Maj 23, 2024, 06:12:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 180394 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #120 poslato: Jun 11, 2010, 05:00:34 posle podne »
ti pirat ne rise da ti ne bi izbio levo oko... :D :D :D :D :D :D

Idemoooooo!!!!!!!!!!
svaka ti je debilna hahahaha :D :D :D :D jel sad bolje?
ne kapiram sto  svima smeta Kobi ? wtf???
Ne smeta,on je zvezda i jedan fantastican igrac...samo poredjenje njega sa legendama NBA poput MJ meni jako smeta...jer on nikad nije i nece biti na tom nivou igre.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #121 poslato: Jun 11, 2010, 05:13:41 posle podne »
ti pirat ne rise da ti ne bi izbio levo oko... :D :D :D :D :D :D

Idemoooooo!!!!!!!!!!
svaka ti je debilna hahahaha :D :D :D :D jel sad bolje?
ne kapiram sto  svima smeta Kobi ? wtf???
Ne smeta,on je zvezda i jedan fantastican igrac...samo poredjenje njega sa legendama NBA poput MJ meni jako smeta...jer on nikad nije i nece biti na tom nivou igre.
da brate ali izjave tipa "ne mogu ovu crncugu da podnesem " itd... hm... razmisli malo ... uostalom pa sta ako ga porede on i jeste realno nesto najblize MJ u sto je do sada dao NBA ...sad to sto se nekom ne svidja da mu se diraju idoli iz mladosti jbg to je vec njegov problem ... ja sam kao klinac i poceo da se bavim kosarkom gledajuci njega i gledao skoro sve tekme na BK se tad davalo i sve njegove VHS kasete imao , znaci stvarno mi je bio idol , ono posteri itd... kome nije?... ali to nije razlog da bacam hejt na Brajanta ili nekog drugog igraca ...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #122 poslato: Jun 11, 2010, 06:10:23 posle podne »
da brate ali izjave tipa "ne mogu ovu crncugu da podnesem " itd... hm... razmisli malo ... uostalom pa sta ako ga porede on i jeste realno nesto najblize MJ u sto je do sada dao NBA ...sad to sto se nekom ne svidja da mu se diraju idoli iz mladosti jbg to je vec njegov problem ... ja sam kao klinac i poceo da se bavim kosarkom gledajuci njega i gledao skoro sve tekme na BK se tad davalo i sve njegove VHS kasete imao , znaci stvarno mi je bio idol , ono posteri itd... kome nije?... ali to nije razlog da bacam hejt na Brajanta ili nekog drugog igraca ...
On i MJ ne mogu da se porede-pogledaj statistiku...inace,od njega ima u istoriji bar jos 10-tak boljih,pocev od Birda i Medzika,Dzabara,Hakeema i ostalih.
Nikad necu reci da je on los,pa momak je osvojio brdo titula,ali u istoriji on je daleko od prvog mesta,jako daleko.

Ti si u mladosti gledao njega,dok sam ja kao klinac trenirao gledajuci kako Hakeem rastura celu protivnicku ekipu,ili kako Stockton deli asistencije o kojima sadasnji igraci mogu da sanjaju.
Kobi je dosao kasnije,kao momak izvanrednih mogucnosti sto je i pokazao titulama,ali i kao dzinovski potrosac lopti,igrac sa strasno losim procentom suta,igrac zbog kojeg su Lakersi sa njim,Sakom i Malonem izgubili titulu jer nije znao da se kontrolise...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #123 poslato: Jun 11, 2010, 06:49:46 posle podne »
naveo si pre svega ljude koji su igrali totalno drugaciju kosarku... tj iz totalno druge ere kosarke tako da sa tim nisam siguran sta si hteo reci... to se tek ne moze porediti ... Kobi jeste trosio lopte ali je isto to radio i MJ u pocetku karijere , ista prica samo drugaicje pakovanje ... i MJ je bio sebican i imao i problema sa svojim timom zbog toga, i bojkotovali su ga vise puta i to sopstveni tim.. tek kad je skapirao da treba da dodaje loptu poceo je da osvaja titule , cak sta vise Jordanu je trebalo 7 , a Kobiju 4 godina da osvoji prvu titulu ... sto govori o necemu
Lejkeri nisu osvoili titulu sa Malonom i Pejtonom jednostavno zato sto je to bila losa ideja ... tj to je bila kocka , Lejkersima nije tad uspelo Bostonu jeste da pravi tu vrstu tima...to je jednostavno pravljenje timova obostrane koristi i za klub i za igrace...  A i ako cemo statisticki on sad sa 32-3 godine je najblizi da postigne MJ rekord titula ...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #124 poslato: Jun 11, 2010, 06:58:40 posle podne »
odlican je kobi....3 tekma sut 9 od 35.....dokle god on tako sutira moj je favorit....
spremi povez za oko,ne pise ti se dobro... ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #125 poslato: Jun 11, 2010, 07:23:45 posle podne »
odlican je kobi....3 tekma sut 9 od 35.....dokle god on tako sutira moj je favorit....
spremi povez za oko,ne pise ti se dobro... ;D
spremi ti povez za oba da ne gledas Kobija kako satire Boston u sledecoj :)

Van mreže Sladjan33

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #126 poslato: Jun 12, 2010, 05:51:44 pre podne »
Ljudi, Dzordan je igro prvih 7 godina, 3 od tih 7 sa Pipenom i Grantom i nije nista izveo, dok Dzekson nije preuzeo 1990.. Zar to vama ne govori dovoljno o moci Fila Dzeksona? Ili ste samo ignorantni zato sto trenira Lejkerse? Ako ne volite el ej, to je kul. Razumijem. Ne bi ni ja da sam vi. U drugom slucaju....razmotrite malo cinjenice. Dzordan je otisao '98 jer je Dzekson bio u sukobu sa rukovodstvom Cikaga, znajuci da nece trenirati Bulse posle '98. Naj bolji svih vremena, imao je jos dvije titule u sebi, odlazi zbog trenera. Jel treba vise dokaza? Sta? Volio ga Dzordan samo onako kao covjeka??? Hahah. Bez Dzeksona nema ni Dzordana ni Kobeta kao sto nece ni bit Dzejmsa ako se ne okruzi s Chris Bosh, Dwight Howard i nekim mocnim trenerom.

@Lazarica
Da u pravu si. Taj "vodja" kojeg ostali nisu imali je Fil Dzekson. Ne mozes mi govorit da  je Dzordan psihicki bolji/jaci od Stoktona ili Ewinga. Malone? Barkley? Sve su to vrhunske vodje u to vrijeme. Samo dzaba vojska bez generala.


Ostalo imate pravo. Kobe nikad nece prismrdit Dzordanu. Ali isto tako Dzordan nikad nece pric kralju Dzejmsu. Ne gledamo titule. Titule su TIMSKE zasluge. Gledamo striktno individualne brojeve. Dzejms skoro pa svaku tekmu ucini triple dabl. To ni u igrici ne mozes! Sad mozete vi meni trubit ovde te evropske, zaostale, dosadne izgovore. "NBA je sve jedan na jedan show, cirkus" ma da bre. Zato ce Divac,Stojakovic i Novicki uvjek biti bogovi za miseve kao sto su Bodiroga, Paspalj i ostale *icke koji nisu smjeli medju naj bolje. Bodiroga i svi evro velikani su kao da se.....Muhamed Ali kurcio u srednjoj ili polu teskoj kategoriji.

Boston je jedva izjednacio. Ako ce pobjedjivat s rekordnim partijama Allena tj. sa izuzetnimj ucinkom svoje klupe, ima da ih nema bre haha


Poz iz kalifornije za sve "ljubitelje" lejkersaaaaaaa ahahahha 2010 NBA CHAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #127 poslato: Jun 12, 2010, 11:04:01 pre podne »
Kad je sledeca tekma?nocas ili sutra?

Van mreže Sladjan33

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #128 poslato: Jun 12, 2010, 11:06:14 pre podne »
u nedelju

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #129 poslato: Jun 12, 2010, 11:14:44 pre podne »
Tnx

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #130 poslato: Jun 12, 2010, 11:56:10 pre podne »
@sladjan33
brate, jesi ti lud, sta ti pricas? ja zarazmem da da neko navija al da neko neko toliko nerealno lupeta...
kakvo poredjenje dzordana i jebenog LEBrona? na osnovu cega ih poredis? pa postavi uporednu statistiku pa se sam uveri, mrzi me to da ti crtam... Dzordan je deveti na listi tripl dablova ikada....  dzirdan je bio klasa, dok ga gledas bila je milina- dzejmsa dok gledas nikakve emocije nemas- ko u drvo da gledas...
bodiroga mis?! jel to ovaj bodiroga ili pricas o nekom drugom?
http://www.youtube.com/watch?v=Bb9bt978xG8
http://www.youtube.com/watch?v=DQEzmPKdqt4&feature=related
sta bre fil dzekson kad je dosao uzimao odma titule? fil dzekson je burazeru dosao u bulse 88 i cekao 3godine da se oforomi pobednicki tim cikaga tj da se uzozi par stotina milion dolara pre nego sto su prvu titulu uzeli...!
a pre toga ihje Boston prasio svake godine a kasnije, kad je dosao Dzekson ispadali su   od Detroida sa klasom od trenera Cakom Dejlijem...
a zasto se Dzordan povukao 98? pa recimo zato sto je imao 36 god a?
« Poslednja izmena: Jun 12, 2010, 12:12:04 posle podne wldnbg »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #131 poslato: Jun 12, 2010, 02:42:06 posle podne »
au brate... bodiroga mu se usro u zivot...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.557
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #132 poslato: Jun 12, 2010, 02:53:53 posle podne »
au brate... bodiroga mu se usro u zivot...
hahahahahaha

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #133 poslato: Jun 13, 2010, 01:31:55 pre podne »
@wldnbg

Brate, slazem se sa 99% stvari koje si rekao u zadnjih nekoliko postova, a Sladjan preteruje u pm! Niko nece i nema pravo da omalovazi PJ-a, ali ne mozes od njega praviti mesiju kao da je on celu Ameriku naucio basketu!
Iskreno, misljenja sam da je najveci uspeh u zadnjih i 20 godina napravio Larry Brown kada je sa jednom malo vise nego prosecnom ekipom jednom stigao do Finala, a drugi put uzeo titulu. Mislim da takva "evropska" igra nije duuuugo bila u NBA.
Jos jedan dokaz da "divljacka" igra ne uspeva u NBA je Denver, koji je imao preko 50 pobeda u regularnom delu sezone, a protiv Jazza nije mogao nista, sa sve onim Carmelom, kojeg je, uzgred, Bodiroga pravio gologuzim majmunom!



Top 25 free agents 2010:

http://www.nba.com/2010/news/features/fran_blinebury/06/06/top.free.agents/index.html

Koliko ce samo kvalitetnih krilnih centara biti slobodno...
« Poslednja izmena: Jun 13, 2010, 01:33:32 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Sladjan33

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #134 poslato: Jun 13, 2010, 01:52:42 posle podne »
Da bre pricam o tom smradu sto se kurci medju malom djecom (u evropi) umjesto da dodje medju mudonje da vidimo ko je ko. Nije toliko protiv Bodiroge, Srbin sam i obozavam nase sportiste. Vise je protiv ljudi koji omalovazavaju nba kosarku, kao neki jedan na jedan ulicni basket ili sta'l vec. Dodji ovde ako je lakse nego u EU. Dodji ovde kao Divac, Pedja, Drazen, Novicki i pokazi ko si i sta si. To su legende pored kojih Bodiroga moze samo da zacrveni. To je garantujem tiha cinjenica koju oni medjusobno ne pominju. Lako je medju slabijima. I ja sam glavni medju bilo kojim 15-godisnjacima u svemu. Isto kao da Vidic igra fudbal u americi, haha iiiiidi bre. Kao "nije mu se islo iz evrope" ovo ono. Hahahah dodji bre picko pokazi se kao Danilovic par godina i idi nazad. Igras taj sport od malih nogu, zivis za kosarku i da ne zaigras s naj boljima? Bodiroga je prpa i tacka

"Divac is one of six players in NBA  history to record 13,000 points, 9,000 rebounds, 3,000 assists and 1,500 blocked shots, along with Kareem Abdul-Jabbar, Tim Duncan, Shaquille O'Neal, Kevin Garnett and Hakeem Olajuwon."

U drustvu tih imena. Koji Bodiroga? Hahaha

@wldnbg

O cemu ti pricas brateeeeee....pa jedno je biti pomocnik a drugo je biti sef. Uticale su tu stvari sem Filove promocije, u pravu si. Nije samo on zasluzan za tadasnji uspeh. Sve je to meni bilo normalno, dok on nije dosao u lejkerse i to isto ponovio. Identicna situacija potpuno. Bas kao murinjo. Ajde jednom da se kazaljke poklope i budes na pravom mestu u pravo vrijeme. Ali dva put. Ne razumijete vi sa ljudskog aspekta koji psiholog, motivator, poznavaoc ljudskog bica mora da budes da bi drzao jednu bogatu tridesetogodisnju budalu (Rodmana) pod kontrolom van terena, da bi na terenu bio spreman. To vi ne razumijete gledajuci stvari tako povrsinski. Da kontrolises jedno bogato razigrano deriste (Kobeta,Dzordana) koji zna da je trenutno naj bolji igrac i samim tim ima vise uticaja na okolinu od tebe. Mnogima od nas je ponekad tesko kontrolisati sebea kamol bogatog, naj profesionalca u svom sportu. To su strahovite stvari, kad razmislis. E zato je Fil daleko iznad svih ostalih trenera i naj manje je odgovoran za uspeh bulsa/lejkersa kolko i kobe/dzordan. Ako ne i vise.

Poredim dzordana i dzjemsa brojkama. ne kazem da dzordan nije elegantniji. kazem da dzejms ima bolje brojke. ako ti to nije jasno, shvatices za 10 godina kad se povuce. sve moguce "youngest player ever...." rekorde u nba je oborio dzordan a posle njega kobe. a sad dzejms obara kobijeve. pa sam skontaj kako ce to sve da bude na kraju.


1.dzejms
2.dzordan
3.kobi

A ti gore sto smatras '04 detroit 'prosjecnom' ekipom. haha brate ne moj se tako prosipas ako ne znas. ben wallace tada top5 centar. rip hamilton top3 suter. billups top3 plejmejker. rasheed wallace top5 krilo. koji prosjek bre?