Jun 16, 2024, 10:48:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: NO XPLODE NT  (Pročitano 19797 puta)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #75 poslato: April 10, 2010, 06:15:38 posle podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D

Niko ne ujeda, ali primjecujem forumi puni experata koji olako bilo sta etikiraju kao "sranje"...

BSN je ozbiljna firma, koja ima neke od najboljih proizvoda na trzistu, pri tom NO-Xplode NT je TOP preworkout proizvod makar za nekog ko ima predstave o bilo cemu.  ;)

Ne moras biti nikakav ekspert da bi nesto takvo procenio... ako njega ne radi taj NO-Xplode NT, za razliku od nekih drugih NO, covek ima puno pravo da kaze da je sr... za njega, sasvim subjektivna stvar, to naravno ne znaci da i nekom drugom mora biti los. E sad, druga je stvar sto nekom ko to prodaje smeta negativan komentar ;)
to sto je on probao ne znaci da je nesto sranje, jer meni ako se nesto ne svidi nesto to ne znaci da se tako prica...

Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....
teske reci drugar ;) kontrolisi se malo
kada sam video tvoj post,u najmanju ruku sam pomislio da te VREDJAO NEKO,pa reko da brisem...kad ono covek dao samo svoj komentar za BSN  NO.
glupo je da tako kazes KONTROLISI SE MALO;)
naravno da nije glupo, da li ja koristim termin sranje za nesto od supsa..pogotovu nesto sto je ime..
pogotovu sto sam ja prvi covek tog brenda u srbiji ..ti skaces kada neko kaze nesto lose za nesto sto ti nemas cent interesa sta bi radio da ga ti uvozis i prodajes :)


inace sa nt ces lagano spavati to sam napisao u svom prvom utisku o ovom preparatu ;)

i da , bilo bi dobro da se kontrolise kada tako nesto izjavi, pogotovu bez argumenata ;)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #76 poslato: April 11, 2010, 12:28:19 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D

Niko ne ujeda, ali primjecujem forumi puni experata koji olako bilo sta etikiraju kao "sranje"...

BSN je ozbiljna firma, koja ima neke od najboljih proizvoda na trzistu, pri tom NO-Xplode NT je TOP preworkout proizvod makar za nekog ko ima predstave o bilo cemu.  ;)
gospon vladar niko ovdje nije expert i ne pametuje samo iznosim svoje misljenje na doticni proizvod a to sto si ti mene procijeno kao experta jako mi je zao, losa ti procena....
to da produkt jest sranje i dalje se drzim toga... sranje al za mene.... mozda sam se pogresno izrazio i na to se izvinjavam.
probao sam ga dok jos nije ni izaso, znaci prije vecine vas dole u srbiji/bosni/hrvatskoj...
a to da se kontrolisem kao sto lazic rece ja mislim da stvarno nema smissla na takvim komentarima...
srdacan pozz

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #77 poslato: April 11, 2010, 12:36:23 pre podne »
Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....

Ne diraj mu BSN ,Ujeda :D :D

Niko ne ujeda, ali primjecujem forumi puni experata koji olako bilo sta etikiraju kao "sranje"...

BSN je ozbiljna firma, koja ima neke od najboljih proizvoda na trzistu, pri tom NO-Xplode NT je TOP preworkout proizvod makar za nekog ko ima predstave o bilo cemu.  ;)

Ne moras biti nikakav ekspert da bi nesto takvo procenio... ako njega ne radi taj NO-Xplode NT, za razliku od nekih drugih NO, covek ima puno pravo da kaze da je sr... za njega, sasvim subjektivna stvar, to naravno ne znaci da i nekom drugom mora biti los. E sad, druga je stvar sto nekom ko to prodaje smeta negativan komentar ;)
to sto je on probao ne znaci da je nesto sranje, jer meni ako se nesto ne svidi nesto to ne znaci da se tako prica...

Bas Sam ga probo.... Nista posebno.... Ist sranje Kao I predhodnik....
teske reci drugar ;) kontrolisi se malo
kada sam video tvoj post,u najmanju ruku sam pomislio da te VREDJAO NEKO,pa reko da brisem...kad ono covek dao samo svoj komentar za BSN  NO.
glupo je da tako kazes KONTROLISI SE MALO;)
naravno da nije glupo, da li ja koristim termin sranje za nesto od supsa..pogotovu nesto sto je ime..
pogotovu sto sam ja prvi covek tog brenda u srbiji ..ti skaces kada neko kaze nesto lose za nesto sto ti nemas cent interesa sta bi radio da ga ti uvozis i prodajes :)


inace sa nt ces lagano spavati to sam napisao u svom prvom utisku o ovom preparatu ;)

i da , bilo bi dobro da se kontrolise kada tako nesto izjavi, pogotovu bez argumenata ;)
e pa izgleda da se ti i ja u tome razlikujemo..
ja koristim termin SRANJE za sve sto za mene ne radii...
bsn kao bsn pored mhp je jedno od mojih omiljenih kompanija tako da ja ovdje nikog necrnim i ne pametujem ni o cemu.
a samo me zanima sto si se ovako primio na moj komentar ko da si NT ti izmislio pa ti krivo ako neko kaze da nevalja...
a kazes da se nema argumenata... imam ih i to poprilicno... samo nevidim razlog zasto bih argumentovao nesto ovako smijesno.....
suplement ko suplement nema se tu sta drugo reci.
srdacan pozdrav za tebe i za bsn ljubitelje :)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #78 poslato: April 11, 2010, 01:17:49 pre podne »
naravno da se razlikujemo, zato sam ja-ja a ti-ti :)
pa argumentujes kako si ti odredio da je nesto sranje..sto ne bi argumentovao ako vec ima toliko i ja cu reci bravo care u pravu si..

 usputno mi reci koji ti NO nije sranje, pa cu skapirati kako tvoj sistem rezonovanja funkcionise..
inace svaki no radi svoj posao, ako znas sta treba da radi, e sada sto ti ne osetis wow  pumpu ili sta vec,  nisi jaci za 100% e jbg kupi anadrol :)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #79 poslato: April 11, 2010, 01:48:05 pre podne »
haha 100% jaci o cemu ti pricas...
ustvari nema veze... upravu si odoh po anadrol :)
prijatno vece/dan.

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #80 poslato: April 11, 2010, 01:59:44 pre podne »
 MuscleMeds eNoxide JEDAN OD BOLJIH NO PROZIVODA STO SAM PROBAO.... PUMP INSTANTAN SA PRVIM SETOM....
NO SAMO NEKAD KORISTIM CISTO ZBOG KICKA.... NISTA DRUGO.... I JAKO MI JE BITNO DA TO I RADI, ZNACI NIKAKAV DRUGI RAZLOG....
ZA SVE DRUGO ZNA SE STA SE TREBA UZET....
NISTA DRUGO NEOCEKUJEM OD NO PROIZVODA OSIM KICKA A TO ZA 100 % JACI JAKO SI ME NASMIJO HVALA TI.... JOS JEDNOM I POZDRAV

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #81 poslato: April 11, 2010, 02:06:01 pre podne »
aha.ok ..sad mi je jasno zasto su ti sranje..to je pohvalno.znaci za to bacas pare, jer no se koristi za nesto drugo ;)
inace ono je bila ironija.
a za ovaj proizvod sam citao, i deluje zanimljivo.nadam se da nije kao oni steroidini kompleksi koji su popadali na bb.comu
ps.nemoj da mi se obracas velikim slovima...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #82 poslato: April 11, 2010, 02:33:51 pre podne »
aha.ok ..sad mi je jasno zasto su ti sranje..to je pohvalno.znaci za to bacas pare, jer no se koristi za nesto drugo ;)
inace ono je bila ironija.
a za ovaj proizvod sam citao, i deluje zanimljivo.nadam se da nije kao oni steroidini kompleksi koji su popadali na bb.comu
ps.nemoj da mi se obracas velikim slovima...

izvinjavam se caps lock mi bio ON....
ma razumijem ima tu i moje greske, ocigledno je da sam se pogresno izrazio.
trebao sam naglasiti zasto no meni sluzi....
a ovaj proizvod radi ako ga prvi put uzimas vec drugi i treci put moras utrostruciti tablete (iovako vec preskupe) da bi osjetio neki uticaj....
a no xplode po meni je samo valjao kad je tek izasao ova nova formula mi nekako mutljava... ali opet mozda je to samo do mene... :) pozz

Spartak

  • Gost
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #83 poslato: April 11, 2010, 05:58:56 pre podne »
hehehe skupo placas kick druze,kupi ephedrine :) its cheaper :)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #84 poslato: April 11, 2010, 06:10:29 pre podne »
hehehe skupo placas kick druze,kupi ephedrine :) its cheaper :)
trazim brate trazim.... Ovamo ga nema ni za lijeka.... Mamu mu ....m

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #85 poslato: April 11, 2010, 11:12:30 pre podne »
Pump sa prvim setom?  tebi mora da su zamenili u tom No arginin sa testom  :D
No time...

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: NO XPLODE NT
« Odgovor #86 poslato: April 11, 2010, 06:12:41 posle podne »
Pump sa prvim setom?  tebi mora da su zamenili u tom No arginin sa testom  :D
ja mislim da je zbog toga sto tab. Pod jezik stavljas nesto kao nitroglicerin radi instant....
Heheh ma ustvari  ko zna sta je unutra ;)