Maj 05, 2024, 06:12:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: DA SE I JA OKACIM...Mojke  (Pročitano 164839 puta)

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #210 poslato: Mart 02, 2010, 11:56:28 pre podne »
u NS kada neko digne 200kg to se procuje za mesec dana po teretanama;)
a NS ima oko 400 000 stanovnika...od danas kod mene u krece BOBAN(ko je iz NS zna ga kao KIKA)juce je bio rekao mi da od sutra krece,bac cu mu ispricati da vidim sta ce da kaze,a covek je u ovome MNOGO duze od mene
DAMIR SABO ide isto kod mene u teretanu,ispricao sam mu za mojketa kad nije umro od smeha,kaze neka ide do ERVINA i trazi mu sve medalje i diplome sto je ERVIN osvojio:D

Brate ponavljas se sa tom pricom,po ko zna koji put,kao pokvarena traka... daj se malo opusti jel ti nije dosta sto si pokrenuo ceo forum protiv mene iz samo tebi znanih razloga????

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #211 poslato: Mart 02, 2010, 12:00:39 posle podne »
ja pokrenuo xexexexeexxe
e jesi kralj majke mi,pa jel sam ja napisao te tezine ili ti???
rekao sam ti da mi je cilj PL mozda bi i izasla neka ljubomora iz mene(mada ne bi ni tada)ali posto je meni cilj BB i radim bench sa 60kg sta koji q...
te fore ja pokrenuo zaboravi;)
p.s znas GALINA iz ZR nasa generacija je?????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #212 poslato: Mart 02, 2010, 12:11:56 posle podne »
ja pokrenuo xexexexeexxe
e jesi kralj majke mi,pa jel sam ja napisao te tezine ili ti???
rekao sam ti da mi je cilj PL mozda bi i izasla neka ljubomora iz mene(mada ne bi ni tada)ali posto je meni cilj BB i radim bench sa 60kg sta koji q...
te fore ja pokrenuo zaboravi;)
p.s znas GALINA iz ZR nasa generacija je?????

svrha teme je da se stave slike i napise nesto o sebi..ja sam napisao proporcije i tezine koje sam radio ili radim...i odkud sam ja znao da ce nekog to uopste da interesuje...mislio sam da je to skroz normalno,i da ovde ima mnogo jacih likova od mene...i reko ako bude koji komentar super,ako ne nista...kad ono navala kao da su to neki svetski rezultati...a ti si medju prvima turirao kao nema sanse oovo-ono...
ne poznajem nikakvog Galina,bar mi prezime nije poznato..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #213 poslato: Mart 02, 2010, 12:15:24 posle podne »
ja pokrenuo xexexexeexxe
e jesi kralj majke mi,pa jel sam ja napisao te tezine ili ti???
rekao sam ti da mi je cilj PL mozda bi i izasla neka ljubomora iz mene(mada ne bi ni tada)ali posto je meni cilj BB i radim bench sa 60kg sta koji q...
te fore ja pokrenuo zaboravi;)
p.s znas GALINA iz ZR nasa generacija je?????

svrha teme je da se stave slike i napise nesto o sebi..ja sam napisao proporcije i tezine koje sam radio ili radim...i odkud sam ja znao da ce nekog to uopste da interesuje...mislio sam da je to skroz normalno,i da ovde ima mnogo jacih likova od mene...i reko ako bude koji komentar super,ako ne nista...kad ono navala kao da su to neki svetski rezultati...a ti si medju prvima turirao kao nema sanse oovo-ono...
ne poznajem nikakvog Galina,bar mi prezime nije poznato..
pa sto je najgore i jesu SVETSKI rezultati;)o tome se radi
klinac od 20godina radi sa 200kg,pa sta si mislio da cemo reci DO JAJA brate svaka ti cast,a jel sam ti lepo drugarski rekao NE PISI TO KRENUCE LAVINA!!!;);)
na ovom forumu su mnogo iskusniji ljudi nego tamo kod nas,sto je najgore ja sam ti i poverovao kontao sam pa ajde mozda i moze,ali kada sam popricao sa MNOGO ISKUSNIJIM od mene,bolje da ti ne kazem sta su sve rekli...jel sada razumes
i mojne da me optuzujes da sam ja pokrenuo sve ovo,sam si napisao ja ti nisam govorio sta da pises;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #214 poslato: Mart 02, 2010, 12:17:14 posle podne »
@mikson,te koje je on nabrojao,znaju svi koji su ikad usli u teretanu,i vaze za poprilicno jake momke :)
mada,koliko se ja secam,niko od njih nije gurao toliko koliko on kaze da moze...
ja sam za Mojketa procitao ovde,tj. ne poznajem ga,pa je onda i moguce da nisam cuo za njegove tezine..
verovatno nismo nikad ni bili u istom terminu u teretani...

@naturalni,ne pada mi na pamet da sad idem od jednog do drugog i to proveravam,ostavicemo Mojketu da
nam dostavi snimak... boljeg dokaza nema,bez obzira sta ja saznao ili rekao :)



Druze posalji mi tvoje ime i prezime,pa cisto da pitam te jake momke od kojih sam ja svakako jaci u kojoj god hoces disciplini,za tebe...cisto da vidim dali te uopste neko poznaje????


sta hoces da kazes s tim leba ti???

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #215 poslato: Mart 02, 2010, 12:21:56 posle podne »
sada si kao KARLEUSA gradis karijeru na skandalima:D
sala mala;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Surovi_Koki

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
  • On my signal unleash hell...
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #216 poslato: Mart 02, 2010, 12:30:49 posle podne »
Brate, odavno nisam interesantniju i zanimljiviju temu procitao. Ulepsao si mi dan na poslu, hvala ti do neba !

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #217 poslato: Mart 02, 2010, 12:37:24 posle podne »
@mikson,te koje je on nabrojao,znaju svi koji su ikad usli u teretanu,i vaze za poprilicno jake momke :)
mada,koliko se ja secam,niko od njih nije gurao toliko koliko on kaze da moze...
ja sam za Mojketa procitao ovde,tj. ne poznajem ga,pa je onda i moguce da nisam cuo za njegove tezine..
verovatno nismo nikad ni bili u istom terminu u teretani...

@naturalni,ne pada mi na pamet da sad idem od jednog do drugog i to proveravam,ostavicemo Mojketu da
nam dostavi snimak... boljeg dokaza nema,bez obzira sta ja saznao ili rekao :)



Druze posalji mi tvoje ime i prezime,pa cisto da pitam te jake momke od kojih sam ja svakako jaci u kojoj god hoces disciplini,za tebe...cisto da vidim dali te uopste neko poznaje????


sta hoces da kazes s tim leba ti???

leba mi...ne jedem lebb ;) pa ne cisto vidim hteo si da kazes da  samo kao znam te likove iz vidjenja,a ja tebi kazem da ih odlicno poznajem i da sam jaci od svih njih....i cisto da ih pitam kako je moguce da te ne znam sobzirom da sam kazes da vec ides duzi niz god u teretanu...i ako se ne znamo stvarno da se cisto upoznamo i ako treba da ti pokazem kako se dize 200 kg na benchu  ako te interesuje...pa da mozes da kazes da stvarno ima lik u Zrenjaninu  koji stvarno dize 200kg raw  a i vise i da ga poznajes...

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #218 poslato: Mart 02, 2010, 12:37:49 posle podne »
Brate, odavno nisam interesantniju i zanimljiviju temu procitao. Ulepsao si mi dan na poslu, hvala ti do neba !

super  ;)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #219 poslato: Mart 02, 2010, 12:47:08 posle podne »
 ;)

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #220 poslato: Mart 02, 2010, 12:54:46 posle podne »
@mikson,te koje je on nabrojao,znaju svi koji su ikad usli u teretanu,i vaze za poprilicno jake momke :)
mada,koliko se ja secam,niko od njih nije gurao toliko koliko on kaze da moze...
ja sam za Mojketa procitao ovde,tj. ne poznajem ga,pa je onda i moguce da nisam cuo za njegove tezine..
verovatno nismo nikad ni bili u istom terminu u teretani...

@naturalni,ne pada mi na pamet da sad idem od jednog do drugog i to proveravam,ostavicemo Mojketu da
nam dostavi snimak... boljeg dokaza nema,bez obzira sta ja saznao ili rekao :)



Druze posalji mi tvoje ime i prezime,pa cisto da pitam te jake momke od kojih sam ja svakako jaci u kojoj god hoces disciplini,za tebe...cisto da vidim dali te uopste neko poznaje????


sta hoces da kazes s tim leba ti???

leba mi...ne jedem lebb ;) pa ne cisto vidim hteo si da kazes da  samo kao znam te likove iz vidjenja,a ja tebi kazem da ih odlicno poznajem i da sam jaci od svih njih....i cisto da ih pitam kako je moguce da te ne znam sobzirom da sam kazes da vec ides duzi niz god u teretanu...i ako se ne znamo stvarno da se cisto upoznamo i ako treba da ti pokazem kako se dize 200 kg na benchu  ako te interesuje...pa da mozes da kazes da stvarno ima lik u Zrenjaninu  koji stvarno dize 200kg raw  a i vise i da ga poznajes...

to sto ti njih odlicno poznajes je tvoja stvar zar ne?! nije "kao" vec kao sto rekoh,vecinu od njih znam iz vidjenja
dok sam sa nekima imao prilike i da popricam neobavezno...ja se ne druzim sa njima niti smo ne znam kako dobri,
niti sam to ikad igde rekao... tako da mi stvarno nije jasno sta hoces da kazes s tim da me ne poznajes??
ne poznajem ni ja tebe pa sta...jel to nesto znaci??uostalom,ja bas nicim ne padam u oci,tako da to i nije nista cudno,
moje ime i prezime njima nece znaciti nista,ali ce moci da ti potvrde da sam vezbao tu, kad bi me videli....
dalje,ja sam vec gore napisao da mi ne pada na pamet da proveravam tvoje tvrdnje,ni na koji nacin....
ti ako imas potrebu da se dokazes,okaci snimke koje ti ovde traze,i to cu sa ostatkom foruma sa zadovoljstvom pogledati
takodje mi ne pada na pamet da se upoznam s tobom da bih to mogao drugima da pricam,malko sam ozbiljniji....
nadam se da smo se sad razjasnili :)

Van mreže santi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #221 poslato: Mart 02, 2010, 12:56:05 posle podne »

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #222 poslato: Mart 02, 2010, 12:58:56 posle podne »
@mikson,te koje je on nabrojao,znaju svi koji su ikad usli u teretanu,i vaze za poprilicno jake momke :)
mada,koliko se ja secam,niko od njih nije gurao toliko koliko on kaze da moze...
ja sam za Mojketa procitao ovde,tj. ne poznajem ga,pa je onda i moguce da nisam cuo za njegove tezine..
verovatno nismo nikad ni bili u istom terminu u teretani...

@naturalni,ne pada mi na pamet da sad idem od jednog do drugog i to proveravam,ostavicemo Mojketu da
nam dostavi snimak... boljeg dokaza nema,bez obzira sta ja saznao ili rekao :)



Druze posalji mi tvoje ime i prezime,pa cisto da pitam te jake momke od kojih sam ja svakako jaci u kojoj god hoces disciplini,za tebe...cisto da vidim dali te uopste neko poznaje????


sta hoces da kazes s tim leba ti???

leba mi...ne jedem lebb ;) pa ne cisto vidim hteo si da kazes da  samo kao znam te likove iz vidjenja,a ja tebi kazem da ih odlicno poznajem i da sam jaci od svih njih....i cisto da ih pitam kako je moguce da te ne znam sobzirom da sam kazes da vec ides duzi niz god u teretanu...i ako se ne znamo stvarno da se cisto upoznamo i ako treba da ti pokazem kako se dize 200 kg na benchu  ako te interesuje...pa da mozes da kazes da stvarno ima lik u Zrenjaninu  koji stvarno dize 200kg raw  a i vise i da ga poznajes...

to sto ti njih odlicno poznajes je tvoja stvar zar ne?! nije "kao" vec kao sto rekoh,vecinu od njih znam iz vidjenja
dok sam sa nekima imao prilike i da popricam neobavezno...ja se ne druzim sa njima niti smo ne znam kako dobri,
niti sam to ikad igde rekao... tako da mi stvarno nije jasno sta hoces da kazes s tim da me ne poznajes??
ne poznajem ni ja tebe pa sta...jel to nesto znaci??uostalom,ja bas nicim ne padam u oci,tako da to i nije nista cudno,
moje ime i prezime njima nece znaciti nista,ali ce moci da ti potvrde da sam vezbao tu, kad bi me videli....
dalje,ja sam vec gore napisao da mi ne pada na pamet da proveravam tvoje tvrdnje,ni na koji nacin....
ti ako imas potrebu da se dokazes,okaci snimke koje ti ovde traze,i to cu sa ostatkom foruma sa zadovoljstvom pogledati
takodje mi ne pada na pamet da se upoznam s tobom da bih to mogao drugima da pricam,malko sam ozbiljniji....
nadam se da smo se sad razjasnili :)


pa kada si tako ozbiljan sta ces na ovoj ne ozbiljnoj temi????

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #223 poslato: Mart 02, 2010, 01:01:21 posle podne »
em sto tema prelazi u OFF,tj presla je odavno,em sto se ponasamo svi ko neki tantusi..ja predlazem da sada svi zacutimo,pustimo mojketa na miru i kada bude bio u mogucnosti da napravi snimke i stavi te iste ovde -neka to uradi!
Jedi Master

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #224 poslato: Mart 02, 2010, 01:03:20 posle podne »