Maj 16, 2024, 12:08:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.141 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: HARDCORE PICTURES  (Pročitano 105325 puta)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #345 poslato: Jul 25, 2012, 08:55:07 posle podne »
Opet da ponovim,radim ono sto volim,nije me briga sto nemam 150 kg,sta trebam da cekam 20 god da bi se slikao..??
Kad sam pocinjao i citao casopise zelja mi je bila da imam takve slike,tako da radicu to i ubuduce... :)
Kad budem bio cvecar slikacu se u basti sa nekim buketom,a do tad ONLY HC... ;)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #346 poslato: Jul 26, 2012, 12:26:17 posle podne »
Decko fura svoj fazon i nikog ne pravi budalom , deluje da ga to ispunjava. Ne znam zasto bi ga poredili sa onim komedijasem iako su i meni smesne ove slike realno  jbga.

Pa dobro. Bar nas zasmejava covek slikama sto i nije tako lose :-D Niko mu ne brani da postavlja slike kakve zeli nekom je to simpaticno nekom smesno i svako ima pravo da iznese svoje misljenje jer je ovo  forum i tu smo da razmenjujemo misljenja i iskustva. A bilo bi bas zanimljivo da se i Boris ukljuci u temu i iznese neku svoju SJAJNU teoriju :-D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #347 poslato: Jul 26, 2012, 12:45:27 posle podne »
Decko fura svoj fazon i nikog ne pravi budalom , deluje da ga to ispunjava. Ne znam zasto bi ga poredili sa onim komedijasem iako su i meni smesne ove slike realno  jbga.

Pa dobro. Bar nas zasmejava covek slikama sto i nije tako lose :-D Niko mu ne brani da postavlja slike kakve zeli nekom je to simpaticno nekom smesno i svako ima pravo da iznese svoje misljenje jer je ovo  forum i tu smo da razmenjujemo misljenja i iskustva. A bilo bi bas zanimljivo da se i Boris ukljuci u temu i iznese neku svoju SJAJNU teoriju :-D

to sigurno :) 8)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #348 poslato: Jul 26, 2012, 04:10:08 posle podne »
Tako je,tako je...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #349 poslato: Jul 26, 2012, 05:09:03 posle podne »
Napredovao si fino, sve bolje i bolje izgledas...

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #350 poslato: Jul 26, 2012, 07:02:51 posle podne »
Napredovao si fino, sve bolje i bolje izgledas...
Dogurace do 120kg kad tad :-)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #351 poslato: Jul 26, 2012, 07:03:53 posle podne »
ne znam sto ga ti prozivas, ajde jedan,dva komentara a coveku si nasedlo temu i sad kao baja si
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #352 poslato: Jul 26, 2012, 08:33:08 posle podne »
ne znam sto ga ti prozivas, ajde jedan,dva komentara a coveku si nasedlo temu i sad kao baja si

Ne napadam ja nikog, niti prozivam. A i bila su 3-4 komentara a ne 100

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #353 poslato: Jul 26, 2012, 09:30:35 posle podne »
Napredovao si fino, sve bolje i bolje izgledas...
Dogurace do 120kg kad tad :-)

Šta ti si kao neki baja pa ga prozivaš?
Ajde bavi se malo svojim životom.
Neka priča ko šta hoće Kolev NAPREDUJE svakim danom, ok nije 120kg mišića ali nije niko ni na forumu 120kg mišića.
Momak polako a sigurno ide, ne zanosi se preko noći da će da postane monster.
Neno boli te uvo samo ti teraj, radiš u fitnesu, imaš devojčica koliko hoćeš, radiš ono što voliš. Uvek imao pljuvača jbg.
Radi to što voliš i ne obaziri se dosadiće im kad tad ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #354 poslato: Jul 26, 2012, 09:39:15 posle podne »
U pravu si, svako moze i treba da radi ono sto ga ispunjava.

Meni samo nije jasno sto mu ti kao rod i stariji ne objasnis da za ovakve fotke treba mesa, meni licno ne smetaju samo ce ih posle kad to sam skonta motati i brisati po forum(ima)u.

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #355 poslato: Jul 26, 2012, 09:50:10 posle podne »
U pravu si, svako moze i treba da radi ono sto ga ispunjava.

Meni samo nije jasno sto mu ti kao rod i stariji ne objasnis da za ovakve fotke treba mesa, meni licno ne smetaju samo ce ih posle kad to sam skonta motati i brisati po forum(ima)u.



Ok bolje bi izgledale da ima još mesa ali momak je bolje građen od 99,9% svojih vršnjaka.
Voli to i ok je po meni.Jesam mu stric ali kroz život svako treba da radi ono što voli i razvija se. Pa i ako greši sam greši, normalno je to. Smejaće se on nekim stvarima za koju godinu kao što se i mi svi mi smejemo kakvi smo bili i šta smo radili.
Dosta više polemisanja šta kako radi i kako to nije uredu iz vašeg ugla, ok je reći mišljenje ali daviti ga i gušiti mu temu sa raznoraznim upadicama, pod.ebavanju a da pritom od nekih nema niti jedna loša/dobra slika na forumu.

Ne dolazi na forum sa stavom "ja sam Bog, ja sam baja Vi ste svi miševi" .
Pustite ga, mali je neiskvaren i ok je.Nebi se cimao ni sekundu da je neki "majmun".

Ajde učimo malo šta ne znamo na ovom forumu, savetujmo ako znamo, trenirajmo a ne samo da spušta neko nekog.
Nikom to sreće nije donelo.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #356 poslato: Jul 26, 2012, 10:25:00 posle podne »
Napredovao si fino, sve bolje i bolje izgledas...
Dogurace do 120kg kad tad :-)

Šta ti si kao neki baja pa ga prozivaš?
Ajde bavi se malo svojim životom.
Neka priča ko šta hoće Kolev NAPREDUJE svakim danom, ok nije 120kg mišića ali nije niko ni na forumu 120kg mišića.
Momak polako a sigurno ide, ne zanosi se preko noći da će da postane monster.
Neno boli te uvo samo ti teraj, radiš u fitnesu, imaš devojčica koliko hoćeš, radiš ono što voliš. Uvek imao pljuvača jbg.
Radi to što voliš i ne obaziri se dosadiće im kad tad ;)

Kao prvo ja nikog ne prozivam. A kao drugo hocu da kazem da za ovakve fotke ima smisla sa mnogo vise mesa (eto npr naveo sam 120kg). Moje misljenje je takvo i svakom moze da se svidi ili ne. Ne pada mi napamet da se raspravljam ovde sa tobom ili bilo kim drugim koji ne delite moje misljenje. Ako te je nesto licno pogodilo meni je stvarno zao. Ova tema je za mene OFF! Poz

Van mreže Simoncelli

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #357 poslato: Jul 26, 2012, 11:09:06 posle podne »
Ali o kakvom se napretku radi?
Koliko gledam ove slike i ne vidi se neka drasticna promena ako se u obzir uzme da se u prvo vreme najvise napreduje...
Noge,trapez,ledja slabi, ruke i ramena upitna.
Da ne ispadne da se hejtuje ali bi bilo bolje da je napisao jelovnik trenutni(kako bi se sugerisalo na moguce greske) nego sto pravi cirkus od sebe...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #358 poslato: Jul 26, 2012, 11:29:26 posle podne »
Vidi ga bebac sto siri teror po forumu :)
pa sta neka ga prozivaju, sta ce da mu fali, nije ga niko vrijedjao...opusti se malo
ocigledno njemu ne smeta, ima svoj fazon i to ga ispunjava i sve ok, jbg kad postavis sliku, mozes da dobijes i kritiku i pohvalu, a i malo zezanja...sve je to ok


Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: HARDCORE PICTURES
« Odgovor #359 poslato: Jul 27, 2012, 12:10:34 pre podne »
Mislio sam da ne ulazim u govorancije ali kad se moj rodja umesao moracu  :D
Znam ja Veso,cudan sam ja ljudima,izgleda da previse volim ovo,hejtera je uvek bilo,mada cenim kritiku,ali to kao treba ti za ovo 120 kg,pa ko je rekao da cu ikada toliko imati.??
Pricaju ljudi svasta,a ja nemam te ambicije...
Ono sto sam zacrtao sebi tezicu ka tome i to je to...
Radujem se svakom treningu kao da je prvi,a ginem kao da je poslednji,to mi je najbitnije trenutno...
Nemam neki spec jelovnik,necu da lazem ljude ovde,samo gledam da unesem sto vise mogu...
Sve slike su iz marta meseca,sad sam veci,tezi,87 kg imam,premasio sva moja ocekivanja iz 2010,a tek cu ozbiljno da krenem,tako da ono...
Ima toga,smesan sam sebi kakav sam bio,smesne mi slike,al ne bezim od onoga sto sam bio,to su samo stepenice do onoga sto sam zacrtao...
Jedan VEEEEEEEELIKI  :-* za mog Vesu  :) i jos neki mali za vas ostale... :)
Na kraju krajeva svi ste mi braca po tegovima  :D Sve vas voli Nesa :)


                               www.fitnessclubvladica.com