Maj 11, 2024, 07:37:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.128 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Idemo SRBIJA!!!!  (Pročitano 39199 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #90 poslato: Jun 24, 2010, 02:32:11 posle podne »
al zato su znali protiv nas da sviraju 2 komada...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #91 poslato: Jun 24, 2010, 02:38:00 posle podne »
al zato su znali protiv nas da sviraju 2 komada...
jbg mi smo veciti maleri

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Samsung NX1000

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #93 poslato: Jun 24, 2010, 07:22:54 posle podne »
pa da... njima zajebancija dok se mi ovde kidamo... treba ih sacekati sa palicama na aerodromu i izlomiti im rebra... sledeci put neka lepo pitaju kome nije cast da igra za svoju zemlju i nek igraju oni kojima je stvarno stalo pa makar bili i najgori igraci... odbrana nam vredi 100 miliona evra a onaj australijanac vuce loptu sam 30 metara i sutira i daje gol... a vidic se okrece ko neka strina... da je to bila utakmica za mancester otkino bi ga od zivota, al posto se ovo ne placa jebe mu se da se cima. jebe se njima, cast izuzecima, sto igraju za srbiju. trebali su nesto da nauce od kosarkaske reprezentacije koja je osvojila srebro, a davali su im sanse da prodju grupu. cini mi se da ce nam fudbalska reprezentacija uvek ostati na pricama tipa: imamo kvalitet da dodjemo do finala, mozemo da pobedimo najbolje, bla bla bla a kad treba preci sa reci na dela tu se useru. taman mozemo sa francuzima i italijanima do pariza, pa do rima, pa u bg :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #94 poslato: Jun 24, 2010, 07:30:16 posle podne »

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #95 poslato: Jun 24, 2010, 08:54:12 posle podne »
Bitno da je Pantelic ispusio!  ;D


Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #96 poslato: Jun 24, 2010, 08:56:12 posle podne »
@ninja_bg ,potpisujem sve,pogotovo to vezano za vidica,a pogotovo za njegovu ruku u utakmici sa svabama,pa sto tako ne reaguje kod gospodina fergusona, cak sam i sinoc primetio jel neki ubacaj korner ili sl svi nasi skacu a ruke u zraku ?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #97 poslato: Jun 24, 2010, 09:13:33 posle podne »
ma da bih ja njima drugo da puse hebem ih kilave, za koj se moj ja nerviram .... >:(

kazu da se tako opustaju , pa sto ne piju caj od maticnjaka sa lavandom, ili da piju persen za bolju koncentraciju ....  >:(
Samsung NX1000

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #98 poslato: Jun 24, 2010, 09:52:37 posle podne »
Sta reci na ovu vest?
Ako njih petorica ne mogu dve nedelje da se suzdrze piva i cigareta bas me briga i za repku i za rezultate...  8) 8) 8)


"Ruski portal „Lifesports“ objavio je fotografije i snimak srpskih reprezentativaca kako se pred meč sa Nemcima opuštaju uz pivo i cigarete.

Fotografije su snimljene u hotelu u Port Elizabetu, u kojem su se srpski reprezentativci nalazili pred, tada odlučujući susret sa Nemačkom.

Na fotografijama se vide Danko Lazović, Marko Pantelić i Nenad Milijaš kako krše pravila i raspored koji je važio za reprezentaciju Srbije.

Trojica navedenih igrača, takođe u društvu Aleksandra Lukovića i Vladimira Stojkovića snimljeni su u vreme kada je trebalo da budu u krevetima (oko 23h), prema rasporedu i režimu koji je odredio selektor Radomir Antić. Kako „Lifesports“ piše, igrači su gledali snimak meča između Meksika i Francuske uz pivo i cigarete!"

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #99 poslato: Jul 01, 2010, 02:06:00 posle podne »
Bitno da tata Rade opet sere o nekom patriotizmu (za koji prima 150k evra mesecno) i da kaze kako Srbija ni u jednom mecu nije bila u podredjenom polozaju!!! Samo u jednom od tri meca nije pretrpeo poraz i prica kako smo se dobro pokazali!?

Nemam nista protiv Antica, mislim da je vrhunski trener, ali treba nekad stisnuti jajca i priznati ono sto je zasrano, narocito nakon onakve pompe pred prvenstvo!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #100 poslato: Jul 01, 2010, 02:16:30 posle podne »
Nije on dizao pompu pred prvenstvo nego "mi". Antic je upravo taj koji je stisnuo jajca kada je bilo najteze i kada je reprezentacija bila u k..cu.
Mene vise nervira ona lopina od Karadzica...

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #101 poslato: Jul 01, 2010, 03:36:11 posle podne »
Bitno da tata Rade opet sere o nekom patriotizmu (za koji prima 150k evra mesecno) i da kaze kako Srbija ni u jednom mecu nije bila u podredjenom polozaju!!! Samo u jednom od tri meca nije pretrpeo poraz i prica kako smo se dobro pokazali!?

Nemam nista protiv Antica, mislim da je vrhunski trener, ali treba nekad stisnuti jajca i priznati ono sto je zasrano, narocito nakon onakve pompe pred prvenstvo!

potpisujem sve sto si rekao.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.548
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #102 poslato: Jul 01, 2010, 06:19:48 posle podne »
ma to sto su pusili i pili nema veze sa rezultatom koji su napravili , i da nisu to radili isto bi bilo...to samo govori kakve mi ljude imamo u tom sportu i kakve smo poslali da nas predstavljaju na svetskom prvenstvu...nego nama fali taj pobednicki mentalitet i jednom kad smo ga izgubili , nikad ali nikad nismo uspeli da ga vratimo niti cemo ga vratiti ne znam koliko generacija sledecih da prodje kroz masineriju ... mislim ima to dosta veze sa mnogim  stvarima ... al jbg ne treba traziti bezveze tu razloge zasto kako , sta bi bilo kad bi bilo itd... kvalitet je los  iako to mozda izgleda da mi mozemo vise , u stvari to je maksimum i nema dalje ....

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #103 poslato: Jul 02, 2010, 02:08:53 pre podne »
pa tako ce biti sve dok budu igrali ljudi kojima igranje za reprezentaciju nije cast.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Idemo SRBIJA!!!!
« Odgovor #104 poslato: Jul 02, 2010, 02:29:18 pre podne »


Uploaded with ImageShack.us
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates