Maj 07, 2024, 04:35:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Psiholoski problem  (Pročitano 6246 puta)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Psiholoski problem
« poslato: Mart 16, 2010, 08:33:11 posle podne »
Dakle,nesto razmisljam.
Recimo da za jedno godinu-dvije dana izgubim zelju za vjezbanjem.Ili me posao,osnivanje obitelji sprijeci u tome.
Ili jednostavno za godinu-dvije ja budem zadovoljan svojim tijelom i jednostavno ne htjednem vise trenirat jer sam zadovoljan dobivenim.

Da li je to pametno da radim,ili je,jednom bilder-uvijek bilder?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2010, 09:38:35 posle podne »
Prestanesh trenirati - misici spadaju i postajesh mlitav, pa ti nemoj vise trenirati...

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2010, 09:44:38 posle podne »
E ako sad razmisljas tako o tome daleko si od bildera-
A i to cime budes zadovoljan ne moze da opstaje samo od sebe-mora se na tome stalno raditi.
Ili ti je trenutno neka kriza pa tako razmisljas...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2010, 10:37:49 posle podne »
E ako sad razmisljas tako o tome daleko si od bildera-

X2

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #4 poslato: Mart 17, 2010, 12:40:06 pre podne »
E ako sad razmisljas tako o tome daleko si od bildera-

X2

razmisljas kao kampanjac ....

ili te ovaj sport privlaci i uzivas u njemu, ili ne ... ako ga shvatis kao neku obavezu pa ides na treninge koliko samo da otaljigas trening za taj dan, onda ga batali

jel to tebe uhvatila neka kriza pa ti se vise ne trenira, onda ostavi malo GYM i proci ce te, pa ces da vidis kako ces se zazeleti zeleza

ili si se pak skroz ispucao pa zelis sve da batalis ?
Samsung NX1000

Van mreže 4OS2H

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #5 poslato: Mart 17, 2010, 01:19:23 pre podne »
Dakle,nesto razmisljam.
Recimo da za jedno godinu-dvije dana izgubim zelju za vjezbanjem.Ili me posao,osnivanje obitelji sprijeci u tome.
Ili jednostavno za godinu-dvije ja budem zadovoljan svojim tijelom i jednostavno ne htjednem vise trenirat jer sam zadovoljan dobivenim.

Da li je to pametno da radim,ili je,jednom bilder-uvijek bilder?
pa ako si zagrizeniji bilder i imas vece ambicije, dal na cisto rekreativnom ili takmicarskom nivou, bolje da se pitas dal ce te ta strast omest u poslu i stvaranju familije.
ukratko postavi sebi primarne ciljeve i drz se toga, a za ostalo ces lako. iance ces lutat dizorijenistan, daj malo ovoga daj malo onoga i na kraju ne daj boze dobijes k(da izvines na izrazu)
« Poslednja izmena: Mart 17, 2010, 01:25:26 pre podne 4OS2H »

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #6 poslato: Mart 17, 2010, 11:11:51 pre podne »
MA recimo da sve ovo uskoro mi se blizi (posao najvise,ne bas za godinu dvije,uskoro zapravo).
Pa onda kontam da necu imat vise vremena za vjezbanje.
Pa recimo da radi posla ne budem imao vise vremena za treninge,jer racunam da cu stalno putovat i da necu biti kod kuce,onda sta da cinim kako ne bih izgubio sve ono sto sam do tada izgradio na sebi?

Mozda neki preparati,nemam pojma?....

Van mreže go hard

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #7 poslato: Mart 17, 2010, 01:30:34 posle podne »
preparati bez treninga i prehrane nemaju smisla. sve je u organizaciji vremena, meni posao ne smeta kad se dobro organiziram od prehrane do treninga i odmora, ali to ne ide bez žrtvovanja i odricanja. sad je pitanje koliko ti voliš bb i da li si spreman na sve to. sad ne znam koje je vrste tvoj posao i koliko bi imao slobodnog vremena,ako fizički ne možeš stići trenirati onda je to druga stvar na koju ne možeš utjecati.

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2010, 04:54:29 posle podne »
ma nema tog posla uz koji nemozes naci bar 1 sat bar 3-puta nedeljno da odes na trening,a mozes i ishranu da ispostujes jer nema posla gde se ne jede ceo dan,tako da su ovo gluposti,sve se moze ako se hoce.....
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2010, 05:28:36 posle podne »
ma nema tog posla uz koji nemozes naci bar 1 sat bar 3-puta nedeljno da odes na trening,a mozes i ishranu da ispostujes jer nema posla gde se ne jede ceo dan,tako da su ovo gluposti,sve se moze ako se hoce.....
U potpunosti se slazem ;)
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2010, 08:34:06 posle podne »
Ma dobro pokusat cu.Mislim,uvijek cu jest ovako kako sada jedem,znaci bogato i obilno hvala dragom Bogu na tome.
Ali evo,bas kao sto kazes,nije problem izdvojiti 1-2 sata za teretanu,ali problem je da li ce mi se dati od umora,da li cu imati volje i snage.

no ono sto me zanima najvise je to da li mogu izgubiti sve ono na cemu sam radio?
Mislim,vjezbam vec dugo,ove godine cu moc cijele vjezbati,sljedece vec sumnjam,pa mi nema logike ako prestanem trenirat da cu sve izgubit i da cu "omlitavit",ha?

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2010, 08:36:33 posle podne »
brate kako ne bi imao energije,ja znam jednog lika koji je radio na gradevini ceo dan pa je isao uvece u teretanu,i tamo je dosta postovao ishranu tako da od toga ne verujem da postoji tezi posao so se tice prepreke za teretanu.....ja takode radim 8 sati dnevo pa sve lepo ispostujem.......
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #12 poslato: Mart 17, 2010, 08:56:42 posle podne »
A jebiga,nismo svi isti,zavisi.
Mada i meni ce bauštela presudit.S tim da cu cesto i putovat,tako da...

Ali mene ovo zanima ovo iz prethodnog posta,ako sljedece godine ne mognem vjezbat,nema sanse da sve to izgubim?

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #13 poslato: Mart 17, 2010, 10:29:13 posle podne »
ako se budes dobro hranio ostace ti misicna masa ali.......nece to isto izgledati,probaj bar da odradis neki kucni trening tipa sklekovi zgibovi i slicne vezbe da odrzavas te misice nekako......
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Psiholoski problem
« Odgovor #14 poslato: Mart 18, 2010, 12:10:11 pre podne »
Sto se tice tog psiholoskog problema,i ja sam ga sam imao i totalno mi se volja izgubila i nisam je imao.
Onda sam jednostavno shvatio bodibilding kao vodjenje zdravog zivota,pravilne ishrane,treninga i odrzavanja tela,i to je to,
A sto se tice toga,mislim da bi mogao izdvojiti vremena,za trening,a za ishranu takodje bi mogao imati recimo delimicno dobru,samo je pitanje u organizaciji,i disciplini.