Jun 15, 2024, 09:50:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Ljudi su ljubomorni, testirati ću se, Alistair Overeem  (Pročitano 1325 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Ljudi su ljubomorni, testirati ću se, Alistair Overeem
« poslato: Maj 03, 2010, 06:28:35 posle podne »
Nizozemski kontroverzni borac, napumpani Alistair Overeem je progovorio o steroidima, obrani naslova i Lesnaru...

Portal MMANews.com je porazgovarao sa trenutnim prvakom Strikeforce organizacije u teškoj kategoriji, nizozemskim K-1 i MMA borcem Alistairom Overeemom. Za nešto više od 10 dana Alistair će braniti titulu protiv američkog borca Bretta Rogersa.


Na vječno pitanje o steroidima Overeem odgovara da je ljudi uvijek špekuliraju, također je rekao kako će se testirati kao i svaki drugi borac za kojeg se smatra da uzima steroide. Kaže da mu nije problem dignuti koju kilu, nabiti masu, osjeća se odlično.

Overeem se također čudi tome koliko on podiže prašine u medijima i koliko protiv njega pričaju njegovi protivnici a i oni su isto takve građe kao i on, možda i veći.

- Brock Lesnar je veći nego ja, mogu me testirati na bilo što, uskoro ću iću u SAD i dokazati svima da su u krivu. Fedorov menadžer se ispričao zato jer me uvrijedio i rekao kako će se složiti s komisijom koja će me testirati i neće tražiti dodatne testove. – rekao je Overeem.


Izvor : www.croring.com
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ljudi su ljubomorni, testirati ću se, Alistair Overeem
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2010, 06:59:23 posle podne »
Ma treba da puste coveka na miru...jbt vise ni najbolji ne smes da budes,a da te ne jebavaju.
Ne da bih voleo da Rogersa izlomi,nego tako da ga izubija,da vise niko ne pomisli na ovakve gluposti.