Jun 01, 2024, 07:41:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???  (Pročitano 51241 puta)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2010, 02:18:49 posle podne »
Fala buldozeeeee!Sad mi je lakše  ;D,sjetit ću se da hehe al prva je na redu nutella, nisam jela nikakav šrot mjesecima čuvam se hehe.Al masno mene ne pali samo slatko..žene zna se  ;)
A naturalni šta je taj cheese cake ima to negdje recept na forumu????Već mi miriši to ime mi se sviđa,još da neku vanillu ubacim.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #16 poslato: Januar 19, 2010, 02:48:08 posle podne »
Fala buldozeeeee!Sad mi je lakše  ;D,sjetit ću se da hehe al prva je na redu nutella, nisam jela nikakav šrot mjesecima čuvam se hehe.Al masno mene ne pali samo slatko..žene zna se  ;)
A naturalni šta je taj cheese cake ima to negdje recept na forumu????Već mi miriši to ime mi se sviđa,još da neku vanillu ubacim.
to mozes sama da napravis ja ga pravim kuci,a kad mogu ja mozes i ti:D
ella sir(ne mora bas ella ali da je nemasni sir)slatka pavlaka,limun,plazma,sos od visnje
pomesa se plazma sa malo malo margarina,malo secera u prahu i malo djusa-to je kora
umuti se slatka pavlaka,secera u prahu,i izrenda se korica limuna po ukusu,doda se sir i mesas varjacom NE MIKSEROM!!-to je fil
a od gore sos od visanja
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže kiza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2010, 03:36:00 posle podne »
ja svaki dan jedem sve

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2010, 05:33:00 posle podne »
ja svaki dan jedem sve
ti si nas idol
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2010, 06:31:45 posle podne »
Fala buldozeeeee!Sad mi je lakše  ;D,sjetit ću se da hehe al prva je na redu nutella, nisam jela nikakav šrot mjesecima čuvam se hehe.Al masno mene ne pali samo slatko..žene zna se  ;)
A naturalni šta je taj cheese cake ima to negdje recept na forumu????Već mi miriši to ime mi se sviđa,još da neku vanillu ubacim.
to mozes sama da napravis ja ga pravim kuci,a kad mogu ja mozes i ti:D
ella sir(ne mora bas ella ali da je nemasni sir)slatka pavlaka,limun,plazma,sos od visnje
pomesa se plazma sa malo malo margarina,malo secera u prahu i malo djusa-to je kora
umuti se slatka pavlaka,secera u prahu,i izrenda se korica limuna po ukusu,doda se sir i mesas varjacom NE MIKSEROM!!-to je fil
a od gore sos od visanja
Uuuu kalorijska bomba hehe. Podsjeća na tiramisu. Sviđa mi se..fil kužim a kora ne baš.Jel to hoćeš reć da zdrobim plazmu ili ju samo složim i zalijem juicom pa gore fil??Pavlaka je slatko vrhnje  pretpostavljam.Koja dobra imena svašta ću ja naučit tu :-D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2010, 06:41:42 posle podne »
Fala buldozeeeee!Sad mi je lakše  ;D,sjetit ću se da hehe al prva je na redu nutella, nisam jela nikakav šrot mjesecima čuvam se hehe.Al masno mene ne pali samo slatko..žene zna se  ;)
A naturalni šta je taj cheese cake ima to negdje recept na forumu????Već mi miriši to ime mi se sviđa,još da neku vanillu ubacim.
to mozes sama da napravis ja ga pravim kuci,a kad mogu ja mozes i ti:D
ella sir(ne mora bas ella ali da je nemasni sir)slatka pavlaka,limun,plazma,sos od visnje
pomesa se plazma sa malo malo margarina,malo secera u prahu i malo djusa-to je kora
umuti se slatka pavlaka,secera u prahu,i izrenda se korica limuna po ukusu,doda se sir i mesas varjacom NE MIKSEROM!!-to je fil
a od gore sos od visanja
Uuuu kalorijska bomba hehe. Podsjeća na tiramisu. Sviđa mi se..fil kužim a kora ne baš.Jel to hoćeš reć da zdrobim plazmu ili ju samo složim i zalijem juicom pa gore fil??Pavlaka je slatko vrhnje  pretpostavljam.Koja dobra imena svašta ću ja naučit tu :-D

alo curo,batali to i nazad na dietu!!!! :D

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2010, 06:53:13 posle podne »
Ma naravno nelleeee,rotacije all the way sreća da postoji protein cake..to kad bude došlo vrijeme za take a break take a kit kat :-D :-D
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #22 poslato: Januar 27, 2010, 08:36:38 posle podne »
pale palacinke sa nutelom orasima i slagommmmmmmmmmmmmmm

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #23 poslato: Januar 27, 2010, 08:42:51 posle podne »
Neki dan pojeo na festi par struklja. ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #24 poslato: Januar 28, 2010, 01:52:31 posle podne »
Ja juche pojeo sendvicic sa suvim mesom (uz to i 200 gr pileceg)... ;D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #25 poslato: Januar 28, 2010, 02:54:12 posle podne »
pale palacinke sa nutelom orasima i slagommmmmmmmmmmmmmm
Ne racuna se! Ima oraha, previse zdravo :D

Ja probao nutelu danas, ali zaboravih da ne kupujem hleb  ;) Tako da je morao med u caju.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2010, 02:32:36 posle podne »
ljudi jel ima ko da mi preporuci sta da jedem uz neku tv emisiju npr. jel volim da grickam,a da to ne bude bas previse junk fuda,jes da sam na masi al eto cisto nesto uz tv npr orah badem takonesto,mada kad se zanesem pojedem i po 150g toga...
Beat the genetics!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #27 poslato: Januar 30, 2010, 04:35:10 posle podne »
ljudi jel ima ko da mi preporuci sta da jedem uz neku tv emisiju npr. jel volim da grickam,a da to ne bude bas previse junk fuda,jes da sam na masi al eto cisto nesto uz tv npr orah badem takonesto,mada kad se zanesem pojedem i po 150g toga...

zdravo kazes, pa uzmi indijski , ili jos bolje brazilski orah, zdravi su a nisu junk  ;D

Samsung NX1000

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #28 poslato: Januar 30, 2010, 07:05:22 posle podne »
ljudi jel ima ko da mi preporuci sta da jedem uz neku tv emisiju npr. jel volim da grickam,a da to ne bude bas previse junk fuda,jes da sam na masi al eto cisto nesto uz tv npr orah badem takonesto,mada kad se zanesem pojedem i po 150g toga...

zdravo kazes, pa uzmi indijski , ili jos bolje brazilski orah, zdravi su a nisu junk  ;D


Indiiiiiiiiiiijski aaaaaaaaaaaaaaa razvija ovisnost hehehe, nego ljudi vidjela ja danas u dućanu plazmu prvi put u životu hehehe,h pa to mora da je dobro heheh ja bi to ubacila u posni sir sa wheyem od vanille i mislim da bi se udavila u tom,bio bi to moj vlastiti desert cookies and cream vanila heheh
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #29 poslato: Januar 30, 2010, 08:51:35 posle podne »
a da me ne ugoje previse indijskog oraha??? :( mislim da goji dobro...
Beat the genetics!