Maj 16, 2024, 06:22:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!  (Pročitano 25150 puta)

Van mreže zeex88

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #90 poslato: Avgust 09, 2010, 02:13:12 posle podne »
jebes exit, regata je zakon!!  :)
oko za oko, pasta za zube
to be the best u have to do what it take to be best-PAIN is TEMPORARY. PRIDE lasts FOREVER

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #91 poslato: Avgust 09, 2010, 04:32:36 posle podne »
Pazi Pedja, cela EXIT ekipa je dosla u BG posle festivala, znam jednog holandjanina koji je bio i u Nisu...na sve strane ostavljaju pare posto je za njih ovo ovde sica.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #92 poslato: Avgust 09, 2010, 06:03:23 posle podne »
Pazi Pedja, cela EXIT ekipa je dosla u BG posle festivala, znam jednog holandjanina koji je bio i u Nisu...na sve strane ostavljaju pare posto je za njih ovo ovde sica.

ma sica kesa bratac
glumatatju....bg je isti sa cenama kao i u npr budimepsti....isti ti kurac...2 eu ili 200 dinsa toceno pivo..
ali dobro.....
nije ni bitno

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #93 poslato: Avgust 09, 2010, 06:41:47 posle podne »
Pricam ti zato sto mi najbolja ortakinja radio u hostelu, njen decko u kaficu...i znam jos par ljudi koji dolaze u kontakt sa turistima...kazu bilo je ludilo posle EXIT-a.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #94 poslato: Avgust 09, 2010, 06:44:59 posle podne »
ma dobro...
ali ponavljam
ako ce se nas srpski turzm osloniti na te i takve....onda i treba da smo tu gde jesmo

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #95 poslato: Avgust 09, 2010, 07:12:39 posle podne »
e jesu neki rasipnici cim spavaju po hostelima, ne dao mi bog da zivim od njihovog rasipnistva


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #96 poslato: Avgust 09, 2010, 07:57:43 posle podne »
Pa 12e po veceri...10 veceri :) puta 20 ljudi po hostelu

btw...to je klasika za back packing..dosta njih ima kinte al nece da trose na hotele zato sto su po ceo dan po gradu..hostel sluzi samo da se presava

pedja evo ti primer kad dolazili neki slovenci...nebitno sad gde i sta i kako...hteli meni da ih uvale da ih setam po gradu...pitao ja gde hoce da idu (mislio sam neki muzeji, restorani, nocni klubovi pa da iscimam prijatelje da mi srede mesto, ufur preko reda itd)...hoce slovenci na splav na najgore narodnjake...da se napiju ko svinje i da prave budale od sebe...toga nema kod njih...nedostatak svoje nekulture oni zamene nasom
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #97 poslato: Avgust 09, 2010, 10:13:17 posle podne »
(kud li ponovo aktivirah ovu temu.....  :)  .....na temu o bolnom kolenu mi niko ne odgovara, a svi se sjatili na Exit i policijsku brutalnost!   ;D  )

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #98 poslato: Avgust 10, 2010, 08:12:06 pre podne »
e jesu neki rasipnici cim spavaju po hostelima, ne dao mi bog da zivim od njihovog rasipnistva
X2  8)
Pazi Pedja, cela EXIT ekipa je dosla u BG posle festivala, znam jednog holandjanina koji je bio i u Nisu...na sve strane ostavljaju pare posto je za njih ovo ovde sica.
Posle 20 godina rada u turizmu i ugostiteljstvu 8)(na razlicitim meridijanima ;) )
 mislim da sam kompetentan da nesto prozborim povodom ovoga i tvrdim da
cela ta prica sa Exitom je sto se tice finansijske dobiti smesno mala,(postoje lako dostuna istrazivanja relevantnih organizacija na tu temu)
a sto se tice reklamirNJA nase zemlje
stvar stoji malo bolje ako zelimo da se poistovecujemo sa gej lobijem i pristalicama slobodnog konzumiranja
narkotika 8) mada nisam siguran da nam je to u interesu 8)  ;D...
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2010, 08:15:57 pre podne miodrag11 »

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #99 poslato: Avgust 10, 2010, 10:43:17 pre podne »
sto da nam nije u interesu....gudre ionako ima gde oces i koliko oces...
holandjani se obogatise na tom principu a Ceska nije daleko od te price...
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #100 poslato: Avgust 10, 2010, 12:45:27 posle podne »
Citat
da se napiju ko svinje i da prave budale od sebe...toga nema kod njih...nedostatak svoje nekulture oni zamene nasom

al nam je kutltura...
vid ovako
kada vec moram
ja enznam dali si ti bio bilo gde..
ali ja za ove 4 godine sam prosao sve zemlje eu..
dakle..
uvek cu radije da izadjem u bilo koju od te zemlje i pokazem svoju "kutlruru"opijanja i da ne razmisljam dali ce mi neko od iskomplexiranih goveda zabiti srafciger u bubrege ili cu krivo da polgedam komsinicu od tatinog sina pa ce on da dodje sa svojim "ortacima" da mi objasni nesto tj ne meni nego nekom nesretnom slovencu ili madjaru il bilo kom drugom.
tih nekoliko nesretnika koje si ti vodao su merilo NIKAKKVO...
ako ti poreds 20 nocenja u hostelu sa srpskim turizom i to kako ce se oni nazderati na nekom splavu....jbg..onda odista nemamo vise da pricamo tj ja necu vise da pricam o toj temi jer jadna nama ova usrana zemlja kada ovisimo od 20 narkomana i 20 alkoholicara i ocekujemo deviznu priliv od te grupe nesretnika.
kao sto milorad rece
ta sranja od financjske dobiti i exita su prenaduvana i idu u nekim drugim pravicma
exit nije ono sto je bio nekada i exit je sada nesto sto nekima donosi milione ..kazem NEKIMA a ne srbiji a ono sta srbiji donosi je SRAMOTA...
ti shvati kako god hoces ja ti govrim ovo iz nekog licnog isksutva i ovo je MOJE MISLJENJE KOJE CU UVEK I RADO SA SVIMA DA PODELIM
kada me neko pita na zapadu za exit uvek cu reci MEKA RUGLA I SRAMOTE   UVEK!!!!!!!
a ti koji dolaze ovde i nemaju gde da potrsoe svojih 200 eu koje su digli na kredit ....daleko im lepa kuca....
a malo prati kako i koje su cifre kada se prica o turzimu i zaradi o turzima
kako nasi susedi imaju d sada 7 mil nocenja..alooo....7 mil x neka bude i tih 12 eu po hostelu :D :D......
mi ne moramo da imamo i 700 000....ali ne treba ni da imamo ni tih 20 od takvih ljudi...KLOSARA..
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2010, 12:47:02 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #101 poslato: Avgust 10, 2010, 01:10:20 posle podne »
Nismo se razumeli :) Ja hocu da kazem da to donosi dobit nekome, dal je lose za Srbiju ili ne pitanje je. Srbija je kurton trenutno tako da ljudima sve treba samo da zarade.
Na svaki festival dolaze narkomani, alkosi, kreteni, gay-evi itd...to nije problem...problem je sto je sam EXIT poceo da cilja takve ljude...kao neki kamping gde drogirana stoka spava u blatu itd...to je problem. Ako ce EXIT malo da se reformise, da se cene spuste (aj come on...ko ima para da da 10k dinara za cetiri dana kartu + nocenje + hrana/pice i prevoz) mozda ce nesto i biti. Ja ne idem zato sto mi je smor da se cimam do NS-a zbog 2-3 benda/izvodjaca...em sto mi previse kinte em sto ne vidim poentu kad posle ti isti izvodjaci dodju individualno.

Ovo za hostel...dosta mladih ljudi tako ide po Evropi, dzaba je i ljudi obilaze...e sad tu imas problem sto znam dosta ljudi koji obilaze da bi videli gradove, muzeje, upoznali druge kulture i zemlje...znam ljude koji dodju u hostel, ostave torbe...izadju i vrate se pijani i nadrogirani. I takvih ce uvek biti...tih klosara...i onda jos najgore vidim neku nasu devojku koja se smuva sa tako nekim klosarom zato sto je iz Holandije, Amerike, Engleske nebitno.

Ova ekipa koju sam ja trebao da vodim (nisam zato sto mi nije palo na pamet) je dosla ovde sa ciljem da se izdivljaju kako ne mogu u SLO, a pri tom je jedan izbacen sa splava zato sto je krao iz sanka, a drugog nisu pustili zato sto je hteo da unese pice. A svi picnuti, sredjeni, ostaju u hotelu itd...a klosari samo lepo ispeglani.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #102 poslato: Avgust 10, 2010, 01:40:12 posle podne »
Citat
problem je sto je sam EXIT poceo da cilja takve ljude...kao neki kamping gde drogirana stoka spava u blatu itd...to je problem

sa ovim se slazem

Citat
.e sad tu imas problem sto znam dosta ljudi koji obilaze da bi videli gradove, muzeje, upoznali druge kulture i zemlje...znam ljude koji dodju u hostel, ostave torbe...izadju i vrate se pijani i nadrogirani. I takvih ce uvek biti...tih klosara.

pa hostele i ne posecuju ti koji hoce da vide gradove i znamenitosti istih...hostele posecuju bas ti kakve si ti rekao i ja..pijani,pederi,mnarkomani i ostala bagra.
tako je svugde tako je i kod nas....
normlan covek ode u hotel  a ne jebe se po moje kakvim rupama

Citat
je dosla ovde sa ciljem da se izdivljaju kako ne mogu u SLO

mogu ali NECE
upamti
zato sto oni nas smatraju za stokom i tako bi trebalo mi da se ponasamo prema njima a ne da im titramo jaja
ovo ti govrim jer znam za sigurno kako se ponasaju tamo i sta rade

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #103 poslato: Avgust 10, 2010, 01:43:04 posle podne »
Ne slazem se ovo za hostel...posto sam bas upoznao finih ljudi..koji jednostavno imaju takav nacin zivota...ali obilaze zemlje i istrazuju...al ovo si u pravu...drugi nas gledaju ko stoku a mi zbog par evra srecni da im se dodvorimo.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #104 poslato: Avgust 10, 2010, 01:54:48 posle podne »
....ja za sve ove godine u ni jednom hostelu nisam video nista dobro ni lepo..ma koliko god se vlasnik trudio..
ali dobro...

a za ovo drugo..
ma jbg..sami smo krivi...i tako nam i treba.....