Maj 03, 2024, 05:11:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 179463 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #315 poslato: Jun 10, 2012, 09:35:28 posle podne »
I ja bih voleo zbog Dzejmsa, covek je dobio toliko hejta da to nije normalno, a ubedljivo je najbolji atleta u NBA, on bi mogao da igra koji god sport pozeli i da bude u vrhu, prava zveri i to postujem. A realno nije sad neki Bog zna kakav egoista
No curling in the squat rack!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #316 poslato: Jun 10, 2012, 11:05:07 posle podne »
I ja bih voleo zbog Dzejmsa, covek je dobio toliko hejta da to nije normalno, a ubedljivo je najbolji atleta u NBA, on bi mogao da igra koji god sport pozeli i da bude u vrhu, prava zveri i to postujem. A realno nije sad neki Bog zna kakav egoista
Bio je jako dobar u fudbalu (NFL) u srednjoj skoli.
Paklen je, postize 30+ poena, a po potrebi cuva od 1 do 5! Nema ofanzivni arsenal ko Durant (po meni ovaj je najbolji u ofanzivi), ali zato sve ostalo radi odlicno...
I da najvise hejtovani igrac.

... ipak Durant Vestbruk Harden i Ibaka svi 88 i 89godiste, ako ostanu na okupu ne gine im titula pre ili kasnije.
Nece ostati na okupu, nema OKC para za tako nesto.
Fantasticane draft odluke, sreca i rookie ugovori su im ovaj tim omogucili.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #317 poslato: Jun 10, 2012, 11:07:18 posle podne »
Ma antipatican mi je Miami najstrasnije...Prosle godine su se istripovali kako ce da pocista Dallas lagano,a onda su ih penzosi odrali...Nekako su mi prepotentni
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #318 poslato: Jun 10, 2012, 11:09:06 posle podne »
A to "hejt","hejtovan" i ostala sranja izbacita ako Boga znate...Pricajte maternji jezik ili engleski,ne pravite nekog mutanta od jezika
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #319 poslato: Jun 10, 2012, 11:16:48 posle podne »
Ma antipatican mi je Miami najstrasnije...Prosle godine su se istripovali kako ce da pocista Dallas lagano,a onda su ih penzosi odrali...Nekako su mi prepotentni

Dobro, prosle godine smo skoro svi navijali za Dallas, Sve igraci zbog kojih sam kao klinac ustajao u sred noci da gledam NBA, a ni jedan nije imao prsten...

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #320 poslato: Jun 11, 2012, 01:13:20 pre podne »
Ma dva cu calca Jordan I koby !!! 

Van mreže PerunTheGreat

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #321 poslato: Jun 11, 2012, 02:29:34 pre podne »
ko kaze da je james strahota atleta i da bi uspio u vecini sportova upravu je, ali ko kaze da je najbolji kosarkas i takve gluposti, taj veze nema sa kosarkom... mislim porediti jordana pa et i kobija sa jamesom je smijesno, lik koji igra nisko krilo najcesce, a vecinu poena postize na osnovu svog "krkanluka" ne moze biti ni blizu poredjenja za najboljeg igraca... od ovih mladji jedino durant ima taj "kosarkaski" talenat da se poredi sa najvecim ...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #322 poslato: Jun 11, 2012, 08:31:22 pre podne »
Brate sve ti je to stvar ukusa. Jordan je druga galaksija i nije za poredjenje ali Kobi i Lebron na primer itekako mogu da se porede sa aspekta kvaliteta igre, ne ulazim u umetnicki dojam jer je Kobi sinonim za eleganciju i talenat. Ono sto Lebronu fali su titule ali to ce se racunati za 7,8 godina a i Kobi je u 4 od 5 titula bio druga violina i da nije igrao sa Onilom  koji je uvek bio Mvp pitanje je koliko bi ih imao. Po meni je Lebron mnogo kompletniji igrac , covek cuva od 1 do 5 svakoga, ima skoro tripl dabl u proseku kroz celu karijeri sa 30poena, napravio je od retardiranog Klivlenda sampiona Istoka tj cini sve oko sebe boljim, dok Kobi vise puta nije ni ulazio u plej of kada nije imao jak tim a o egoizmu i sebicnosti u igri je suvisno pricati.
Men sana in corpore sano !

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #323 poslato: Jun 11, 2012, 11:24:18 pre podne »
Jes' da odosmo u offtopic, ali kad je htio da igra, Iverson je bio najbolji igrač ! Dovesti onakvu Philu 2001. do finala,
to je bilo strašno. Ni Kobe ni Shaq mu nisu mogli ništa, a bgm ni Fisher, ali nije imao s kim da igra :(
Train hard or go home !
www.amino.ba

Na mreži Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #324 poslato: Jun 11, 2012, 04:33:42 posle podne »
Brate sve ti je to stvar ukusa. Jordan je druga galaksija i nije za poredjenje ali Kobi i Lebron na primer itekako mogu da se porede sa aspekta kvaliteta igre, ne ulazim u umetnicki dojam jer je Kobi sinonim za eleganciju i talenat. Ono sto Lebronu fali su titule ali to ce se racunati za 7,8 godina a i Kobi je u 4 od 5 titula bio druga violina i da nije igrao sa Onilom  koji je uvek bio Mvp pitanje je koliko bi ih imao. Po meni je Lebron mnogo kompletniji igrac , covek cuva od 1 do 5 svakoga, ima skoro tripl dabl u proseku kroz celu karijeri sa 30poena, napravio je od retardiranog Klivlenda sampiona Istoka tj cini sve oko sebe boljim, dok Kobi vise puta nije ni ulazio u plej of kada nije imao jak tim a o egoizmu i sebicnosti u igri je suvisno pricati.

Bravo Vlado za post sto bi ste vi sa foruma napisali x2

Na mreži Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #325 poslato: Jun 12, 2012, 01:20:48 pre podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #326 poslato: Jun 12, 2012, 10:06:40 pre podne »
hahahaha KD u odnosu na Lebrona kao da je sad iz Etipoije dosao ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #327 poslato: Jun 12, 2012, 10:14:56 pre podne »
hahahaha KD u odnosu na Lebrona kao da je sad iz Etipoije dosao ;D
Ma OK sto je mrsav, al mi ima skroz nekako neskladnu gradju. Nekako previse krakat sa podignutim ramenima...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #328 poslato: Jun 12, 2012, 10:34:25 pre podne »
Al je zato ubica...Ja ne pratim previse revnosno NBA poslednjih godina kao ranije,ali ovaj momak mi je zapao za oko pre nekoliko sezona. Sa takvom lakocom igra,da je to fantasticno...Mnogi su pricali kako su naslednici MJ-a Kobe,pa James,ali ako neko moze da mu pridje blizu (ipak je Jordan jedan jedini ;D),onda je to,po mom misljenju,Kevin Durant...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #329 poslato: Jun 12, 2012, 10:03:29 posle podne »
 James je nenormalno brz za svoje gabarite - 204 cm i oko 120 kg... Tačnije, zastrašujuće brz. Sećam se da je svojevremeno bio najteži igrač u Clevelandu (nekoliko kg teži od Ilgauskasa :D ) a kreće se kao plej od 190.