Maj 05, 2024, 02:39:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoooć :((  (Pročitano 2810 puta)

Van mreže Enchy

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Pomoooć :((
« poslato: April 27, 2010, 02:53:06 posle podne »
Imam jedan veeliki problem...Već skoro 2 mjeseca treniram u teretani, i to ne naročito jako, već znam i propustit neke dane...No dogodio se kontraefekt onoga što sam htjela. Izgubila sam 4 kg, izgubila sam u stražnjici i u grudima, ali jedino što sam htjela ( stomak ), se ne miče ni milimetra. Preporučili su mi Power Plate pa sad pokušavam skužit šta da radim s tim...Imate neki prijedlog kako dalje? I da, prehranu sam malo unormalila, nema više toliko kruha kao ni junk fooda, puno se zdravije hranim nego prije, ali mogu reći da sam zbog toga ( valjda manjak ugljikohidrata ) strašno uspavana...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Pomoooć :((
« Odgovor #1 poslato: April 27, 2010, 06:40:18 posle podne »
A najvjerojatnije je razlog u prehrani. Bilo bi dobro, ako mozes napisati svoj plan prehrane, pa da vidimo u cemu je problem.
A ovaj Power Plate mi ne zvuci bas nesto na dobro, sto je to?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoooć :((
« Odgovor #3 poslato: April 28, 2010, 06:35:14 pre podne »
nisi uspavana pod manjka UH vec od pretrenirasnoti
a trebalo je da malo citas i videla bi da PARCIJLANOG SKIDANJA KG NEMA a pogtovo na spravama tipa power plate i ostala tele shop cuda....
to je proces koji se desava tako kako se desava i to sto se tebi esilo je poptuno normlna stvar

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Pomoooć :((
« Odgovor #4 poslato: April 28, 2010, 11:05:15 pre podne »
Imam jedan veeliki problem...Već skoro 2 mjeseca treniram u teretani, i to ne naročito jako, već znam i propustit neke dane...No dogodio se kontraefekt onoga što sam htjela. Izgubila sam 4 kg, izgubila sam u stražnjici i u grudima, ali jedino što sam htjela ( stomak ), se ne miče ni milimetra. Preporučili su mi Power Plate pa sad pokušavam skužit šta da radim s tim...Imate neki prijedlog kako dalje? I da, prehranu sam malo unormalila, nema više toliko kruha kao ni junk fooda, puno se zdravije hranim nego prije, ali mogu reći da sam zbog toga ( valjda manjak ugljikohidrata ) strašno uspavana...

Uff..vjeruj mi znam kako ti je,probala sam jer se isto meni desilo. Promijenila sam prehranu al ne malo nego u nulu, počela trenirat utege i cardio 6x tjedno i prvo otišle grudi i ono malo guze kaj sam imala..jbg kad je bilo salo iliti višak.To ti je kad kreneš na dijetu nažalost tako,gubiš masti i ako nemaš mišića a većina nema, obično ti prvo ode mast tamo gdje ne treba..malo ti to možeš korigirat,radiš vježbe s utezima da dobiješ mišićne mase, jedeš isključivo zdravu hranu pogotovo oko treninga da ti ode u mišiće ali da je lagano nije jbg..i traje dugo taj proces...i ja sam se iznenadila koliko dugo ali ako imaš volje možeš.
Odaberi neku dijetu(imaš ih tu na forumu u temama od pedje,i pogledaj ženske teme kaj jedemo i akcija dosta cardio treninga i vježbaj s utezima pomalo pa pojačavaš). Jer kad vidiš onda promjenu koju si napravila osjećaj je odličan :-D. Uglavnom čitaj ovaj forum pa pitaj detalje,uglavnom je sve napisano.
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..