Maj 14, 2024, 05:08:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene  (Pročitano 8424 puta)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Evo i mene
« Odgovor #15 poslato: Avgust 17, 2010, 01:07:59 posle podne »
nije to ....fora je u tome sto ti treniras godinama i dodje ti neki baja koji kaze da trenira mesec dana a veci je od tebe 5x
onda krece prica sta ti koji kurac treniras godinama a ja za mesec dana 5x veci od tebe, onda kad ga pitas kako se hranis i sta uzimas, on kaze nista pijem FIT JOGURT i jedem sta stignem

u tome je fora;)

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #16 poslato: Avgust 17, 2010, 01:20:30 posle podne »
nije to ....fora je u tome sto ti treniras godinama i dodje ti neki baja koji kaze da trenira mesec dana a veci je od tebe 5x
onda krece prica sta ti koji kurac treniras godinama a ja za mesec dana 5x veci od tebe, onda kad ga pitas kako se hranis i sta uzimas, on kaze nista pijem FIT JOGURT i jedem sta stignem

u tome je fora;)

Dobro Gurke ja nisam rekao da pijem fit jogurt i da rastem od njega ,doslo je do nekog netrazenog nesporazuma, ja treniram koliko ja treniram to je moja stvar jel tako,svi smo ovde da pomognemo jedni drugima ne razumem cemu ta negativna energija ???

(onda krece prica sta ti koji kurac treniras godinama a ja za mesec dana 5x veci od tebe)  ko je to rekao ??? gurke tebi svaka cast video sam slike samo naped imas velikog potencijala,

Ja stvarno do pre 6 meseci nisam pipnuo nikad teg,kuci sam dizao malo ovako kao hobi  ali to i nije davalo neke rezultate dok nisam krenuo u teretanu  kao sto sam i naveo,ne znam oko cega tolika rasprava,mozda neko moze da postigne vise a neko manje istim trudom i radom,ja planiram da idem na takmicenje za godinu dana ako uspem ako neuspem nikom nista bar cu dati sve od sebe :-)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Evo i mene
« Odgovor #17 poslato: Avgust 17, 2010, 01:28:05 posle podne »
nije to ....fora je u tome sto ti treniras godinama i dodje ti neki baja koji kaze da trenira mesec dana a veci je od tebe 5x
onda krece prica sta ti koji kurac treniras godinama a ja za mesec dana 5x veci od tebe, onda kad ga pitas kako se hranis i sta uzimas, on kaze nista pijem FIT JOGURT i jedem sta stignem

u tome je fora;)

Dobro Gurke ja nisam rekao da pijem fit jogurt i da rastem od njega ,doslo je do nekog netrazenog nesporazuma, ja treniram koliko ja treniram to je moja stvar jel tako,svi smo ovde da pomognemo jedni drugima ne razumem cemu ta negativna energija ???

(onda krece prica sta ti koji kurac treniras godinama a ja za mesec dana 5x veci od tebe)  ko je to rekao ??? gurke tebi svaka cast video sam slike samo naped imas velikog potencijala,

Ja stvarno do pre 6 meseci nisam pipnuo nikad teg,kuci sam dizao malo ovako kao hobi  ali to i nije davalo neke rezultate dok nisam krenuo u teretanu  kao sto sam i naveo,ne znam oko cega tolika rasprava,mozda neko moze da postigne vise a neko manje istim trudom i radom,ja planiram da idem na takmicenje za godinu dana ako uspem ako neuspem nikom nista bar cu dati sve od sebe :-)

ma neee ne ne nisam ja nista konkretno za tebe rekao:) nema nikakve negativne energije,daleko od toga ;) hvala na komentaru :)
samo cepaj,sve najbolje i da uspes u tome sto si zacrtao ;) i budi siguran da ce ti ovde svi pomoci koliko mogu :)

pozz

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene
« Odgovor #18 poslato: Avgust 17, 2010, 01:48:36 posle podne »
a i sto bi neko uopste stavio sliku posle mesec ipo treniranja kad trenira godinu dana ? :/

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #19 poslato: Avgust 17, 2010, 01:58:30 posle podne »


Uploaded with ImageShack.us

U ovoj turi sam uzeo scitec isolat i whey obican i dymatize elit whey jedni pitanje,posto mi vec protein nije kolicinski problem ja ga ovako koristim pa ako mozete da me ispravite dali gresim ?to jest dali je ovo po vama ok doziranje

ujutru cim ustanem izolat merica

pre treninga 1 meriza izolata i 1 merica elita

posle treninga 2 merice izlota sa jedonm mericom elita


neki put obrnem samo pa mesto elita stavim ovaj obican scitec whey

pre spavanja 2 merice elita 1 merica izolata

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Evo i mene
« Odgovor #20 poslato: Avgust 17, 2010, 02:07:47 posle podne »
sve si izgresio...:/

izolat samo POSLE TReNINGA...dovoljna ti je 1 merica
Elite i scitec takodje posle treninga,to mozes 1,5 max 2 merice,samo sto mozes ubacis jednu ujutru sa ovsenim ;)
pre spavanja idi CASEINE ili Ella Sir nikako izolat

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #21 poslato: Avgust 17, 2010, 02:10:03 posle podne »
Ok hvala gurke na savetu,jedem ja ella sir svaki dan,a ovasne za dorucak kupim kg 40 dinara dzabe :-) samo sto sam ih mesao sa izolatom,....

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #22 poslato: Avgust 17, 2010, 02:17:25 posle podne »


Uploaded with ImageShack.us

Samo jos kad bi bilo elle na kg pakovanje :-)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene
« Odgovor #23 poslato: Avgust 17, 2010, 02:26:38 posle podne »
Slikas protein, ellu, a ne mozes svoje slike posle god treniranja vec samo posle mesec ipo.. i posle reci da ne lazes.

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #24 poslato: Avgust 17, 2010, 02:33:00 posle podne »
Slikas protein, ellu, a ne mozes svoje slike posle god treniranja vec samo posle mesec ipo.. i posle reci da ne lazes.

Ja ne znam zasto komentarises uopste ? ako mislis da lazem to zadrzi za sebe,ja cu staviti slike kad ja hocu.

Spartak

  • Gost
Odg: Evo i mene
« Odgovor #25 poslato: Avgust 17, 2010, 02:38:02 posle podne »
Druze, pocetnik si a unosis 4gr/kg proteina ? koji ce ti toliko proteina koji k a imas 75kg ?

svi komentarisu izgled a niko ovo nije primjetio.Aj ti nama lijepo napisi kompletnu ishranu pa da se koriguje to

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Evo i mene
« Odgovor #26 poslato: Avgust 17, 2010, 02:55:29 posle podne »


Uploaded with ImageShack.us



Daj vi malo bolje pogledajte ovu sliku, ne znam sta je tu toliko veliko i toliko nabildovano da nasto nebi verovali koliko on vezba.

Kao da ste videli nekog profesionalca.


Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Evo i mene
« Odgovor #27 poslato: Avgust 17, 2010, 03:08:49 posle podne »
Zato sto neki izgledaju losije od njega nakon par godina,pa ljubomorni,sta ces :D

Sala.

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Evo i mene
« Odgovor #28 poslato: Avgust 17, 2010, 03:37:02 posle podne »
Pa i meni izleda na ovoj slici ko da decko teg u ruku nije stavio... 8) 8) 8)
Ali dobra je tema ;D
nije dosadna, ima prozivanja, malo pljuvanja
i tako to... ;D...i sto rece Spartak 4gr proteina ;)...sta reci...svaka cast na probavnom traktu! :D
« Poslednja izmena: Avgust 17, 2010, 03:39:10 posle podne miodrag11 »

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo i mene
« Odgovor #29 poslato: Avgust 17, 2010, 03:48:56 posle podne »
ma jok brate ne radi se o tome.. nego ne razumem sto decko laze ovde . stavlja slike elle i proteina i svega a ne moze sebe da slika.. sto je otvarao temu uopste.. i slika posle mesec ipo kao mu je to.. mislim sta je otvarao temu ovde uopste. na slici se nista skoro ni ne vidi al aj da vidimo slike celog tela pa dokazi da ne lazes.