Maj 24, 2024, 12:39:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene  (Pročitano 14634 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Evo i mene
« poslato: Jun 05, 2010, 03:16:58 posle podne »
Pozdrav svima,

Dugo pratim forum ali nisam imao potrebe da se registrujem tek od skoro se registrovao i to cisto iz onako .Poceo sam da vezbam pre 2 godine i recimo da sam 1 godinu “udarao” u prazno.Onda sam ovde procitao par tekstova oko pravilne forme izvodjenja vezbi,tempa …etc i svari su krenule na bolje.
Visina je 185 trenutna tezina 85 (na pocetku vezbanja je bila 62kg kao albanski izbeglica)… sto se tice tezine varira gore dole kroz 2 godine treniranja sam bio 2 puta bolestan pa sam i gubio dosta ali sta je tu je samo napred:).

Ishrana
1.10 jaja – 4 cela i 6 belanaca
2. 200g belog mesa + 50g pirincha (nekada krompir 150gr)+vitamin C 500mg
3. 200g belog mesa + 50g pirincha+salata
4. 2 tune + salata Vitamin C
5gr kreatina+3gr b.a+200gr koffeina+20gr bcca i 20gr glutamine+25gr dex 25gr malto
Trening – tecne amino
5gr kreatina+3gr b.a+2 merice wheya+20gr glutaima+20gr bcaa
5. 300 g junetine+salata.+krompir Vitamin C i E
6.ella sir nemasni 200gr + casein

Sto se tice samog treninga to menjam cesto tako da ako bas nekog interesuje neka pita pa cu reci,ne zamlacujem se tezinama ni kod jedne misicne partije vec radim sa nekom optimalnom tezinom koja moze kvalitetno da me pogodi .

Da ne pisem posebno suplementaciju to je to.. mozda sam i nesto zaboravio … neko vreme sam uzimao i arginin
Za sada mi ovo daje rezultate veorvatno imam gresaka oko ishrane ali jbg ja sam “zelen “ i jos uvek ucim tako da gde gresim pricajte :D

Udrite po tastaturi tj komentarima dobro-lose sve moze :)

P.S postavicu i slike nogu samo da navatam nekog da me slika :)
























Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo i mene
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2010, 08:41:33 posle podne »
Pa ako si krenuo sa 62kg ovo sad je super ali po meni treba još puno mesa tu, kako vidim napreduješ i nabacuješ masu, pojačaj UH malo ih unosiš u PM, neznam kako si mogao uopšte da se ugojiš sa 100gr pirinča dnevno + ostalo?

Taj kofein da unosiš 200gr bio bi ODAVNO pokojni :D

Suplementacija i unos proteina su ti super, samo nastavi važno je da sam sebe pratiš i tako koriguješ trening, suplementaciju, klopu.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2010, 08:48:52 posle podne »
Hvala a ovo oko kofeina je  greska 200gr  mislio sam na mg :)) to je trenutna ishrana... menjao sam ishranu vise puta.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Evo i mene
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2010, 12:21:48 pre podne »
25g dex i 25g malto je previse i to ne ide pre ,vec posle treninga
No time...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #4 poslato: Jun 07, 2010, 08:25:47 posle podne »
25g dex i 25g malto je previse i to ne ide pre ,vec posle treninga

Da matt, znam da ne treba iritirati pankreas da luci insulin pre treninga,zeznuo sam se u kucanju a posle nema izmeni :))
A zar nije da odmah nakon treninga mozemo da nadoknadimo oko 60gr ? Znam da sma negde cuo ili procitao da je Sarcev rekao da je 100gr pa kako je vreme odmicalo doslo je do 60 zar ne ?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Evo i mene
« Odgovor #5 poslato: Jun 07, 2010, 08:32:55 posle podne »
toliko grama ako si na insulinu ...
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #6 poslato: Jun 07, 2010, 08:44:01 posle podne »
toliko grama ako si na insulinu ...

ok hvala.... ocigledno taj deo nisam lepo cuo ili razumeo :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #7 poslato: Jul 10, 2010, 05:44:26 posle podne »
Update i pitanje...

Imam problem sa gornjim delom grudi.. lomio sam kljucnu kost i to 2 x desnu.. sada mi se sve cini kao da grudi nece da mi se odvoje u tom delu.. ima li neko neki predlog kako da gadjam ovaj deo osim kosi benc?





Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Evo i mene
« Odgovor #8 poslato: Jul 10, 2010, 07:52:51 posle podne »
nema druge-vlakna pektoralisa idu u obliku lepeze ...klavikularni deo pektoralisa jedino mozes da aktiviras inklinacijom odnosno kosim nagibom...probaj razlicit nagib od 25 pa do 45 stepeni pa vidi..i probaj koso razvlacenje ili neck press
No time...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Evo i mene
« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2010, 08:26:58 posle podne »
zar svaka tema mora da se zove:evo i mene?
btw odlicno ti ide...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Evo i mene
« Odgovor #10 poslato: Jul 11, 2010, 12:30:35 pre podne »
Al se pocelo ovde sa strucnim nazivima  :o

Samo radi inklinaciju i sve ce biti ok  :)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Evo i mene
« Odgovor #11 poslato: Jul 11, 2010, 01:49:13 pre podne »
Nenade na zadnim slikama se vidi napredak u grudima..
Samo nastavi to sto radis do sada i budi strpljiv, rezultat ce doci kad tad..

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Evo i mene
« Odgovor #12 poslato: Jul 11, 2010, 11:44:18 pre podne »
Probaj  vjezbati na kontra kosoj klupi sa bucicama, dosta dobra vjezba za prsa.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2010, 11:46:52 pre podne »
hvala matt sad ne znam jesam li dosao ili posao :)))
Ok nastavicu onda ovako samo kosi s tim sto sam spustio negativni ponavljaj na 4 sekunde
Hvala drugari
@ igi0900 kontra kosa klupa pogadja donji deo grudi a ne gornji ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo i mene
« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2010, 12:14:08 posle podne »
@ igi0900 kontra kosa klupa pogadja donji deo grudi a ne gornji ;)

Pogađa uglavnom vlakna donjeg snopa grudnog mišića, troglavi mišić nadlaktice i prednji deo deltastog mišića ;)
Pain is temporary, Pride is forever