Maj 08, 2024, 04:27:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti...  (Pročitano 60586 puta)

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #45 poslato: Avgust 05, 2010, 03:14:17 posle podne »
Krompir i meso malo teze za varenje  ;D

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #46 poslato: Avgust 05, 2010, 03:46:13 posle podne »
Koliko sam razumeo ovu rotaziju uglenih hidrata, danima kada treniram treba da mi unos ugljenih hidrata bude visok a kada ne vezbam nizak?? Moze to ovako:

Ponedeljak-Grudi (unos ugljenih hidrata umeren)
Utorak: LEDJA (unos ugljenih hidrata visok, jer forsiram ledja)
Sreda: Pauza (unos UH nizak)
Cetvrtak: RAMENA (forsiram ramena i unos UH visok)
Cetak: Noge (umereno)
Subota:  BICEPS i TRICEPS (Forsiram biceps i triceps i UH viskok)
Nedelja: Pauza (unos UH nizak)

dali sam razumeo kako treba...procitao sam da treba jedan dan mnogo UH, drugi dan umereno, treci dan nisko...tj rasporedjeno u skladu sa treninzima...jesam li razumeo???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #47 poslato: Avgust 05, 2010, 03:54:45 posle podne »
ali dete bozije....
zasto ne citas sa razumevanjem

vidi...sve i da je tako kako si ti rekao..sta po tebi znaci..nisko..a stapo tebi znaci visoko....kada je u pitanju unos Uh
ne mozes to tako.
moras da meris svaki gram a rotacije jeste da se zasnivaju na tome da svaki dan unosis razlicitu kolicinu UH ali to se mora znati u gr a ne poimati kako ti mislis da bi trebalo

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #48 poslato: Avgust 05, 2010, 04:14:55 posle podne »
Koliko sam razumeo ovu rotaziju uglenih hidrata, danima kada treniram treba da mi unos ugljenih hidrata bude visok a kada ne vezbam nizak?? Moze to ovako:

Ponedeljak-Grudi (unos ugljenih hidrata umeren)
Utorak: LEDJA (unos ugljenih hidrata visok, jer forsiram ledja)
Sreda: Pauza (unos UH nizak)
Cetvrtak: RAMENA (forsiram ramena i unos UH visok)
Cetak: Noge (umereno)
Subota:  BICEPS i TRICEPS (Forsiram biceps i triceps i UH viskok)
Nedelja: Pauza (unos UH nizak)

dali sam razumeo kako treba...procitao sam da treba jedan dan mnogo UH, drugi dan umereno, treci dan nisko...tj rasporedjeno u skladu sa treninzima...jesam li razumeo???

ako si ti normalan, grom me ubio....
ne valja nista....pa nauci jednom...nemoj da pravis b..lu od sebe
ima sve, fino ti pise...i kako  izgleda rotacija i koliko UH se unosi u gram, znaci u gram...
ustvari kupi kod Pedje sve one sagorjevace i svaki dan pij drugi i kad popijes kupi opet...tako je najbolje...dijeta je ionako smorna, svaka :)

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #49 poslato: Avgust 05, 2010, 04:18:28 posle podne »
Pa decko trenira predvece,sta ce mu pred spavanje krompir. . ?(Ne mogu da citiram sa mob. Naturalni)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #50 poslato: Avgust 05, 2010, 04:55:19 posle podne »
Ne znam ni zasto bi uopste drzao neku dijetu, imas 77kg na 182cm, nije to strasno posebno sto imas TEK NEPUNIH 14 godina. Ti tek sada treba da se razvijas, hormoni luduju...
Ali ako bas zelis da mrsavis probaj ovako da unosis UH 0,200,100,50,200,150,75.
Nauci koliko koja namirnica ima UH, P, M pa sastavi jelovnik

Nemas gde da zuris jos uvek si mlad, tek 13 godina imas. Na sagorevac zaboravi, bar jos par godina, kilogrami ce sami da nestanu kada sredis ishranu i prestanes da unosis losu hranu od koje se i debljas...

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #51 poslato: Avgust 05, 2010, 05:51:59 posle podne »
ali dete bozije....
zasto ne citas sa razumevanjem

vidi...sve i da je tako kako si ti rekao..sta po tebi znaci..nisko..a stapo tebi znaci visoko....kada je u pitanju unos Uh
ne mozes to tako.
moras da meris svaki gram a rotacije jeste da se zasnivaju na tome da svaki dan unosis razlicitu kolicinu UH ali to se mora znati u gr a ne poimati kako ti mislis da bi trebalo

rekao sam malo, mnogo i umereno zato sto sam mislio da mi vi odredite jer nije pisalo ovamo gde sam ja citao...

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #52 poslato: Avgust 05, 2010, 05:53:59 posle podne »
koliko grama...0,200,100,50,200,150,75 kako da rasporedim??? moze nekim drugim redosledom ili kako??

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #53 poslato: Avgust 05, 2010, 06:05:15 posle podne »
Lenj si, rekao sam ti da citas i sve ce ti biti jasno. Pa nije ovde niko lud da ponavlja ono sto je napisano hiljadu puta na forumu. Kreni od pocetka i citaj...pa i da provedes godinu dana citajuci neces nista izgubiti jer ipak imas 13-14 godina.
Napisano je i objasnjeno sve...a tebi ako je stalo da svoje telo dovedes u red poceces da citas, a ne da trazis sve na gotovo

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #54 poslato: Avgust 05, 2010, 06:13:18 posle podne »
Pa decko trenira predvece,sta ce mu pred spavanje krompir. . ?(Ne mogu da citiram sa mob. Naturalni)
taj obrok je oko 19h,200g krompira mu nece smetati sigurno
a tek sada vidim da si pero laka kategorija,ako je tako batali to nego nadji tacnu kolicinu UH,PRO i MASTI i pici tako
UH ujutru pre treninga i posle treninga(seceri pa krompir)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #55 poslato: Avgust 05, 2010, 06:38:47 posle podne »
Decko je napisao da mu je 3. obrok u 5,idem logikom da pre 6 nece sigurno trenirati,tako da mu je 4. obrok negde oko pola 9-9.Oprosti,ali u to vreme mu skrob definitivno ne treba,vec eventualno gomila zelene salate.I pre spavanja whey i posni sir,pa ce i u narednih sat imati povecan nivo amino u krvi kao rez. uzimanja wheya,zatim od 1-3 zbog komb. wheya i kazeina,i onda progresivno spustanje do perioda od 8 sati zbog kazeina.To je po meni naj nacin.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #56 poslato: Avgust 05, 2010, 06:43:23 posle podne »
Decko je napisao da mu je 3. obrok u 5,idem logikom da pre 6 nece sigurno trenirati,tako da mu je 4. obrok negde oko pola 9-9.Oprosti,ali u to vreme mu skrob definitivno ne treba,vec eventualno gomila zelene salate.I pre spavanja whey i posni sir,pa ce i u narednih sat imati povecan nivo amino u krvi kao rez. uzimanja wheya,zatim od 1-3 zbog komb. wheya i kazeina,i onda progresivno spustanje do perioda od 8 sati zbog kazeina.To je po meni naj nacin.
uh se jedu posle treninga bez obzira kada mu je trening,nije isto pojesti 5 obrok 200g belog+200g krompira i u isto vreme da je obrok ali posle treninga 200g belog+200g krompira,ne treba da se natrpava sa skobom tako kasno ali ako je POSLE TRENINGA onda moze,nece se umastiti sigurno i ovako je mrsav;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #57 poslato: Avgust 05, 2010, 06:55:22 posle podne »
Pa to nije bas potpuno tacno;)Treba biti vrlo,vrlo oprezan sto se uh tice ako je trening predvece. . .Meni prvom definicija nikad nije bila problem pa opet to nisam radio.Naravno,pod odredjenim uslovima sam i dex nekad koristio u def.i to uvece,ali za te uslove je decko premalen i nema para ;D . . .Svugde postoji izuzetak,to jeste istina,ali. . .

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #58 poslato: Avgust 05, 2010, 06:58:54 posle podne »
Pa to nije bas potpuno tacno;)Treba biti vrlo,vrlo oprezan sto se uh tice ako je trening predvece. . .Meni prvom definicija nikad nije bila problem pa opet to nisam radio.Naravno,pod odredjenim uslovima sam i dex nekad koristio u def.i to uvece,ali za te uslove je decko premalen i nema para ;D . . .Svugde postoji izuzetak,to jeste istina,ali. . .
bato ajde mi reci gde ce da ode taj krompir posle treninga(tegovi)?
pa u glikogen koji ce koliko toliko biti ispraznjen posle tegova
tako da nece doci do nekoj zamascivanja...ali slazem se da ne treba da preteruje sa UH kasno,ali ja pricam o 200g krompira posle treninga
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #59 poslato: Avgust 05, 2010, 07:36:00 posle podne »
evo da kazem da ja nista ne razumem.....sad cekam da mi neko kaze da sam glup ili da se pojavi neko "sa slabim zivcima" kako kaze velja pa da na*ebem zato sto neznam... Na cega se svodi program ishrane u bb??? koliko sam razumeo svodi se na uzimanje sto vise UH i proteina i sto manje masti...sad ja sam se nasao skroz zbunjen u ovome je ranije sam znao samo da su ugljeni hidrati seceri i da treba da se unose i da su proteini belancevine zivotinjskog porekla i da pomazu rastu misica...sada sam se nasao zbunjen SKROZ......