Maj 21, 2024, 01:19:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.146 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 180220 puta)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 20, 2010, 09:48:39 posle podne »
Dwight se javio pravom coveku s ciljem da popravi svoju ledjnu tehniku...  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=mArHU1ewSog




A za one koji ne znaju, da podsetimo ko je ovaj stariji cika!  8)

http://www.youtube.com/watch?v=hW4uXlRGAF0&feature=related
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 21, 2010, 08:52:59 posle podne »
Hakeem i Robinson,sta reci...a za Dwight-a se definitivno slazem,boljeg ucitelja tesko moze naci :D :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 21, 2010, 09:43:49 posle podne »
Hakeem je ucio i Kobija ... dosta ga angazuju u nba ... Dwight je prvo radio sa Patrickom Evingom... ne to su jednostavno genetski frikovi, da na tu visinu bude tako brz i agilan i masivan...jedini centar ja mislim u svetu...ako ne i u istoriji sa takvim fizickim predispozicijama... jos ako pokupi fore od Hakima... ima da ubija pod kosem...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:09:06 pre podne »
Za neke fore treba i mozga,a tu je Hakeem the Dream bio tata,sto za Dwight-a ne mogu da tvrdim...Divac npr. nije imao neke sjajne fizicke predispozicije,ali je igrao glavom
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #199 poslato: Oktobar 22, 2010, 01:22:28 pre podne »
Hakeem the Dream

http://www.youtube.com/watch?v=29WpgU0pqN8

A kako je pravio majmuna od Robinsona, to je strasno! Te godine Robinson bio MVP, to je bio period gde MJ nije igrao zbog smrti oca.   :(
Inace, ovakvi igraci se odavno ne proizvode...


...Divac npr. nije imao neke sjajne fizicke predispozicije,ali je igrao glavom

A najbolji primer pametne igre je Tim Duncan i, po meni, jedini koji je u rangu Hakeema po pitanju ledjne tehnike, s tim sto se fizicke predispozicije Hakeema i Duncana ne mogu porediti, jer je Duncan daleko od vrhunske atlete. Ipak, i sa 34 godine ima jedan od najboljih indeksa u NBA.
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2010, 01:33:17 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 22, 2010, 02:02:07 pre podne »
ma nikad od Hauarda nece biti takva puma od coveka kakav je bio cika Hakim.... mislim svaka cast na snazi ali on je drvo u odnosu na njega.. onaj Hakimov sut iz okreta, pa ja mislim da je jedino Dzordan bolje to izvodio...
 ako je neko citao biografiju Denisa Rodmana sve ce mu biti jasno... inace toliko zanimljiva knjiga da sam je procitao u jednom dahu i to vise puta... Ima posebno poglavlje gde opisuje  duele San Antonija i Hjustona u finalu zapada- sve sta je bilo iza scene i to koliko se Robinson plasio Olajdzuvona...  kad su u svlacionici svi bili ocajni posle 2 poraza i jer ih Hakim i Robert Ori ubijaju na mrtvo.... i kada su Robinsona upitali kako on vidi nacin da sacuva Hakima- ovaj bojazljivo i gledajuci u pod odgovara :" Pa..... mozete uvek svi da mi pomognete u cuvanju..." Tada Ejvori Dzonson popizdi i gadja Dejvida peskirom i kaze "imamo jebenog MVP-a u ekipi koji se plasi da se suprotstavi coveku"... havarija :))) ko moze da nadje knjigu za svaku preporuku je... ima izdanje i na nasem...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #201 poslato: Oktobar 22, 2010, 10:40:33 pre podne »
A sta je bese bilo sa Hakeemom ? jer on bese doziveo neku saobracajku pa se naglo povukao ?@wldnbg Gde si ti nabavio knjigu?
Inace videcemo za Dwighta , , slomio je Dwight mnoge predrasude o njemu , uporan je momak ... mislim da ce dodati on makar nesto od tih poteza u svom arsenalu...@wldnbg inace onaj shut ako mislis na fadeaway- jedino ga je Jordan i izvodio kako treba jer ga je maltene on i izmislio :)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 22, 2010, 10:49:17 pre podne »
Hakeem se povukao sa 38 godina, nista naglo... ;D
Dwight je atleta kakva se retko vidja, s tim sto je dosta mlad i ima prostora za napredak, narocito u igri u napadu.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:02:13 posle podne »
@wldnbg inace onaj shut ako mislis na fadeaway- jedino ga je Jordan i izvodio kako treba jer ga je maltene on i izmislio :)
al ga pretera sad :)
samo ime je nastalo jos kad ga je  Wilt Chamberlain izvodio... a posle njega , pa ja mislim svi... a to sto je Dzordan pola svojih poena postigao preko tog suta, to je druga stvar - i najjace da ga Hakim nije izvodio kako treba :)
Knjigu je kupio moj drugar ( sa kojim vise nisam u kontaktu) jos dok smo bili srednja skola tj nesto tipa 2002-3... dal ima jos da se kupi, nemam pojma... http://www.amazon.com/Bad-as-I-Wanna-Be/dp/0440222664
ako nadjes negde neki pdf ili nesto- postavi link....
a za Hauarda, sve stoji- jak kao zemlja, atleta nevidjeni- ali on je kao traktor u odnosu na Hakima koji je imao uz svu snagu, savrsen sut i (prosto :)) baletske pokrete ...  dok ne vidim- ne verujem - tako da videcemo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:42:42 posle podne »
Hakeem se povukao sa 38 godina, nista naglo... ;D
da , nesto sam ja pomesao...
Citat
samo ime je nastalo jos kad ga je  Wilt Chamberlain izvodio... a posle njega , pa ja mislim svi... a to sto je Dzordan pola svojih poena postigao preko tog suta, to je druga stvar - i najjace da ga Hakim nije izvodio kako
pa izvodili su fadeaway ali ne toliko cesto i ne na takvim distancama kao sto je to radio MJ a sad i Kobe... to ti je ono svi mogu da zakucaju ali ne mogu svi sa penala;) kad kazes fadeaway pomislis odmah na MJ a ... jeste da je potez postojao i ranije zato sam i rekao "maltene on izmislio"..... al nebitno
Video si YT snimak sa Dwightom ... meni on ne deluje da se krece ko traktor , ok ima tu malo nedostatka u agilnosti ali da covek ima brzinu ima... inace svi ti potezi koje je Hakim koristio to su sve fore koje cak i nisu karakteristicne za igraca njegovih proporcija , zato je to i palilo...ono sa fintom suta gde pruzis jednom rukom loptu ka kosu pa okret je fora koju koriste manji igraci kad se nadju pod kosem...  dobro to je jos efektivnije kad je neko preko 2, 10 ... , pa kad Yao Ming koristi te fore...:) I ja isto jedva cekam da vidim kako ce on to da usvoji , jer u igri je to totalno druga prica...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #205 poslato: Oktobar 22, 2010, 12:59:17 posle podne »
Ukoliko se ne varam na otvaranju sezone igraju Orlando i Majami...pa cemo videti sta ga je Hakeem naucio...sa jedne strane Dwight a sa druge fantasticna trojka

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 27, 2010, 03:56:59 posle podne »
Seltiksi pokazali ko je stariji


Počeo je NBA šampionat. Na programu su bile tri utakmice. Branioci titule Los Anđeles Lejkersi pobedili su Hjuston sa 112:110.

Portland je bio uspešniji od Finiksa sa 106:92, dok je Boston slavio protiv Majamija sa 88:80.

LeBron Džejms je postigao 31 poen, ali je zato ostatak Ol-star trija bio ispod nivoa, pa je Majami poražen u Bostonu sa 88:80.

Dvejn Vejd je limitiran na 13 poena šut iz igre 4-16, dok je Kris Boš upisao osam osam poena i osam skokova. Oni su zajedno upisali 15 od 17 prodatih lopti Majamija – Džejms 8, Vejd 6, Boš 1.

Rej Alen je predvodio Boston sa 20 poena, Pol Pirs je dodao 19, a Kevin Garnet je imao dabl-dabl sa 10 poena i 10 skokova. Ta trojka okupila se 2007. godine u Bostonu i Seltiksima donela trofej u toj sezoni. Boston je vodio 16:9 posle prve četvrtine. Prvi put od 15. marta prošle godine i utakmice u Filadelfiji protiv Siksersa da su igrači Hita dali jednocifren broj poena u jednoj deonici.

Kobi Brajant je postigao 27 poena, a novajlija Stiv Blejk ključnu trojku 19 sekundi pre kraja, pa su Los Anđeles Lejkersi otvorili odbranu titule pobedom protiv Hjustona. Pau Gasol je dodao 29 poena i 11 skokova na utakmici kojoj je prethodilo dizanje 16. zlatnog šampionskog NBA baneta. Pre poslednje deonice Roketsi su imali plus od 15 poena, a onda je veliki povratak krenuo trojkom Šenona Brauna. Ekipe su se u poslednjem minutu četiri puta smenjivale u vođstvu. Luis Skola je tri sekunde pre kraja promašio produžetak, a pokušaj Erona Bruksa izblokirao je Lamar Odom.

Nikolas Batum je dao 19 poena uz 11 skokova, pa je tako predvodio Portland u pobedi na startu sezone protiv Finiksa. Brendon Roj je dodao 24 poena za Blejzerse, koji su u prvom kolu prošlogodišnjeg plej-ofa ispali upravo od Sansa. U gostujućem timu Stiv Neš je bio najefikasniji sa 26 poena. Blejzersi su vodili u većem delu provog poluvremena, a u trećoj deonici Neš je Sansima dao najveću prednost 76:71. Batum je u poslednja četiri minuta postigao tri trojke i tako rešio pitanje pobednika.


http://www.b92.net/sport/
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.554
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #207 poslato: Oktobar 27, 2010, 04:20:09 posle podne »
boston je sad toliko jaka ekipa da je to prosto prevara...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #208 poslato: Oktobar 28, 2010, 12:09:52 pre podne »
Hahaha matorci uzvracaju udarac ;D

uhhh koliko bi bilo dobro da uzmu titulu,prosle godine su zasluzili,ali ova mora da bude njihova....bar se nadam
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #209 poslato: Novembar 16, 2010, 11:41:35 posle podne »
Malo da osvezimo temu!  :D
Odigrano je desetak meceva do sada. Nema vise neporazenih. New Orleans najprijatnije iznenadjenje do sada. Treba pomenuti da i Lakerski, Spursi, Boston igraju odlicno i da su najvise pokazali. A mnogo forsirani Miami nije nista pokazao i deluju kao daleko od tima koji moze uzeti titulu. Bosh se jedva i vidi, dok ostala dvojica igraju dosta ispod svog nivoa, ali videcemo dalje tokom sezone. A treba i pomenuti da John Wall, #1 pick, igra odlicno i da je najzad neki prvi pick odmah pokazao koliko vredi. Prava promena posle nekoliko ogromnih promasaja zadnjih godina.
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2010, 11:47:04 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...