Maj 04, 2024, 02:20:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 15024 puta)

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
prva kura
« poslato: Septembar 02, 2010, 04:43:48 posle podne »
 Zdravo svima...Imam 27 godina i staz u teretani od minimum 8god moja visina je 175cm  telesna tezina iznosi od 100kg u letnjim mesecima do 108kg zimi ...vec dve godine osecam da sam dosao do svog genetskog maksimuma zato se i odlucujem na prvu kuru steroida i zovem u pomoc vas strucnjake...iznecu sve podatke o ishrani ,treningu i dodacima koje uzimam a ako jos nesto nedostaje dodacu...
trening: treniram 5 dana u nedelji i svaku partiju posebno...ruke,noge,ledja,ramena,grudi...probao sam i druge kombinacije ali mi ova donosi najvise rezultata...sto se tice dodataka :pre treninga uzmem glutamin,bcaa,Beta alanin i kre alkalin u propisanim dozama...za vreme treninga otprilike na 1/3 treninga popijem 4 aminokiseline(tablete)...i na kraju treninga whey sa glutaminom,bcaa,beta A i kre alkalinom....ujutru popijem sa doruckom neki vitaminmineral i Digest Support za varenje...
ishrana:jedem 4-5 puta dnevno gledam da mi hrana bude raznovrsna
dorucak:mesnata slanina i jaja
uzina 1:voce,jogurt...bla bla
rucak: krompir i dinstana teletina...ili neka salata i riba...
uzina2 kao uzina1
trening
vecera:opet teletina ili riba uz salate ili tako nesto ovu veceru ponovim jos jednom...moram reci da nisam izbirljiv i u sustini jedem ono sto mi keva spremi a fala bogu spremi uvek neko meso...znam da cu morati da menjam ishranu na kuri...ali tu cete opet vi uskociti u pomoc...nadam se...
posto sam nov i neiskusan evo prilozio sam sliku (valjda ce izaci) pa ono zna se sta bi jos hteo tom prvom kurom jos definicije na istu masu od 105 kg...
UNAPRED HVALA za strucne i iskrene komentare...cetao sam mnoge teme i vido da ima mnogo zamlacivanja i omalovazavanja ja nisam tu radi toga ako imate sugestiju kvalitetnu recite mi ako ne...cao zdravo...


Spartak

  • Gost
Odg: prva kura
« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2010, 05:13:52 posle podne »
Pozdrav Aco,

Pa ovako vjerujem da su ti treninzi,odmor na nivou kao i suplementacija, al obraticemo malo paznju na ishranu

1obrok
ovsene pahuljice sa proteinskim prahom,multivitamini i par omega 3 gelcaps
2obrok
evo ti ideja, mozes da napravis palacinku sa bjelancima i ovasom, naravno sve to bez ulja po mogucnosti ako imas pam spray ili teflon,ili napravi salatu sa bjelancima (dodaj par omega3 gelcaps)
3 obrok
mesina neka malomasna i neki complex carb,malo salatice ako oces
4 obrok mozes da ponovis obrok 2 ili pojedi salatu sa tunom
5 obrok mesina ili posni sir sa salatom i par omega 3 gelcaps

Doze proteina i carbsa odredi po sebi koliko ti je dovoljno energije u toku dana, ne znam cime se bavis i koliko se kreces.

Spartak

  • Gost
Odg: prva kura
« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2010, 05:16:44 posle podne »
UNAPRED HVALA za strucne i iskrene komentare...cetao sam mnoge teme i vido da ima mnogo zamlacivanja i omalovazavanja ja nisam tu radi toga ako imate sugestiju kvalitetnu recite mi ako ne...cao zdravo...



nema omalovazavanja, ima jedino sujetnih ljudi, ispravljamo krive drine :)

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: prva kura
« Odgovor #3 poslato: Septembar 03, 2010, 03:12:08 posle podne »




"1obrok
ovsene pahuljice sa proteinskim prahom,multivitamini i par omega 3 gelcaps
2obrok
evo ti ideja, mozes da napravis palacinku sa bjelancima i ovasom, naravno sve to bez ulja po mogucnosti ako imas pam spray ili teflon,ili napravi salatu sa bjelancima (dodaj par omega3 gelcaps)
3 obrok
mesina neka malomasna i neki complex carb,malo salatice ako oces
4 obrok mozes da ponovis obrok 2 ili pojedi salatu sa tunom
5 obrok mesina ili posni sir sa salatom i par omega 3 gelcaps

Doze proteina i carbsa odredi po sebi koliko ti je dovoljno energije u toku dana, ne znam cime se bavis i koliko se krece
Jesi mislio da mi ovako izgleda ishrana na kuri i kojoj ako jesi ...ako ne nema problema gledacu da izbalansiram nesto na osnovu toga sto si mi preporucio...mada iskreno i ako sam veliki mesozder nisam od onih kojima se lepi...tako da...ok


Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: prva kura
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2010, 03:19:48 posle podne »
Ali opet niko mi ne napisa nista o prvoj kuri...ja ljudi stvarno necu da stekam novac kada se radi o meni ,necu ni da budem profesionalac,ne zelim da se otrujem od silne hemije....znaci na svoju masu od 105 kg da jednostavno izdefinisem da to lici na nesto...tako da nesto mi napisite o tome pa da razmotrimo...hvala ljudi ...pohvala za forum
ps:nerviram se samo ne znam ove citate kao vi da obelezim u pm nikad nisam bio glup ali eto sad se obruka :)...pomozite ?

Spartak

  • Gost
Odg: prva kura
« Odgovor #5 poslato: Septembar 03, 2010, 04:17:47 posle podne »




"1obrok
ovsene pahuljice sa proteinskim prahom,multivitamini i par omega 3 gelcaps
2obrok
evo ti ideja, mozes da napravis palacinku sa bjelancima i ovasom, naravno sve to bez ulja po mogucnosti ako imas pam spray ili teflon,ili napravi salatu sa bjelancima (dodaj par omega3 gelcaps)
3 obrok
mesina neka malomasna i neki complex carb,malo salatice ako oces
4 obrok mozes da ponovis obrok 2 ili pojedi salatu sa tunom
5 obrok mesina ili posni sir sa salatom i par omega 3 gelcaps

Doze proteina i carbsa odredi po sebi koliko ti je dovoljno energije u toku dana, ne znam cime se bavis i koliko se krece
Jesi mislio da mi ovako izgleda ishrana na kuri i kojoj ako jesi ...ako ne nema problema gledacu da izbalansiram nesto na osnovu toga sto si mi preporucio...mada iskreno i ako sam veliki mesozder nisam od onih kojima se lepi...tako da...ok



Gledaj da uneses minimum 2.5gr po kg proteina, jos bolje bi bilo 3gr.Ugljene hidrate steluj po dnevnim aktivnostima, znaci nema potrebe za natrpavanjem ako imas neki office job tj ako se ne kreces puno, tek toliko da mozak moze da ti funkcionise ok i da imas energije na treningu.sto se tice masti takodje se ne natrpavaj ja bi iso nekih max 50gr dnevno i to da budu 80% healthy fats,ovo ostalo sto uleti iz zumanca i mesa.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: prva kura
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2010, 03:35:00 posle podne »
Ali opet niko mi ne napisa nista o prvoj kuri...ja ljudi stvarno necu da stekam novac kada se radi o meni ,necu ni da budem profesionalac,ne zelim da se otrujem od silne hemije....znaci na svoju masu od 105 kg da jednostavno izdefinisem da to lici na nesto...

Niko ti nije dao komentar na hemijanje jer nijesi postavio sta si planirao, sta ti je dostupno... Treba da procitas ponesto od onoga sto se godinama pise u ovom podforumu, ali i neku kvalitetnu literaturu, potom napravis plan onoga sto smatras da ti treba, pa ce ti eventualno kolege pomoci oko detalja. Ciklus na tacni ovdje sigurno neces dobiti.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: prva kura
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2010, 04:59:42 posle podne »
OK brate nisam ja tolika neznalica mislim da sam dovoljno rekao sta mi je u planu a od ass sve mi je dostupno tako da.... mogu ja staviti dve tri kure koje su mi predlozili pouzdani ljudi (jedan od njih je i Nakic Vladimir koji se takmicio i uzeo bronzu 2003 za juniore tu je Dalibor Stesevic koji je verovatno svima poznat ) ali ja sam hteo da cujem nesto i od vas ...medjutim

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: prva kura
« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2010, 05:52:34 posle podne »
Postavi kako si zamislio,pa ces dobiti neke savjete da li je to ok ili ne...

Ovako sami da ti sastavljamo jer bzv
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: prva kura
« Odgovor #9 poslato: Septembar 05, 2010, 02:33:41 pre podne »
post su stvari takve...kakve jesu...
niko ti od ovih heavy super ultimate clanova nece nista pomoci,ja sam ti lepo rekao odradi priming...
u medju vremenu ces dovoljno procitati na forumu pa ces naci kombinaciju za sebe
ne ocekuj ciklus na gotovo...neces ga doboti...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: prva kura
« Odgovor #10 poslato: Septembar 05, 2010, 06:54:55 posle podne »
OK brate nisam ja tolika neznalica mislim da sam dovoljno rekao sta mi je u planu a od ass sve mi je dostupno tako da.... mogu ja staviti dve tri kure koje su mi predlozili pouzdani ljudi (jedan od njih je i Nakic Vladimir koji se takmicio i uzeo bronzu 2003 za juniore tu je Dalibor Stesevic koji je verovatno svima poznat ) ali ja sam hteo da cujem nesto i od vas ...medjutim
mene zivo zanima sta bi ti obojica rekli na osnovu informacija koje si ovde izneo..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: prva kura
« Odgovor #11 poslato: Septembar 05, 2010, 11:51:42 posle podne »
pre kure sredi ishranu da bi ta kura imala smisla,ako ne budes stisao onu stvar sa hranom ne ocekuj onda neki rez. sa hemijom;)
moj savet ti je pre kure da iscitas deo o ISHRANI koje je kljuc svega...5 obroka moras da imas!!!!
supse ODLICNE imas
oko kure citaj dosta ipak je tvoje zdravlje na prvom mestu...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: prva kura
« Odgovor #12 poslato: Septembar 06, 2010, 02:36:26 pre podne »
Svakako cu odraditi "priming" i redukovati ishranu da bi sve to ispalo kako valja i imalo smisla...uskoro cu ispisti neke stvari kako zamisljam i planiram pa ako ste voljni komentarisacemo zajedno...pozz dobrim ljudima...:)

LAZIC@ ...I mene brate to zanima ...ali jbg...ja prihvatam svake dobre sugestije od ljudi koji vise znaju od mene...

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: prva kura
« Odgovor #13 poslato: Septembar 08, 2010, 03:06:40 posle podne »
Nedjelje 1-8
Trenbolone Acetate 75-100 mg ED(svaki dan)
Test Propionate 100 mg ED

Nedjelje 9-12
Tren Acetate 150 mg ED
Test Propionate 100 mg ED

Nedjelje 1-12
Nedjelje 1-8
Trenbolone Acetate 75-100 mg ED(svaki dan)
Test Propionate 100 mg ED

Nedjelje 9-12
Tren Acetate 150 mg ED
Test Propionate 100 mg ED

Nedjelje 1-12
Letrozole 2.5 mg EOD  2.5 mg EOD
Nolvadex 20 mg ED

.........sad neko mi kaze da na sve to ubacim i anavar i winstrol + clenbuterol...,mada ne znam da nije mnogo...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: prva kura
« Odgovor #14 poslato: Septembar 08, 2010, 03:21:21 posle podne »
Tren za prvu kuru...Zestoko...

Anavar je bacanje para,posebno u ovoj kombinaciji.a mislim da ce tebe i mnogo laksa kura da odradi ok,da ne kreces odmah sa teskim arsenalom
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!