Maj 20, 2024, 02:01:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???  (Pročitano 51022 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #165 poslato: April 13, 2010, 08:44:35 pre podne »
4 pice i dva sendvicha...

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #166 poslato: April 13, 2010, 11:57:33 pre podne »
ebem ti zivot!

pojede 3 bureka,2 pice,litra kole jucer u toku dana.

budala.

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #167 poslato: April 13, 2010, 11:41:31 posle podne »
pojeo sam samog' sebe,kad vidim sta se ovde pominje.. :D

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #168 poslato: April 18, 2010, 12:08:47 pre podne »
Sta su muke Tantalove?
Kad te prijatelji sa kojima se nisi video mesecima pozovu u kafanu, a ti na keto dijeti. ;D

Sta je uzaludno objasnjavanje?
Objasniti tim istim prijateljima koji veze nemaju ni sa dijetama, ni sa sportom da cevapi i spricer ne idu u dane punjenja na keto dijeti.

Jbg, morao sam da ih ispostujem...2 koraka unazad. Iskljucujem telefone i ne javllam se vise nikome.  :-X


ne procaj mi nista, 1. dan keto sve super, uvece vecera, sledeci isto, u kuci samo prave pice ko nikad do sad!!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #169 poslato: April 18, 2010, 12:11:51 pre podne »
Sta su muke Tantalove?
Kad te prijatelji sa kojima se nisi video mesecima pozovu u kafanu, a ti na keto dijeti. ;D

Sta je uzaludno objasnjavanje?
Objasniti tim istim prijateljima koji veze nemaju ni sa dijetama, ni sa sportom da cevapi i spricer ne idu u dane punjenja na keto dijeti.

Jbg, morao sam da ih ispostujem...2 koraka unazad. Iskljucujem telefone i ne javllam se vise nikome.  :-X


ne procaj mi nista, 1. dan keto sve super, uvece vecera, sledeci isto, u kuci samo prave pice ko nikad do sad!!!!

hahahahahahha, kao i kod mene, ali to ja radim generalno, prvi daan sve super i posle nnista  ;D  :D  ;D  ;D  ;D

pretpostavljam da si ostao na samo tom jednom keto danu
Samsung NX1000

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #170 poslato: April 18, 2010, 05:47:13 posle podne »
Opet sinoć izlazak:
2 l vina, giros pileći sa pavlakom, danas četvrtina bureka sa sirom, 2 velike palačinke eurokrem, 200 g "integralnog" keksa, 2 snikersa, sendvič sa 250 g čajne i 2 parčeta torte... a dan još traje :D
Srećom, trenutno sam u pauzi između dve dijete. :D

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #171 poslato: April 18, 2010, 11:41:26 posle podne »
Opet sinoć izlazak:
2 l vina, giros pileći sa pavlakom, danas četvrtina bureka sa sirom, 2 velike palačinke eurokrem, 200 g "integralnog" keksa, 2 snikersa, sendvič sa 250 g čajne i 2 parčeta torte... a dan još traje :D
Srećom, trenutno sam u pauzi između dve dijete. :D

Ako si izmedju dve dijete, znaci da si sada u fazi cepanja mase, kako ti je danas isao trening sa ovolikim kalorijama?
Samsung NX1000

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #172 poslato: April 19, 2010, 01:29:03 posle podne »
pa brate ako si u pauzi izmedju dve dijete (a vidim da si imao napad povisenog insulina kada si pojeo 1 junk food), ne mozes ti toliko dzank fuda da uvalis u sebe ,ne valja
Beat the genetics!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #173 poslato: April 19, 2010, 01:36:07 posle podne »
Ako si izmedju dve dijete, znaci da si sada u fazi cepanja mase, kako ti je danas isao trening sa ovolikim kalorijama?

Нисам у фази масе, само правим мали размак између кето и ротација. Иначе, ово је био само мали "излет", нема више зезања, данас се пази на исхрану. Враћа ми се снага на тренинзима, дижем и до 20% веће тежине.

pa brate ako si u pauzi izmedju dve dijete (a vidim da si imao napad povisenog insulina kada si pojeo 1 junk food), ne mozes ti toliko dzank fuda da uvalis u sebe ,ne valja

Један викенд junk-а није пропаст, јесте корак назад, али не спремам се за такмичење... И могао сам још један круг, али тад би стварно било много. ;D

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #174 poslato: April 19, 2010, 01:39:37 posle podne »
ma znam da se ne spremas za takmicenje,ali gledaj,bar je meni tako,kada sam odradio pedjine rotacije ,i krenuo da se punim u.h. ok su se vracali dok sam rotirao,cim sam uneo junk,tako sam isto dobio napad,i onda sam osetio da sam se ugojio,na kraju dijete sam imao 80kg,kada sam stao na vagu,84 kg!!! neverovatno zar ne/ sto je najgore salo se primetno vratilo...
Beat the genetics!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #175 poslato: April 19, 2010, 01:47:42 posle podne »
Ако си одмах почео да једеш УХ у већим количинама, нормално да ће се кг вратити. Ја сам 10 дана након дијете био на испод 100 г УХ дневно, па сам тек онда повећао на неких 200, 250 г. Уз то и даље радим кардио 3 пута недељно.  Нећеш вратити пуно за један дан претеривања, али ако то радиш неколико дана за редом, онда сасвим сигурно хоћеш.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #176 poslato: April 19, 2010, 01:50:27 posle podne »
zapravo rotirao sam 250 150 0 150 250 100 100 , imao sam dva mala junk fooda (dva parceta pice i 1 palacinak sa kremom i plazmom to je to),i vratili mi se kilogrami za tih 7 dana,4 kg zapravo...
Beat the genetics!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #177 poslato: April 19, 2010, 01:57:33 posle podne »
Изгубићеш их, избаци од сада џанк и убаци кардио неколико пута недељно, за недељу дана ћеш се вратити на тежину коју си имао након дијете.

Spartak

  • Gost
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #178 poslato: April 19, 2010, 02:40:15 posle podne »

da su ti se od ta dva komada pice i palacinke vratila 4kg ne bih rekao, nije to salo druze to je ocigledno voda cim jedes malo vise slanu hranu

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: A ŠTA STE DANAS POJELI OD JUNK FOODA???
« Odgovor #179 poslato: April 19, 2010, 04:25:36 posle podne »

da su ti se od ta dva komada pice i palacinke vratila 4kg ne bih rekao, nije to salo druze to je ocigledno voda cim jedes malo vise slanu hranu

Upravo tako ,voda je 99%, oce tako da se navata pogotovo od soli.Mnogo mora da se jede da bi se nabacilo 4 kg-a, sala.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face