavio pritisak i sl.)...postoji vrlo lak nacin da ga kontrolises..aparat za pritiska za pocetak...pa u skladu sa merenjima i tvoja akcija  ;)

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #39 poslato: Decembar 11, 2009, 11:31:25 pre podne »
@Jojevta

Sa vecinom sto si sada napisao se slazem. Tamo gde nam se misljenja razlikuju je predlog za boldu i Dbol u prvoj kuri...verujem da je bolda bolja opcija za to i za njegov cilj koji je naveo.

Svaka kura u odnosu na cilj, zdr.stanje, prethodna uzimanja itd..itd..itd..je specificna, pojedinacna, zato je moje misljenje da je Hrvoju  bolja opcija bolda. Jos kad je pomenuo pritisak, mada je to trebao odmah da napise, Dbol je definitivno otpao. Teorija je osnova i jedna strana, ali praksa je druga strana koja je i vaznija. U praksi nije cest slucaj da bolda daje problema sa pritiskom...vise ce ga imati sa 500 mg/w testa

Dbol kao kick ja licno volim i koristim, ali rekoh...ne u prvoj kuri (imao ili nemao neko probleme sa pritiskom)

A taj koji je prozvan, valjda ce se prepoznati....ako ti vec ne zelis da ga definises.  ;D

@Hrvoje...moje misljenje i dalje stoji...ako biras izmedju ova dva, ja sam na strani bolde. Razloge sam naveo...
Na kraju, ako imas probleme sa pritiskom (mada i tu nisi bio definisan...kada si merio, da li ti je medicinski utvrdjen povisen pritisak, da li pijes lekove, imas druge bolesti, od kada ti se pojavio pritisak i sl.)...postoji vrlo lak nacin da ga kontrolises..aparat za pritiska za pocetak...pa u skladu sa merenjima i tvoja akcija  ;)

No frks,iskren da budem da je spomenuo od pocekta da ima problema sa pritiskom,saveti bi bili TOTALNO drugaciji
Jer neko ko vec ima povecan pritisak,i malo testosterona zna da mu napravi problem (gentika je cudo jbg) ,jer bilo je takivh slucajeva,pa su morali da uzimaju diuretike,pa to vuce druge probleme,nagle fluktuacije u pritisku tokom dana itd itd raspolozenje ,da ne ulzaim dalje sve u svemu nekome zna da se zakomplikuje

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #40 poslato: Decembar 11, 2009, 11:37:56 pre podne »
ovako: medicinski mi nije utvrđen prije godinu dana sam imao nekakvih problema obavio sve moguče pretrage u srčanoj stanici (ekg,holter,ergometrija,ultrazvuk srca) sve je bilo ok i u redu i ispalo je da je to sve na psihičkoj bazi....krvna slika takodjer ok...u zadnjih pola godine i više mi se dešavaju dosta često nekakva pikanja tj stezanja oko srca...nedavno prije kojih mj dana sam ponovno bio kod svoje doktorice opće prakse ,naravno došao sam sav uzbuđen srce lupalo ko ludo tlak mi bio 180/ 100 da bi nakon tri minute cim sam se malo primirio bio 140/75,broj otkucaja kada sam došao kod nje je bio 110 na što je žena odmah me stavila na ekg koji je ispao potpuno u redu i dala mi helex da pijem i beta blokator da mi kao uspori rad srca...mada je moje mišljenje da mi to opće netreba jer sam k njoj došao sav uzjeban i jako uzbuden i onda počela pricat o nekakvoj tahikardiji....pijem helex jer mi pomaže dosta,a ormidol tj taj beta blokator ne pijem jer si redovito mjerim puls u mirovanju i uvijek je oko 80 otkucaja sto bi trebalo biti u redu...ponovno sam vadio krvnu sliku i sve je ok osim jetrenih proba koje su bile minimalno povisene a to je vjerovatno zbpg treninga i radio sam ultrzvuk kompletnog abdomena( znaci bubrezi,jetra,slezena,mjehur...i sve je u redu)
evo jedno pitanje ako netko kompetentan zna odgovoriti koliko je kompletna krvna slika mjerilo tj odraz opčeg zdrastvenog stanja organizma...
Da ne zaboravim i urin sam davao takodjer i tu je sve bilo ok...

U zadnjih godinu dana sam imao poprilično gadnih stresova u životu i mislim da je ovo što mi se desava ostavilo poprilicno dubok trag i da se upravo zbog toga desava...jer s medicinske strane sam potpuno zdrav tako ispada po svim nalazima....
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2009, 11:40:31 pre podne hrc »

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #41 poslato: Decembar 11, 2009, 11:43:47 pre podne »
Zanimljivo je da mi je na ergometriji tlak kada sam usao u ordinaciju znaci prije trake bio 135/70 a nakon opterecenja tj nakon 15-ak min jako brzog hodanja bio 120/70 znaci jos i bolji a mjeren je ni pola minute nakon opterecenja....več si počinjem misliti da hipohondriram ne znam ni sam više stvarno...nemam nikakvih drugih bolesti niti sam imao u proslosti...Da vas ne buni,Hrvoje_26 i hrc je jedna te ista osoba tj ja ;D ne mogu se na poslu ulogirati pod usernameom Hrvoje_26 pa zato koristim svoj stari hrc... ;D
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2009, 12:05:02 posle podne hrc »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #42 poslato: Decembar 11, 2009, 08:39:19 posle podne »
No frks

Naravno.... 8)

@ Hrvoje ili ti Hrc...kao sto je Jojevta napisao, a sto je i opste poznato...testosteron moze davati problem sa pritiskom...a posto ti imas vec nekih problema...mozda ne bi bilo lose da ih prvo definises/resis, pa onda ako je sve u redu da ostvaris svoju ideju. Bilo bi neodgovorno da ti mi posle ovog tvog iznetog dajemo bilo kakve naznake ka koriscenju AAS-a.

Krvna slika i urin je jedno od osnovnih parametara za analizu stanja organizma...u zavisnosti od specifikacija tegoba traze se i dodatne ili specificnije pretrage...ali krvna slika i urin cesto umeju da daju dobru sliku, a da se u stvari u organizmu odvijaju procesi koji ugrozavaju zdravlje. Zato je vrlo vazno da sebi nadjes DOBROG DIJAGNOSTICARA koji je najvaznija karika u pronalazenju bolesti organizma...jer kad se oboljenje otkrije, nakon toga i trecerazredni lekar ti moze dati pravu terapiju ako je ima u svetu medicine.

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #43 poslato: Decembar 12, 2009, 09:37:19 pre podne »
Zaboravio sam napisati da sam uz sve pretrage koje sam gore naveo napravio i markere za štitnjaću i tu je sve ok...i bio sam kod pulmologa i tu su sve pretrage bile u redu....skenirao sam cijeli organizam ne znam više što bi skenirao svi moguči nalazi su uredni a i dalje mi se dešavaju neke dosta neugodne stvari....da ne produljujem offtopic zahvaljujem se na odgovorima bulldog i mislim da ću pričekati dok se ovo sve ne riješi pa na kuru kada za to bude neko prikladnije vrijeme....:)))
pozz

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #44 poslato: Decembar 12, 2009, 12:13:44 posle podne »
zahvaljujem se na odgovorima bulldog i mislim da ću pričekati dok se ovo sve ne riješi pa na kuru kada za to bude neko prikladnije vrijeme....:)))
pozz

Nema na cemu..tu smo koliko znamo da pomognemo...a i verujem da ti je to najbolje resenje. Kad sredis to...lako ces realizovati tvoju ideju..pozz