Maj 05, 2024, 08:48:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: DA SE I JA OKACIM...Mojke  (Pročitano 164843 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #570 poslato: Mart 31, 2010, 06:50:27 pre podne »
pa ovo je jedva 8 ponalvnja a 50 kg za razliku od onih bucicia gde je to islo kao po loju.
ali dobro
nego meni i dalje nije jasno CEMU OVO BESOMUCNO NABIJENNJE ovoga??
ja prosto ne mogu da verujem da nekome pada na pamet da ovo i radi u opste a da nema cilj..a mojke ga ima ali to nema veze sa ovim sta on radi i sta izvodi
vecu glupost ja ne mogu da zamislim...ili je moja masta mala....
neverovatno...
okaciti na sebe tegovie od 50 kg i podici se 5 puta....i sta ce mo sada?
jel gotov trening?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #571 poslato: Mart 31, 2010, 08:13:46 pre podne »
Svaka čast Mojke!!!
Nisi precizirao kako ih radiš tako da ne mogu da ti popujem, jbg i ovo je snaga....e ovo sto si okačio je definitivno 50kg :)

Samo jedna digresija na sve ovo...nemoj da lomiš sebi kičmu ili bilo šta drugo da bi dokazao neke cifre, ok možeš ali nemoj da sjebeš sebi zdravlje zbog nekog woow efekta.

Isto sam tako radio sa 16godina 180kg benča...e sad što je oko mene bilo 30 devojaka sa pravnog fakulteta i gledalo kako radim a iznad mene lik od 160kg koji mi kao jedva pomaže a ustvari radi biceps sa 80kg :)  . Neću da kažem da je ovo tvoje lažiranje kao moje već samo da nema potrebe za takvim stvarima jer može da ti se obije o glavu, ruke, kičmu...


Još jednom SVAKA ČAST i za ovo...ali nemoj više.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #572 poslato: Mart 31, 2010, 08:54:04 pre podne »
Ma pravnice su cudo.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #573 poslato: Mart 31, 2010, 10:58:50 pre podne »
Svaka cast Mojke, kao sto vec momci rekose...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #574 poslato: Mart 31, 2010, 02:49:26 posle podne »
Isto sam tako radio sa 16godina 180kg benča...e sad što je oko mene bilo 30 devojaka sa pravnog fakulteta i gledalo kako radim a iznad mene lik od 160kg koji mi kao jedva pomaže a ustvari radi biceps sa 80kg :)  . Neću da kažem da je ovo tvoje lažiranje kao moje već samo da nema potrebe za takvim stvarima jer može da ti se obije o glavu, ruke, kičmu...

Zamisli da su bile devojke sa medicinskog fakulteta, tada bi dizao 200 kg.. Doduse trening partner bi radio biceps sa 100.. :P

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #575 poslato: Mart 31, 2010, 02:53:22 posle podne »
pa ovo je jedva 8 ponalvnja a 50 kg za razliku od onih bucicia gde je to islo kao po loju.
ali dobro
nego meni i dalje nije jasno CEMU OVO BESOMUCNO NABIJENNJE ovoga??
ja prosto ne mogu da verujem da nekome pada na pamet da ovo i radi u opste a da nema cilj..a mojke ga ima ali to nema veze sa ovim sta on radi i sta izvodi
vecu glupost ja ne mogu da zamislim...ili je moja masta mala....
neverovatno...
okaciti na sebe tegovie od 50 kg i podici se 5 puta....i sta ce mo sada?
jel gotov trening?

Ovo je bio kraj treninga...nisam imao pojas da bih mogao da okacim tegove...ali pri kraju je drugar dosao koji to ima,pa reko ajde da probam...a pre toga je bilo 4 serije po 12 sirokih zgibova,veslanje u pretklonu sa olimpijskom sipkom...80x12,100x12,120x12,140x10...mrtvo isto kao i veslanje kilaze i ponavljanja...i donji kotur 4 serije sa 110 x12...i na kraju sam odradio te zgibove sa opterecenjem...ali nisam hteo da napominjem to ,da nebi bilo vadi se ili tako to... a vidi te i sami da je trening bio korektan...

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #576 poslato: Mart 31, 2010, 03:39:53 posle podne »
svaka cast za ovo ali za neke stvari ti neverujem stavi i rameni potisak pa da zavrsimo temu

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #577 poslato: Mart 31, 2010, 03:42:36 posle podne »
Svaka tebi cast na ovome ali ne treba vezbati ego nego misice...I sam si rekao da si imao povredu grudi,tako da nevidim razlog zasto forsiras toliko tezine ako nemas neke profesionalne ambicije..

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #578 poslato: Mart 31, 2010, 04:12:37 posle podne »
ljudi, on nije rekao kao izvodi potisak....ima ljudi kod mene u teretani koji dizu 140 kg a imaju po 70 kg...supstaju sipku samo 20 cm od gornje tacke....ako spusta do brade ne verujem za 180 kg...
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #579 poslato: April 01, 2010, 03:42:59 pre podne »
pre toga je bilo 4 serije po 12 sirokih zgibova,veslanje u pretklonu sa olimpijskom sipkom...80x12,100x12,120x12,140x10...mrtvo isto kao i veslanje kilaze i ponavljanja...i donji kotur 4 serije sa 110 x12...i

Pazi ja radim veslanje i mrtvo dizanje sa vecim kilazama recimo veslanje sa 150, mrtvo sa 180, ali to nije ni bitno, a jedva odradim 10 pravilnih zgiba sa sopstvenom kilazom.. A kad bi stavlio dodatnih 50 kg ne bih mogao da uradim ni 1 zgib...

Ocu da kazem, malo mi je nelogicno, video sam na klipu da radis zgiboce sa opterecenjem (doduse manje vise pravilno) a ovako malo dizes kod veslanja.. Po meni bi trebao makar za 30% vise da podizes kod veslanja i kod mrtvog dizanja, posto iams snage da radis zgobove sa opterecenjem...

I jos nesto, u pravu su ljudi.. Povredices se onako.. Stvarno ne vidim poentu zasto ono radis.. Ne sumljam da si jak.. ALi onako mozes da sjebes kicmu sa onim trzajima na zgobovima.. Batali to.. Jebes slavu u kilazi.. Razvijaj telo.. Poz...

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #580 poslato: April 01, 2010, 04:02:45 pre podne »
meni samo jedna stvar nije jasna ..a mozda i nisam dobro upucen u sve...i sve ovo nakon 5 GODINA PAUZE??????? ????? pa brate..zamisli za 5 godina sta ce biti ...!!!i sto kaze sale..i posle svega ovoga ti uradis zgibove za 50Kg .takodje nesto mi je i tvoja gradja sumnjiva..jer ti si manje vise dosta dobro razvijen skoro isto i kao pre 5 godina..jeste da postoi blagi pad ali brate cini mi se da si i sam rekao,negde na pocetku,da si tek metar ipo dana u teretani,sad racunam 2 i vise  i da si smrsao oko 10kg itd itd..znaci da si ne znam ni ja kakav BAJA pa bi se poprilicno osusio i pao sa snagom..dakle meni ovde nesto smrdi....ali ajde tu su iskusniji pa je mozda da bolje oni daju neki koment.toliko.pozz
Jedi Master

Van mreže Mojke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #581 poslato: April 01, 2010, 07:46:40 posle podne »
meni samo jedna stvar nije jasna ..a mozda i nisam dobro upucen u sve...i sve ovo nakon 5 GODINA PAUZE??????? ????? pa brate..zamisli za 5 godina sta ce biti ...!!!i sto kaze sale..i posle svega ovoga ti uradis zgibove za 50Kg .takodje nesto mi je i tvoja gradja sumnjiva..jer ti si manje vise dosta dobro razvijen skoro isto i kao pre 5 godina..jeste da postoi blagi pad ali brate cini mi se da si i sam rekao,negde na pocetku,da si tek metar ipo dana u teretani,sad racunam 2 i vise  i da si smrsao oko 10kg itd itd..znaci da si ne znam ni ja kakav BAJA pa bi se poprilicno osusio i pao sa snagom..dakle meni ovde nesto smrdi....ali ajde tu su iskusniji pa je mozda da bolje oni daju neki koment.toliko.pozz

nema sta da ti smrdi nista ne koristim i nisam ni ranije...odnosno jesam kreatin pre 10 god...tako da mi nije puno trebalo da se vratim i zategnem.....a sad sam izgubio 10 kila uglavnom masti...a nije mi snaga u masti nego u misicima.. kad sam krenuo imao sam 104 kg, sad mi je neki cilj da skinem na 90kg i tu i ostanem.... a sto se tice zgibova uvek sam moga bilo da treniram ili ne bar 30 zgibova...ali ne ovih uskih nego sirokih uske nikad ne radim ali sad zbog povrede radim njih ...pozz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #582 poslato: April 02, 2010, 06:20:59 pre podne »
Citat
nista ne koristim i nisam ni ranije...odnosno jesam kreatin pre 10 god
8) 8) 8)
citao sam studije da creatin u stvari proradi tek nakon 10 god :) :)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #583 poslato: April 02, 2010, 10:52:15 pre podne »
sleeping dragon :D :D
No time...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: DA SE I JA OKACIM...Mojke
« Odgovor #584 poslato: April 02, 2010, 05:07:17 posle podne »
Citat
nista ne koristim i nisam ni ranije...odnosno jesam kreatin pre 10 god
8) 8) 8)
citao sam studije da creatin u stvari proradi tek nakon 10 god :) :)

Creatin depo duo...  8)