Maj 05, 2024, 12:25:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: DA SE I JA OKACIM...Mojke  (Pročitano 164824 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #90 poslato: Februar 28, 2010, 05:57:25 posle podne »
Em sto je najjaci na forumu a i sire, em sto ce tema da mu bude najjaca na forumu  :o

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #91 poslato: Februar 28, 2010, 06:30:11 posle podne »
Nemam razloga da lozim ikoga....  pa u Srbiji ima bar jos 1000 ljudi koji mogu da rade sa tim tezinam...ako ne jos mnogo vise...mislim na rekreativce,a gde su samo ostali sportisti...evo dacu primer ima jedna devojka atleticarka iz BG mislim da je iz Zvezda radi seriju 280kg cucanj...i sta je tu cudno...


Iz Crvene Zvezde?? Reci mi ime devojke ,znam trenera atleticara u Zvezdi,Mishu,da proverim...iako znam da notorno lazes :D 280kg :D i za to se nije culo nigde :D AMAN ja ne verujem da i iz zajebavanja neko moze ovoliko lupati jbt,jako su mi zabavne ove teme gde ljudi guraju tone i tone...zivela dinastija Stefana Rakica i Milana Kresojevica....

BEZ UVREDA ILI CE TEMA BITI ZAKLJUCANA A TI UDALJEN SA FORUMA.......by The Bulldog

.ja cu uskoro postaviti klipove,pa ces------------------ sto si izrekao na moj racun...ja sam sa mojim izgledom i tezinama koje sam postigao  zadovoljan jer u zivotu sam popio 600gr kreatina i to pre 10god,nisam nikad probao ni koristio ni proteine,ni aminokiseline...a ni nesto vise od toga..a tebe treba da je sramota s obzirom kako si sav nabrekao od hemije,da ne mozes da radis sa ovim kilama sto sam napisao,a koliko vidim da ne mozes jer ti bas smetaju...devojka se zove Mitic ili Micic Tanja....ako je to uopste bitno...za tvoju informaciju danas sam uradi zgib na treningu sa 80kg opterecenja...  :)
« Poslednja izmena: Februar 28, 2010, 06:48:09 posle podne The_Bulldog »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #92 poslato: Februar 28, 2010, 06:34:45 posle podne »
da li cujes glasove, da li imas osecaj da te neko proganja?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #93 poslato: Februar 28, 2010, 06:35:49 posle podne »
HAhahaha ovo je sve bolje i bolje
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #94 poslato: Februar 28, 2010, 06:44:54 posle podne »
bem ti sunce,zgib sa 80kg :o...owo bi bas voleo da vidim

zamisli sta bi bilo kad bi uzeo hemiju,nesmem ni da pomisljam

TI SI BRE NAJJACI COVEKK!!!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #95 poslato: Februar 28, 2010, 06:49:07 posle podne »
na pocetku sam se salio,a sada sam ozbiljan u narednom pitanju:jesi li ti iz beograda? jer ako jesi ja cu TEBI rado platiti da odem da vidim jedan tvoj trening i ako je bar nesto od ovoga tacno (a ne kazem da nije) , rado cu se skinuti go i optrcati krug oko slavije.
Jedi Master

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #96 poslato: Februar 28, 2010, 06:53:49 posle podne »
iz Zrenjanina je, ako sam dobro zapamtio- ali to ne menja mnogo stvari- Zrenjanin je blizu - otidji, vidi, napravi neki snimak... :)

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #97 poslato: Februar 28, 2010, 06:53:59 posle podne »
na pocetku sam se salio,a sada sam ozbiljan u narednom pitanju:jesi li ti iz beograda? jer ako jesi ja cu TEBI rado platiti da odem da vidim jedan tvoj trening i ako je bar nesto od ovoga tacno (a ne kazem da nije) , rado cu se skinuti go i optrcati krug oko slavije.


Nisam iz BG nego iz Zrenjanina...imamo  lepo jezero u centru..pa mozes i tu da trcis... ;)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #98 poslato: Februar 28, 2010, 06:55:57 posle podne »
to je to- opklada je pala...

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #99 poslato: Februar 28, 2010, 07:00:51 posle podne »
Nemam razloga da lozim ikoga....  pa u Srbiji ima bar jos 1000 ljudi koji mogu da rade sa tim tezinam...ako ne jos mnogo vise...mislim na rekreativce,a gde su samo ostali sportisti...evo dacu primer ima jedna devojka atleticarka iz BG mislim da je iz Zvezda radi seriju 280kg cucanj...i sta je tu cudno...

Pa ja stvarno ne znam ko je ovde koga vredjao...i ko koga non-stop minira,ako sam ja taj koji je poceo sa uvredljivim recima slobodno mi obrisite temu i mene sa foruma,ja nista ne mogu da izgubim ali koliko vidim ljudima je ovo zanimljivo  koliko god oni negirali mene i moje rezultate...


Iz Crvene Zvezde?? Reci mi ime devojke ,znam trenera atleticara u Zvezdi,Mishu,da proverim...iako znam da notorno lazes :D 280kg :D i za to se nije culo nigde :D AMAN ja ne verujem da i iz zajebavanja neko moze ovoliko lupati jbt,jako su mi zabavne ove teme gde ljudi guraju tone i tone...zivela dinastija Stefana Rakica i Milana Kresojevica....

BEZ UVREDA ILI CE TEMA BITI ZAKLJUCANA A TI UDALJEN SA FORUMA.......by The Bulldog

.ja cu uskoro postaviti klipove,pa ces------------------ sto si izrekao na moj racun...ja sam sa mojim izgledom i tezinama koje sam postigao  zadovoljan jer u zivotu sam popio 600gr kreatina i to pre 10god,nisam nikad probao ni koristio ni proteine,ni aminokiseline...a ni nesto vise od toga..a tebe treba da je sramota s obzirom kako si sav nabrekao od hemije,da ne mozes da radis sa ovim kilama sto sam napisao,a koliko vidim da ne mozes jer ti bas smetaju...devojka se zove Mitic ili Micic Tanja....ako je to uopste bitno...za tvoju informaciju danas sam uradi zgib na treningu sa 80kg opterecenja...  :)

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #100 poslato: Februar 28, 2010, 07:02:00 posle podne »
Pa ja stvarno ne znam ko je ovde koga vredjao...i ko koga non-stop minira,ako sam ja taj koji je poceo sa uvredljivim recima slobodno mi obrisite temu i mene sa foruma,ja nista ne mogu da izgubim ali koliko vidim ljudima je ovo zanimljivo  koliko god oni negirali mene i moje rezultate...

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #101 poslato: Februar 28, 2010, 07:04:10 posle podne »
Danasnji trening za ledja..

Prvo uradio zgib sa 80kg cisto da vidim koliko mogu...

Zgibovi  1x20,4x15...

jednorucnom bucicom u pretklonu(testera)  1x37kgx12,2x50kgx12,1x37kgx12

donji kotur siroki hvat 1x90kgx12,1x110kgx12,1x130kgx12,1x90kgx20

lat ispred siroki hvat 4x100kgx12

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #102 poslato: Februar 28, 2010, 07:05:26 posle podne »
u kom gymu trenirash?

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #103 poslato: Februar 28, 2010, 07:06:13 posle podne »
Energy

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #104 poslato: Februar 28, 2010, 07:11:22 posle podne »
Pa nista, hvala Bogu sad svako ima cameru na mob, snimi kako izvodiš vežbe i ok ;)
Pain is temporary, Pride is forever