Jun 12, 2024, 11:03:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.179 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Izbor za miss(promasaj)  (Pročitano 5235 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Izbor za miss(promasaj)
« poslato: Jul 02, 2006, 10:25:01 posle podne »
Nista neocekivano na izboru za najlepsu devojku SCG,blamaza jednaka onoj protiv Holandjana od 0:6  :twisted:  :twisted:  :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2006, 10:28:22 posle podne »
Ja nisam gledao, ali ti verujem!
Svake godine naprave sranje kada je u pitanju MISS!

Nije mi jasno zasto ne izadju na ulice Beograda i ne pokupe jedno 30-ak boginja i dovedu ih u sava centar..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2006, 10:30:46 posle podne »
Jer vecina "boginja" i ne pomislja da se prijavi!!!Ali bi mogli bar od ovih koje su vec dosle da ne izaberu najgrdju :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #3 poslato: Jul 02, 2006, 10:32:48 posle podne »
Najgrdja je verovatno bila "najaktivnija" u prethodnih nekoliko dana priprema :) :) :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #4 poslato: Jul 02, 2006, 10:35:09 posle podne »
Ili joj je cale "aktivni" biznismen slucajno prebacio par desetina hiljada jura na racun baka Vesne J. :lol:


....


a mozda je naguzio Lazanskog :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #5 poslato: Jul 02, 2006, 10:39:07 posle podne »
A mozda je i jedno i drugo :)
Da bude sigurna u pobedu :)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #6 poslato: Jul 02, 2006, 10:41:49 posle podne »
Citat: sasacg
Ili joj je cale "aktivni" biznismen slucajno prebacio par desetina hiljada jura na racun baka Vesne J. :lol:


....


a mozda je naguzio Lazanskog :twisted:

Sasa sve je moguce! :roll:
Ovo je takvo sranje bilo da prosto ne mogu da poverujem do kojih granica ce neko da ide!!! EJ BREE misaca je puna nekih tikova...grdna...ostale totalne grdobeeeeeeeee jebote! :evil:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #7 poslato: Jul 02, 2006, 10:58:54 posle podne »
Sta ce crno celjade ni krivo ni duzno posta najljepsa...

Je li neko primjetio onu djevojku sa lijeve strane misice ne znam je li prva ili druga pratilja, ali jedna od one zadnje 3, pa od kako su izveli njih tri ona je bila u fazi da se prevrne na vrh glave... frka joj je bila strasna... stvarno sam se uplasio za njen zivot, zamisli cura da odapne pred milonskim auditorijumom... nego srecom ne izabrase je pa djevojka pretece, da su njoj dali titulu ne bi ga ziva silazila sa pozornice...

Inace sve je bilo organizovano u duhu Vesne Jugovic i Grand produkcije pa s toga i moze da ponese samo rijeci hvale...

 :twisted:  :twisted:  :twisted:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #8 poslato: Jul 03, 2006, 05:43:38 pre podne »
Citat: sasacg
Jer vecina "boginja" i ne pomislja da se prijavi!!!Ali bi mogli bar od ovih koje su vec dosle da ne izaberu najgrdju :twisted:
..nemaju dobrog tatu i nemaju vecitog komandosa u ziriju..lazanskog..ahhahhahahhahahhahah,,kakav lik...imao sma prilike da ga vidim kada se zaguzva...hahhahhahahhahahhahahah...skace kao jarac preko ograde visine 1,5 m...hhahhahahhahahhhahh...karl luis je mala deca za njega...

al da pogledamo zivot sa one ljepse strane,pa da vidimo sta nam sada rade nove gradske dame

eto pridjem jednoj mrak izgleda i pocmem gradsku pricu,al ne vredi brate njoj goveda jos u glavi ricu..

picnem se i izadjem u neko normlano doba...KOZARA JE MALO DIJETE-SVE GROB DO GROBA..

mahinalno pomilsih vidi ovog supka,a on ce ..mozda je kozu zatezala pa koka joj do pupka

zgrabim je za kosu i vikenm...sta je ovo kucko.....ona ce..osecam se kao zensko u stvari sam musko...

hahhahhaahhahahhahhahahahahhahahhah :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #9 poslato: Jul 03, 2006, 07:16:10 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: sasacg
Jer vecina "boginja" i ne pomislja da se prijavi!!!Ali bi mogli bar od ovih koje su vec dosle da ne izaberu najgrdju twisted
..nemaju dobrog tatu i nemaju vecitog komandosa u ziriju..lazanskog..ahhahhahahhahahhahah,,kakav lik...imao sma prilike da ga vidim kada se zaguzva...hahhahhahahhahahhahahah...skace kao jarac preko ograde visine 1,5 m...hhahhahahhahahhhahh...karl luis je mala deca za njega...

al da pogledamo zivot sa one ljepse strane,pa da vidimo sta nam sada rade nove gradske dame

eto pridjem jednoj mrak izgleda i pocmem gradsku pricu,al ne vredi brate njoj goveda jos u glavi ricu..

picnem se i izadjem u neko normlano doba...KOZARA JE MALO DIJETE-SVE GROB DO GROBA..

mahinalno pomilsih vidi ovog supka,a on ce ..mozda je kozu zatezala pa koka joj do pupka

zgrabim je za kosu i vikenm...sta je ovo kucko.....ona ce..osecam se kao zensko u stvari sam musko...

hahhahhaahhahahhahhahahahahhahahhah twisted  twisted  twisted  twisted
Tooooooo Milicuuuuuuuuuu :lol: :lol:



Citat: Vladar
Sta ce crno celjade ni krivo ni duzno posta najljepsa...

Je li neko primjetio onu djevojku sa lijeve strane misice ne znam je li prva ili druga pratilja, ali jedna od one zadnje 3, pa od kako su izveli njih tri ona je bila u fazi da se prevrne na vrh glave... frka joj je bila strasna... stvarno sam se uplasio za njen zivot, zamisli cura da odapne pred milonskim auditorijumom... nego srecom ne izabrase je pa djevojka pretece, da su njoj dali titulu ne bi ga ziva silazila sa pozornice...



Kralju :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #10 poslato: Jul 03, 2006, 10:17:13 pre podne »
glupa su mi bila ona pitanja i odgovori (izgeda se cure dobro nacitale) u vezi nikole tesle... :?

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2006, 10:40:14 pre podne »
Citat: sasacg
Nista neocekivano na izboru za najlepsu devojku SCG,blamaza jednaka onoj protiv Holandjana od 0:6  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ili Argentinaca ???? 8O

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #12 poslato: Jul 03, 2006, 11:07:57 pre podne »
jel moze neko da stavi sliku te Miss koju ste oblatili.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2006, 12:08:46 posle podne »
OPŠTE JE POZNATO DA SE MISS SRIBIJE,A I U SVETU BIRA NA OSNOVU LEPOTE
A NE NA OSNOVU NJENOG OPŠTEG ZNANJA,VEĆ GODINAMA UNAZAD
PA SU MI VAŠE REAKCIJE BAŠ LEPE KO I SVAKE GODINE

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Izbor za miss(promasaj)
« Odgovor #14 poslato: Jul 03, 2006, 01:05:55 posle podne »
Citat: bajic_z
Citat: sasacg
Nista neocekivano na izboru za najlepsu devojku SCG,blamaza jednaka onoj protiv Holandjana od 0:6  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Ili Argentinaca ???? 8O


Eto,od silnoga uzbudjenja sam i takvu gresku sebi dozvolio  :twisted:  :twisted: Sta mi ucini baka Vesna  :twisted:  :twisted:   Argentina,hvala Bajicu  8)  8)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!